اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

شیرینی تولد دخترم ریحانه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• شیرینی تولد دخترم ریحانه

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

میگن دخترا عزیزتر از پسران برای همین شیرینی تولد ریحانه خانم سادترین ! قویترین ! سوداورترین روش معاملاتی خودم هست که امیدوارم بدرد دوستان بخوره !

یک مورد جالبی برخوردم که تقریبا همه دوستانی که من باشون برخورد کردم باور نکردند یا قبول نداشتند که من بتونم از این بازار سود کسب کنم

دلیلش هم این هست که روشم بسیار سادست !

توضیح روش

یک خط روند واضح که شکسته شده قیمت پول بک بکنه ! پول بک برابر تصحیح فیبو 61درصد باشه ! اینجا نقطه ورود ماست ! استاپ ثابت بالای فیبو 78و استاپ برای کسانی که از استاپ ثابت استفاده نمیکنند بسته شدن دوباره قیمت داخل خط روند هست !

تایم فریم ها از 15 تا هفتگی

[IMG][/IMG]
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

من بدلیل اینکه همه فایل هام از بین رفته مثال زیادی نمیتونم بیارم ! اگر فرصت لایو بوجود اومد خواهم گذاشت !

در نمودار زیر اگر فرض کنیم قیمت دوباره بکشه بالا یک موقعیت معاملاتی بوجود خواهد امد !

[IMG][/IMG]

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

[IMG][/IMG]

نظر

سلام نعداد برخورد های ما باید چند بار باشه قبل شکسته شدن خط روند ؟؟
        ایا خط روند با مینور ها هم قابل برسی هست؟
        نظر

سلام اقا مسلم
          اینکه نوشتید سوداورین ترین روش شماست ، ایا از این روش یک استیتمنت حداقل سه ماهه دارید که بتونید ضمیمه این تاپیک کنید؟ یا صرفا دارید یک سیستم معرفی میکنید که تست اون بعهده خودمون هست و ممکنه سودده باشه یا ممکنه ضررده؟

نظر

تولد ریحانه خانوم مبارک . خدا حفظش کنه

پولبک تا فیب 50%

ویرایش توسط پاشا : https://www.traderha.com/member/13515-پاشا در ساعت 07-11-2014, 10:33 AM
            زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

آقا مسلم امیدواریم خدا فرزندان بیشتری بشما عنایت کنه تا باز شیرینشو بدید یعنی باز سیستم های خوب و ساده معرفی کنید !

اقا گفتید این سیستم در همه تایمها قابل استفاده است . سئوال من اینه که بنظر شما روی چه تایمی بهتر جواب میده ؟ خودتون چقدر با این سیستم کار کردید و در کدام تایم ازش بهتر جواب گرفتید ؟

نظر

سلام جناب مسلم . تولد دخترتون مبارک انشاالله همیشه سایتون بالا سرش باشه . و به برکت این ماه مبارک خدا بهتون پاداش بده .
                اگر ممکنه در مورد تی پی هم صحبت کنید ممنون میشم
                ویرایش توسط Hamed Behboodi : https://www.traderha.com/member/8091-hamed-behboodi در ساعت 07-11-2014, 11:42 AM

نظر

مبارک باشه

مرسی بابت معرفی سیستم خوبتون

نظر

با سلام دوباره من بدلیل اینکه مکان نقل قول ندارم جواب دوستان در یک پست خواهم داد !

یک خط روند ساده با دو نقطه تماس کافی هست ! فقط واضح باشند !

من استمنتی ندارم و کلا من کلاسیک کار میکنم و این یکی از روشهای معاملاتی هست اینکه گفتم سوداورترین به این معناست که چند برابر حجم معمول وارد پوزیشن میشم !

من از این روش سود کردم و این دلیل نمیشه که شما هم میتونید سود کنید ! همانطوری که من نمیتونم با الیوت و هارمونیک کار کنم ولی خیلی ها دارن ازش سود میکنند !

در مورد تایم فریم یک ساعته عالیه و بعدش چهارساعته هست !

در مورد تی پی ! هدف اول بمقدار استاپ و بعد از ان استاپ به نقطه ورود منتقل کنید ! هدف بعدی های یا لوی هست که قیمت بدان رسیده بود و تصحیح کرده !

شما میتونید خط روند با تمام نسبتهای فیبو رسم کنید ولی این روش ریسک به ریوارد و تعداد موفقیتش بیشتر هست !

موفق باشید

نظر

نمونه از معاملات استاپ خورده !

ريحانه3.jpg

نظر

مسلم جان فکر میکنم این موقعیتی که گذاشتید رو میشه استاپ خورده به حساب نیاورد و فیل شده دونست چون کندل با قدرت خط رو شکونده و بالاش ثبت شده و اصلا پایین نیومده و از لحاظ کندل استیک هیچ نشانه ای از کندل برگشتی نداریم به نظر میشه این رو فیل دونست و اونهایی رو گرفت که پس از برخورد به خط , زیر خط ( برای سل ) بسته بشن . و برای بای هم برعکس . ( به نظر اردر گذاشتن روی 61% فیبو بدون در نظر گرفتن کندل خطا رو بالا میبره .

ویرایش توسط Hamed Behboodi : https://www.traderha.com/member/8091-hamed-behboodi در ساعت 07-11-2014, 05:16 PM

نظر

سلام مسلم جان

طاعات و عباداتت قبول باشه، تولد دختر گلت رو تبریک میگم، امیدوارم در پناه خدا و زیر سایه امام زمان (عج) همیشه در سلامت باشن بچه هات تا تو هم با اونا از زندگیت لذت ببری.

شاد باشی رفیق.
                          نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

خیلی ارادتمندیم مسلم خان

سلام

یا حق
                            چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط Hamed Behboodi نمایش پست ها
                              مسلم جان فکر میکنم این موقعیتی که گذاشتید رو میشه استاپ خورده به حساب نیاورد و فیل شده دونست چون کندل با قدرت خط رو شکونده و بالاش ثبت شده و اصلا پایین نیومده و از لحاظ کندل استیک هیچ نشانه ای از کندل برگشتی نداریم به نظر میشه این رو فیل دونست و اونهایی رو گرفت که پس از برخورد به خط , زیر خط ( برای سل ) بسته بشن . و برای بای هم برعکس . ( به نظر اردر گذاشتن روی 61% فیبو بدون در نظر گرفتن کندل خطا رو بالا میبره .

سلام.
                              بنده هم با نظر این دوستمون موافقم.به نظرم قیمت موقع برخورد یکم باید دل دل کنه بعد برگرده تا احتمال موفقیتش بیشتر باشه.اینو از روی بررسی چند ساعته چندتا چارت میگم.
                              فک کنم اگه اندیکاتوری هم اضافه بشه که واگرایی هارو خوب نمایش بده میتونه کمک کنه در تصمیم گیری.خیلی از مواقع موقع برخورد اگر بخواد به سمت دلخواه ما بره واگرایی میده.

نظر

پردازش ...
                              X