اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل جفت ارزها بصورت آنلاین بهمراه دلایل تکنیکالی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظرسنجی: تحلیل جفت ارزها بصورت آنلاین بهمراه دلایل تکنیکالی

باسلام خدمت همه ی دوستان عزیز فعال در این فروم زیبا
    هدف از این نظرسنجی :
    1- آشنایی بهتروبیشتر ما تازه واردان با بهترین و برترین تحلیلگران این فروم بصورت تحلیل زنده ی ارزها !
    2-وقتی نحلیلگر دلایل تکنیکالی را برای تحلیلش ذکر میکنددو دستاورد نصیب ما میشوداول اینکه با الگوهای تحلیلی متعددومتنوعی آشنامیشویم و دوم اینکه قدرت انواع الگوها را بصورت زنده مشاهده می کنیم!
    3-از تقابل اندیشه های مختلف،به ضعف ها و قوتهای تحلیل های خودمان بیشترآشنامیشویم که بهترمیتوانیم به رفع آن ضعف ها وارتقاء آن قوتها بپردازیم!
    قوانین
    1-فقط تحلیل بر روی یک جفت ارز انجام می شود.
    2-فقط دلایل تکنیکالی عنوان میشود.
    3-به تحلیل هیچیک از تحلیلگران(چه ابتدایی و چه اساتید بزرگ) و دلایل شان ،ابراز عقیده نکرده و فقط منتظر نتیجه ی تحلیل می شویم.
    4-تحلیل های قطعی عنوان می شوندواز جملاتی مثل :شایدتااین محدوده صعودکند،احتمالا ریزش داریم،اگراینجا رابشکند فلان اتفاق می افتدو...پرهیز میکنیم.
    5-تحلیلها باید شامل موارد زیر باشد:1-صعود میکند یا نزول یا سوئینگ 2-صعود و نزول تا کجا؟و چرا؟3-درصداحتمال صحت این تحلیل توسط تحلیلگر اعلام میگردد.
    توضیح:احتمالا درپایان هرهفته یا ماه،ازبین تحلیل ها،تحلیل صحیح انتخاب ومعرفی می شود وبه تحلیل آن امتیاز داده می شود(پیش بینی صحیح حرکت جفت ارز 10 امتیاز-رسیدن قیمت به عدد مورد نظر تحلیلگر 15امتیاز-الگوی صحیح ارائه شده که منجر به حرکت صحیح جفت ارز و رسیدن به عدد مورد نظرشده باشد20امتیاز-تحلیل اشتباه 10 نمره ی منفی دارد)
    دوستان عزیز با اینکه ازپیش می دانیم مدیریت چنین حرکتی بسیار سخت بوده و قطعا اساتید تحلیلگرما به زحمت می افتندآیا حاضریدویا صلاح می بینید با همکاری هم ورعایت حرمت اساتید این فروم،این حرکت را آغاز کنیم؟!
    لطفا نظرتان را اعلام بفرمایید با تشکر شاگرد همیشه جویای این فروم سوپرستاره

نوشته اصلی توسط superstar نمایش پست ها
    باسلام خدمت همه ی دوستان عزیز فعال در این فروم زیبا
    هدف از این نظرسنجی :
    1- آشنایی بهتروبیشتر ما تازه واردان با بهترین و برترین تحلیلگران این فروم بصورت تحلیل زنده ی ارزها !
    2-وقتی نحلیلگر دلایل تکنیکالی را برای تحلیلش ذکر میکنددو دستاورد نصیب ما میشوداول اینکه با الگوهای تحلیلی متعددومتنوعی آشنامیشویم و دوم اینکه قدرت انواع الگوها را بصورت زنده مشاهده می کنیم!
    3-از تقابل اندیشه های مختلف،به ضعف ها و قوتهای تحلیل های خودمان بیشترآشنامیشویم که بهترمیتوانیم به رفع آن ضعف ها وارتقاء آن قوتها بپردازیم!
    قوانین
    1-فقط تحلیل بر روی یک جفت ارز انجام می شود.
    2-فقط دلایل تکنیکالی عنوان میشود.
    3-به تحلیل هیچیک از تحلیلگران(چه ابتدایی و چه اساتید بزرگ) و دلایل شان ،ابراز عقیده نکرده و فقط منتظر نتیجه ی تحلیل می شویم.
    4-تحلیل های قطعی عنوان می شوندواز جملاتی مثل :شایدتااین محدوده صعودکند،احتمالا ریزش داریم،اگراینجا رابشکند فلان اتفاق می افتدو...پرهیز میکنیم.
    5-تحلیلها باید شامل موارد زیر باشد:1-صعود میکند یا نزول یا سوئینگ 2-صعود و نزول تا کجا؟و چرا؟3-درصداحتمال صحت این تحلیل توسط تحلیلگر اعلام میگردد.
    توضیح:احتمالا درپایان هرهفته یا ماه،ازبین تحلیل ها،تحلیل صحیح انتخاب ومعرفی می شود وبه تحلیل آن امتیاز داده می شود(پیش بینی صحیح حرکت جفت ارز 10 امتیاز-رسیدن قیمت به عدد مورد نظر تحلیلگر 15امتیاز-الگوی صحیح ارائه شده که منجر به حرکت صحیح جفت ارز و رسیدن به عدد مورد نظرشده باشد20امتیاز-تحلیل اشتباه 10 نمره ی منفی دارد)
    دوستان عزیز با اینکه ازپیش می دانیم مدیریت چنین حرکتی بسیار سخت بوده و قطعا اساتید تحلیلگرما به زحمت می افتندآیا حاضریدویا صلاح می بینید با همکاری هم ورعایت حرمت اساتید این فروم،این حرکت را آغاز کنیم؟!
    لطفا نظرتان را اعلام بفرمایید با تشکر شاگرد همیشه جویای این فروم سوپرستاره
    باسلام مجدد
    بسیاری از دوستان محبت کردند با لایک این مطلب و نشکر،اعلام بازدید فرمودند که متعاقبا من هم از تشریف فرمایی شان کمال تشکر را دارم ولی چون هیچ نظری به ثبت نرسید من و دیگر خواننده گان متوجه نشدیم که این حرکت را آغاز کنیم یا از انجام آن خودداری کنیم بنابراین از دوستان تقاضا دارم با درج نظر،ما را از دیدگاه شان مطلع سازند.
    درضمن زمان این نظرسنجی 24ساعت می باشد که در صورت تایید وحمایت دوستان ،از فردا برای تحلیل در هفته ی آینده ،آنهم در ارز یورو -دلار ، کارمان را شروع می کنیم.
    ازآنجاییکه من تحلیلگر قابلی نیستم و علمم دراین رشته بسیار ناچیز می باشدولی برای حسن نیت،وآغاز بکار،ازخودم شروع میکنم و تحلیل یورو--دلار را پس از تایید نظرتان،فردا در فروم قرار می دهم!فراموش نکنید اگر درنظرسنجی شرکت کرده و با ثبت نظرمثبت تان،شروع این حرکت را تایید کنیدنه فقط لایک کنید یا پست تشکر بگذارید.ممنون از حضور سبزتان
    ویرایش توسط superstar : https://www.traderha.com/member/17302-superstar در ساعت 11-20-2014, 07:45 PM

نظر

سلام دوست محترم

این پیشنهاد را بنده دو سه ماه پیش توسط ایدی پندار ( پسر برادرم ) به مدیریت ارسال نمودم ( چون خودم به جهت کسالت قادر به کار نبودم ) البته زمانی بود که ذرجه تیمساری را داشتم و خلع لباس نشده بوذم یعنی ایدی من مهدی موسوی بود و خودی بودم , تازه بعضی ها بهم استاد هم میگفتند ( احترام امامزاده با متولی هست ،، مگه نه ؟ )

و اما کاکام ، چشوم ، اینطوری با این عجله نمیشه ، این کار برای اینکه ضابطه مند باشه یک سری قانون و تبصره لازم داره که اولینش جایزه حتی در جد یک اکانت 300 و 200 .و 100 دلار برای نفرات اول تا سوم هست

2 = برای تشخیض تبحز شخص باید اسم ارز و تابم فریم از سوی مدیریت مشخص و اعلام بشه و گزنه برای تشخیص تحلیل بهتر؛؛؛ چه چیزی را با چه چیزی میخواهید مقایسه کنید

3 - باید زمان مشخص بشه ، پیشنهادم اینه که حرکت یک ارز مشخص و اعلام شده از سوی مدیریت را برای هفته اینده انجام دهید

4 - گداشتن تحلیل در فورم به صورت مجزا و غیر همزمان ،، کار بقیه را زیر سوال میبرد ،، منظورم اینه که یا تجلیل به ناظرین ارسال بشه و انها مثلا اول هفته کاری ،،انها را یکچا در فوروم بگذارند و یا تحلیل گر ها موظف باشند در عصر یکشنبه بحلیل هاشون را بگذارند ولی ارسال به ناظر بهتره

این موارد که نوشتم خلق الساعه به ذهنم رسید ،،کمی فکر بیشتر لازمه

حال میماند تشخیص نمره و امتیاز تحلیل ،، که میشه 50 در صد یا نصف نمزه از سوی مدیریت ، توسط افرادی که خودشون مخفیانه انتخاب میکنند و نصف نمره توسط بچه ها داده بشه

حال میزسیم به تعداد موچهای تحلیل شده ، موچ اول 20 در صد و موچ دوم 30 و موچ سوم 50 در صد نمره داشته باشه ، که در یک هفته فکر کنم همین تعداد رفت و برگشت در تایم 4 ساعت وجود داره

موارد دیگر هم مثل تخلیل زمانی و تایم های پائینتر را هم میشه اضافه کرد

موارد بیشتر دیگر هم در ذهنم هست ولی باشه برای بعد

خوش باشید سید مهدی

نظر

نوشته اصلی توسط Modi نمایش پست ها
        سلام دوست محترم

این پیشنهاد را بنده دو سه ماه پیش توسط ایدی پندار ( پسر برادرم ) به مدیریت ارسال نمودم ( چون خودم به جهت کسالت قادر به کار نبودم ) البته زمانی بود که ذرجه تیمساری را داشتم و خلع لباس نشده بوذم یعنی ایدی من مهدی موسوی بود و خودی بودم , تازه بعضی ها بهم استاد هم میگفتند ( احترام امامزاده با متولی هست ،، مگه نه ؟ )

و اما کاکام ، چشوم ، اینطوری با این عجله نمیشه ، این کار برای اینکه ضابطه مند باشه یک سری قانون و تبصره لازم داره که اولینش جایزه حتی در جد یک اکانت 300 و 200 .و 100 دلار برای نفرات اول تا سوم هست
        باسلام به شما دوست عزیز باشما کاملا موافقم ولی تلاش میکنم تا پاسخی هر چند کوچک ،برای اذهانی که درگیر این سوالات شدند بدهم
        1-پیشنهاد خوبی است که پاداش نقدی در نظر بگیریم که در آینده براحتی قابل اجراست اما تا رسیدن آینده،پاداش ما می تواند کمک به همنوعان ما باشد که عبادت بجز خدمت خلق نیست!

2 = برای تشخیض تبحز شخص باید اسم ارز و تابم فریم از سوی مدیریت مشخص و اعلام بشه و گزنه برای تشخیص تحلیل بهتر؛؛؛ چه چیزی را با چه چیزی میخواهید مقایسه کنید
        2-اسم ارز خاصی مد نظر نیست اما تایم فریم تحلیل ، بعهده ی تحلیلگر می باشدکه برای معرفی دامنه ی حرکت جفت ارزها برای هفته ی آینده بخواهد از هر تایم فریمی استفاده کند ریسکش با خودش!مقایسه هم یک هفته صبر می خواهدوبس چون تحلیلهارا با قیمت وحرکت آینده ارزها مقایسه می کنیم!
        3 - باید زمان مشخص بشه ، پیشنهادم اینه که حرکت یک ارز مشخص و اعلام شده از سوی مدیریت را برای هفته اینده انجام دهید

4 - گداشتن تحلیل در فورم به صورت مجزا و غیر همزمان ،، کار بقیه را زیر سوال میبرد ،، منظورم اینه که یا تجلیل به ناظرین ارسال بشه و انها مثلا اول هفته کاری ،،انها را یکچا در فوروم بگذارند و یا تحلیل گر ها موظف باشند در عصر یکشنبه بحلیل هاشون را بگذارند ولی ارسال به ناظر بهتره
        4-این پیشنهاد بسیار عالی است وازآن دسته مواردی است که من هیچ فکری در مورد آن نداشتم ،قرار دادن تحلیلها در زمانی که بازار تعطیل می باشدبهترین ارزیابی می باشد پس بسیار متشکرم!

این موارد که نوشتم خلق الساعه به ذهنم رسید ،،کمی فکر بیشتر لازمه

حال میماند تشخیص نمره و امتیاز تحلیل ،، که میشه 50 در صد یا نصف نمزه از سوی مدیریت ، توسط افرادی که خودشون مخفیانه انتخاب میکنند و نصف نمره توسط بچه ها داده بشه

حال میزسیم به تعداد موچهای تحلیل شده ، موچ اول 20 در صد و موچ دوم 30 و موچ سوم 50 در صد نمره داشته باشه ، که در یک هفته فکر کنم همین تعداد رفت و برگشت در تایم 4 ساعت وجود داره

موارد دیگر هم مثل تخلیل زمانی و تایم های پائینتر را هم میشه اضافه کرد

موارد بیشتر دیگر هم در ذهنم هست ولی باشه برای بعد

خوش باشید سید مهدی
        مجددا از حضور سبزتان تشکر می کنم
        ویرایش توسط superstar : https://www.traderha.com/member/17302-superstar در ساعت 11-20-2014, 11:14 PM

نظر

تحلیلی که اس ال و تی پی داشته باشد نقش سیگنال دارد

مثال : برای یورو . ین فروش در 148 با اس ال 149 و تی پی 146

میشه برای این سیگنال دلایلی را ردیف کرد . مثل ترازهای فیبوناچی - خطوط روند - سطوح کلاسیک - هارمونیک و ...

ولی تا به کی

پس میرسیم به استراتژی معاملاتی

از سیستم تریدری به سیستم سیگنال دهی و بالعکس

دور باطل
          امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

دوست خوبم سلام

ببینید من مجددا این بخش از پیشنهادم را تکرار کرده و روی ان به جهات زیر تاکید میکنم اینکه

اسم ارز و تایم فریم ( که چون برای یک هفته اینده اعتبار داره پس نمیتونه غیر از 4 ساعت باشه ) لازمه برای همه تحلیل گر ها یکسان باشه و اخر هفته توسط گروه داوری ؛ نام ارز مشخص و اعلام بشه ،، میدونید چرا ؟؟ چون اگر هر شخص بخواهد یک ارز جداگانه در هر تایمی دوست داشت تحلیل کنه دیگه نمیشه بین نتایج تحلیل ها قضاوت کرد ،،ولی وقتی یک ارز برای همه باشه ، محدوده قیمت افراد را با دقت بالا میشه با هم قیاس نمود

ضمنا بسته به نوع ارز ؛ سادگی .و سختی تحلیل انها با هم متفاوته ،، و وقتی یک ارز برای همه یکسان باشه سختی و سادگی ان برای همه خواهد بود ، من چای هیت داوری باشم ارزی را انتخاب میکنم که در سخت ترین حالت تشخیصی قرار داره

شاد باشید

نظر

نوشته اصلی توسط Modi نمایش پست ها
              دوست خوبم سلام

ببینید من مجددا این بخش از پیشنهادم را تکرار کرده و روی ان به جهات زیر تاکید میکنم اینکه

اسم ارز و تایم فریم ( که چون برای یک هفته اینده اعتبار داره پس نمیتونه غیر از 4 ساعت باشه ) لازمه برای همه تحلیل گر ها یکسان باشه و اخر هفته توسط گروه داوری ؛ نام ارز مشخص و اعلام بشه ،، میدونید چرا ؟؟ چون اگر هر شخص بخواهد یک ارز جداگانه در هر تایمی دوست داشت تحلیل کنه دیگه نمیشه بین نتایج تحلیل ها قضاوت کرد ،،ولی وقتی یک ارز برای همه باشه ، محدوده قیمت افراد را با دقت بالا میشه با هم قیاس نمود

ضمنا بسته به نوع ارز ؛ سادگی .و سختی تحلیل انها با هم متفاوته ،، و وقتی یک ارز برای همه یکسان باشه سختی و سادگی ان برای همه خواهد بود ، من چای هیت داوری باشم ارزی را انتخاب میکنم که در سخت ترین حالت تشخیصی قرار داره

شاد باشید
              سیدعزیز مثل اینکه مطالب را با دقت مطالعه نمی کنید من در همان بار اول اعلام کردم که تحلیلها حتما باید بر روی فقط یک جفت ارز مشخص باشدکه حتی برای شروع پیشنهاد ارز یورو-دلار را برای هفته ی آینده دادم وگرنه فرمایش شما دقیقا صحیح است که نمی توان ارزهای مختلف را تحلیل کردو امتیاز شفاف و روشن و کارشناسانه ایی داد!

نظر

نوشته اصلی توسط mardom نمایش پست ها
                تحلیلی که اس ال و تی پی داشته باشد نقش سیگنال دارد

مثال : برای یورو . ین فروش در 148 با اس ال 149 و تی پی 146

میشه برای این سیگنال دلایلی را ردیف کرد . مثل ترازهای فیبوناچی - خطوط روند - سطوح کلاسیک - هارمونیک و ...

ولی تا به کی

پس میرسیم به استراتژی معاملاتی

از سیستم تریدری به سیستم سیگنال دهی و بالعکس

دور باطل
                باسلام به شما دوست عزیز
                شما برای مثالی که زدید:فروش ین-یورو بهمراه محل استاپ و تی پی،کافی است تا دلایل تکنیکالی تان را اعلام کنیدما و دوستان شرکت کننده ،استفاده ی آموزشی ازاین مطلب را خواهیم برد و اصلا قرار نیست با تحلیل شما و دیگر اساتید این فروم تریدی صورت بگیرد!

نظر

سلام و شب خوش

نوشته اصلی توسط superstar نمایش پست ها
                  باسلام به شما دوست عزیز
                  شما برای مثالی که زدید:فروش ین-یورو بهمراه محل استاپ و تی پی،کافی است تا دلایل تکنیکالی تان را اعلام کنیدما و دوستان شرکت کننده ،استفاده ی آموزشی ازاین مطلب را خواهیم برد و اصلا قرار نیست با تحلیل شما و دیگر اساتید این فروم تریدی صورت بگیرد!
                  چکاریه ؟؟؟ الان در تاپیک های مختلف فروم تحلیل هایی در تایم ها مختلف زده می شود . نتیجه را هم می توانید خودتان چک نمایید .

ظاهرا من اولین فردی هستم که در این تاپیک چارت میزنم

الان 148 . تی پی 146 . اس ال 149

کندل استیک دلیل ورود به پوزیشن سل هست .

نظر

سلام دوستان.میخواستم تحلیلهای استادازادی درموردجفت ارزهاببینم نمیدونم کجاهست لطفایکی راهنماییم کنه.

نظر

نوشته اصلی توسط bomb نمایش پست ها
                      سلام دوستان.میخواستم تحلیلهای استادازادی درموردجفت ارزهاببینم نمیدونم کجاهست لطفایکی راهنماییم کنه.

http://forum.broker-fa.org/f65/

نظر

نوشته اصلی توسط mardom نمایش پست ها
                        چکاریه ؟؟؟ الان در تاپیک های مختلف فروم تحلیل هایی در تایم ها مختلف زده می شود . نتیجه را هم می توانید خودتان چک نمایید .

ظاهرا من اولین فردی هستم که در این تاپیک چارت میزنم

الان 148 . تی پی 146 . اس ال 149

کندل استیک دلیل ورود به پوزیشن سل هست .

نصف مسیر طی شد . پس تریل می کنیم

نظر

با سلام مجدد
                          نمی دانم چرا بعضی از پستهای این قسمت حذف شده است؟ اگر قرار شد کاری را انجام دهیم باید نوشته ها موجود باشد تا ارزیابی ها به روشنی انجام شود !

نظر

ا گرچه تحلیل بلد نیستم ولی چون وعده دادم پس به قولم عمل می کنم!

این هم تحلیل این هفته ی یورو دلار

ازآنجاییکه روند قیمت در روزانه نزولی است به فکر موقعیت فروش هستیم که پس ازتشکیل قله ی ایجاد شده که قله ی تایید شده نیز می باشد بهترین موقعیت فروش برای گرفتن پوزیشین سل ایجاد شد!(قیمت در این هفته نزول می کند!)

حال با باز شدن بازار ،وقتی در تایمهای اچ 1 و اچ 4 (حتی پایین تر) قله ایی ایجاد شود اولین سل را می گیریم سپس اگر قیمت بالاتر رفت سل دوم را در قله ی بالاتر می گیریم!
                            اگر قیمت تمام مسیر پایین رفته را برگردد و بالاتر از هایه کندل قبلی اش در تایم روزانه ،بسته شود در روز بعد، در صورت صعود،موقتا معامله را هج می کنیم (چون هنوز تغییر روند ایجاد نشده است) ومنتظر نشانه ی قله در قیمت ،در منطقه ی بالاتری می مانیم. اگرمجددا قیمت شروع به نزول کند فعلا معامله ی جدیدی نمی کنیم بلکه منتظر می شویم تا درقیمت یک دره ایجاد شود که در این صورت معامله را از هج در می آوریم! و....
                            حداقل 100 الی 330پپ ریزش داریم !
                            امیدوارم در پایان هفته نتیجه ی این تحلیل مثبت باشد!
                            فایل های پیوست شده

نظر

ا گرچه تحلیل بلد نیستم ولی چون وعده دادم پس به قولم عمل می کنم!

این هم تحلیل این هفته ی یورو دلار

ازآنجاییکه روند قیمت در روزانه نزولی است به فکر موقعیت فروش هستیم که پس ازتشکیل قله ی ایجاد شده که قله ی تایید شده نیز می باشد بهترین موقعیت فروش برای گرفتن پوزیشین سل ایجاد شد!(قیمت در این هفته نزول می کند!)

حال با باز شدن بازار ،وقتی در تایمهای اچ 1 و اچ 4 (حتی پایین تر) قله ایی ایجاد شود اولین سل را می گیریم سپس اگر قیمت بالاتر رفت سل دوم را در قله ی بالاتر می گیریم!
                              اگر قیمت تمام مسیر پایین رفته را برگردد و بالاتر از هایه کندل قبلی اش در تایم روزانه ،بسته شود در روز بعد، در صورت صعود،موقتا معامله را هج می کنیم (چون هنوز تغییر روند ایجاد نشده است) ومنتظر نشانه ی قله در قیمت ،در منطقه ی بالاتری می مانیم. اگرمجددا قیمت شروع به نزول کند فعلا معامله ی جدیدی نمی کنیم بلکه منتظر می شویم تا درقیمت یک دره ایجاد شود که در این صورت معامله را از هج در می آوریم! و....
                              حداقل 100 الی 330پپ ریزش داریم !
                              امیدوارم در پایان هفته نتیجه ی این تحلیل مثبت باشد!
                              فایل های پیوست شده

نظر

پردازش ...
                              X