اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیستم معاملاتی 121اسکار

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیستم معاملاتی 121اسکار

سلام خدمت همگی دوستان در این تاپیک قصد دارم سیستم معاملاتی کاملا کارامدی را معرفی کنم لازم به ذکر هست که این سیستم رو فقط برای طلا بررسی خواهیم کرد و یک ویدیو ای دارم اماده میکنم در موردش به محض اماده شدن در اختیار دوستان میذارم و بعد از مشاهده و بررسی میتونن سوالات خود رو در تاپیک مطرح کنند امیدوارم مورد استفاده ی دوستان قرار بگیره موفق و پیروز باشید.
    تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
    تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
    http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

مبارکه اسکار جان فقط امیدوارم مثل باقی تاپیکها نشه و به سرانجام برسه . راه دشواری رو شروع کردی فقط امیدوارم کم نیاری همین!

"ارادتمند آتبین"
    ویرایش توسط ATBIN : https://www.traderha.com/member/8754-atbin در ساعت 08-10-2014, 01:44 PM
    نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

سلام مجدد

کلیپ ویدیو اماده شد دوستان میتونن مشاهده کنند

http://www.aparat.com/v/xAbpH

همچنین میتونید از لینک زیر اندیکاتور و تمپلیت رو دانلود کنید
      http://pcmupload.traderha.com/uploa...7679032421.zip

موفق باشید
      تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!

نظر

ببخشید تمپلت را نتونستم دانلود کنم اگرلطف کنید با فرمتی دیگر بگذارید ممنون میشم واینکه تنظیمات مکدی وموئینگها را بفرمایید ممنون میشم

نظر

سلام اسکار جان
          ممنونم از ارائه سیستم ، امیدوارم همیشه سلامت باشید.

اگر لطف کنید قوانین ورود و خروج رو به صورت دقیق و لیست وار بیان کنید که برای دوستان روشن تر باشه ممنون و سپاسگذارم.
          ویرایش توسط moeinfar : https://www.traderha.com/member/3873-moeinfar در ساعت 08-11-2014, 01:40 AM
          روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار
          قناعت موفقیت می آورد و طمع شکست

نظر

اسکار جان
            فیلم رو دیدم ، یعد از تشکر یه خواهش دارم اگه امکان داره یه فیلم لایو از ترید هم تهیه کن تا نقش پیوت ها هم در ترید مشخص بشه.
            در ضمن ترتیب مووینگها مهمه ؟(چه در تایم نیم ساعته و پانزده دقیقه)
            این سیستم رو برای ارزها هم میشه استفاده کرد؟
            در مورد استاپ و تی پی هم اگه امکان داره یه توضیح میفرمائید(با پیوت).

"ارادتمند آتبین"
            نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

ویدیوی لینک شده توضیح سیستم معاملاتیه؟

ایده بی سر و ته - بارها تکرار میشه شما میتونین اینجاها حد ضرر بزارین اینجاها خارج بشین حد ضرر حدود فلان پیپ... !! با توجه به حرکت قیمت میتونین تصمیم بگیرین )

احتمالا رنج شده احتمالا روند شده !!

گذشته چارت اسکرول میکنی معمای حل شده واسه ما تشریح میکنین.؟!

نظر

نوشته اصلی توسط Neo نمایش پست ها

ایده بی سر و ته - بارها تکرار میشه شما میتونین اینجاها حد ضرر بزارین اینجاها خارج بشین حد ضرر حدود فلان پیپ... !! با توجه به حرکت قیمت میتونین تصمیم بگیرین )

سلام
                این پست شما معنیش اینه که شما خیلی دانشمند هستید ؟؟؟؟؟ پس بسم الله یه تاپیک بزنید تا دیگران از دانش بیکران !!!! شما استفاده کنند ، من اصلا سیستم ایشان رو ندیده ام و نه تایید می کنم و نه تکذیب ، ولی نمی دونم چه فرهنگ زشتی هست تو این انجمن های ایرانی که تا یکی مطلبی میذاره صرفنظر از درست یا غلط بودن عده ای شروع به اظهار فضل می کنند و با تمسخر دیگران خودشون رو می خوان بالا ببرند

نظر

نوشته اصلی توسط erfan نمایش پست ها
                  سلام
                  این پست شما معنیش اینه که شما خیلی دانشمند هستید ؟؟؟؟؟ پس بسم الله یه تاپیک بزنید تا دیگران از دانش بیکران !!!! شما استفاده کنند ، من اصلا سیستم ایشان رو ندیده ام و نه تایید می کنم و نه تکذیب ، ولی نمی دونم چه فرهنگ زشتی هست تو این انجمن های ایرانی که تا یکی مطلبی میذاره صرفنظر از درست یا غلط بودن عده ای شروع به اظهار فضل می کنند و با تمسخر دیگران خودشون رو می خوان بالا ببرند
                  سلام بر شما

عصبانی نشو برادر .

چند ایراد به پستت بگیرم خوبه ؟ موضوع رو نمیدونی داوری میکنی -برداشت معنی بی ربط میکنی از پست بنده -

وصله بی ربط میچسبونی -

خیلی اهل فرهنگی فرق نقد و تخریب رو درک کن . پست خودت سرتاسر تمسخر و انگ هست .

حداقل وقت گذاشتم ویدیو رو دیدم یه حرفی میزنم - شما که ندیده نقش منجی فرهنگ رو بازی میکنی

نظر

جناب neo عزیز بعد از خیر مقدم ورود به سایت .
                    شما اگر نقدی دارید میتونید سیستم رو به چالش بکشید. و با طرح سوال میتونید اینکار رو انجام بدید.
                    البته فکر کنم برای نتیجه گیری خیلی زود باشه.

"ارادتمند آتبین"

نظر

اسکار جان دوست داریم....عجب سیستمی ایول............

نظر

نوشته اصلی توسط ATBIN نمایش پست ها
                        جناب neo عزیز بعد از خیر مقدم ورود به سایت .
                        شما اگر نقدی دارید میتونید سیستم رو به چالش بکشید. و با طرح سوال میتونید اینکار رو انجام بدید.
                        البته فکر کنم برای نتیجه گیری خیلی زود باشه.

"ارادتمند آتبین"
                        سلام بر شما

خیلی ممنون .

آتبین جان ویدیو سوالی باقی نمیزاره - موضوع مهمی نیست نیازی به اتلاف وقت نیست -

ده دقیقه وقت صرف شد برای دیدن ویدیو نظر همون بود که عرض شد .

نظر خودم گفتم و به کسی پیشنهاد نشد بره یا نره دنبالش - در حد چند دقیقه که وقت صرف شد حق داشتم نظر بدم .

نظر

با سلام خدمت همگی دوستان
                          از نظرتان و پست های عزیزان تشکر میکنم
                          خب قوانین سیستم معاملاتی:
                          a-تایین روند از تایم 30مین{قیمت بالای مووینگ 121 باشد}
                          b-ورود در تایم 15مین
                          1-هر دو مووینگ {85و75} زیر موینگ 121 باشند
                          2-قیمت زیر هر 3مووینگ باشد
                          3-خط روند نزدیک توسط قیمت شکسته شود و کلوز کندل پایین تر از ان بسته شود بعد از ان میتوان ورود کرد{خط روند بین دو دره و یا دو قله میتواند باشد}
                          4-میله ی مکدی برای سل زیر 0-و برای بای بالای 0 تثبت شود.{استفاده ی دیگر از مکدی برای شناسایی واگرایی میتواند باشد }

c-استاپ لاس{حد ضرر}
                          1-برای حد ضرر دو روش پیش رو میباشد:
                          A-پشت مووینگ 121{با اختلاف 5پیپ}
                          B-برای پوزیشن فروش پشت قله ی قبل-و برای پوزیشن خرید پشت دره ی قبل{با اختلاف 5پیپ}
                          d-حد سود
                          1-برای حد سود نیز سه روش پیش رو میباشد:
                          A-اندازه ی حد ضرر
                          B-پیوت بعدی
                          C-به صورت دو تی پی میتواند باشد
                          -تی پی اول = اندازه ی حد ضرر
                          -تی پی دوم = پیوت بعدی
                          در تی پی اول بهتر است پوزیشن ریسک فری شود.

اگر سوالی بود دوستان مطرح کنند در خدمتم
                          موفق باشید.
                          ویرایش توسط اسکار : https://www.traderha.com/member/7929-اسکار در ساعت 08-11-2014, 01:02 PM

نظر

سلام

لطفا نظرات، پیشنهادات و انتقادات در قالب حفظ احترام دیگر کاربران باشند.

لطفا از لحنی که آشکارا باعث ایجاد حساسیت میشود به هیچ عنوان استفاده نکرده و به حفظ محیطی دوستانه کوشا باشید.

با تشکر و احترام

نظر

سلام بر شما

عصبانی نشو برادر .

چند ایراد به پستت بگیرم خوبه ؟ موضوع رو نمیدونی داوری میکنی -برداشت معنی بی ربط میکنی از پست بنده -

وصله بی ربط میچسبونی -

خیلی اهل فرهنگی فرق نقد و تخریب رو درک کن . پست خودت سرتاسر تمسخر و انگ هست .

حداقل وقت گذاشتم ویدیو رو دیدم یه حرفی میزنم - شما که ندیده نقش منجی فرهنگ رو بازی میکنی
                              شما لطف کن یک بار دیگه پست اول خودت رو بخون ، "ایده بی سر و ته" یعنی نقد ؟؟؟؟

نظر

پردازش ...
                              X