اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مباحث سه ماه ترید مثقال طلا به سبک ماینر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مباحث سه ماه ترید مثقال طلا به سبک ماینر

یک مجموعه ی ویدیویی از امروز به مدت سه ماه ضبط و پخش خواهم کرد ... از موقعیت ها ایجاد شده توی مثقال طلا .. البته فقط موقعیت نخواهد بود .. ورود .. خروج ... استاپ .. مدیریت و غیره .... به سبک و روش رابرت ماینر .... امیدوارم این مجموعه و توضیحاتی که توش میدم بتونه در آینده یک منبع آموزشی خوب باشه ... حالا چرا سه ماه .. چون واقعا بیشتر از اون وقت گذاشتن ممکنه برام مقدور نباشه ...

موفق و پیروز باشید ... بابک چابک ....

ویدیوی شماره یک به تاریخ پنجشنبه 17 مهر 93 :

ویدیو شماره ی دو به تاریخ 19 مهر ماه 93 :
    ویرایش توسط بابک چابک : https://www.traderha.com/member/8620-بابک-چابک در ساعت 10-19-2014, 11:15 PM
    به این نتیجه رسیدم که بیشتر مباحث تکنیکال فقط واسه نقاشی کردن و سرگرمی خوبه

دنیای ترید خیلی فرق داره

تو بازارهای مالی متخصص و حراف زیاده ولی عملگرا کم

خودم باشم و به ندای درونم گوش بدم .. سماجت به خرج بدم تا نتیجه بگیرم

توی بازار های مالی همه ی ما رو به بازی میگیرن فقط زرنگ باش کدوم وزنه سنگین تره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

در آخر اینکه تریدر باش نه تحلیلگر و استاد

با سلام
    آیا با توجه به ویدیو دیروز حال سل مثقال جایز است چون کلوز دیشب پایین تر از روز قبل بوده است و در دیلی هم کراس دی تی داریم
    با تشکر
    ویرایش توسط rsp90 : https://www.traderha.com/member/16071-rsp90 در ساعت 10-10-2014, 01:25 PM

نظر

نوشته اصلی توسط rsp90 نمایش پست ها
      با سلام
      آیا با توجه به ویدیو دیروز حال فروش مثقال جایز است چون کلوز دیشب پایین تر از روز قبل بوده است و در دیلی هم کراس دی تی داریم
      با تشکر
      در ویدیوی بعدی خواهم گفت .. من این ویدیوها رو به خاطر کارهایی که میکنم ضبط میکنم و بیرون میدم .... به هیچ عنوان جنبه ی تارگت دهی نداره .... ممنون میشم در مورد اینکه الان چه کنیم یا غیره سوالی نفرمایید ... چون من فقط و فقط میخوام جنبه ی آموزشی داشته باشه ( این کار به نظر من از هر کلاس آموزشی مفید تر خواهد بود ) ... من همون کارهایی رو که میکنم رو توضیح خواهم داد مو به مو ... مورد بعدی اینکه دوستان لطف کنن اینجا نه سوالی بپرسن نه مطلبی ارسال کنن تا نظم تایپیک اونجوری باشه که من میخوام ...

با تشکر ...

دنیای ترید خیلی فرق داره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

نظر

ممنون واقعا تاپیک آموزشی خوبی است
        فرمایش شما قبول

نظر

من هم از جنبه آموزشی به آن نگاه کردم و سوال پرسیدم

نظر

مثقال طلا مگر ديتاي درستي داره كه بشه بهش استناد كرد اگر هست كجا

نظر

نوشته اصلی توسط بابک چابک نمایش پست ها
              در ویدیوی بعدی خواهم گفت .. من این ویدیوها رو به خاطر کارهایی که میکنم ضبط میکنم و بیرون میدم .... به هیچ عنوان جنبه ی تارگت دهی نداره .... ممنون میشم در مورد اینکه الان چه کنیم یا غیره سوالی نفرمایید ... چون من فقط و فقط میخوام جنبه ی آموزشی داشته باشه ( این کار به نظر من از هر کلاس آموزشی مفید تر خواهد بود ) ... من همون کارهایی رو که میکنم رو توضیح خواهم داد مو به مو ... مورد بعدی اینکه دوستان لطف کنن اینجا نه سوالی بپرسن نه مطلبی ارسال کنن تا نظم تایپیک اونجوری باشه که من میخوام ...

با تشکر ...
              اول یه اکانت بزار که تو مثقال سود کردی....
              ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 10-10-2014, 10:21 PM

نظر

از مدیریت محترم فروم درخواست دارم پست های حاشیه ای رو پاک کنن تا جناب چابک مطالب خودشون رو منظم ارائه بدن
                خیلی از عزیزان بی صبرانه منتظر ویدیو ها هستن ولی متاسفانه پست های حاشیه ای مسیر تاپیک رو منحرف خواهد کرد

نظر

نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                  از مدیریت محترم فروم درخواست دارم پست های حاشیه ای رو پاک کنن تا جناب چابک مطالب خودشون رو منظم ارائه بدن
                  خیلی از عزیزان بی صبرانه منتظر ویدیو ها هستن ولی متاسفانه پست های حاشیه ای مسیر تاپیک رو منحرف خواهد کرد
                  خوشبختانه ناظر سایت پست را ویرایش کرده اند و این خود به معنای حمایت از حقوق همه کاربران محترم فروم میباشد.
                  لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

ما منتظر ویدیوهای بعدی هستیم

نظر

نوشته اصلی توسط ali ati نمایش پست ها
                      سلام دوست عزیز

سود یا ضرر ایشون به امورات خودشون مربوط میشه. ایشون در حال انتشار ویدیوهای هستند که حاوی بار علمی است و در ابتدای تاپیک بیان کردند و استفاده از این ویدیوها همانطور که از ریسک بازارهای مالی مطلع هستید به خود شخص برمیگردد و هیچ مسولیتی کسی در قبال استفاده از هیچ مطلبی ندارد

جناب چابک به درخواست و احترام بنده اینجا حضور دارند و دوست ندارم کسی اینجور لحنی در برابرش پیاده کند و رک میگم مورد حمایت مستقیم شخص خودم هست و ارادت خاصی نسبت به ایشون دارم و در درستکاری به ایشان اعتماد کامل دارم.

به دنبال سوددهی و اکانت و از این حرفها هستید به بنده خارج از فروم در یکی ازمسنجرهای یاهو یا اسکایپ پیام دهید.

ارادت

نظر

نوشته اصلی توسط ali ati نمایش پست ها
                        خودت متوجه ای چی پرسیدی ؟؟؟

آخه عزیز دل برادر مگر آبشده ( مثقال طلا ) معاملات آنلاین داره که من اینجا اکانت بزارم .... در ثانی من همون اول فرمودم جنبه ی آموزشی داره .... سوما مگه من واسه خود نمایی اومدم که بیام اینجا سود ها و ضرر هامو بگم ؟؟؟ ... چهارم خیلی میخوای مطمئن بشی تشریف بیارین بازار طلای اصفهان در خدمتتون هستیم ...

دنیای ترید خیلی فرق داره

نظر

ویدیو شماره ی دو به تاریخ 19 مهر ماه 93 :

https://www.dropbox.com/s/oiy1rhydc4...30719.mp4?dl=0

دنیای ترید خیلی فرق داره

نظر

بنده هم به نوبه خود از جناب چابک ممنونم و امیدوارم پروژه ای که کلید زده اند را با موفقیت به سرانجام برسانند
                            ویرایش توسط shadifx : https://www.traderha.com/member/3089-shadifx در ساعت 10-12-2014, 09:51 AM

نظر

ممنون جناب چابک

نظر

پردازش ...
                              X