اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

My live trading

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• My live trading

درود خدمت دوستان

قصد دارم در این تاپیک پوزیشن های خودم رو که روی حساب ریل گرفته میشه قرار بدم. هدفم از این کار فقط نظم و دیسیپلین کاری هست اینکه حس کنم کسی یا کسانی ناظر بر ترید من هستند. البته هنوز استاپ ها کمی بزرگ هستند امیدوارم به مرور زمان این مشکل هم بر طرف بشه.
    از نظرات و پیشنهادهای دوستان استفاده میکنم و همیشه سعی کردم یک شاگرد باقی بمونم. فقط سوالی در مورد استراتژی نفرمایید که از پاسخ معذورم تنها چیزی که میتوانم خدمتتان عرض کنم اینکه پوزیشنها روی e/u در تایم یک ساعته گرفته میشود.

با آرزوی موفقیت تریدرهای ایرانی
    خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

sig#1
    11:37 93/9/20

sellstop@1.2428
    tp:1.2393
    sl:1.2475

خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

sig#1 result : tp hit : +35 pip

این 35 پیپ اصلا به دلم ننشست چون بدلیل خبر targeted LTRO اصلا نباید باز میشد یا حداقل با سه ساعت تاخیر باز میشد..... به هر حال... این نیز بگذرد

خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

sig#2
        11:10 93/9/21

e/u buystop@1.2416
        tp:1.2439
        sl:1.2365 ??

خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

sig#2 result : tp hit : +23 pip
          خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

دوست عزيز لطفا حسابتون رو به متاكوتس لينك كنيد و در اختيار بگذاريد
            اينطوري روند كار و اناليز حسابتون بهتر ديده ميشه

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
              ممنون از شما
              لطفا راهنمایی کنید که چطوری باید این کار رو انجام بدم. و اینکه چه اطلاعاتی از حساب و پروفایل متای من نمایش داده میشه؟
              ویرایش توسط ehsan55 : https://www.traderha.com/member/2812-ehsan55 در ساعت 12-12-2014, 02:42 PM
              خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط hdtrader نمایش پست ها
                سایتی رو که معرفی کردید نگاه کردم . فکر میکنم اونجا معمولا کسانی که قصد مدیریت سرمایه دارن جمع میشن ولی من نه قصد مدیریت سرمایه دارم و نه فروش سیگنال. فقط مدت محدودی اینجا سیگنال میذارم. و اینکه از ابتدا هم عادت نداشتم هیچ اطلاعاتی از حسابم رو در اختیار کسی یا سایتی قرار بدم.

با سپاس
                خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

نوشته اصلی توسط ehsan55 نمایش پست ها
                  سایتی رو که معرفی کردید نگاه کردم . فکر میکنم اونجا معمولا کسانی که قصد مدیریت سرمایه دارن جمع میشن ولی من نه قصد مدیریت سرمایه دارم و نه فروش سیگنال. فقط مدت محدودی اینجا سیگنال میذارم. و اینکه از ابتدا هم عادت نداشتم هیچ اطلاعاتی از حسابم رو در اختیار کسی یا سایتی قرار بدم.

با سپاس
                  هدف ديدن اناليز حساب و ديدن دراودان شماست
                  و اينكه رو هر پوزيشني چه مقدار ريسك ميكنيد
                  والا استمنت تصويري كارايي نداره
                  ضمنا كساني كه در سايت متاكوتس هستند لزوما مدير سرمايه يا سيگنال فروش نيستند بسياري از افراد سيگنال رايگان داند و ديدن اكانت انها جنبه اموزشي داره
                  اگر هدفتان اموزش است بازم اناليز حساب توسط سايت اطلاعات بهتري از شيوه شما در اختيار ما قرار ميدهد
                  بنده خودم چند تا اكانت اناليز شده دارم از موجودي ١٠٠ دلار تا ١٠٠٠ دلاري دارم و هيچ مشكلي براي نشون دادن انها به ديگران ندارم

نظر

sig#3
                    10:15 93/9/24

e/u sellstop@1.2431
                    tp:1.2403
                    sl:1.2487

خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

sig#3 result: close manually: -9 pip
                      خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

sig#4
                        10:53 93/9/25

e/u buystop@1.2482
                        tp:1.2518
                        sl:1.2435

خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

sig#4 result: tp hit: +36 pip

شاید تحت خبر ساعت 13:30 قیمت 1.2583 رو هم ببینیم ولی من دیگه وارد نمیشم.
                          خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

sig#5
                            15:22 93/9/25

e/u buystop@1.2531
                            tp:1.2584
                            sl:1.2465

ویرایش توسط ehsan55 : https://www.traderha.com/member/2812-ehsan55 در ساعت 12-16-2014, 04:23 PM
                            خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

sig#5 result: close manually: +22 pip
                              خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

پردازش ...
                              X