اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

gbp jpy

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• gbp jpy

درود بر شما

مونیتور قیمت : انتظار قیمت در زیر خط مقاومت و تصمیم گیری برای نوسانات بعدی

نکته آموزشی : به نسبت های قیبوناچی در حرکت قیمت که از خط مقاومت و کف قیمت ترسیم شده است توجه فرمائید.

شادی سراسر وجودتان.

نوشته اصلی توسط پولدوست نمایش پست ها
    درود بر شما.

مونیتور قیمت : انتظار قیمت در زیر خط مقاومت H4 که نشان از قدرت این خط دارد.

شادی سراسر وجودتان.

درود بر شما.

لمس سقف پیشرو بعد از برخورد قیمت با خط حمایت و چرخش قیمت به دور خط تعادلی

شادی سراسر وجودتان.

نظر

سلام کامبیز جان

یه سوال اقا این خطوط پیوت، حمایت و مقاومت رو بر چه اساسی شناسایی میکنید؟ چشمی؟ محاسباتی؟

ممنون میشم یه توضیح کوچیک بدهید.

سپاس

نظر

درود بر شما.

پیشتر به سوال شما، در قالب های دیگری پاسخ داده ام. لطفا کمی بررسی نمایید.

شادی سراسر وجودتان.
        ویرایش توسط پولدوست : https://www.traderha.com/member/10107-پولدوست در ساعت 05-17-2015, 12:43 PM

نظر

درود بر شما.

مونیتوز قیمت - شناسایی خط جدید تعادلی

شادی سراسر وجودتان.

نظر

سلام.

شخصا من از تصاویری که میفرستید یک درصد هم متوجه نمیشم که چی هستند از کجا اومدن و چه استفاده ایی میتوانیم از انها کنیم؟

ایا از دوستان دیگر کسی سر در میاورد؟

سپاس

نظر

با سلام، من هم تنها نكته اى كه از اين تصاوير متوجه شدم اين بود كه نقاط و خطوط مقاومت و حمايتى در تصاوير نشان داده شده است اما هيچ گونه اشاره اى به اينكه جهت بازار پس از برخورد به اين خطوط در كدام طرف خواهد بود را نيافتم. بنده نيز از صاحب تاپيك خواستارم كه توضيح بيشترى در اين مورد ارائه كند و اگر قبلا توضيحى داده شده لطف كرده و لينك آنرا بگذارد.

نظر

کیفیت تصاویری هم که میگزارید بسیار پایین است ! بنابر این شادی که پیشکش چشم پزشک لازم هم میشیم اینطوری !
                When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

درود بر شما.

کیفیت تصاویر پایین نیست.
                  سایز تصاویر بزرگ می باشد زیرا از صفحه نمایش گرفته می شه.

اینکه شما را به چشم پزشک حواله بدهم یا ندهم برداشت شماست اما خشم در کلامتون کاملا نمایانه. زیرا ارزوی شادی را تحمل نکردید...

دوست عزیز Patriot
                  بهتره قبل از انکه در بازار مالی و بازارهای ارز قعالیت کنید چندین بار مفاهیم اولیه و ساده تحلیل تکنیکال را مطالعه کنید. تا معنی و مفهوم تعاریف کاملا برای شما شفاف گردد.

طبق تعاریف خطوط حمایت در روند های ..... و خطوط مقاومت در روند های ..... تعریف و هویت پیدا می کنند.

شادی سراسر وجودتان.

http://pcmupload.traderha.com/uploa...1941666741.png

ویرایش توسط پولدوست : https://www.traderha.com/member/10107-پولدوست در ساعت 05-18-2015, 02:07 PM

نظر

شادی سراسر وجودتان.

نظر

سلام جناب پولدوست
                      خطوط پیوتی که در چارتتون رسم کردید، روزانه هست یا هفتگی؟ با تشکر

نظر

من فکر میکنم یک سری خطوط تعادلی در بازار داریم...قیمت بعد از هر صعود یا نزول باید به سمت این خطوط بازگردد و اگر با شتاب زیاد از این خطوط دور شود بعدها در روزهای اینده با همان شتاب به سمت این خطوط باز خواهد گشت و دوباره مسیر خود را پیش خواهد گرفت تا اینکه روندش عوض شود

و چون مبنای محاسبات این خطوط را نمیدانم با پیوت های قیمتی فیبونانچی درگیر هستم و نمیدانم با همین پیوت ها میتوانم این راز را کشف کنم یا خیر
                        ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 05-19-2015, 03:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط پولدوست نمایش پست ها
                          درود بر شما.

کیفیت تصاویر پایین نیست.
                          سایز تصاویر بزرگ می باشد زیرا از صفحه نمایش گرفته می شه.

اینکه شما را به چشم پزشک حواله بدهم یا ندهم برداشت شماست اما خشم در کلامتون کاملا نمایانه. زیرا ارزوی شادی را تحمل نکردید...
                          دوست عزیز من

نه خشمی در وجودم نیست فقط سعی میکنم نقد رو با طنز آمیخته کنم !
                          در مورد عکس هم باید بگم که چیزهای بدیهی نیازی به برداشت ندارند دوست من ! در پست بعدی که قرار دادید چون لینک عکس هم بود میشد عکس را واضح دید در پست هایی که میزارید که عکس خالی هست اصلا کیفیت نداره چارتتون و واقعا جای شادمانی باید فکری به حال سردرد بکنیم !
                          در مورد نقشه راه چندین روزه هم که میزارید باید بگم چه اهمیتی داره یک نقشه قدیمی ! اگر هم داره کمرنگ هست ! شما نقشه پیش رو را قرار بدهید ! و یا نظرتون رو راجب اون ارز صریح بیان کنید ! اینکه خطوطی بکشید بگید واکنش به خطوط با اینکه بگید چه واکنشی خیلی فرق داره ! امیدوارم منظورمو رسونده باشم !
                          When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

درود بر شما.

ممنون که در این بخث شرکت کردید.

نکته اول:
                            مشکل سایز تصاویر را من نباید حل کنم زیرا مشکل انجمن و ساختاری است که برای انجمن شرکت توسعه دهنده اش باید بررسی و بروز رسانی کند / که البته همه این انجمن ها یک پکیج بیشتر نیست.

نکته دوم :
                            اینکه چرا نقشه راه ارایه شد، را نمی توانم شرح دهم اما بعدا متوجه خواهید شد.

نکته سوم:
                            ارایه تحلیل زنده با تحلیل مرده تفاوت های زیادی دارد.

شکست خطوط مقاومت / حمایت در تصاویر معنا و مفهوم زیادی دارند.

نکته آخر:
                            اگر قرار باشه نقطه ورود بدهم، برای هر تحلیل ۱۰۰۰۰ دلار باید پرداخت شود. اگر دوستان حاضر به پرداخت چنین هزینه ای هستند نقطه ورود را هم ارایه خواهم کرد...

شادی سراسر وجودتان.

http://pcmupload.traderha.com/uploa...2104671711.png

نظر

دوست عزیز ممنون از تحلیلهای زیبایتان

ولی متاسفانه من تا بحال کتاب و یا نوشته ای که بتواند اینگونه حمایت و پیوت را تحلیل کند پیدا نکرده ام . حداقل منبعی برای مطالعه معرفی میکنید .

سپاسگزارم .

نظر

پردازش ...
                              X