اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پستهای حاشیه ای مربوط به تاپیک " نقاشی با متاتریدر "

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• آموزش: پستهای حاشیه ای مربوط به تاپیک " نقاشی با متاتریدر "

نوشته اصلی توسط پاشا نمایش پست ها
    رسم روند روی اندیکاتور و قیمت

جالبه یکی میاد ماننداقای یزدی سیستم ابداعی خودشو بدون هیچ چشم داشتی در اختیار بقیه قرار میده یکی مانند شما میاد روی پریود cciرا لاک میگیره که مبادا کسی استفاده کنه که اصلا معلوم نیست از کجا کپی کردی

حال دوستان به این نکته رسیدند که چرا به سوالات جواب نمی دهم ؟ چون سوالات جنبه حاشیه سازی دارد .

در این فروم تاپیک های پر بار و خوبی برای استفاده وجود دارد . تحلیل های اساتید و دوستان هم هست .

می توانید از انها بهره ببرید

اسم این تاپیک نقاشی با متاتریدر هست

موفق باشید

زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

اگر منظورت من هستم من که سوالی نکردم من فکر میکنم اسم این تایپیک را بذاریم چون معما حل شود اسان گردد چون همیشه داری گذشته چارت را عکس میذاری لااقل چند شکست را از اینده که قرار است اتفاق بیفته بزار به عبارتی تحلیل لایو

نظر

نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
        اگر منظورت من هستم من که سوالی نکردم من فکر میکنم اسم این تایپیک را بذاریم چون معما حل شود اسان گردد چون همیشه داری گذشته چارت را عکس میذاری لااقل چند شکست را از اینده که قرار است اتفاق بیفته بزار به عبارتی تحلیل لایو

من تریدرم نه تحلیل گر . مراجعه نمائید به تاپیک های تحلیلی . اینجا معماهای حل شده مهندسی معکوس می شوند

نظر

وقتی انسان با نیت خیر تلاش نماید . خدا هم بی نصیب نمی گذارد .

یادش بخیر روزگارهای قدیم سریالی پخش میشد به نام اوشین . در پایان سریال این دختر کوچولو نتیجه سخت کوشی های خود را دید . هر چند سنگ اندازی هایی از طرف خلق می شد

نظر

ادمو از تحقیق دلسرد می کنند . بعضی ها ارزوهای خوبی ندارند

نه دوست عزیز ادامه بدید ببخشید اگر موجب دلسردی شدم من فکر میکنم مطالب که گفتم خیلی ها موافق باشن میتونید مانن مسلم نظر سنجی بزارید من میگم کلا تایپیک باید پر بار باشه من دیگه پستی نمیزنم

نظر

من مانده ام که ناظر محترم سایت چرا به من هشدار حاشیه سازی می دهد . من مگر در چندین پست بیزاری خود از حاشیه را گوشزد نکردم

این فعالیت من هست . منی که روزانه کمتر از 5 ساعت خواب دارم . در تلاش برای طراحی سیستم هایی هستم که تریدرهای ایرانی با خیال راحت ترید نمایند

با چند برنامه نویس خارجی و چند عضو این فروم گروهی تشکیل دادیم برای جمع اوری - نوسازی - طراحی جدید اندیکاتور . روش زمانی جدید در حال تست روی طلا توسط دوستان هست

پیوت ها را شسته و ابش را گرفتیم .

رسم فیبو و روند با متد متفاوت و ......

ترید با خبر با ضریب موفقیت 72% . البته تا این لحظه

همین اول گفتم اندیکاتورها - سیستم ها - استراتژی ها در اینده شیر خواهند شد

ولی متاسفانه قرار دادن فعالیت گروه در یک تاپیک عمومی تصمیمی اشتباه بود ( بخاطر اسرار من . دلیلش هم امیدوار کردن تریدرها به اینده ای روشن بود )

در صورت صلاحدید این تاپیک را ببندید

با تشکر

نظر

سلام

جناب پاشا زمانی که بحثی با احتمال ایجاد حاشیه صورت میگیره طبیعی هست که از طرفین خواسته بشه که موارد را رعایت کنند و این دلیل بر مقصر شناختن شخص خاصی نیست. ناظر سایت هم با همین نیت پیام خصوصی ارسال کرده اند. پس دلخور و ناراحت نباشید.
                لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

پکیج مورد نظر

امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

خطای اندیکاتور

در مناطق مشخص شده اندیکاتور سیگنالی نداده است

قیمت حدود 60 دالر

نظر

97 دلار

http://www.tradetoforex.com

نظر

نوشته اصلی توسط kingi نمایش پست ها
                        دوست عزیز شما دو صفحه نوشتی اما هیچ چیز مفیدی توش نیست...اگر قصدتون آموزش استراتژی خاص است بگید اگر نه که ........

انتظار ندارید که با چند تا عکس واستون دست بزنن؟؟
                        بنظرم توقع دوستان زیاد از حد بوده است

اینکه یک نفر اندیکاتوری خریداری نماید . بعد از اینکه تست کرد و عملکرد خوبی داشت . رایگان خدمت این کاربران قرار دهد . تا برایش دست بزنند

نظر

نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
                          جالبه یکی میاد ماننداقای یزدی سیستم ابداعی خودشو بدون هیچ چشم داشتی در اختیار بقیه قرار میده یکی مانند شما میاد روی پریود cciرا لاک میگیره که مبادا کسی استفاده کنه که اصلا معلوم نیست از کجا کپی کردی
                          سیستم ابداعی جناب یزدی بهترینه. قبول . پس چرا شما در تاپیک مربوط به استراتژی زیگزاگ موقعیت های معاملاتی ان را قرار نمی دهید یا فعالیتی ندارید؟

چرا در تاپیک های مدیران فروم حاشیه سازی نمی کنید؟

عجب حرفهایی زده میشه

نظر

در این که این اندیکاتورهای به ظاهر زیبا تلفیق یا مشتق گیری شده از اندیکاتورهای پایه مثل سی سی ای و مکدی و موینگ ها هستند شکی نیست .

اما برای مدیفای کردن اندیکاتورها با توجه به حرکات هر جفت ارز زمان و ابتکار لازم هست

نظر

نوشته اصلی توسط mardom نمایش پست ها
                              بنظرم توقع دوستان زیاد از حد بوده است

اینکه یک نفر اندیکاتوری خریداری نماید . بعد از اینکه تست کرد و عملکرد خوبی داشت . رایگان خدمت این کاربران قرار دهد . تا برایش دست بزنند

این که به صورت هدفمند یک سری تصاویر قرارداده شوند که در راستای مقدمه چینی برای ارائه یک سیستم معاملاتی باشد فرق میکند با این که یک سری تصاویر جذاب نمایش داده شوند که اسم آنها و سایت ارائه کننده آنها و تنظیماتشان با ویرایش تصویر پاک شده باشند.
                              اگر هم حتی این اندیکاتور ها تجاری بوده و هزینه ای برای آنها اخذ شده، دیگر چرا اسم آنها و سایت ارائه دهنده آنها حذف میشوند ؟ مگه خرید آنها توسط دیگران ضرری به خریدار قبلی میزند ؟

لطفا هر چه سریعتر تاپیک به صورت هدفمند ادامه داده شود.

پیشاپیش از همکاری جناب پاشا سپاسگذارم.
                              لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

پردازش ...
                              X