اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Mamadreza ------ CandleStick

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل: Mamadreza ------ CandleStick

با سلام خدمت همه دوستان عزیز به امید خدا قصد دارم از این هفته در این تاپیک تحلیل و معاملات لایو خودم رو قرار بدم که پایه تحلیلها و معاملات بر اساس شناسایی احساسات و تمایلات خریداران و فروشندگان در بازار و انجام معامله در جهت آن به کمک کندل.ها میباشد... , تایم فریم پایه ۴ساعته است اما کندل.های روزانه و هفتگی و ماهانه نیز مورد توجه قرار دارد و از اونجایی که بهتره تمرکز رو هم بیش از یک یا چند جفت ارز قرار ندیم در این تاپیک فقط طلا رو مورد برسی. قرار میدم و امیدوارم که دوستان این تاپیک رو تاپیک خودشون بدونن و بنده رو از نظرات خودشون محروم نکنن . به امید موفقیت همه دوستان ...
    {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

حد سود را معمولا ۱۰۰ پیپ قرار میدم حالا بسته به شرایط ۱۰ ، ۲۰ پیپ بالاتر یا پائینتر اما زیاد هم اصرار به لمس حد سود هم ندارم بسته با شرایط بازار و فرم کندل.ها گاهی هم چه در سود چه در ضرر که باشم اگه احساس بکنم که از بازار خارج بشم بهتره به صورت دستی. از بازار خارج میشم . ...

{{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

خوب یک چند ساعتی. نبودام الان اومدم دیدم متأسفانه استاپ رو نوش جون کردم ! ، در هرصورت استاپ خوردن هم بخشی از این کار هستش دیگه ...
      به امید روزهای بهتر ...

نظر

معمولا من بر اساس کندل ۱ساعته معامله نمیکنم اما به نظرم این موقعیت جالبی. بود که شاید می.شه باهاش ضرر امروز رو جبران کرد، چون معمولا بعداز یک ریزش ناگهانی آخر شب با برگشت قسمتی. از آن مواجه میشیم ... ببینیم چی. می.شه ... ... ...

نظر

استاپ رو به نقط ورود انتقال دادم ( بدون ریسک) که این آخر شبی دیگه حال ضرر دادن و استاپ خوردن ندارم ...

نظر

نظر

با عرض سلام و تشکر بابت تحلیل های ساده و زیبائی که در مورد کندل ها میگذارید یه سوال داشتم ما یه کندل ریزشی مارابوزو داریم که به صورت هیجانی بوده و بعد کندل ها اومدند و این کندل رو اینگلف کردند ایا بهتر نیست نقطه تی پی خودمون رو در محدوده بالای مارابوزو قرار بدیم ( ممنون میشم راهنمائی بفرمائید) و سوال دوم اینکه چرا در تایم پائین تر برگشت کندل ها رو در نمیارید! )
              .::. همیشه سبز باشید ، بهروزی .::.
              .::. شما بايد اهداف بلند مدت داشته باشيد تا از شكستهاي كوتاه مدت نرنجيد .::.

نظر

نوشته اصلی توسط alibehrouzi نمایش پست ها
                با عرض سلام و تشکر بابت تحلیل های ساده و زیبائی که در مورد کندل ها میگذارید یه سوال داشتم ما یه کندل ریزشی مارابوزو داریم که به صورت هیجانی بوده و بعد کندل ها اومدند و این کندل رو اینگلف کردند ایا بهتر نیست نقطه تی پی خودمون رو در محدوده بالای مارابوزو قرار بدیم ( ممنون میشم راهنمائی بفرمائید) و سوال دوم اینکه چرا در تایم پائین تر برگشت کندل ها رو در نمیارید! )
                .::. همیشه سبز باشید ، بهروزی .::.
                با سلام درباره تحلیلها که شما لطف دارید ، اما درباره حد سود باید بگم این دیگه بستگی به حد ریسک پذیری معامله گر. داره ، بله اونجا که شما هم میگید میشد گذشت البته الان که معما حل شده به این قطعیت می.شه گفت اما در شرایط لایو بر اساس اینکه ورود بر پایه کندل ۱ساعته بود و یک ریزش ۱۰۰پیپ در اون لحظه و تقریبا آخر روز کاری بود که من ورود کردم حداقل با توجه به شرایط روحی. و ریسک پذیری که در خودم سراغ دارم و ماهیت این بازار که هر لحظه میتونه با یک خبر روند حرکت عوض بشه و از همه مهم تر اینکه هدف از این معامله این بود که ضرر معامله قبلی. جبران بشه ( که شکر خدا شد ) و به همون ۴۰ پیپ قانع و راضی. بودم ....... اما تایم پایین تر، باید بگم کلا این یک قاعده کلی. هستش که شما هرچه تایم بالاتری کار بکنید سیگنالها کمتر اما معتبرتر میشن و کندل.ها نیز از این قاعده مستثنا نیستن . امیدوارم تونسته باشم جواب سوالات شمارو بدم بازم اگه سوالی بود در خدمتم .

نظر

سلام

میشه لطفا در رابطه با برگشت طلا در پوزیشن 1309 نظرت تون رو بزارید یا اینکه در این کانال داره بالا و پایین میشه یعنی همان دسته کاپ معروف
                  زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
                  تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
                  این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
                  هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

نوشته اصلی توسط tavakoligh نمایش پست ها
                    سلام

میشه لطفا در رابطه با برگشت طلا در پوزیشن 1309 نظرت تون رو بزارید یا اینکه در این کانال داره بالا و پایین میشه یعنی همان دسته کاپ معروف

با سلام خدمت شما دوست عزیز والا من معامله هام به صورت روزانه است و اصلا از این زاویه که شما به بازار نگاه می.کنید ، نگاه نمیکنم یعنی. کاری به کانال و دسته کاپ معروف و این جور تحلیلها برای انجام معامله ندارم ، من فقط بر اساس کندل.ها معامله می.کنم ، و هر روز برای من یک روز جدید است و بدون هیچ پیش زمینه قبلی. به برسی. حرکت بازار می. پردازم و در لحظه و باتوجه روند موجود معامله می.کنم ... حالا یکم بیشتر که بگذره و تعداد معاملات بیشتری رو بذارم تو تاپیک با نحوه معامله کردن من بیشتر آشنا میشین ....

امیدوارم که تونسته باشم جواب سوال شما رو داده باشم اما بازم اگه سوالی بود در خدمتتم .

نظر

نظر

با اجازه صاحبخونه بنده هم چون روشم مثل ایشون هست تریدهای طلا رو اینجا قرار میدم.
                        پس از این که کندل همر که مشخص کردم شکسته شد وارد شدم و استاپ رو چند پیپ پایین لوی امروز گذاشتم.و بعد چند دقیقه که دیدم خوب معامله شد فری کردم.تی پی هم کمی پایین تر از های امروز.
                        دلایل ترید:
                        -قیمت از دیروز تا الان 4 بار به این سطح واکنش نشون داده.
                        -دو کندل قبلی(یک ساعته)تمایل به صعود دارند.

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط FXF نمایش پست ها
                          با اجازه صاحبخونه بنده هم چون روشم مثل ایشون هست تریدهای طلا رو اینجا قرار میدم.
                          پس از این که کندل همر که مشخص کردم شکسته شد وارد شدم و استاپ رو چند پیپ پایین لوی امروز گذاشتم.و بعد چند دقیقه که دیدم خوب معامله شد فری کردم.تی پی هم کمی پایین تر از های امروز.
                          دلایل ترید:
                          -قیمت از دیروز تا الان 4 بار به این سطح واکنش نشون داده.
                          -دو کندل قبلی(یک ساعته)تمایل به صعود دار
                          با تشکر

خواهش می.کنم دوست عزیز اینجا متعلق به شما و تمام دوستان عزیز هستش که با روش کندلها بازار رو تحلیل میکنن، این موضوع که شما تحلیل.های خودتون رو در این تاپیک قرار میدین باعث خوشحالی. من می.شه و خیلی. هم استقبال مکنم از این کار شما .

راستی. معامله امروزم متأسفانه اس. ال. خورد ! البته حقمه چون اس. ال. جای درستی. نذاشته بودم ، ( کلا بنظرام تو تایم ۱-۴ساعت ، اس. ال. کمتر از ۵۰-۶۰ پیپ گذاشتن برا طلا یعنی. در اصل دو دستی. تقدیم کردن اون ۳۰ -۴۰ پیپ که به عنوان اس. ال. برای معامله تعریف کردی و خارج شدن از بازار با یک نوسان معمولی. بازار ) .... این هفته هرچی. که بود چه خوب چه بد تموم شد ، ایشالا که هفتهٔ آینده برای همه دوستان پر پیپ تر از همیشه باشه به امید موفقیت همه ...

نظر

نظر

چون تایم پائین هست و هر لحظه می.شه همچی. عوض بشه و روند تغییر بکنه بهتر دیدم اس. ال. رو به نقط ورود انتقال دادم

تایم پائین خوبیش اینه که تکلیف آدم زودی روشن می.شه !! از امروز برا اینکه بتون موقعیت.های بیشتری پیدا بکنم تا در تاپیک بذارم اگه تو تایم پائین هم موقعیت مناسبی ببینم تو تاپیک میزارم اساس کار یکی. است و قوانین کندلی یک سان اما خوب پر واضح که تایم بالا از اعتبار بیشتری برخورداره .

نظر

پردازش ...
                              X