اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

آيبي همگاني

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• آيبي همگاني

سلام دوستان عزيز چند سال پيش كه در فروم سرمايه فعاليت داشتيم ايده آيبي همگاني مطرح شد.باني اين امر خير دوست عزيزم جناب آقاي سعيديان بودند كه هميشه پيشتاز در امر خير و كار گروهي بودند به لطف خدا اين آيبي تشكيل شد و تا كنون ادامه دارد و زحمت امور آيبي به عهده آقاي سعيديان است و دوستاني كه در آن مقطع زماني عضو شدند هنوز دارند ريبيت دريافت ميكنند و دعا به جان باني اين كار قشنگ ميكنند. اكنون من تصميم دارم ادامه دهنده آن راه باشم و تشكيل آيبي همگاني براي بروكر pcm را اعلام كنم تا از اين راه منفعتي به دوستانيكه عضو آيبي همگاني ميشوند برسانم باشد كه دعاي خير عزيزان انر.ژي مثبتي براي حقير شود. قضيه به اين صورت است كه بروكرها به ازاي معرفي افراد كه توسط آيبي به آنها انجام ميشود مبلغي به عنوان كميسيون پرداخت ميكنند كه به آن ريبيت ميگويند .درصد پرداخت ريبيت بستگي به تعداد افراد معرفي شده از طرف آيبي و نيز مقدار لات معامله انجام شده توسط تريدر دارد كه در مجموع رقم قابل توجهي براي آيبي ها ميشود.حالا من ميخواهم اين آيبي را تشكيل بدهم و مبلغي كه به عنوان كميسون ماهيانه از طرف بروكر محترم pcm دريافت ميكنم را به خود عزيزاني كه عضو آيبي همگاني ميشوند برگردانم كه مطمئنا رقم قابل توجهي خواهد بود و افرادي كه قبلا از اين امتياز استفاده كرده اند و ريبيت ميگيرند مطلعند كه در يافت ريبيت تا چه اندازه شيرين و خوشايند است مخصوصا كساني كه تعداد معاملات روزانه بالايي دارند و گاها مقدار ريبيت ماهيانه از سود ماهيانه تريدر بيشتر ميشود .حد اقل نود درصد ريبيت دريافتي به اعضاي آيبي برگردانده ميشود و درصد باقيمانده هم سهم من و دوستاني است كه در اين راه من را ياري ميدهند.

ارادتمند دوستان
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 08-17-2014, 06:06 PM دلیل: تکراری

سلام خدمت amoaleman عزیز
    از اینکه پیشرو این امر خیر شده اید بسیار متشکرم

خداوند به شما و تیم مورد نظرتان خیر و سلامتی بدهد

ارادتمند دوستان
    حمید
    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
      سلام خدمت amoaleman عزیز
      از اینکه پیشرو این امر خیر شده اید بسیار متشکرم

خداوند به شما و تیم مورد نظرتان خیر و سلامتی بدهد

ارادتمند دوستان
      حمید

سلام ممنونم حمیدجان امیدوارم خداوند کمک کند تا بتوانیم در این کار گروهی موفق شویم. دوستان عزیزی که مایلند عضو آیبی همگانی شوند و در عین ترید کردن ماهیانه دریافتی داشته باشند (ریبیت) میتوانند از طریق لینک ذیل حساب ریل با بروکر PCM باز کنند .

التماس دعا http://cabin.arianbrokers.com/ref/NTQ1NDE1Nzg2

نظر

بعضی از دوستان در پیام خصوصی خواسته اند که در این مورد بیشتر توضیح بدهم.ببینید دوستان الان افرادی که با هر بروکری حساب ریل دارند و با آن ترید میکنند
        بابت هر معامله اسپریدی به بروکر میپردازند که این اسپرید نقش مهمی در معاملات ما و نتیجه آن دارد مخصوصا برای کسانی که در تایم های پایین ترید میکنند و ممکن است روزانه چندین معامله انجام دهند و کمیسون زیادی پرداخت کنند که این کمیسیون از جیب آنها رفته و برنمیگرده ولی ما میخواهیم کاری کنیم که درصدی از این کمیسیون به دوستان برگردد و راه آن حساب باز کردن از طریق آیبی همگانی است تا در عین ترید کردن ماهیانه مبلغی به شما پرداخت شود.برای مثال شخصی که در ماه 10 لات ترید کند مبلغی حدود 80 دلار دریافت میکند و اگر 100 لات ترید کندحدود 800 دلار .که البته این بستگی به تعداد افراد عضو و مقدار کل لات معامله شده اعضا دارد که هرچه بیشتر شود مبلغ پرداختی نیز بیشتر میشود.

دوستان توجه داشته باشند که این در واقع پولی است که شما بابت هر ترید به عنوان اسپرید یا کمیسیون پرداخته اید و ما از این طریق درصدی از آنرا به شما بر میگردانیم.مثلا کسی که 10 لات معامله در ماه انجام داده است حداقل 200 دلار (در صورتی که فقط روی یورو دلار ترید کرده باشد)کمیسیون پرداخت کرده است که در پایان حدود 80 دلار به آن بر میگردد.

در واقع من میخواهم نقش یک آیبی را بازی کنم بنام آیبی همگانی تا شما بتوانید از طریق آن حساب ریل باز کنید و در نهایت پولی که قرار است به جیب آیبی برود به خود شما باز گردانده شود.امیدوارم توانسته باشم مطلب را برسانم.به عبارت ساده تر حساب ریل از طریق آیبی همگانی مساوی است با برگشت درصدی از کمیسیون پرداختی به بروکر محترم

موفق باشید

نظر

جناب معلمان، مطلبی که عنوان فرمودید ایده بسیار خوبی به نظر میرسه. اگر امکان داره لطف بفرمائید و شرایط عضویت را اعلام کنید. یک مطلب دیگه هم که برای من شخصا واضح نیست اینه که شما گفتید 90% از ریبیت به اعضا تعلق میگیره و 10% به شما و دوستانی که شما را یاری کنند. منظورتون از یاری کردن چی هست دقیقا؟ یعنی چه فرقی هست بین اعضای آی بی همگانی و دوستان یاری دهنده جنابعالی. با تشکر فراوان

نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
          سلام دوستان عزيز چند سال پيش كه در فروم سرمايه فعاليت داشتيم ايده آيبي همگاني مطرح شد.باني اين امر خير دوست عزيزم جناب آقاي سعيديان بودند كه هميشه پيشتاز در امر خير و كار گروهي بودند به لطف خدا اين آيبي تشكيل شد و تا كنون ادامه دارد و زحمت امور آيبي به عهده آقاي سعيديان است و دوستاني كه در آن مقطع زماني عضو شدند هنوز دارند ريبيت دريافت ميكنند و دعا به جان باني اين كار قشنگ ميكنند. اكنون من تصميم دارم ادامه دهنده آن راه باشم و تشكيل آيبي همگاني براي بروكر pcm را اعلام كنم تا از اين راه منفعتي به دوستانيكه عضو آيبي همگاني ميشوند برسانم باشد كه دعاي خير عزيزان انر.ژي مثبتي براي حقير شود. قضيه به اين صورت است كه بروكرها به ازاي معرفي افراد كه توسط آيبي به آنها انجام ميشود مبلغي به عنوان كميسيون پرداخت ميكنند كه به آن ريبيت ميگويند .درصد پرداخت ريبيت بستگي به تعداد افراد معرفي شده از طرف آيبي و نيز مقدار لات معامله انجام شده توسط تريدر دارد كه در مجموع رقم قابل توجهي براي آيبي ها ميشود.حالا من ميخواهم اين آيبي را تشكيل بدهم و مبلغي كه به عنوان كميسون ماهيانه از طرف بروكر محترم pcm دريافت ميكنم را به خود عزيزاني كه عضو آيبي همگاني ميشوند برگردانم كه مطمئنا رقم قابل توجهي خواهد بود و افرادي كه قبلا از اين امتياز استفاده كرده اند و ريبيت ميگيرند مطلعند كه در يافت ريبيت تا چه اندازه شيرين و خوشايند است مخصوصا كساني كه تعداد معاملات روزانه بالايي دارند و گاها مقدار ريبيت ماهيانه از سود ماهيانه تريدر بيشتر ميشود .حد اقل نود درصد ريبيت دريافتي به اعضاي آيبي برگردانده ميشود و درصد باقيمانده هم سهم من و دوستاني است كه در اين راه من را ياري ميدهند.

ارادتمند دوستان

نظر

نوشته اصلی توسط piraste نمایش پست ها
            جناب معلمان، مطلبی که عنوان فرمودید ایده بسیار خوبی به نظر میرسه. اگر امکان داره لطف بفرمائید و شرایط عضویت را اعلام کنید. یک مطلب دیگه هم که برای من شخصا واضح نیست اینه که شما گفتید 90% از ریبیت به اعضا تعلق میگیره و 10% به شما و دوستانی که شما را یاری کنند. منظورتون از یاری کردن چی هست دقیقا؟ یعنی چه فرقی هست بین اعضای آی بی همگانی و دوستان یاری دهنده جنابعالی. با تشکر فراوان

درودبرشما

جناب پیراسته ضمن تشکر از جنابعالی برای عضویت کافی است از طریق لینک ارائه شده حساب ریل باز کنید و شرط دیگری ندارد.
            در مورد سوال دوم باید عرض کنم افرادی که عضو آیبی همگانی میشوند هیچ کار دیگری غیر از ترید کردن روی حساب خود انجام نخواهند داد و در پایان ماه رییت
            خود را به نسبت لات معامله انجام شده دریافت میکنند ولی من و دوستانم باید زمانی را برای حساب کتاب و انتقال پول و ارتباط با بروکر و ...صرف کنیم که بابت این کارها 10 درصد در نظر گرفته شده است و 90 درصد ریبیت که میتوانست سهم آیبی باشد نوش جان اعضای آیبی همگانی

موفق باشید
            ویرایش توسط amoaleman : https://www.traderha.com/member/8025-amoaleman در ساعت 08-18-2014, 07:48 PM

نظر

سلام دوست عزیز

در مورد ای بی که فرمودید کسانی که مثل من در بروکر pcm حساب دارند چطور باید عضو شوند؟ حتما باید مجدد از لینک شما حساب جدید باز کرد؟

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط sina-pcm نمایش پست ها
                سلام دوست عزیز

در مورد ای بی که فرمودید کسانی که مثل من در بروکر pcm حساب دارند چطور باید عضو شوند؟ حتما باید مجدد از لینک شما حساب جدید باز کرد؟

با تشکر

سلام

بله بايد حتما از طريق لينك آيبي همگاني حساب باز كنيد.ميتونيد حساب جديد باز كنيد و بعدا حساب قبلي را به اين حساب منتقل كنيد.

موفق باشيد

نظر

سلام

ابتدا به خاطر اشتباهی که در بالا شد و اشتباها تشکر ارسال کردم عذر میخواهم.

طرح آی بی همگانی در خود فروم پی سی ام غیر قابل اجرا میباشد. چنانچه مشتریان شرکت کننده در این طرح از طرق دیگر جذب شوند هیچ ممانعتی وجود ندارد.
                  در مورد مشتریان قدیمی هم به هیچ وجه چنین چیزی قابل قبول نیست، زیرا آی بی به معنای معرف کار گزار میباشد، یعنی معرف کارگزار مشتریان جدید معرفی کند و نه بنابه دلایلی همان مشتریان قدیمی مجددا از طریق آی بی افتتاح حساب نمایند.

با تشکر و احترام
                  لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

سلام

جناب pcm system من با شما در این مورد تلفنی صحبت کردم و شما فرمودید که این کار اشکالی ندارد به هر حال همانطور که خدمت شما عرض کردم هدف من از این کار این بود که دوستان عزیزی که در این فروم در کنار هم فعالیت دارند بتوانند از مزایای این کار بهره مند شوند همانطور که خود من سالهاست که استفاده میکنم و من فکر میکردم که بروکر محترم نیز از این طرح استقبال کند و خوشحال شود که بجای اینکه پول به جیب آیبی رود به جیب صاحبان اصلی آن برود اینطوری هم بروکر محترم به هدف خود یعنی جذب مشتری میرسد وهم دوستانی که عضو میشوند به ریبیت که حق مسلم آنهاست چون حق این نیست که نتیجه زحمات دوستان به جیب دیگری برود.

به هر حال لطفا اگر مشکلی وجود دارد بفرمایید که من دیگر این تاپیک را ادامه ندهم.دوستان عزیز میتونند با من با ایمیل amoaleman@yahoo.com در تماس باشند.

موفقیت عزیزان آرزوی قلبی من است.

نظر

نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
                      سلام

جناب pcm system من با شما در این مورد تلفنی صحبت کردم و شما فرمودید که این کار اشکالی ندارد به هر حال همانطور که خدمت شما عرض کردم هدف من از این کار این بود که دوستان عزیزی که در این فروم در کنار هم فعالیت دارند بتوانند از مزایای این کار بهره مند شوند همانطور که خود من سالهاست که استفاده میکنم و من فکر میکردم که بروکر محترم نیز از این طرح استقبال کند و خوشحال شود که بجای اینکه پول به جیب آیبی رود به جیب صاحبان اصلی آن برود اینطوری هم بروکر محترم به هدف خود یعنی جذب مشتری میرسد وهم دوستانی که عضو میشوند به ریبیت که حق مسلم آنهاست چون حق این نیست که نتیجه زحمات دوستان به جیب دیگری برود.

به هر حال لطفا اگر مشکلی وجود دارد بفرمایید که من دیگر این تاپیک را ادامه ندهم.دوستان عزیز میتونند با من با ایمیل amoaleman@yahoo.com در تماس باشند.

موفقیت عزیزان آرزوی قلبی من است.
                      سلام

در تماس تلفنی عرض کردم که تاجایی که میدانم این امر قابل قبول نخواهد بود ولی با توجه به فرمایش شما احتمالا مدیریت موافقت کنند و بنده به اطلاع شما برسانم.
                      بنده هم از ارسال ایمیل برای جنابعالی و هم دراسکایپ مخالفت با این موضوع را حضورتان اعلام کردم ( قبل از این که در اینجا پست بزنم ).

دلیل مخالفت این است که در تاپیکها و پستهای این فروم به اندازه کافی در مورد خدمات و مزایای بروکر به اندازه کافی اطلاع رسانی میشود و اگر کاربران محترم مایل به افتتاح حساب باشند راهنمایی های لازم موجود میباشد. و چیزی که در تعریف ib ( معرف کارگزار ) وجود دارد این است که ib در محیط هایی که کارگزار شناخته نشده است تبلیغ و اطلاع رسانی شود و مشتریان جدید جذب گردند.

با احترام

نظر

جناب pcm همانطور که در تماس تلفنی خدمتتون عرض کردم من آیبی نیستم و قصد آیبی و دریافت ریبیت را ندارم بلکه هدفم دریافت ریبیت و پرداخت آن به اعضاست.
                        توجه داشته باشید که خیلی از عزیزانی که در این فروم فعالیت دارند ممکن است با PCM حساب نداشته باشند و پیشنهاد من برای شما این است که اگر دنبال جذب مشتری هستید مستقیما پولی را که میخواهید به آیبی برای تبلیغ و جذب مشتری بدهیدمستقیما به خود مشتریانتون بدهید (آنچه هدف من است)و از نتیجه آن متعجب شوید.

با احترام و موفقیت شما

نظر

قبلا هم عرض شد با این امر مخالفتی نیست. ولی در این فروم نه. شما در هر فروم و سایت دیگری که اقدام فرمایید هیچ ممانعتی نیست.
                          لطفا این امر را در این فروم متوقف نمایید و لینک را از امضا خود بردارید.
                          شما میتوانید این طرح را در هر فروم دیگری مطرح و ادامه دهید.

پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر را دارم.

نظر

از همه دوستان عزیزم طلب پوزش دارم چون ظاهرا مجبور به پایان دادن این تاپیک هستم البته زیاد تعجب نکردم چون سالها فبل نیز تجربه این موضوع را داشتم به هرحال متاسفم که طرحی که میتوانست برای عزیزان بسیار سودمند باشد ناتمام ماند.( حداقل برای دوستان این فروم ) آرزوی موفقیت برای دوستان و یروکر pcm

نظر

من البته جناب PCM System رو نمیشناسم و از موضوع صحبت شما با ایشون هم بی اطلاعم ولی کلا به نظر من هم عجیبه که بروکر قبول کنه به هر مشتری مثل یک آیبی کمیسیون بده!

کمیسیون به آیبی میدن برای اینکه مشتری هایی رو که بروکر رو نمیشناسن به بروکر معرفی کنه یعنی بیزنس بهشون بده. اینکه ما بخواهیم که بروکر به همه مشتری هاش مثل یک آیبی کمیسیون بده و ما هم یک سهمی ازش بگیریم یک کم منطقش قوی نیست.

اما من شنیدم که پی سی ام برنامه داره به مشتری های قدیمیش ریبیت یده. نمی دونم چقدر و از چه موقع ولی از منبع موثق شنیدم.

نظر

پردازش ...
                              X