اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بیمه سرمایه مشتریان پی سی ام بروکرز

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• خبر: بیمه سرمایه مشتریان پی سی ام بروکرز

با سلام خدمت مشتریان گرامی و کاربران عزیز فروم،

باز هم با خبری خوش و خدمتی ویژه و استثنایی از بروکر پی سی ام به سراغ شما آمده ایم.

خوشحالیم به اطلاع برسانیم که پی سی ام بروکرز سرمایه مشتریان خود را در مقابل هر گونه خطر و یا ضرری که امکان دارد در اثر هر چیزی غیر از ترید و ریسک پوزیشن به مشتری شرکت وارد شود را گارانتی کرده است. این بیمه توسط شرکت Orient Insurance که یکی از بزرگترین شرکتهای بیمه در خاورمیانه هست انجام گرفته است.

بنابراین پول و سرمایه مشتریان شرکت در مقابل هر نوع ریسک به غیر از ریسک خود ترید که ممکن است ضرری به مشتری بزند منطبق با استاندارد انگلیسی شرایط بیمه مربوط به بازارهای مالی تدوین شده با استانداردهای FSA تا مبلغ 5 میلیون درهم اماراتی (معادل حدود 1.5 میلیون دلار آمریکا) بیمه است.

امنیت سرمایه مشتری و ایجاد بستر سالم برای انجام معاملات در بازار های واقعی و تحت نظارت از روز اول در وحله اول اهمیت امور پی سی ام قرار داشته و امروز شاهد هستیم که هر روز در این راه تضمین های بهتر و آسودگی خاطر بیشتری برای مشتریان بوجود می آید.

با احترام،

کارگزاری پی سی ام بروکرز
    ویرایش توسط Traderha : https://www.traderha.com/member/14002-traderha در ساعت 07-13-2014, 08:25 PM

بیمه سرمایه مشتریان پی سی ام بروکرز

نوشته اصلی توسط ناظرسایت2 نمایش پست ها
    ی

مشغله اصلی ایشون بیمه کردن مشتریان شرکت بود در برابر هر نوع ضرری که امکان داره در اثر هر چیزی غیر از ترید به مشتری شرکت وارد یشه بوده این چند ماه گذشته و موفق شدن برای اولین بار در دوبی این رو با یک شرکت Orient Insurance که یکی از بزرگترین شرکتهای بیمه در خاورمیانه هست به سرانجام برسونن.

امروز پی سی ام تنها بروکری هست که پول مشتریهاش در مقابل هر گونه خطری (به غیر از خطر خود تریدر) توسط بزرکترین شرکت بیمه کشور محلش گارانتی شده. هیچ شرکت بروکر یا بروکر نمای دیگه ای چنین گارانتی روی پول مشتری نداده در طول تاریخ.

از شما و مدیریت شرکت بخاطر اینکار تشکر و قدردانی میکنم . ممکنه قدری توضیح بفرمائید که منظور چه نوع خطر و ضرری برای تریدرها هستش ؟

نظر

با سلام و عرض پوزش از تاخیر در پاسخگویی،

مجبور شدم برای پاسخ با دفتر دوبی مشورت کنم.

تنها ضرری که ممکنه به پول مشتریان شرکت پی سی ام بروکرز وارد بشه ضرری هست که در اثر انجام معاملات در بازار بوجود بیاید. پول مشتریان شرکت در مقابل هر نوع ریسک دیگر که ممکن است ضرری به مشتری بزند منطبق با استاندارد انگلیسی شرایط بیمه مربوط به بازارهای مالی تدوین شده با استانداردهای FSA تا مبلغ 5 میلیون درهم اماراتی (معادل حدود 1.5 میلیون دلار آمریکا) بیمه است. مسایل پیش بینی شده در بیمه نامه به قول یکی از همکاران شرکت حدود یک کیلوگرم است (اشاره به حجم کاغذ قرارداد بیمه بود) و در آن تقریبا همه چیز حتی ضرر در اثر داون بودن سرور بازار تا حد ورشکستگی بروکر هم در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که چنین موردی تا کنون مشاهده نشده (پیش آمده که سرور یک بازار برای دقایق یا حتی چند ساعت قطعی داشته ولی اینکه منجر به به ضرر در چنین ابعادی شده باشد خیر). البته در مورد پی سی ام بروکرز نگرانی ورشکستگی اصولا مطرح نیست زیرا پی سی ام یک Zero Risk Broker است یعنی فقط بروکری می کند و خود شرکت با پول خودش ترید نمی کند و این با بروکری مثل ال**** که همین چند وقت پیش به علت مارکت میکری روی طلا حدود 3 میلیون دلار ضرر کرد از نظر طبیعت متفاوت است. چنین شرکت هایی هر قدر هم با سابقه و پولدار به راحتی ممکن است ضرری بیش از این ارقام در بازار ببیند و نتواند جوابگوی پول مشتریان خود باشد. حتما دوستان مورد MF Global را می دانند درست است؟

امنیت سرمایه مشتری و ایجاد بستر سالم برای انجام معاملات در بازار های واقعی و تحت نظارت از روز اول در وحله اول اهمیت امور پی سی ام قرار داشته و امروز شاهد هستیم که هر روز در این راه تضمین های بهتر و آسودگی خاطر بیشتری برای مشتریان بوجود می آید.

موفق باشید.

نوشته اصلی توسط esfandiyar نمایش پست ها
      از شما و مدیریت شرکت بخاطر اینکار تشکر و قدردانی میکنم . ممکنه قدری توضیح بفرمائید که منظور چه نوع خطر و ضرری برای تریدرها هستش ؟

نظر

با سلام و عرض پوزش از تاخیر در پاسخگویی،

مجبور شدم برای پاسخ با دفتر دوبی مشورت کنم.

تنها ضرری که ممکنه به پول مشتریان شرکت پی سی ام بروکرز وارد بشه ضرری هست که در اثر انجام معاملات در بازار بوجود بیاید. پول مشتریان شرکت در مقابل هر نوع ریسک دیگر که ممکن است ضرری به مشتری بزند منطبق با استاندارد انگلیسی شرایط بیمه مربوط به بازارهای مالی تدوین شده با استانداردهای FSA تا مبلغ 5 میلیون درهم اماراتی (معادل حدود 1.5 میلیون دلار آمریکا) بیمه است. مسایل پیش بینی شده در بیمه نامه به قول یکی از همکاران شرکت حدود یک کیلوگرم است (اشاره به حجم کاغذ قرارداد بیمه بود) و در آن تقریبا همه چیز حتی ضرر در اثر داون بودن سرور بازار تا حد ورشکستگی بروکر هم در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است که چنین موردی تا کنون مشاهده نشده (پیش آمده که سرور یک بازار برای دقایق یا حتی چند ساعت قطعی داشته ولی اینکه منجر به به ضرر در چنین ابعادی شده باشد خیر). البته در مورد پی سی ام بروکرز نگرانی ورشکستگی اصولا مطرح نیست زیرا پی سی ام یک Zero Risk Broker است یعنی فقط بروکری می کند و خود شرکت با پول خودش ترید نمی کند و این با بروکری مثل ال**** که همین چند وقت پیش به علت مارکت میکری روی طلا حدود 3 میلیون دلار ضرر کرد از نظر طبیعت متفاوت است. چنین شرکت هایی هر قدر هم با سابقه و پولدار به راحتی ممکن است ضرری بیش از این ارقام در بازار ببیند و نتواند جوابگوی پول مشتریان خود باشد. حتما دوستان مورد MF Global را می دانند درست است؟

موفق باشید.
        ضمن تشکز از شما باید عرض کنم که بنده کماکان جواب سئوالم رو نگرفتم !

شما میفرمائید وزن کاغذ قرارداد بیمه حدود یک کیلوگرم است ! یعنی بسیار مفصل بوده و لابد به مسائل متعددی اشاره کرده و مبلغ بیمه هم بالاست . ولی شما فقط به دو نکته اشاره کردید یکی بیمه در مقابل داون شدن سرور بروکر و یکی هم جلوگیری از ورشکسته شدن بروکر . در عین حال خودتون میفرمائید این دو نکته عملا مشکل زا نیستند زیرا تاکنون قطعی زیاد سرور بروکر شما سایقه نداشته و تاکنون ملاحظه نشده که به ضرر عمده کاربران منجر شود و از طرف دیگر امکان ورشکسته شدن بروکر شما هم وجود ندارد چون شما فقط بروکر هستید و با پول خودتون ترید نمیکنید . لذا این دو مورد عملا مشکل نیستند .

پس بازم من سر درنیاوردم با این تفاصیل خاصیت و امتیاز چنین بیمه ای چیست ؟ و در اون کاغذهای مفصل و طولانی باز چه چیزی پیش بینی شده که در پست اولتون از مزایای زیاد این بیمه برای مشتریان صحبت کردید .

با تشکر از وقتی که برای پاسخگوئی صرف میکنید .
        ویرایش توسط esfandiyar : https://www.traderha.com/member/9885-esfandiyar در ساعت 07-08-2014, 11:22 AM

نظر

سلام جناب اسفندیار،

من هر موقع وقتم اجازه بدهد از پاسگوئی لذت می برم.

ابتدا یکی 2 مطلب را روشن کنم:

یک) فرمودید بروکر شما و چون شما بروکر هستید و ... من در استخدام بروکر نیستم. در این فروم همکار افتخاری هستم و این کار یک نوعی هابی برای من محسوب میشه. البته سالهاست که با پی سی ام آشنا هستم و به این آشنائی افتخار می کنم.

دو) من راجع به سرور پی سی ام صحبت نکردم در پست قبلی. عرض کردم سرور بازار یعنی سروری که سرور پی سی ام شما را در نهایت به آنجا وصل می کند. برای اطلاع شما سرور یکی از بزرگترین استاک مارکت های جهان هفته گذشته به مدت نصف روز داون بود. اما در مورد سرور پی سی ام من یادم نمیاد قطعی داشته تا حالا. هاستینگ سرور پی سی ام یکی از بهترینهای دنیاست و شرکتهای غولی مثل یاهو و سیسکو و حتی ناسا رو هاست می کنه.

اما در مورد کاغذهای اون بیمه من نخوندمشون ولی چیزی که می دونم اینه که بر اساس یک استاندارد بیمه معتبر جهانی هست که سعی می کنم متنش رو بپرسم و پیدا کنم که در این صورت حتما اطلاع رسانی خواهم کرد.

چیزی که مهمه اینه که هیچ بروکر دیگه ای چنین تضمینی برای پول مشتریانش فراهم نکرده (از بین بروکر هایی که حساب فارکس برای ایرانیها باز می کنند). از موارد دیگری که یادم هست به من گفتند جزو قرارداد بیمه هست تخریب دفتر بروکر به هر دلیل مثل آتش سوزی و زلزله و ... هست که این دیگه دست خود بروکر نیست.

موضوع Zero Risk Broker بودن پی سی ام همونطور که فرمودید خیلی مهمه و پی سی ام را خیلی مطمئن تر از امثال فی** و آی ** ** و ... کرده ولی باز هم کافی نیست. شما موضوع MF Global رو نگفتید می دونین یا نه؟ چون تعداد معدودی از مشتریان پی سی ام ازش خبر دارند. این قضیه از نظر ریسک آگاهی خیلی آموزنده هست و اگر نمی دونید من فکر می کنم بتونم از مدیریت اجازه بگیرم که نقل بشه به طور عمومی.

با تشکر

ضمن تشکز از شما باید عرض کنم که بنده کماکان جواب سئوالم رو نگرفتم !

شما میفرمائید وزن کاغذ قرارداد بیمه حدود یک کیلوگرم است ! یعنی بسیار مفصل بوده و لابد به مسائل متعددی اشاره کرده و مبلغ بیمه هم بالاست . ولی شما فقط به دو نکته اشاره کردید یکی بیمه در مقابل داون شدن سرور بروکر و یکی هم جلوگیری از ورشکسته شدن بروکر . در عین حال خودتون میفرمائید این دو نکته عملا مشکل زا نیستند زیرا تاکنون قطعی زیاد سرور بروکر شما سایقه نداشته و تاکنون ملاحظه نشده که به ضرر عمده کاربران منجر شود و از طرف دیگر امکان ورشکسته شدن بروکر شما هم وجود ندارد چون شما فقط بروکر هستید و با پول خودتون ترید نمیکنید . لذا این دو مورد عملا مشکل نیستند .

پس بازم من سر درنیاوردم با این تفاصیل خاصیت و امتیاز چنین بیمه ای چیست ؟ و در اون کاغذهای مفصل و طولانی باز چه چیزی پیش بینی شده که در پست اولتون از مزایای زیاد این بیمه برای مشتریان صحبت کردید .

با تشکر از وقتی که برای پاسخگوئی صرف میکنید .

نظر

سلام جناب اسفندیار،

من هر موقع وقتم اجازه بدهد از پاسگوئی لذت می برم.

ابتدا یکی 2 مطلب را روشن کنم:

یک) فرمودید بروکر شما و چون شما بروکر هستید و ... من در استخدام بروکر نیستم. در این فروم همکار افتخاری هستم و این کار یک نوعی هابی برای من محسوب میشه. البته سالهاست که با پی سی ام آشنا هستم و به این آشنائی افتخار می کنم.

دو) من راجع به سرور پی سی ام صحبت نکردم در پست قبلی. عرض کردم سرور بازار یعنی سروری که سرور پی سی ام شما را در نهایت به آنجا وصل می کند. برای اطلاع شما سرور یکی از بزرگترین استاک مارکت های جهان هفته گذشته به مدت نصف روز داون بود. اما در مورد سرور پی سی ام من یادم نمیاد قطعی داشته تا حالا. هاستینگ سرور پی سی ام یکی از بهترینهای دنیاست و شرکتهای غولی مثل یاهو و سیسکو و حتی ناسا رو هاست می کنه.

اما در مورد کاغذهای اون بیمه من نخوندمشون ولی چیزی که می دونم اینه که بر اساس یک استاندارد بیمه معتبر جهانی هست که سعی می کنم متنش رو بپرسم و پیدا کنم که در این صورت حتما اطلاع رسانی خواهم کرد.

چیزی که مهمه اینه که هیچ بروکر دیگه ای چنین تضمینی برای پول مشتریانش فراهم نکرده (از بین بروکر هایی که حساب بازار تبادلات ارزی برای ایرانیها باز می کنند). از موارد دیگری که یادم هست به من گفتند جزو قرارداد بیمه هست تخریب دفتر بروکر به هر دلیل مثل آتش سوزی و زلزله و ... هست که این دیگه دست خود بروکر نیست.

موضوع Zero Risk Broker بودن پی سی ام همونطور که فرمودید خیلی مهمه و پی سی ام را خیلی مطمئن تر از امثال فی** و آی ** ** و ... کرده ولی باز هم کافی نیست. شما موضوع MF Global رو نگفتید می دونین یا نه؟ چون تعداد معدودی از مشتریان پی سی ام ازش خبر دارند. این قضیه از نظر ریسک آگاهی خیلی آموزنده هست و اگر نمی دونید من فکر می کنم بتونم از مدیریت اجازه بگیرم که نقل بشه به طور عمومی.

با تشکر
            سلام از ماست قربان

در مورد شماره یک که فرمودید خب مسلمه که منظور من شخص شما نبودید بلکه منظورم بروکر پی سی ام بود .

موضوع mf global رو خیر چیزی در موردش نمیدونم .

راستی اقا در اون سطری که خواستید برخی اسامی رو بنویسید ولی جاش ستاره افتاده نمیدونم خودتون اون ستاره ها رو گذاشتید یا این فاروم بطور خودکار برخی اسامی رو سانسور میکنه !

نظر

با سلام و عرض ادب
              من متوجه کارایی این بیمه برای مشتریان نشدم!!
              مگر چیزی به غیر از ترید هم میتواند سرمایه مشتری را به خطر بندازد؟
              اگر منظور شما ورشکستگی بروکر و این موارد هست که هر بروکری باید بیمه داشته باشد که اونهم چیز عجیبی نیست!!
              اما اگر منظور چیز دیگریست لطفا بیشتر توضیح بدهید
              با تشکر
              تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
              تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
              http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

در مورد این موضوع که چند روز قبل تاپیکی زده بود و اطلاع رسانی شده بود . نمیدونم پس اون تاپیک چی شد و چرا تاپیک جدید ایجاد شده .

در اون تاپیک هم من ضمن تشکر از مدیریت محترم پی ام سی پرسیده بودم فایده و مزیت این بیمه برای مشتریان بروکر پی ام سی چیست ؟ و در صورت چه ضررهایی سرمایه مشتریان بیمه شده است ؟ که جواب کاملی داده نشد .

نظر

نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
                  با سلام و عرض ادب
                  من متوجه کارایی این بیمه برای مشتریان نشدم!!
                  مگر چیزی به غیر از ترید هم میتواند سرمایه مشتری را به خطر بندازد؟
                  اگر منظور شما ورشکستگی بروکر و این موارد هست که هر بروکری باید بیمه داشته باشد که اونهم چیز عجیبی نیست!!
                  اما اگر منظور چیز دیگریست لطفا بیشتر توضیح بدهید
                  با تشکر

سلام

پول مشتری در برابر هر نوع ضرر احتمالی به غیر از ترید که ممکن پیش بیاد بیمه شده . مثل قطع شدن سرور و یا هر مسئله غیر قابل پیش بینی (غیر از ترید ). البته احتمال چنین رخدادی خیلی بعید . ولی برای اینکه خیال مشتری از هر نظر راحت باشه این بیمه برای پول مشتری در نظر گرفته شده تا با فراغ باز و خیالی آسوده ، مشتری فقط به فکر ترید کردن باشد .برای شرکت pcm حفظ پول مشتری در برابر ضعیفترین احتمالات نیز بسیار حائز اهمیت است و تلاش شرکت همیشه بر حفظ و کرامت حقوق مشتری می باشد .و سعی و تلاش همه پرسنل شرکت بر این مبناست که حتی یک ریال از پول مشتری به مخاطره نیافتد و در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد .
                  با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

در مورد این موضوع که چند روز قبل تاپیکی زده بود و اطلاع رسانی شده بود . نمیدونم پس اون تاپیک چی شد و چرا تاپیک جدید ایجاد شده .

در اون تاپیک هم من ضمن تشکر از مدیریت محترم پی ام سی پرسیده بودم فایده و مزیت این بیمه برای مشتریان بروکر پی ام سی چیست ؟ و در صورت چه ضررهایی سرمایه مشتریان بیمه شده است ؟ که جواب کاملی داده نشد .
                    سلام

اون تاپیک مربوط به نظر سنجی ساعت سرور پلتفرم بود، به دلیل حفظ انسجام مطلب در این جا باز گو شد.
                    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

سلام مجدد،

خدارا شکر که فوتبال تمام شد و به زندگی عادی برمیگردیم. نه من بودم و نه مدیریت شرکت. :-)

مطلب را دنبال می کنم و پاسخگو خواهم بود.

با تشکر

سلام از ماست قربان

در مورد شماره یک که فرمودید خب مسلمه که منظور من شخص شما نبودید بلکه منظورم بروکر پی سی ام بود .

موضوع mf global رو خیر چیزی در موردش نمیدونم .

راستی اقا در اون سطری که خواستید برخی اسامی رو بنویسید ولی جاش ستاره افتاده نمیدونم خودتون اون ستاره ها رو گذاشتید یا این فاروم بطور خودکار برخی اسامی رو سانسور میکنه !

نظر

با سلام

ایا مشتری این بروکر باید حق بیمه ای هم بابت افتتاح حساب به بروکر پرداخت کند ؟ چقدر ؟ ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط WXYZ نمایش پست ها
                          با سلام

ایا مشتری این بروکر باید حق بیمه ای هم بابت افتتاح حساب به بروکر پرداخت کند ؟ چقدر ؟ ممنون
                          سلام

خیر . کاملا رایگان است .
                          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

کانال تحلیلی جفت ارزها :

نظر

اتفاقا بنده چند روز پیش یک پوزیشن رو میخاستم کلوز کنم در بروکر ال ...هر کار میکردیم نمیشد
                            اشکال کانکشن میگرفت سرور رو عوض میکردم دیتا نمودار میومد ولی کلوز که میزدم دو مرتبه قطع میشد
                            با بروکر صحبت کردم میگفت ایرانی ها به دلیل فیلترینگ مخابرات واسشون مشکل پیش میاد
                            یعنی براحتی ایرانی داخل ایران حتی اگر سرور مشکل داشته باشه واسشون جوابی هست
                            حالا این بیمه شامل این مشکلات هم میشه ؟

send from t meta

نظر

نوشته اصلی توسط meta نمایش پست ها
                              اتفاقا بنده چند روز پیش یک پوزیشن رو میخاستم کلوز کنم در بروکر ال ...هر کار میکردیم نمیشد
                              اشکال کانکشن میگرفت سرور رو عوض میکردم دیتا نمودار میومد ولی کلوز که میزدم دو مرتبه قطع میشد
                              با بروکر صحبت کردم میگفت ایرانی ها به دلیل فیلترینگ مخابرات واسشون مشکل پیش میاد
                              یعنی براحتی ایرانی داخل ایران حتی اگر سرور مشکل داشته باشه واسشون جوابی هست
                              حالا این بیمه شامل این مشکلات هم میشه ؟

send from t meta

سلام

اگر قطع شدن سرور مربوط به خود شرکت و نرم افزارهای مربوطه باشه ، بله بیمه شامل میشه . ولی چنانچه سرور مشکل نداشته باشه و فطعی متاتریدر مربوطه به اینترنت - isp و امثالهم باشد ، خیر بیمه تعلق نمیگرد .

کانال تحلیلی جفت ارزها :

نظر

پردازش ...
                              X