اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

فارکس , ریاضیات و فراماسونری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظرسنجی: فارکس , ریاضیات و فراماسونری

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام

بدون مقدمه چینی : نظر من اینه که این بازار کاملا از پیش تعیین شده هستش و کاملا هم قطعیت داره و بر حسب ریاضیات طراحی شده و توسط فرقه ی فراماسونری گردانده میشه و تمامی بالا پایین رفتن هاش بر اساس یک سیستم خاصه و اصلا بورسی نیست و تمام روش ها و اندیکاتور ها با این که گاهی درست هستند اما برای رد گم کنی ساخته شدن تا ما رو سرگرم خودشون کنن و کسی فکر نکنه بازار بر اساس چیز دیگری در گردشه . و این بازار رو جوری طراحی کردن که هر وقت پوزیشنی بگیری و استاپ بخوره مقصر خود شخص باشه .

کسانی هم که میگن این بازار بر اساس خبر و یا تکنیکال هست خیلی ساده هستند . بر اساس خبر و تکنیکال نیست , این ها بر اساس اون روش اصلی هستند . ( البته گاهی )
    این بازار قطعا توسط فراماسونر ها ساخته شده و بسیار نظم بالایی داره در حد حتی یک پیپ جابجایی .

خیلی مسخرس بخوایم بگیم این بازار قطعیت نداره . بله برای افرادی مثل من که رمز این بازار رو نمیدونن قطعیت نداره .
    نه این که ماهیت بازار رو زیر سوال ببریم و بگیم این بازار کلا قطعیت نداره ! آیا چیزی که نمیبینم رو باید بگیم که وجود نداره ؟!!

پس 4 تا الاف این بازار رو طراحی کردن ؟!! و ول کردن به امان خدا تا مردم و بانک ها و ... اینو بالا پایین کنن ؟؟

کسی که اطلاعات کمی از فرقه های سری داشته باشه به راحتی میفهمه که برای کوچک ترین چیزشون نظم و رمزی دارن چه برسه به همچین بازاری !!

آیا میتونیم رموز اصلی این بازار رو به دست بیاریم ؟ ( باید هارمونیک و الیوت و اندیکاتور ها و ... رو کنار بزاریم اینها مثل کلافی هستند که گربه باهاش بازی میکنه و سر در گم میشه )

نظر شما چیه؟؟؟

میشه بیشتر توضیح بدید . بالاخره هر فرضیه ای دلایل اولیه ای باید داشته باشه ، دلایل شما چی هست ؟

نظر

سلام دوست عزیز شما یک سری بحثهایی رو مطرح میکنی ولی بدون کوچکترین دلیل و توضیحی. به هر حال دو حالت داره,یا شما واقعا بعد از بررسی رفتار بازار و اطلاعاتی که از رفتار فراماسونها در این بازار دارید باید بیاد با ذکر چند مقدمه یک نتیجه گیری کنید.(که شامل:تعریف فراماسونری-اهداف فراماسونری-تعریف و تاریخچه فارکس-کاربرد و اهداف فارکس-رابطه فارکس و فراماسونری و ...)حالت دوم هم اینه که شما هیچ دلیلی نداری و صرفا بر اساس یک پیش زمینه فکری نتیجه گیری میکنی. راستش چند وقتیه توی سایتها موارد عجیبی از این دست میبینم که سعی میکنن فراماسونری رو به همه چی ربطش بدن.فراماسونری و جنبش سطل آب یخ- فراماسونری و کمبود اب-فراماسونری و قحطی در افریقا-فراماسونری و ایدز- فراماسونری و فتنه 88 و ... البته این موضوع مورد علاقه من هست و سعی کردم در موردش زیاد تحقیق کنم ولی به نظرم فراماسونری (به علت ساختار مرموز و پیچیده خودش)در ایران بسیار مورد اغراق قرار گرفته و کمتر مطالب دقیق و درستی که قابل اکتفا باشه وجود داره.چند سالی هست که یک سری سخنرانیها و جلساتی در مورد فراماسونری پخش میشه که به نظر من زیاد قابل استناد نیست.به طوری که در بعضی از سخنرانیها طوری القا میشود که همه نیروهای اهریمنی دنیا به نوعی زیرمجموعه فراماسونها هستند و به رهبری آمریکا در مقابل تمام خوبیها که پرچمدار آن ایران است(آن هم ایران از 36 سال پیش تا کنون ) قرار دارند. برای بررسی بیشتر چند تا از سخنرانیهای آقای رایفی پور رو از نت دانلود کنید و گوش بدید و قضاوت کنید. البته بوده اند و هستند ماسونهایی که در بازارهای مالی فعال باشند (نظیر آقای گن http://en.wikipedia.org/wiki/William_Delbert_Gann) ولی حتی طرح این فرضیه که کلیت بازارهای بزرگ مالی و فارکس توسط ماسونها با دقت 1 پیپ اداره میشود کمی سنگین و غیر منطقی به نظر می آید.

نظر

بسم الله الرحمن الرحیم

بله فعلا یک پیش زمینه ی فکریه و برای همین هم این پست رو زدم تا دوستان نظر بدن

فعلا دلایلی که بتونم انتشار بدم موجود نیست و به قول شما پیش زمینه ی فکریه که انشاالله بتونم دلایلش رو هم پیدا کنم .

تجربه ی بنده در بررسی این فرقه باعث شده این فکر رو بکنم چون هر کاری ازشون بر میاد و تمامی کار های بزرگ رو با برنامه به دست گرفتن . همین باعث شده بخوام با دوستان مطرح کنم و نظرتونو بدونم .

بحث ایران و آمریکا و ... هم نیست در همه جای دنیا آدم های بد و خوب وجود داره . بحث ما در مورد این بازاره من حس میکنم این بازار چیزی به غیر از اینه که ما داریم میبینیم .

بر اساس این آیه قرآن عزیزمون باید کمی شک کرد . ( سوره 7 . آیه 114 تا 116 )

در مبارزه ی ساحران با حضرت موسی طناب هایی که ساحران انداختند و مردم آن طناب ها را مار دیدند خداوند فرمود آنها چشم مردم را سحر کردند و هیچ طنابی تبدیل به مار نشد .

پس میشه نتیجه گرفت این موضوع همین الان هم در جهان در حال انجام باشه ( قرآن کتاب گذشته و حال و آینده ماست ) در خیلی از زمینه ها همین روش در دنیا در حال اجراس

1. بازیگری : بازیگری رو میبینیم و از دیدن فیلم هاش یک شخصیت خاصی در ذهنمون ازش درست میکنیم اما این بازیگر اونی که ما دیدیم نیست !!
        2 . باز هم در همین رشته یک بازیگر زن رو میبینیم با سن 50 سال اما صورتی زیبا و بدون چروک ناخداگاه در دهن ما میشینه که این آدم چقدر جوون مونده ( خوشی آدم رو جوون میکنه ! ) اما این یک سحر بود و چشمان ما رو با آرایش سحر کردند و این خانومی که ما دیدیم در حقیقت این شکلی نیست .
        3. در تبلیغات به طور مثال یک مایع ظرف شویی یا لباس شویی رو نشون میده که با یک قطره به کلی کثیفی ها رو میبره این در دهن میشینه که این مایع حتما کیفت بیشتری داره ولی میخری میبینی نه این اصلا با چیزی که در تبلیغ گفته شد تفاوت داره .

این ها همه یک نمونه ی امروزی از همین آیه ی قرآن در مورد سحر کردن چشمان بود .
        حالا میخوایم بگیم این قوانین تبلیغاته و ... هر چی که اسمش رو بزاریم اسم اصلیش گفته شده .
        کمی فکر کنید مثال های دیگری هم یادتون میاد که در جهان امروز داره از همین طریق از این روش استفاده میشه .

در همه ی زمینه ها برای بنده این موضوع صادق بوده و مثال هایی ازش دارم پس میتونه در این زمینه هم این موضوع صادق باشه ( اونم در بازاری که حرف اول و اخرش پوله که مهم ترین چیز برای اونهاس )

به ما گفتن بازار بر این دو روش تکنیکال و فاندامنتال در جریانه اما دلیل نمیشه آنچه گفته میشه حقیقت ماجرا باشه .

امیدوارم دوستان هم در راستای این فکر کمی نظر بدن ببینیم به جایی میرسیم با خیر .

ببخشید طولانی شد .
        ویرایش توسط Hamed Behboodi : https://www.traderha.com/member/8091-hamed-behboodi در ساعت 08-24-2014, 12:22 PM

نظر

بحث جالبی هست امیدورام که مفید واقع بشه
          بنده هم چند سال پیش این مباحث در مورد بازار به ذهنم رسید که بازار بازیگر مشخص داره پیش خودم فکر میکردم که چند بانک یا چند شرکت چند ملیتی بازار را اداره میکنند کاری به درست یا غلط بودن این تفکرات ندارم اما واقعا این افکار تو روحیاتم به عنوان یک تریدر تاثیرات منفی شدید گذاشت و برآیندم فعالیتم را خیلی پایین آورده بود اما وقتی پیش خودم 2 دو تا کردم و دیدم از این بازار با روشهایی میشه کسب درآمد کرد و چون هدفمون از وجود و فعالیت تو این بازار سود و کسب درآمد بیشتر است چرا خودمون را درگیر این مسایل کنیم به نظرم این مسایل تا وقتی که جنبه تحقیقاتی داشته باشه خیلی هم خوبه و میتونه به علم و دانشمون کمک کنه اما اگه بخواد ذهن و فکر را تحت اشعاع قرار بده متقابلا تو باور و زندگی هم تاثیر میزاره و کمترین اثرات منفیش بدبین شدن هست

موفقيت روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد

نظر

منم به این عقیده رسیدم که بازار از قبل برنامه ریزی شده . چون افرادی رو میشناسم که براساس همین فرضیه دارند ترید می کنن خودتونم بهتر میدونید کسی که به این روشها دس پیدا میکنند عمومیش نمی کنند و میشنن تو خونه و پول در میارند.

دقت کردین روندهای بزرگ با نرخ تورم و بیکاری ... تغییر نمیکنه بلکه فقط اینطور خبرها نوسان ایجاد میکنه، فقط سخرانی ها و بیانی ها هستن که روند رو تغییر میدهند میتونید به سراغ eru.usd برید و ببینید هرجا روند تغییر کرده یکی سخرانی کرده مثلا روند نزولی یورو بخاطر گفته های دراگی ایجاد شد این روند ادامه داره تا دوباره دراگی یا یلن یک کفتی بگن!!!

حالا چی میخاستم بگم:اینکه خبرهای تورم بیکاری و.. در دید عموم است کسایی که پشت پرده هستن نمیوتنن بر این اساس بازار رو حرکت بدهند اما سخرانیها قابل کنترل هستن و میتونن از قبل سخرانی تنظیم بشود.
            تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
            http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

کامیاب جان حالا من میگم که خبر ها هم همه در راستای همون ساعت هایی که بازار قراره تکون بخوره منتشر میشه . خبر این بازار رو در ظاهر تکون میده اما در اصل من فکر میکنم سیستمی که طراحی شده در فرضا ساعت 11 میگه ریزش داریم و در همون لحظه هم برنامه ریزی شده که خبری داشته باشیم تا بگیم که اخبار باعث تکان خوردن شده ( چون تریدر ها پوسته ی بازار رو میبینن )

نظر

درباره بدست اوردن نرخ تورم و بیکاری اطلاعاتی ندارم و نمی دانم یک فردی عامی مثل من میتونم نرخ تورم امریکا رو در ماه دیگه بدست بیارم یا نه ..!! اگر بتونم که در این قسمت نمیتونن تغییری ایجاد کنند و اگر اینطور نرخ ها مثل سخرانی ها قابل کنترل باشه حق با شما است..

حال نظر من اینه که کنترل در بازار بلند مدت است و در کوتاه مدت،کمتر کنترل میشه یک هدفی مشخص است که باید بهش برسه.
                تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
                http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

نوشته اصلی توسط Hamed Behboodi نمایش پست ها
                  کامیاب جان حالا من میگم که خبر ها هم همه در راستای همون ساعت هایی که بازار قراره تکون بخوره منتشر میشه . خبر این بازار رو در ظاهر تکون میده اما در اصل من فکر میکنم سیستمی که طراحی شده در فرضا ساعت 11 میگه ریزش داریم و در همون لحظه هم برنامه ریزی شده که خبری داشته باشیم تا بگیم که اخبار باعث تکان خوردن شده ( چون تریدر ها پوسته ی بازار رو میبینن )

میشه بگید وقتی یه اتفاق طبیعی یا حوادث غیر طبیعی که غیر قابل پیش بینی هست میفته مثلا مثه یه زلزله / طوفان / سیل /خشکسالی / سونامی و..... این هم تو توسط این گروه خاص که میگید برنامه ریزی شده ؟ مثلا یه زلزله میتونه روند کلی اقتصاد یه کشور را تغییر بده | یا ریزش یه معدن طلا تو افریقا تو قیمت طلای یا اعتصاب کارگران یه هلدینگ صنعتی تو تراز و اقتصاد ملی اون کشور
                  ویرایش توسط mohsentavakoli : https://www.traderha.com/member/8733-mohsentavakoli در ساعت 08-24-2014, 03:23 PM
                  موفقيت روي ستون هاي شکست شکل مي گيرد

نظر

هر دم از این باغ بری می رسد ..... .
                    ایکاش از تعریف این بازار و گذشته آن شروع و به الان و زمان حال میرسیدید .
                    در برنامه های مستند فرمایشی اول از کابینه و عملکرد آن صحبت میکنند و سپس میگویند که فلان عضو آن فرقه بر مسند ریاست نشسته بود و چنین شد .
                    کدام عضو فراماسون در تاریخچه این بازار نقش داشته ؟؟؟
                    الان چی؟
                    و راستی اطلاعات شما در مورد فراماسونری در چه حد ست ؟اطلاع دارید که گرد همایی علنی داشتند .
                    فکر میکنید در طول این سالها چه انجمنهای سری دیگری از آن منشعب شده باشه ((( وای خدا به دادمون برسه !!!!!)))) ؟؟
                    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------+
                    باورکنید اگر چند سال پیش بود ، باهم کلی تفریح میکردیم .اما راستش الان با دلار 3180 تومانی و زیان دوستانم . زمان مناسبی برای تفریح و استمنا ذهنی نیست .
                    دوست عزیز
                    ربط دادن موضوعات به هم (اصلاحا بافتن ) کار ذهن هست .بهتر بگم بیماری ذهن غیر مولد و صرفا مصرف کننده ست .
                    برای چند موردی که اشاره کردید ، دلیل منطقی وجود داره .پیشنهاد میکنم کمی مطالعه خود را بیشتر کنید .

پ . ن : راستی کدام گروه یا انجمن بازیگر اصلی بورس خودمون هست؟؟
                    ویرایش توسط behrad : https://www.traderha.com/member/3158-behrad در ساعت 08-24-2014, 03:26 PM

نظر

خوب دوست عزیزی که معتقدی" این بازار قطعا توسط فراماسونر ها ساخته شده و بسیار نظم بالایی داره در حد حتی یک پیپ جابجایی ".همین نظم رو پیدا کن وکلی سود کن دیگه!

نظر

بله دوستان ذهن بنده بیماره !

شما بگردید زلزله پیدا کنید پوزیشن بگیرید

من یک ذهنیت مطرح کردم میتونه درست باشه میتونه کاملا غلط باشه .
                        اگر ذهنیت مطرح کردن بیماری ذهنه پس خیلی از مردم دنیا بیمار هستند و بودند و کسانی که بازار رو از پایین نگاه میکنن سالم هستند .

خوبه . موفق باشید .

نظر

کار ذهن و عقل توجیه کردن و دلیل آوردن برای مسائل هست ، ذهن وقتی به بن بست میخوره و شکست رو قبول میکنه باید یه دلیلی هم براش بیاره ، عموما هم دوست داره تقصیر رو بندازه گردن دیگران یا عوامل خارجی تا از ارزش های خودش کم نشه . اونموقع هست که زمین و زمان و به هم ربط میده و دلایلی رو مطرح میکنه که تو زمان موفقیت اگر همین دلایل رو بهش میگفتی بهت میخندید .در واقع الان اگر یه تریدر موفق بیاد این پست ها رو بخونه خندش میگیره ولی همین تریدر اگر وارد دوره منفی و ضرر های جدی بشه میاد اینجا تو این بحث شرکت میکنه )خلاصه فکر نون باشین که خربزه آبه

نظر

سلام

شاید حق با شما باشه ،، و قیمت ها در یک قالب طراحی شده توسط فراماسون ها حرکت میکنه ؛؛ ولی برای من و امثال من چه فرقی میکنه ؛؛ چون همین قالب میشه اندیکاتور و ابزار تشخیص ما ؛ از اینرو اساس کار تفاوتی نمیکنه

و اما عقیده بنده در حرکت امواج ضمن پذیرش قطعیت در انها =======<

اگر ملاحظه کرده باشید پرندگان در اسمان و ماهی ها در دریا و گوزنها در صحرا موقع حرکت از خود امواجی بسیاز موزونی ایچاد میکنند که مرتبا تکرار میشه

دانشمندان و محققان به این نتیجه رسیده اند که موجودات هم جنس افکار و تشعشعات ذهنشان زوی هم تاثیر متقابل میگذاره و این میتونه عامل اولیه در حرکت امواج و تکرار انها باشه ,, این فرایند اسم علمی داره من فعلا فراموش کرده ام

ممنون
                            ویرایش توسط پندار : https://www.traderha.com/member/11512-پندار در ساعت 08-25-2014, 12:20 AM

نظر

سلام دوستان عزیز
                              راستی هیچ فکر کردین تو جاهای دیگه دنیا با اینکه آزادی اندیشه بسیار بیشتر از ایرانه به اندازه اینجا حرف از فراماسونر زده نمیشه

یکی از اقوام ما قدیما راه میفتاد هی به اینو و اون تهمت جادو جنبل و غیره میزد بعد بقیه
                              میگفتن آخه این حرف ها چیه
                              بعد فهمیدیم خود این شخص اینکاره هست و برای همه دعا میگیره در جهت منفی
                              الان این مملکت همش پر شده از جادو و جنبل و همه از آیات قرآن استفاده ابزاری میکنند بجای اینکه از معرفتش استفاده کنن
                              دست هر کی میبینی انگشتر شرف شمس هست
                              رییس جمهوره دوره قبل جادو گر داشت
                              مربی های فوتبال گاها استفاده میکنن
                              گردن و بازوی افرادمختلف میبینی حرز و دعا اویزونه بعد میگن یهودیا و فراماسونر ها ....
                              من یه سری چند سال پیش میخواستم برم حسابمو تو موسسه قوامین ببندم چون ساختمون مرکزیش تو میدون آرژانتین دارای سقف چهار ضلعیه هرمی هست !!!!
                              دوست عزیز زیاد فکرتو مشغول این افکار نکن
                              اینا افکار منفیه از ذهنت دور کن
                              به قول دوستمون اگه هم بخواد کنترل کنه دیگه چی کار داره به یه پیپ بازار
                              همون روند بلند مدت رو کنترل کنه بسته دیگه

نظر

پردازش ...
                              X