اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

eur usd

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• eur usd

به به....بر عکس دیروز که جو فروم متشنج بود،امروز با ورود شما دیروز رو به فراموشی میسپریم.

جناب گیتی ،خدمت شما خوش آمد عرض میکنم.امیدوارم در کنار شما و بقیه سروران روزهای خوب و خوب تری رو تجربه کنیم.

آرزوی موفقیت و سلامتی روز افزون دارم برای جنابعالی
    «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

درود

یورو به دلار :
    تایم فریم تحلیلی : 1 ساعته

روند : صعودی
    مومنتوم : نزولی
    وقعیت قیمت : ُافقی - Swing

نقطه ورود : 1.3220
    حد ضرر : محدوده افقی - Swing
    تارگت فاینال : 1.3344

خط حمایت منطقی :1.3151

لینک تصویر : http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7535117291.png

پیروز باشید.

نظر

وقتی تون اون سایت اپلود میکنی عکس رو محتوال داخل باکس "آدرس انجمن" را کپی کنی اینجا خود عکس هیمنجا بارگزاری میشه به صورت عکس و توی قالب لینک دیگه نمیاد.
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

درود

ببینیم آیا امروز تا فردا این بازار مکاره به تحلیل های این تازه از راه رسیده حمایت می کنه یا نه

پبروز باشید.
        ویرایش توسط پولدوست : https://www.traderha.com/member/10107-پولدوست در ساعت 08-01-2013, 02:58 PM

نظر

درود بر شما آقا کامبیز

خوش آمد گویی بنده رو هم پذریرا باشید دوست خوب و با محبت.

درباره تحلیل هایی که محبت می کنید و میزارید یه ذهنیتی دارم و میخواستم با شما در میون بزارم، چفدر شبیه نقطه ورودهای گن وار با عادات هندسی است، البته شهید اون اندی حجم هستم زیر نمودارتون!

شایدم کلا اشتباه کنما، اما فکر دیگه هر جا بخواد میره.

به هر حال، بهترین ها رو براتون آرزومندم.

شادی پایدار
          Think / Act / Enjoy

نظر

درود جناب گیتی

چشممون به فرومهای مختلف خشک شد تا آی دی شما را ببینیم.

همیشه یادتان را به عنوان اولین معلم خودم در بازار گرامی داشتم.

حضورتان بسی مایه خوشحالی است.

جناب گیتی

شکل و شمایل چارتهای شما خیلی تغییر کرده! مخصوصن مسئله تارگت.!

منتظر ارائه تجربیات گرانقدرتان می مانیم تا سوالات را مطرح کنیم.

باشد که به رستگاریمان بیانجامد.

ارادتمندشما پیام

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
            2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
            3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
            4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
            5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
            6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
            7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

جناب گیتی از اینکه مجددا پست های شما رو می بینم خیلی خوشحالم.
              روش شما همیشه برام جالب بوده چون بر اساس عرضه و تقاضا ست.
              یه سوال داشتم: آیا در روش تون از روش Sam Saiden هم استفاده می کنید یا اصول پیدا کردن سطوح عدم تعادل در عرضه/تقاضا در روش شما متفاوت؟
              بازهم از تحلیل های زیباتون ممنونم

نظر

درود

مونیتور 1 :

جفت ارز : یورو به دلار ( جفت ارزی که 1000ران تحلیل روی آن روزانه داده میشه )

پس از آنکه قیمت نوسانات نزولی خود را ادامه داد به نقطه ورود طلایی برخورد نموده است که با شدت گرفتن نوسانات لحظه ای و هیجانات بالا تارکت اول توسط قیمت به سرعت لمس شده است و از بازار 37 پپ منطقی را کسب نموده است اما به دلیل عدم تمرکز بازار بر رفتار خود ( این جمله را در 4 پست پیشین تکرار کرده ام ) قیمت از ادامه حرکت خود باز ایستاده است و در محدوده افقی چندین ساعت است که در حال نوسان می باشد.

نکته :
                همانطوری که مشخص می باشد قیمت در زیر نقطه ورود طلایی انتظار می کشد

نتیجه گیری :
                بنابر 4 پست گذشته، در مجموع 37+48+42 ( 127 ) پپ سود منطقی و -24 پپ ضرر منطقی از بازار تا بدین لحظه ( مونیتور 1 نماد یورو به دلار ) از بازار کسب کرده ایم.

پیروز باشید.

ویرایش توسط پولدوست : https://www.traderha.com/member/10107-پولدوست در ساعت 08-02-2013, 12:29 PM

نظر

كناره جان

واقعا جاي خوشحالي و خرسندي داره براي من كه اينجا مي بينمت.

ياد قيمتي قيمتها بخير

اگر پست هاي اون موقع رو داري تو ارشيوت دوست دارم كمي از اونها رو داشته باشم

به اميد ديدار هر روز دوستان

پيروز باشيد

نظر

سلام جناب گیتی خوشحالم شما رو تو این جمع میبینم

تقدیم به شما

با درود بسیار.

شادی سراسر وجودتان.

ممنون جناب Hopeful
                    بابت نامگذاری زیبائی که به این بخش دادید.

جای بسی خوشحالی و سعادت داره وقتی متوجه می شم ، دوستانی همراستا با تفکرات ساده اینجانب اقدام به تحلیل بازار کرده اند و همچنین دوستانی من را با پیغام های خصوصی مورد لطف و محبت خود قرار می دهند.

اما اجازه بدید کمی در خصوص مسائلی صحبت کنم که مثل روز برای شما عزیزان روشن است اما کمتر کسی بدان دقت می کند.

همه ما در اوایل آشنائی با بازار فارکس ( ارز ) تریدهای خوبی داشته ایم و طعم خوش پپ ها را چشیده ایم.

اما چه شد که همه چیز شیب نزولی به خود گرفت و حساب ها صفر شدند ؟
                    شاید این مطلب بسیار ساده بنظر بیاید اما

" برای تثبیت یک قانون ساده باید بسیار هزینه کرد."

برای این مهم یک مثال می زنم.

فرض کنید ، شما قرار است برای 10 سال در یک سالن زندگی کنید.
                    در این سالن انواع و اقسام وسایل با چیدمان بسیار مرتب و منظم وجود دارد.

اما متاسفانه در این سالن یک قانون وجود دارد.
                    "
                    هر چیز را از هر جا که برداشتی فقط و فقط یک بار می توانی سر جایش بگذاری. و اگر در جای دیگری قرار دادی ، دیگر در جای اصلی آن نمی توانی قرار بدی.
                    "

نکته اینجاست اگر اولین وسیله را در جای دیگری قرار گیرد ، اولین قدم در بی نظمی را طی کرده اید و با هر قدم به جلوتر ، با افزایش بی نظمی ( آنتالپی ) و افزایش ضریب اشتباهات را به همراه داشته و نظم کلی بر تمام وسایل کاهش پیدا می کند.
                    و سرانجام روزی خواهد رسید که دیگز هیچ چیز سر جای خود قرار نداشته و حتی جمع آوری کل سالن غیر ممکن می نماید.

برای بسیاری از افراد ادامه زندگی در این سالن غیر ممکن می باشد.

و البته افرادی هستند که در عین بی نظمی ، نظم خاصی در برای خود دارند. این مطلب را شاید در اتاق های خودمان در فصل امتحانات ، تست کرده باشید که :

روی زمین پر از کاغذ های باطله ریاضی و فیزیک بوده و در بین تمام آنها می توانیم ، کلید خانه را هم پیدا کنیم و حتی ...
                    حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

اینم دنبالش این 2تا پست زندگی فارکسی منو عوض کرد:

مطالبی که در بالا مطرح شد ، عینا در تفکرات ما نیز وجود دارد و چیدمان اطلاعات همینطور است.

فرض کنید می خواهید نمودارهای خطی شرح :

چه مقدار از اطلاعات را بیان می کنید؟
                      اولویت بندی اطلاعات شما چگونه است ؟
                      کدام دسته از اطلاعات را باید مطرح نمائید ؟
                      تاکید را بر کدام بخش از اطلاعات قرار می دهید ؟
                      اگر فرد را بمباران اطلاعاتی کنیم ، آیا می توانیم از او توقع بررسی نمودار خطی را داشته باشیم ؟
                      و
                      در انتها آیا به آنچه که خودتان گفتید ، عمل می کنید ؟؟؟؟؟؟!!!!

بنابراین ، زمانی که با الگوهای مختلف حرکتی در نمودار برخورد می کنیم ، برای شناسائی شرایط و موقعیت ها هیچ دسته بندی از اطلاعات در ذهنمان نداشته و تنها به نکاتی توجه می کنیم ، که در بسیاری مواقع بی ارزش خواهند بود.

همه دوستان بعد از آنکه کمی با مفاهیم اصلی آشنا شدند ، سریعا به دنبال اندیکاتور ها ، کانال های طلائی ، روش های بینهایت سود ده ، نکات خاص و رازهای پشت پرده می گردند اما نمی دانند راز در کاربرد ساده ترین قوانین است.

در روشی که در انجمن ارائه شد ، دقیقا پافشاری بر ساده ترین مفاهیم تحلیل تکنیکال شده است و آن
                      خرید و فروش بر اساس موقعیت قیمت نسبت به خطوط حمایت و مقاومت می باشد.

این روش ساده ترین و در عین حال کاربردی ترین و متاسفانه سخترین روش برای دوستانی است که چیدمان اطلاعات نداشته و دائما سرگرم جمع آوری اطلاعان و در انتها دور شدن از اصل موضوع شده اند.

هر چه اطلاعات بیشتر کسب کنید ، در صورتی که مدیریت چیدمان اطلاعات نداشته باشید ، همانند وسایلی است که در سالن پخش می کنید و دیگر راهی برای بازگشت ندارید.

یکی از دوستان فرمودند که چرا خطوط فیبوناچی ، اندیکاتورها ، کانال های محاسباتی و ... را باید حذف کرد و تنها با 2 خط حمایت و مقاومت و روند تحلیل کرد؟
                      برای انکه بتوانید اصولی تحلیل کنید. اگر بتوان مفاهیم ساده را درک کرده و شناسائی موقعیت کرد ، در مرحله بعد تمام ابزارها ، کمک خواهند کرد تا بتوانیم ، تائید بر صحت و درستی موضوع داشته باشیم.

زیرا احترام به اصول ، ثبات را به همراه می آورد.

تاریخچه :

خوشبختانه برای هر پست زده شده ، در حد توان مونیتور نمودار صورت گرفته است. متاسفانه زمانیکه در بخش اتاق معاملات مطالب مطرح شد تعداد بازدید کنندگان بخش یورو به دلار 3200 نفر بود ، از مدیریت درخواست نظر سنجی کردم و تا الان به حدود 16000 کلیک رسیده اما هنوز نظرسنجی وجود ندارد. ( شاید تا الان نتیجه خوبی برای خود من بود که این روش را رها کنم )

به هر حال سعی شد تمام مطالب به ساده ترین شکل ممکن مطرح شود.

مجددا بهترین و کاربردی ترین و صحیح ترین استراتژی را خرید و فروش از اساس خطوط حمایت و مقاومت می دانم.

نوع تحلیل : ساده

پیش بینی : فروش / خرید

پریود زمانی : 60 دقیقه

ابزار تحلیل :
                      خطوط حمایت و مقاومت و همچنین خطوط روند
                      اولویت اعتبار خطوط :
                      1- حمایت و مقاومت
                      2- خطوط روند ( صعودی و نزولی )

استراتژی :
                      خرید بر روی خطوط حمایت و فروش در زیر خطوط مقاومت

اندیکاتور :
                      ندارد

میزان حد ضرر : ( زیر خط حمایت و بالای خط مقاومت که ورود به بازار صورت گرفته است. )
                      وابسته به تجربه تریدر

میزان حد سود :
                      سقف پیش رو برای سفارش خرید و کف پیش رو برای سفارش فروش

در انتها ، از تمام دوستانی که اینجانب را مورد لطف و محبت خود به هر شکل قرار دادند ، کمال تشکر را دارد.

شادی سرشار وجودتان
                      حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط پولدوست نمایش پست ها

نتیجه گیری :
                        بنابر 4 پست گذشته، در مجموع 37+48+42 ( 127 ) پپ سود منطقی و -24 پپ ضرر منطقی از بازار تا بدین لحظه ( مونیتور 1 نماد یورو به دلار ) از بازار کسب کرده ایم.

درود

ممنون دوستان، من که کلا آچمز شدم
                        فکر نمی کردم دوستان هنوز مطالبی که قبلا نوشته شده بود را داشته باشند ( واقعا قیمت ها پر از دوستان قیمتی بود که قدرش را ندانستیم )

مونیتور قیمت :

جفت ارز : یورو به دلار

همانطور که روند انتظار می رفت یورو دومین تارگت حرکت خود را لمس کرده و 37 پپ منطقی دیگر را از بازار کسب نموده است.
                        بنابراین در مجموع 37+37+48+42 ( 164 ) پپ سود منطقی و -24 پپ ضرر منطقی از بازار تا بدین لحظه ( مونیتور 2 نماد یورو به دلار ) از بازار کسب کرده ایم.

شادی سراسر وجودتان

نظر

با سلام خدمت جناب پول دوست
                          اگه جسارت نباشه سوالی داشتم خدمتتون
                          سبک ترید شخصیتون همین سبک هست؟ ( و همچنین منظور کلی ام اینکه این سبک و استراتژی را خودتون طراحی کردید؟ یا اینکه از سبک بزرگان این بازار هست؟
                          ممنون میشم توضیحی بفرمایید
                          (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

پولدوست.jpg

سلام کامبیز جان
                            آواتارتم که بشه مثل زمان قیمتها دیگه حله

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
                            معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
                            -----------------------------------------------------------------------------------------------
                            «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
                            هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

درود

روندیاب عزیز ( علی جان )

همین آواتار را ست کرده ام.

ممنون از لطف و محبتت.

شادی سراسر وجودتان.
                              ویرایش توسط پولدوست : https://www.traderha.com/member/10107-پولدوست در ساعت 08-05-2013, 09:51 PM

نظر

پردازش ...
                              X