اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نوشتن در فروم ها چه ارزشی دارد؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظرسنجی: نوشتن در فروم ها چه ارزشی دارد؟

نوشتن در فروم ها چه ارزشی دارد؟

منظور فروم های بورس و ف.ارکس هست !
    56
    ارزش علمی
    19.64%
    11
    ارزش حرفه ای
    8.93%
    5
    سابقه تحلیلگری
    0.00%
    0
    شهرت
    3.57%
    2
    تبادل او بروز رسانی اطلاعات
    55.36%
    31
    بازاریابی برای بدست اوردن سرمایه
    3.57%
    2
    هیچ ارزشی ندارد
    8.93%
    5
    ویرایش توسط مسلم آل شبر : https://www.traderha.com/member/4926-مسلم-آل-شبر در ساعت 09-13-2014, 11:53 AM
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

گزینه همه موارد هم کم داره این نظر سنجی
    مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

سلام
      به نظر من با توجه به این که ما در عصر تکنولوژی و پیشرفت روز افزون قرار داریم و هر روز شاهد رشد و ترقی علم بشر هستیم وبه دلیل این که این رفتار انسانها است که بازار را بوجود میآورد پس راه موفق بودن در بازار همگام شدن با پیشرفت و علم روز است،به قول معروف باید در این بازار هر روز up to date بود که برای رسیدن به این مهم باید همیشه از آخرین علم بازار بهره برد که راه رسیدن به آن این است که هرگز دست از مطالعه نکشید...
      در عین حال به دلیل اینکه استعداد های بشری با وجود ویژگی اجتماعی فرد در بطن اجتماع شکوفا میشود باید علم و مطالعات انسان در جهت وسمت سوی اجتماع باشد تا با تبادل نظر میان افراد گوناگون ضعف اینکه هیچ کس کامل نیست وتنها خداست که نقصان در آن راه ندارد پوشانده شود وبشر با همکاری و همفکری دیگران بتواند به رشد مورد نظر برسد...
      در عین حال به دلیل قویترین نیروی فطری بشر که همان حب ذات است انسان نیاز به تایید و تشویق دیگران دارد تا این نیاز را در خود برطرف سازد لذا وقتی کسی به علم و پیشرفتی دست می یابد برای برخورداری از احساس تایید و تمجید دیگران آن را در اختیار دیگران قرار میگذارد تا نیازش برطرف شود...
      به نظر من موارد گفته شده مهمترین دلیل برای هر فرد میتواند باشد که در فروم ها دست به قلم شود و علم خود را در اختیار دیگران قرار دهد اما دلیل هر چه باشد مهم نیست مهم نتیجه کار است که باعث پیشرفت خود فرد شده و ضعف های او پوشانده میشود و در ضمن از این راه ذکات علم خود را هم میپردازد ...
      مطالعه کنید+به اشتراک بگذارید=پشرفت کنید

نظر

با اینکه هر شخصی مسیولیت معاملات و نهایتا حساب خودش را به عهده داره ، اما شدیدا معتقدم این کار جنبه گروهی داره .
        رمز بقا در کنار گروه ماندن نهفته ست .
        انزوا و محیط ایزوله اینکار ،به مرور انسان را از درون خرد میکنه .کاری که خودم انجام میدم ، پیشنهاد میکنم .دیشب در تاپیک مربوطه تایپ کردم متاسفاته نتونستم ارسال کنم .اینجا اشاره میکنم:
        در پلن معاملاتی بعد از سیستم و قوانین ورود و خروج و مدیریت سرمایه حتما یک رکن را اضافه کنید :
        زندگی بهتر از معامله گری ست .برنامه ای برای خانواده (دوستان)تنظیم و برای آنها وقت بگزارید .

نظر

سلام

مهمترینش اینکه هم از دیگران چیزهای جدید و خوب یاد میگیریم و هم اینکه اگر ما مطلبی بلد هستیم که دیگران نمیدونند میتونیم این تجربیات به دیگران انتقال بدیم .و این رد و بدل کردن تجربیات منجر به برقراری دوستیها بین اعضای گروه میشه و خیلی محسنات دیگه هم به دنبال داره .
          با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

حداقل یه جاهایی مثل اینجا ایجاد میشه که از زحمات عزیزان و استادانی چون شما سپاسگزاری کرد...
            خصوصا مصطفی عزیز که عین تراکتور فروم رو شخم میزنن تا سوال بی حوابی نمونه
            سپاس و درود و تشکر مصطفی عزیز
            ایضا تشکر از اساتیدی که زیاد هستند چون شرمنده نشیم اسم نمیاریم
            باران که می بارد همه پرنده ها بدنبال سرپناهند اما عقاب برای خیس نشدن بالاتر از ابرها پرواز می کند

داینامیک تریدینگ : فرقی نمی کند از چه سیستمی استفاده می کنید... فقط به سیگنالهای در جهت روند توجه کرده و ترید کنید

نظر

از اوایل ایجاد فروم های بورسی الاخصوص تبادلات ارزی ، افرادی درصدد این موضوع بوده اند که رنگ و لعاب فروم ها و فعالیت در آنها را بی تاثیر و بی فایده جلوه دهند چرا که اکثر آنها در پی ایجاد سیمینارها و کلاس های آموزشی بودند که از این طریق معشیت میکردند.

بدون شک اشتراک مطالب آموزشی و تحلیلی جنبه های سوددهی زیادی برای افراد تازه وارد و حرفه ای را داراست.

یک فرد به راحتی میتوانند مطالبی که فرا گرفته است را به اشتراک بگذارد و مشکلات آن را بدون هزینه و صرف زمان زیاد از طریق افراد دیگر جویا شود

فرد دیگر میتواند با اشتراک تحلیل های خود درصدد رفع اشکالات آن باشد.

فرد ثالث دیگر با اشتراک مطالب علمی خود میتوانند در زمینه علمی دارای رتبه و مقام های شود که بلطبع منافعی برای آن شخص ایجاد میشود بلفرض با اشتراک تحلیل ها ومعاملات خود میتوانند بر سودده بودن استراتژی و سبک خود اثبات نهد و از ان در جهت کسب سرمایه ؛ آموزش بهره ببرد.

نظر

من یک موردی توضیح بدم

من جهت همکاری با دو موسسه برای اموزش و تحلیل روزمه خودم فرستادم ! بمن گفتن سابقه کار داری ؟ گفتم نه من فقط و فقط ف.ارکس کار میکنم و در زمینه اموزش و تحلیل در همین فروم پی سی ام و همچنین فروم عرب زبان فعال هستم و موضوعات خودم نشون دادم !

متاسفانه قبول نکردند و انگار هیچ اهمیتی براشون نداشت ! باور این مسئله برای من سخت بود که اینهمه موضوع و مطلب و سیستم و تحلیل که نوشتم ارزشی بیرون از فروم ندارند !

این مسئله موجب نا امیدی من شده
                واقعا متاسفم
                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

مدیر محترم " پیام " کدوم فروم فعالیت می کنند ؟
                  امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

نوشته اصلی توسط mardom نمایش پست ها
                    مدیر محترم " پیام " کدوم فروم فعالیت می کنند ؟
                    دوست خوبم متوجه سوالتون نشدم !

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                      دوست خوبم متوجه سوالتون نشدم !
                      منظورم مدیر بخش بولتون اقا پیام بودند . طراح سیستم های قفس و استراتژی Edge of Chaos

اگر ایمیل - وبلاگ - سایتی دارند لطفا برایم ارسال نمائید

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط mardom نمایش پست ها
                        منظورم مدیر بخش بولتون اقا پیام بودند . طراح سیستم های قفس و استراتژی Edge of Chaos

اگر ایمیل - وبلاگ - سایتی دارند لطفا برایم ارسال نمائید

با تشکر

سلام بر مردم

نتایج نظرسنجی بهترین سیستم معاملاتی را دیدید؟ سیستمهای ایشون سرجمع 10 تا رای نیاورده

مایه تعجب اسمشون در مراتب بالای امتیاز قرار گرفته!!

خوشبختانه اساتیدی مثل جناب آزادی و جناب یزدی و جناب خلیل و جناب جبل عاملی و حاج بهروزی و و ...

در فروم هستند .
                        آدم تحلیل هاشون رو میبینه سرکیف میشه . باید تلاش کرد به این مراتب برسیم .

ارادت

نظر

نوشته اصلی توسط soroush2000 نمایش پست ها
                          سلام بر مردم

نتایج نظرسنجی بهترین سیستم معاملاتی را دیدید؟ سیستمهای ایشون سرجمع 10 تا رای نیاورده

مایه تعجب اسمشون در مراتب بالای امتیاز قرار گرفته!!

خوشبختانه اساتیدی مثل جناب آزادی و جناب یزدی و جناب خلیل و جناب جبل عاملی و حاج بهروزی و و ...

در فروم هستند .
                          آدم تحلیل هاشون رو میبینه سرکیف میشه . باید تلاش کرد به این مراتب برسیم .

ارادت
                          عرض سلام و ارادت

پیام عزیز یک ایده پرداز بودند . دید ایشان به مارکت برایم مهم هست . موفقیت و سلامتی برایشان ارزومندم .

نظر

همه موارد فوق . هر کس بهره ای می برد.

نظر

پردازش ...
                            X