اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحثهای حاشیه ای تاپیک تحلیل همگانی طلا

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بحثهای حاشیه ای تاپیک تحلیل همگانی طلا

نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
    با سلام خدمت همگی دوستان و عزیزان
    از پست های عزیزان و الطاف ایشان تشکر میکنم
    به بنده هرچی از دهنتون در اومد گفتید مشکلی نیست... اما به دوستان و همدیگر چرا تهمت میزنید!؟
    دلت خوشه ها عزیز یعنی چی لوگین اوت شد بعد با یه ایدی دیگه اومد!من مگه مثل شما دستم خالیه!!لاین ترند عززیز و پیام عزیز از شما سپاس گذارم بخاطر لطفی که به بنده دارید!!
    کدوم کلاهبرداری دوست من ؟50دلار میگی تو حسابتون کال شده و این شد کلاهبرداری؟
    به هرحال بنا نسیت کسی خطاهای گذشته را تکرار کند
    اگر بنده در مودر جناب دلال حساسیت نشون دادم قصدم زیر سوال بردن ایشون نبوده اگر من سیگنال فروش باشم هیچوقت نمیام بگم لطفا استیمنت بدید!چرا چون همین دوستان روزی میان و به بنده میگن خودتون گفتید به فلانی استیمنت بده پس خودتم استیمنت بده برای اثبات کارت!!
    به هرحال من در حال حاظر هیچگونه فعالیتی در زمینه فروش سیگنال ندارم و نخواهم داشت...
    اگر از جانب بنده به هرکسی ضرری رسیده ازش پوزش میطلبم و قصدم از ارایه سیستم و مطالب و پست ها فقط راهنمایی دوستان بوده! و در هیچ ویدیوای اشاره به فروش سیگنال و تبلیغات نداشتم!و هرکسم بیاد سراغم حتما راهنماییش میکنم در حد توان و از خطرات کار اگاهش میکنم!!
    موفق و پیروز باشید
    خدارو شکر به راه راست هدایت شدی .

دست پر و خالی به موضوع چه ربطی داشت؟

به 50$ بنده خدا رحم نکردی ادعای دست پر داری ؟

کسی به کسی تهمت نزد - موضوع فقط یه نفر بود - از خودت مایه بزار .

همینقدر اعتراف به اشتباه کردی خوبه .
    ویرایش توسط Neo : https://www.traderha.com/member/16083-neo در ساعت 08-27-2014, 05:19 PM

نوشته اصلی توسط line_trend نمایش پست ها
    اسکار جان
    در هر فرومی از این مباحث پیش میاد شما به کارتون ادامه بدید
    حرف هرکسی به اندازه شعور خودش هست

با سپاس فراوان

موافقم 100%

بیشتر از شعورت نمیتونی حرف بزنی .

خودت به خودت میگی به کدوم کارت ادامه بدی؟ !

عجب چاخانی هستی پسر .

برو همون ایگولد کسی بالاسر فروم نیست شاید دوزار گیرت بیاد .

پ.ن:ترجیح میدم تاپیک به روال عادی برگرده و بحث مختومه بشه - گفتنی ها گفته شد .

نظر

با سلام خدمت همگی دوستان و عزیزان
      از پست های عزیزان و الطاف ایشان تشکر میکنم
      به بنده هرچی از دهنتون در اومد گفتید مشکلی نیست... اما به دوستان و همدیگر چرا تهمت میزنید!؟
      دلت خوشه ها عزیز یعنی چی لوگین اوت شد بعد با یه ایدی دیگه اومد!من مگه مثل شما دستم خالیه!!لاین ترند عززیز و پیام عزیز از شما سپاس گذارم بخاطر لطفی که به بنده دارید!!
      کدوم کلاهبرداری دوست من ؟50دلار میگی تو حسابتون کال شده و این شد کلاهبرداری؟
      به هرحال بنا نسیت کسی خطاهای گذشته را تکرار کند
      اگر بنده در مودر جناب دلال حساسیت نشون دادم قصدم زیر سوال بردن ایشون نبوده اگر من سیگنال فروش باشم هیچوقت نمیام بگم لطفا استیمنت بدید!چرا چون همین دوستان روزی میان و به بنده میگن خودتون گفتید به فلانی استیمنت بده پس خودتم استیمنت بده برای اثبات کارت!!
      به هرحال من در حال حاظر هیچگونه فعالیتی در زمینه فروش سیگنال ندارم و نخواهم داشت...
      اگر از جانب بنده به هرکسی ضرری رسیده ازش پوزش میطلبم و قصدم از ارایه سیستم و مطالب و پست ها فقط راهنمایی دوستان بوده! و در هیچ ویدیوای اشاره به فروش سیگنال و تبلیغات نداشتم!و هرکسم بیاد سراغم حتما راهنماییش میکنم در حد توان و از خطرات کار اگاهش میکنم!!
      موفق و پیروز باشید

چه عجب از پشت پرده غیب در اومدید جناب میلاد سلطانی عزیز این 50 دلار ناقابل که قرار بود شارژ کنید ببرید بالا تا 5000 تا رو چی شد بعد از یکسال؟ یادتون هست یا نه؟ حالا 50 دلار اسمش کلاه برداری نیست آفتابه دزدیه که شما جزو آفتابه دزداشی دیگه .
      بنده هم با پوزش از جمع میخوام که این بحث تموم بشه و کلاه بردارو حروم خور و آفتابه دزد و .... هر چی که اسمشو بزارید و واگذار میکنم به خدا که بهترین قاضی هست .

نظر

جناب دلال

با عرض معذرت به دلیل حاشیه . لازم بود دوغ و دوشاب نقدها مشخص بشه .

همچنان پیگیر تاپیک هستیم .

موفق باشید

نظر

واقعا نمیدانم چه بگویم...
          امروز در موقعیتی هستم که هیچ وقت فکر نمیکردم در این موقعیت قرار بگیرم...
          بحث هایی پیش اومد که واقعا برایم ناراحت کننده بود...
          بنده حدود یک سال پیش بیش از 10000دلار در این بازار ضرر کردم!اما دلیل چه بود!؟باید بگویم که به خودم مغرور شدم به سیستمم مغرور شدم فکر کردم دیگر شده ام خدای بازار تبادلات ارزی!اما چه شد!؟ضرر زیادی دادم...در حدی که باید بگم زندگیم نابود شد...تنها در عرض چند روز!در این میان دو سه تا از حساب دوستان هم بود در حد 50دلار که امروز بعد از یکسال یکی از اینها اومد و من رو حرام خور و دزد خطاب کرد!کسیکه همان روزها همش پیغام میداد که اسکار جان چه کنیم سیگنال نمیدی؟کی میدی؟ووو... حالا اینها ندیدن که من ضرر کردم و داغون شدم و فقط ضرر خودشان را دیدند!عزیزان هر کسی اشتباهی میکنه و من هم اشتباه کردم و تاوانش را هم دادم و حتی الانم دارم میدم... از دوستان خواهشمندم بازار تبادلات ارزی رو بی علم دنبال نکنن!و مدیریت سرمایه رو حتما رعایت کنن و به هیچ عنوان اقدام به فروش سیگنال نکنن حتی اگر از سیستمشون بک تست چند ساله گرفته باشن!در این بازار هیچ چیز مطلقا قابل پیش بینی نیست!
          طی این پست از همگی دوستان عذر خواهی میکنم و تاپیک هایی که داشتم بستم امیدوارم اگر ضرری از جانب من بهشون رسیده من رو حلال کنن!!
          دوست من سینای عزیز مارو حلال کن و بقیه دوستان
          ارزوی سلامتی برایتان دارم
          بدرود
          جناب اسکار برای یاد اوری باید عرض کنم که شما به گفته خودتون 50000 دلار ضرر کردین نه 10000 تا.دروغگو کم حافظه میشه .یعنی خودتون نمیدونید 30 میلیون ضرر کردید یا 150 میلیون؟
          دوم اینکه من هیچوقت نگفتم چی شد چی شد چرا سیگنال نمیدی من میگفتم چی شد چی شد چرا پول مارو نمیدی؟ چرا شارژ نمیکنی .؟اگر یادتون رفته تمام پیامهاتون رو دارم برای یاداوری.
          شما که میگی کسی سیگنال فروشی نکنه خودت که هنوز سایت داری و سیگنال میدی و اموزش تصویری میدی و تبلیغ میکنی؟
          راستی شما چطور از توی زندان اموزش تصویری درست میکنی میدی به خلق ا.. ؟

چون پیام خصوصیهای بنده بسته است اینجا جواب پیامی که دیشب فرستادین رو میدم
          گفتی که من کی پیام دادم که شما جواب ندادین برید مسنجر یاهوتونو چک کنید میفهمید
          البته دیشب گفتید که خودم نبودم داداشم بوده به من نگفته چون من بازداشت بودم بخاطر بدهی بانکی!!!!!
          قابل توجه دوستان که میگن بزارید سیستم خوبشون رو ادامه بدن ( اموزش تصویری فار... از بازداشتگاه با متد پیشرفته )
          بعد هم که گفتید خدا شاهده ندارم پولتو بدم خوب شما که نداری چرا میای زیر پست امثال دلال میگی من 5000 تا میدم اگه سیگنالات فلان باشه بسیار باشه؟؟؟؟ برادر من اینجا جای قمپز در کردن نیست .ملت اومدن اینجا یه اموزشی یاد بگیرن بلکه بتونن ازش نونی واسه زن و بچشون در بیارن .
          شما میگی مگه من 50$ گذاشتم جیبم که کلاه بردارم نه نزاشتی ولی 80 تومن رو که گذاشتی .
          مشکل شما اینه که فکرشم نمیکردی کسی بیاد بخاطر 50$ مشتتو باز کنه واقعیتش اینه که منم بیخیالش بودم ولی دیدم شما دوباره آفتابی شدی و الدرم بلدرم میکنی و 5000 تا میدم و ال میکنم بل میکنم راه انداختی که دیگه مجبور شدم حداقل بچه های این فروم رو آگاه کنم . این 200-300 تومنم فدای سر دوستان این فروم که واقعا بی منت میان و تجربیاتشون رو در اختیار بقیه میزارن .لطفا این مظلوم نمایی و جمع کن و به شعور مخاطبان توهین نکن .
          قضاوت با دوستان
          والسلام.
          ویرایش توسط sina-pcm : https://www.traderha.com/member/11706-sina-pcm در ساعت 08-28-2014, 11:49 AM

نظر

نوشته اصلی توسط sina-pcm نمایش پست ها
            جناب اسکار برای یاد اوری باید عرض کنم که شما به گفته خودتون 50000 دلار ضرر کردین نه 10000 تا.دروغگو کم حافظه میشه .یعنی خودتون نمیدونید 30 میلیون ضرر کردید یا 150 میلیون؟
            دوم اینکه من هیچوقت نگفتم چی شد چی شد چرا سیگنال نمیدی من میگفتم چی شد چی شد چرا پول مارو نمیدی؟ چرا شارژ نمیکنی .؟اگر یادتون رفته تمام پیامهاتون رو دارم برای یاداوری.
            شما که میگی کسی سیگنال فروشی نکنه خودت که هنوز سایت داری و سیگنال میدی و اموزش تصویری میدی و تبلیغ میکنی؟
            راستی شما چطور از توی زندان اموزش تصویری درست میکنی میدی به خلق ا.. ؟

چون پیام خصوصیهای بنده بسته است اینجا جواب پیامی که دیشب فرستادین رو میدم
            گفتی که من کی پیام دادم که شما جواب ندادین برید مسنجر یاهوتونو چک کنید میفهمید
            البته دیشب گفتید که خودم نبودم داداشم بوده به من نگفته چون من بازداشت بودم بخاطر بدهی بانکی!!!!!
            قابل توجه دوستان که میگن بزارید سیستم خوبشون رو ادامه بدن ( اموزش تصویری فار... از بازداشتگاه با متد پیشرفته )
            بعد هم که گفتید خدا شاهده ندارم پولتو بدم خوب شما که نداری چرا میای زیر پست امثال دلال میگی من 5000 تا میدم اگه سیگنالات فلان باشه بسیار باشه؟؟؟؟ برادر من اینجا جای قمپز در کردن نیست .ملت اومدن اینجا یه اموزشی یاد بگیرن بلکه بتونن ازش نونی واسه زن و بچشون در بیارن .
            شما میگی مگه من 50$ گذاشتم جیبم که کلاه بردارم نه نزاشتی ولی 80 تومن رو که گذاشتی .
            مشکل شما اینه که فکرشم نمیکردی کسی بیاد بخاطر 50$ مشتتو باز کنه واقعیتش اینه که منم بیخیالش بودم ولی دیدم شما دوباره آفتابی شدی و الدرم بلدرم میکنی و 5000 تا میدم و ال میکنم بل میکنم راه انداختی که دیگه مجبور شدم حداقل بچه های این فروم رو آگاه کنم . این 200-300 تومنم فدای سر دوستان این فروم که واقعا بی منت میان و تجربیاتشون رو در اختیار بقیه میزارن .لطفا این مظلوم نمایی و جمع کن و به شعور مخاطبان توهین نکن .
            قضاوت با دوستان
            والسلام.

سلام

فکر نمیکنم اینطور مسائل جاش تو فروم باشه !!1
            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

مصطفی جان ناظر سایت این بحثها رو انتقال دادن به بخش دیگه ولی از اونجا که اسکار در این بخش راجع به بنده صحبت کردندمن هم همینجا جواب دادم . با این حال لطفا ناظر سایت با صلاحدید خودشون به تاپیک مورد نظر انتقال دهند.

با تشکر.

نظر

نوشته اصلی توسط Meta نمایش پست ها
                شما كه ميدوني به ما بگو ياد بگيريم
                بنده تبليغ نكردم ادرس سايت رو هم ننوشتم گفتي استمنت ميخاي روششو گفتم
                ضمنا در مورد استمنهاي تريدرهاي خارجي خدمتت عرض كنم
                كشتي كج كه تا حالا ديدي
                خارجي ها به قصد كشت همو ميزنند ولي تا حالا نديدم خون از دماغ كسي بياد
                هنر نزد كشتي كج كاران و فاركس كاران است و بس
                ضمنا من چون تو فاركس مبتدي هستم خاستم استمنت حساب برام بزاري و محل تسويه وجوه و مركز قيمت گزاري رو اعلام كني
                نه اينكه داستان سرايي كني و بگي يكسري اتصالات الكترنيكي قيمت تعيين ميكنند و قيمتها معمولا رو هواي اينترنت تعيين ميشه

Sent from Trader@Meta
                گفتم بهتره مطلب رو خوب جا بندازم بخصوص براي اون عده كه منم منم زيادي ميكنند و اين دوستي كه زير اين پستتون تشكر زده ...

شما در گوشه كنار اين انجمن زيادي اظهار فضل كردي و با بي نزاكتي در مقابل اساتيد ايستادي و فقط جر و بحث كردي "تاپيك درد ودلهاي بازاري " (پستهاي 1835 تا 1841 ) ...

جالبه كه از همه هم كمك خواستي كه بيان قانعت كنند كه داري اشتباه ميكني !

ولي عليرغم تلاش دوستان "نرود ميخ آهنين در سنگ ... " اصلا اصراري نيست به فاركس ايمان بياريد .

در بخش "آمار و احتمالات بازار مالي" به فاركس به چشم بازي و قمار نگاه كرديد !!!

فكر نميكنم اينجا فضاي قمارخونه و كازينو رو داشته باشه ... چون برگهاي برنده بيشتر ازينكه دست صاحب قمارخونه باشه در دست تريدره ...

چرا ؟ چون قبل از تريد امكان و فرصت تحليل و اختيار انتخاب تايم فريم و لوريج و حجم تريد و استفاده از استاپ و تريلينگ و غيره و غيره رو داره ...

اگر در كنار اين مسائل بتونه شخصيت روانشناسي خودش رو (احساسات - تمركز - طمع - ترس - واقع بيني - كنترل بحران) و ... رو مديريت كنه

كه به نظر من از مديريت حساب مهمتره موفقيتش حتميه .

بر حسب تصادف مقايسه كشتي كج كاران با فاركس كاران مثال بسيار مناسب و وصف الحاليه ...

چرا ؟ چون اينجا نيامديم بازي و تفريح يا قمار كنيم . صحنه كاملا جديه ... داور داره ... قانون داره ... جايزه (سود) و حوادث (ضرر) ...

به دليل تشابه كشمكش بين خريدار و فروشنده در بازار و نبرد و دست و پنجه نرم كردن و سر و دست شكستن حريفها در كشتي كجه ...

اين بازار مثل هر كار ديگه اي نياز به علم و تجربه و پشتكار و انگيزه داره همانطور كه در رينگ كشتي كج گاهي براي بدر بردن حريف از ميدان

از صندلي آهني و يه گوني پونز و حمله گروهي استفاده ميكنند

اينجا هم انواع تله ها از جمله استاپ هانترها و تغيير سياستهاي بانكهاي بزرگ و حتي حوادث طبيعي و جنگ ...

خلاصه بايد "من آنم كه رستم بود پهلوان " باشي تا بماني .

در بهترين وضعيت "استيتمنت سبز و كمربند قهرماني" و در بدترين وضعيت "كال مارجين و مرگ مبارزه " ...

ضمنا اون كشتي كج گير جوان و نيرومند كه متاسفانه بخاطر ضربه سنگين به قفسه سينه اش در وسط رينگ جلوي چشم همه جان داد "ادي گررو " است .

موفق باشيد

نظر

تحلیل همگانی طلا

مثل اينكه قراره شده داستان سرايي ها رو ببريم در دردل هاي بورسي اولا
                  دوم شما يك اكانت سراغ داري كه ٢٠ درصد در سال سود كرده باشه با پس رفت نهايت ده درصدي
                  بنده كه حرفي ندارم
                  بفرما بزار اينجا پسورد ويزيتور رو من ديگه حرفي در مورد اينكه ايراني ها در مورد فاركس تخيلي فكر ميكنند نميزنم
                  بقول حضرت اگر نداريد جوانمرد باشيد

Sent from Trader@Meta
                  ویرایش توسط hdtrader : https://www.traderha.com/member/7025-hdtrader در ساعت 08-28-2014, 07:05 PM

نظر

استاد متا

میبینم لینک Ib ...... گذاشتی تو سایتت!!

استاد متا در سایتشان میفرمایند : لینک بروکر ...... رو براتون میزارم برای تفریح اگه دوست دارید حساب باز کنید

البته چند تا بروکر مثل اوآندا تو انتخابهای اولیه هست . ولی اونا که با ما کار نمیکنند!! خوب چه کنیم؟ بریم تفریحی ...... حساب باز کنیم

نکته تلخ اینجاست : شهر اینقدر شلوغ شده قورباغه هفت تیر کش شده ! این آقا که هیچی از بازار نمیدونه جز چند تا چرت و پرت هوچی گرانه !!

ادعای نوشتن کتاب ، ارائه تحلیل و مشاوره داره . دوستان حتما یه سری به سایت بزنن - متوجه خواهید شد چه کسی خودشو دانا به همه امور میدونه.

زمانی نه چندان دور با ساسان امیری و رامین پورمند و امیر شاهرودی( روحش شاد) سهیل و ... به عنوان راهنما طرف بودیم ، حال و روز این روزای بازار پارکس

به جایی کشیده امثال استاد متا شدن میدان دار فرومها ...

پسرجان

تو هیچی نمیدونی ...

پ.ن: تحلیلهای پارکسیت هم که به بروکر بوبو پارکس لینک دادی )

در عکس زیر استاد متا واقعیت بازار پارکس رو توضیح میدن - اونم چه توضیحی

ویرایش توسط Neo : https://www.traderha.com/member/16083-neo در ساعت 08-28-2014, 07:44 PM

نظر

يكي از دوستانم گفت فلان سهم رو بخريم روبه رشد است و فلان و فلان
                      بهش گفتم اين سهم بي صاحب است سهم بي صاحب خريدنش عاقبت خيري نداره
                      اين انس هم بي صاحب است
                      هر ارزي يك بانك مركزي پشتش هست اين يكي هيچي نداره فردا بدن ٨٠٠ دلار هم كسي نيست چيزي بگه
                      فكر نميكنم اوضاع دنيا از مرتبه اولي كه ١١٨٠ رو ديد اينقدر بهتر باشه كه طلا حمايت ١١٨٠ رو از دست داد
                      البته حقيقتا هم طلا عنصر بي مصرفي است در مقابل نقره
                      شايدم معادلات جهاني و نوع مصرف تغيير كرده و ملت فهميدن تا الان پول بي دليل به طلا ميدادند

نظر

نوشته اصلی توسط YEZ نمایش پست ها
                        دوست خوبم حرکات اصلی و بلند مدت بازار های جهانی همواره علل و منطق محکمی پشتش هست و دانش کم ما دلیل بر بی منطق بودن بازار و رفتار ان نیست
                        به نظر من بازارهاي مالي منطق ندارند ولي در نهايت منطق برنده ميشود
                        اگر بازارها منطقي عمل ميكردند كه پيش بيني خيلي اسون ميشد

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                          به نظر من بازارهاي مالي منطق ندارند ولي در نهايت منطق برنده ميشود
                          اگر بازارها منطقي عمل ميكردند كه پيش بيني خيلي اسون ميشد

اينهمه ضد و نقيض در يك جمله ! خودت هم فهميدي چي گفتي ؟!

به اندازه كافي از دانش و معلوماتتون در زمينه تحليل و تريد بهره برده بوديم الآن هم متوجه شديم كه طلا عنصري بدرد نخور

و نقره با ارزشتر از طلاست بخصوص در مبادلات اينترنتي تريد نقره بسيار به صرفه تر و اقتصادي تر است !

( پست 1142 )

نظر

نوشته اصلی توسط kimia نمایش پست ها
                            اينهمه ضد و نقيض در يك جمله ! خودت هم فهميدي چي گفتي ؟!

به اندازه كافي از دانش و معلوماتتون در زمينه تحليل و تريد بهره برده بوديم الآن هم متوجه شديم كه طلا عنصري بدرد نخور

و نقره با ارزشتر از طلاست بخصوص در مبادلات اينترنتي تريد نقره بسيار به صرفه تر و اقتصادي تر است !

( پست 1142 )
                            بیچاره .....خداوند شفا دهد.
                            زهر عقرب نه از ره کین است ...

نظر

دوستان محترم.میشه خواهش کنم این بحث رو تمام کنید.اینجا یه محیطه حرفه ایه و شایسته این بحثها نیستش. هر فردی با هر عقیادی نظری بگذاره خوده ما وظیفه سنجش صحتش رو داریم . کاربران خودشون کاملا تمیز قایل میشن چی رو بخونند و باور کنند و چه چیزی رو قبول نکنند.بنظرم لازم به لیبل گذاری نیست. میدونم وسط دعوا حلوا قسط نمیکنن,صرفا قصدم این بود که سعی کنید خودتونو آزار ندید. سخت گیرد جهان بر مردمان سخت گیر... موید باشید

نظر

پردازش ...
                              X