اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استفاده از بازی پوکر در جهت رفع مسائل روانی در بازارهای مالی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• آموزش: استفاده از بازی پوکر در جهت رفع مسائل روانی در بازارهای مالی

با سلام خدمت همه دوستان عزیزم.

طی این مدتی که از فروم نویسی فاصله داشتم واقعا در آرامش ترید میکردم و کمتر هیجان کاذب در من ایجاد میشد و از این روند خیلی راضیم.
    مدتی پیش به طور اتفاقی دوستی را دیدم که به بازی پوکر بر روی گوشی همراه مشغول بود و من هم از سر کنجکاوی چند دستی را بازی کردم و حس کردم که به طور شگفت انگیزی بار روانی آن مشابه با بازارهای مالی است و چقدر این حس آشناست !

چند روزی را بازی کردم و بعد از فراز و نشیب هایی که داشت ، کم کم توانستم پیشرفتهایی را کسب کنم و ...
    هر چند که پول واقعی در میان نبود ولی کلی پیشرفت در جهتی که مد نظرم بود داشتم.

حیفم اومد که این تجربه رو به اشتراک نگذارم.

خیلی خلاصه برای اون دسته از دوستانی که به دنبال سر نخ میگردن و تا حدودی به تجارب من ایمان دارند میگم که این بازی که در پایین لینک اون رو قرار میدهم رو چند روزی در اوقات فراغت انجام بدهند و تاثیرات معجزه آسای اون رو ببینند.

چند نکته :
    - این بازی در حال حاضر فقط بر روی سیتمهای اندرویدی قابل اجرا است.( بر روی دسکتاپ هم به کمک برنامه های شبیه ساز اندرویدی قابل اجرا است - در اینترنت سرج کنید )
    - به بازی فقط به صرف یک بازی نگاه نکنید.
    - این بازی به صورت دمو یا همان پول فرضی است و کاملا رایگان .
    - یاد بگیرید که چگونه هیجانات خود را کنترل کنید. در ابتدا به احتمال زیاد تمام پول خود را از دست خواهید داد !
    - در صورت استقبال دوستان نکات کلیدی برای موفقیت بیشتر ارائه خواهد شد که عموما تجارب شخصی اینجانب میباشد.
    - آن دسته از دوستان که با قوانین کلی بازی آشنایی ندارند لطفا قبل از مطرح کردن هیچ گونه سوالی در اینترنت با یه سرچ ساده به جوابشون برسند. چون هدف من از از این مبحث آموزش و یا ترویج بازی پوکر نیست. دوستان به این موضوع توجه ویژه داشته باشند.

در پایان از دوستانی که کلا یا این روشها مخالفند تقاضا میکنم که ادامه پست ها را مطالعه نفرمائید !
    هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

الان که چک کردم دیدم برای سایر سیستم عامل ها هم این برنامه وجود داره. از قبیل مک و ios و...

سایت اصلی برای دانلود برنامه kamagames دات کام است.

نمیدونم چرا نمیشه لینک دانلود قرار بدم. خودتون از توی عکسها آدرس سایت رو کپی کنید.

دوستان علاقه مند برنامه رو نصب کنند و نظرشون رو اعلام کنند.

به نظر من این برنامه از همه برنامه های مشابه بهتر است .

مرسی

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

برای نصبش به اندورید چند نیاز داره ؟

برای اندورید 2.3 اخطار داد.

برنامه مشابه دیگه معرفی میکنید؟

مرسی ممنون.
      تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
      http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

نوشته اصلی توسط r-kamyab نمایش پست ها
        برای نصبش به اندورید چند نیاز داره ؟

برای اندورید 2.3 اخطار داد.

برنامه مشابه دیگه معرفی میکنید؟

مرسی ممنون.
        دقیق نمیدونم که از چه ورژنی به بالا رو ساپورت میکنه. روی دسکتاپ ( کامپیوتر های شخصی )با استفاده از برنامه BlueStacks میتوانید نصب کنید. یه جور شبیه ساز محیط اندروید در ویندوز است.

برنامه های مشابه زیادی رو تست کردم . هیچ کدام تا جایی که من دیدم به این خوبی و دقت نیست.

.

نظر

بهترين برنامه واسه ايفون و اندرويد
          Zynga Poker
          است
          اگه حرفه اي شدين
          سايت پوكرز استار كه وبماني هم قبول ميكنه
          البته به نظر من باينري اپشن خيلي بهتر پوكر است
          پوكر يك چيز رو ياد ميده ضرر رو براي گرفتن سود براحتي بپذيريد
          ولي با وجود باينري اپشنها شما از ابتدا اين مسله براتون توجيه شده است

نظر

درود و عرض ادب پیام عزیز
            این پی دی اف را داشتم .ضمیمه کردم .
            متاسفانه به خاطر ندارم از کدام سایت و توسط چه شخصی این مبحث شروع شد .و از کجا دانلود کردم .
            از ایشان پوزش میخواهم
            http://pcmupload.traderha.com/uploa...5318321931.pdf

نظر

نظر

سلام

کلا از هدفی که مد نظرم بود فاصله گرفتید . کسی دنبال کسب در آمد و یا آموزش و اشتغال و ترویج این بازی نیست. این مباحث را فراموش کنید.

لطفا همان برنامه که گفتم رو نصب کنید و از اصل موضوع دور نشوید .دوست عزیز تعریفتان هم از پوکر و چیزی که از آن یادمیگیریم و برداشتتان از آن بازی نظر شخصی شماست و من اصلا با آن موافق نیستم و معتقدم کاملا بر عکس این موضوع است. در هر صورت به بحث من بی ارتباط است و علاقه ای به ادامه آن ندارم.

دوستان علاقه مند،دنبال این باشید که ببینید چرا میبازید ؟ چرا بعضی ها خیلی پول دارند. چطور شده که به اینجا رسیدند؟

بازی کسانی که لول بالاتری دارند را دنبال کنید. حس تان بعد از کلی باخت چطور است ؟ دست بعد از باخت را چطور آغاز میکنید ؟

راهی برای برنده شدن وجود دارد ؟ دلیل اصلی باخت در روزهای اول چیست ؟

مطمئنم به جوابهای خوبی میرسید.

اگر هم این تاپیک مورد توجه قرار نگرفت ، من اصراری به ادامه آن ندارم.
                فقط در حد یک نشانی و سر نخ تلقی شود .
                پیروز باشید.

.

نظر

درود بر شما دوست گرامی و همه همراهان باحال

صرفا جهت اطلاع: چند سالی است در بانکها و مووسات مالی بزرگ دنیا از پوکربازهای حرفه ای دنیا برای تربیت نیروهایی زبده و ماهد برای موقعیت های شغلی مانند مدیریت ریسک و بخصوص معامله گر در بازارهای مالی استفاده می شود.

تابحال به این مورد فکر کرده اید چرا؟

نظر

به نظرم این تاپیکه خیلی خوبی هست .
                    -
                    آقا پیام ما هم تاپیک و بازی رو دنبال میکنیم .
                    اینطور که من میدونم در پوکر هم ما روش های مختلفی برا بازی داریم همانند بسیاری دیگر از بازی ها ، نگاه به این بازی میتونه مفید باشه .
                    مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

نوشته اصلی توسط behrad نمایش پست ها
                      درود و عرض ادب پیام عزیز
                      این پی دی اف را داشتم .ضمیمه کردم .
                      متاسفانه به خاطر ندارم از کدام سایت و توسط چه شخصی این مبحث شروع شد .و از کجا دانلود کردم .
                      از ایشان پوزش میخواهم

درود به همه دوستان عزیز

بهراد جان نمیدونم چی شد که من دیروز این پست شما رو ندیدم. انگاری که دیروز اصلا نبود ! . ببخشید. مقاله بسیار خوبی بود. مرسی.

نوشته اصلی توسط gold-trader نمایش پست ها
                      درود بر شما دوست گرامی و همه همراهان باحال

صرفا جهت اطلاع: چند سالی است در بانکها و مووسات مالی بزرگ دنیا از پوکربازهای حرفه ای دنیا برای تربیت نیروهایی زبده و ماهد برای موقعیت های شغلی مانند مدیریت ریسک و بخصوص معامله گر در بازارهای مالی استفاده می شود.

تابحال به این مورد فکر کرده اید چرا؟
                      دقیقا به نکته مهمی اشاره کردید. اتفاقا همین مسئله باعث شد که کنجکاوی من در مورد ماهیت این بازی بیشتر بشه. دلیل اصلی اون میتونه این باشه که ذهن در شرایط متفاوت واکنشهای مختلفی نشان میدهد که در شرایط ضرر و هیجان و ترس و... این واکنشها خطرناک است و اگر کنترلی بر آن نباشد پیامد های ناگواری چه از نظر مالی و ... به دنبال دارد. پوکر بازهای حرفه ای تا حدود قابل قبولی به این احساسات و واکنشهای ذهن تسلط دارند و این رمز موفقیتشان است. یعنی اگر فیلم بازی اونها رو ببینید یک در هزار امکان داره که از واکنشهایشان حدس بزنید که چه برگی و یا چه وضعیتی دارند. از این ویژگی اونهاست که در راه تجارت استفاده میکنند.

نوشته اصلی توسط amir.pcm نمایش پست ها
                      به نظرم این تاپیکه خیلی خوبی هست .
                      -
                      آقا پیام ما هم تاپیک و بازی رو دنبال میکنیم .
                      اینطور که من میدونم در پوکر هم ما روش های مختلفی برا بازی داریم همانند بسیاری دیگر از بازی ها ، نگاه به این بازی میتونه مفید باشه .
                      امیر جان بهترین و رایج ترین سبک پوکر { تکزاس پوکر - هولد ام } می باشد که بازی پیشنهادی من هم همین است. Texas po ker hold`em
                      ویرایش توسط payam154 : https://www.traderha.com/member/3016-payam154 در ساعت 11-08-2014, 09:04 PM

.

نظر

از این بازی برای تمرین تمرکز و تسلط بر احساساتتون استفاده کنید.مخصوصا وقتی که میبازید . این تسلط بر ذهنتان است که عامل تعیین کننده برای موفقیت شماست. شاید بیش از 70 درصد از عوامل موفقیت همین باشد. اگر از این مرحله عبور کردید با داشتن یک استراتژی ساده هم میتوانید برنده بازار باشید. از نظر من جایی که باید تلاش اصلی را داشته باشید تمرین بر کنترل احساسات و خروجی های ذهنتان است نه تمرین تکنیکال محض .

آیا دست بعد از باخت برای انقام وارد میشوید و افزایش سرمایه میدهید ؟
                        آیا سبک بازیتان در هر دست متغیر است و تحت تاثیر دستهای قبل قرار میگیرد ؟ یا یک سبک و استراتژی را که از قبل برای خودتان تعریف کردید را حفظ میکنید و تحت تاثیر هیجانات بازی قرار نمیگیرید ؟
                        بازی ذهن و سرمایه شما را مدیریت میکند یا شما هستید که هوشمندانه برای سرمایه تان تعین تکلیف میکنید ؟

- یه مزیتی که این بازی نسبت به بازار داره اینه که شما در طی روز تعداد دستهای زیادی رو میتوانید بازی کنید و این شرایط خوب و بد را چندین مرتبه متوالی احساس کنید و مثل بازار نیازی نیست که زیاد صبر کنید تا یه پوزیشن به نتیجه برسه. خیلی خیلی زودتر به نتیجه میرسید.
                        منتظر مشاهده نتایج حاصله شما هستم. در روزهای آینده بیشتر مسئله را باز میکنم.

پیروز باشید.
                        ویرایش توسط payam154 : https://www.traderha.com/member/3016-payam154 در ساعت 11-08-2014, 09:26 PM

.

نظر

در بازی پوکر بلوف زدن خیلی مرسوم است مخصوصا بازی در محیط مجازی و اینترنتی , اما در میزهای واقعی و مقابل پوکر بازهای حرفه ایی (مخصوصا زمانی که پولتان رو به اتمام است) هرگز بلوف نزنید ...
                          من چند سالی معتاد این بازی شده بودم با یک شخصی گپ وگفتی میکردم ( ایشان در هر میزی مینشست معمولا برنده بیرون میامد و حسابش مرتب شارژ میشد ,) که رمز موفقیت خودتان را در چه چیزی میبینید ؟! ایشان گفت, باید یاد بگیری و بسیار تمرین کرد تا از دکمه fold زیاد استفاده کنی !
                          ویرایش توسط گیلان : https://www.traderha.com/member/3678-گیلان در ساعت 11-08-2014, 10:39 PM

نظر

بسیار عالی. هر چند که در بازار ما تکنیک بلوف کاربرد زیادی ندارد ، ولی fold بسیار پر کاربرد است که ما اصطلاحا با نام استاپ لاس میشناسیم و این کار به صورت دستی انجام میشود. یعنی پذیرش شکست با آغوش باز و زبان خوش و مبلغی کمتر ، نه اینکه بازی ( بازار ) کل پول روی میز را بگیرد ( کال مارجین ).
                            یکی از نتایجی هم که بهش رسیدم همین بود که هر جا احساس کردی برنده نیستی دست از جنگ بکشی و در انتظار موقعیتی مناسب تر بنشینی .

مرسی بابت اظهار نظرتان دوست گرامی

.

نظر

نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
                              بسیار عالی. هر چند که در بازار ما تکنیک بلوف کاربرد زیادی ندارد ، ولی fold بسیار پر کاربرد است که ما اصطلاحا با نام استاپ لاس میشناسیم و این کار به صورت دستی انجام میشود. یعنی پذیرش شکست با آغوش باز و زبان خوش و مبلغی کمتر ، نه اینکه بازی ( بازار ) کل پول روی میز را بگیرد ( کال مارجین ).
                              یکی از نتایجی هم که بهش رسیدم همین بود که هر جا احساس کردی برنده نیستی دست از جنگ بکشی و در انتظار موقعیتی مناسب تر بنشینی .
                              نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
                              اما در میزهای واقعی و مقابل پوکر بازهای حرفه ایی (مخصوصا زمانی که پولتان رو به اتمام است) هرگز بلوف نزنید ...
                              آنجا که بنده صحبت از بلوف زدن کردم بیشتر منظورم به دنیای واقعی هم بود ,مخصوصا در حوزه بازار یابی و تبلیغات

در خود بازی چیزی که من متوجه شدم حرفه ایی ها خیلی راحت از سر میز بلند میشوند(چه دربرد باشند چه ضرر) و میروند دنبال کار و زندگیشان ! چیزیکه حداقل برای من آماتور مصداق نداشت و تا کارت بعدی را نمیدیدم آرام نمیگرفتم ...و کارت بعدی را دیدن همانا و گاها میشد که 30 ساعت بی وقفه بازی میکردم و ناگفته پیداست که چند روز بایستی ریاضیت و کلافگی میکشیدم تا بدنم به حالت نرمال برگردد ...
                              ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 11-09-2014, 01:45 PM

نظر

پردازش ...
                              X