اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

از ابتدای فعالیت تان در ف.ارکس چند حساب کال کردید؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظرسنجی: از ابتدای فعالیت تان در ف.ارکس چند حساب کال کردید؟

از ابتدای فعالیت تان در ف.ارکس چند حساب کال کردید؟
    89
    1 -3
    42.70%
    38
    3-5
    11.24%
    10
    5-10
    11.24%
    10
    بالای 10
    22.47%
    20
    هیچ حسابی کال نکردم
    12.36%
    11
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

تا دلت بخواد :d

نظر

دل بــســـپــار...

به آتشی که نمى سوزاند
      " ابراهیم " را

و دریایى که غرق نمی کند
      " موسى " را

نهنگی که نمیخورد
      "یونس"را

کودکی که مادرش او را
      به دست موجهاى " نیل " می سپارد
      تا برسد به خانه ی تشنه به خونش

دیگری را برادرانش به چاه مى اندازند
      سر از خانه ی عزیز مصر درمی آورد

آیا هنوز هم نیاموختی ؟!
      که اگر همه ی عالم
      قصد ضرر رساندن به تو را داشته باشند
      و خدا نخواهد ،
      " نمی توانند "
      پس
      به " تدبیرش " اعتماد کن
      به " حکمتش " دل بسپار
      به او " توکل " کن
      و به سمت او ”قدمی بردار"...
      ویرایش توسط مهدی 64 : https://www.traderha.com/member/16986-مهدی-64 در ساعت 09-29-2014, 09:09 PM
      امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

اولین پست ارسال نمودید تشکر میکنممنتهی این پست شما در جواب تاپیک و مسایل مربوط به علن اقتصاد نیست چه بسا که منظور شما در این شعر بوده اما ما برای شعر نویسی تاپیک های عمومی داریم و در تاپیک های تخصصی بیشتر با خود مبحث کار داریم و صحبت میکنیم پس بهتره که در همان زمینه گفته ها بیان شود.موفق باشید

نظر

دوستان و اساتیدی که به سود دهی مستمر در این بازار رسیده اند نیز به این سوال پاسخ دهند ممنون

نظر

سلام مسلم عزیز به نظر شما ایا نیاز است هر سوالی که به ذهنمون میرسه را به یک تاپیک تبدیل کنیم ؟ و مثلا این سوال شما چه فایده ای دارد؟ با تشکر

نظر

کال یا به عبارتی ضرر در بازار های مالی و کسب و کار

در هیچ کسب و کاری سود خالص وجود ندارد و ضرر در حساب میبایست در مقوله ضرر مالی و فرصت سرمایه گذاری تقسیم نمود

حال از بحث اصلی خارج نشویم. برخی افراد مقدار مشخصی از درصد حساب را در یک دوره زمانی درگیر مارکت میکنند که ممکن هست در دیدگاه یک شخص دیگر این تمام مقدار حساب باشد که از بین رفته یا به اصطلاح کار مارجین شده است. بلفرض در هر هفته یک شخص با مقدار سرمایه ده هزار دلار ، 3% ریسک میکند . این مقدار دلار در یک حساب میتواند باشد که با یک معامله از بین برود. اگر چنین تصور شود هزاران بار ما کال کردیم. اما کال مارجین به معنای از بین رفتن کل سرمایه در حال ترید هیچ وقت وجود نداشته است چرا که مدیریت ریسک اگر در حرفه معامله گری بازارهای مالی نباشد در واقع نام خود را از معامله گر به قمار باز میبایست تغییر داد و در نهایت از بازار خداحافظی کنید

نظر

تا حالا هیچی. مدیون مدیریت سرمایه و پایبندی به اون هستم

نظر

اینکه حساب صفر شه نداشتم. اما اینکه سود خوب و منطقی چند ماهه را با یک ریسک بچه گانه و غیر منطقی از دست بدی ،از کال شدن بدتره...باورکن

نظر

حساب اول کال شد و ديگه وارد نشدم تا بعد از تمرکز و از نظر احساس و مديريت باز کامل باشم

نظر

من دو تا حساب کال کردم صد تا حساب دیگه هم کال کنم فکر نمیکنم بتونم توی حساب دمو تریدر شدن رو یاد بگیرم
                      چون استرس، حرص و طمع ،انتقام و پوزیشن های احساسی رو نمیتونم اونجا تجربه کنم

نظر

نوشته اصلی توسط جودی آبوت نمایش پست ها
                        من دو تا حساب کال کردم صد تا حساب دیگه هم کال کنم فکر نمیکنم بتونم توی حساب دمو تریدر شدن رو یاد بگیرم
                        چون استرس، حرص و طمع ،انتقام و پوزیشن های احساسی رو نمیتونم اونجا تجربه کنم
                        من جای شما بودم همین الان این بازارو ترک میکردم
                        چند سال دیگه احتمال زیاد پشیمون میشید،اما اون وقت هم کلی ضرر کردید و هم عمرتونو تلف کردید

نظر

سلام ممنون از دلسوزیتون
                          ولی چرا این حرفو زدین؟
                          شما چی؟
                          الان تو این بازرار هستین هنوز یا کنار گذاشتین؟

نظر

حساب دمو کلا زمين تا اسمان فرق داره منم همين فکر ميکردم تو دمو بازده بالا وقتی حساب اول باز کردم تو يک هفته کال کردم من حساب 300 دلاری با 0.1 لات ميگردت چرا؟چون ايمان داشتم به خودم و نتيجه دمو/اما فهميدم تحليل و تريد خيلی فرق داره .مهم تريدر بودن تا تحليل .و اين که جای وارد بازار بشی که ريسک به ريوارد خوبی داشته باش .و مديريت حرف اول ميزنه.تحليل درست بود اما جای ورود نه .اگه زمان که بايد وارد ميشدم حد ضرر من رو 2 3 پيپ بود و تحليل اگه فيل ميشد من ضرر کمی ميکردم اما جای ورد ميشدم که 7 پيپ استاپ ميخورد و 10 پيپ سود و اين نوسانی بود که به استاپ ميخورد. به نظرم اينقدر که ما رو تحليل زمان ميزريم رو تريگر مناسب و تريد درست بايد زمان بزريم خلاصه حساب دووم 100 دلار بود که شانسی گيرم امد اما 3 ماه نگاه داشتم و تا 200 300 دلار رسوندم علت کال شدن اين هم حرص زدن بود که باز مديريت نکردم و حجم بالای گرفتم.اما زمانی که شما با ريسک ريوارد و مديريت ورد بشيد اصلا استرس نداره و تريد قمار نميشه 1 کار ميشه .استرس نداری چون مثالا 1000 دلار که داری ميگی يا به من 10 پيپ ميده يا 2 پيپ ضرر ميکنم و 2 پيپ با 0.01 نسبت به 1000 دلار زياد ضرر نيس و جای جبران داری
                            خواهش ميکنم به همه دوستان اينقدر که برای يادگيری تحليل و ...زمان ميزاريد برای تريدر و سود کردن و مديريت هم زمان بزاريد

نظر

واقعاً حرف اول را مدیریت و کنترل احساسات میزنه.

نظر

پردازش ...
                              X