اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ارزیابی (2014)

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظرسنجی: ارزیابی (2014)

سلام

دوستان چه ارزیابی از وضعیت ترید و معاملگری خود شان در سال گذشته دارند ؟
    17
    بدون حساب و معامله
    11.76%
    2
    در حال ضرر
    5.88%
    1
    سود و ضرر
    23.53%
    4
    سود
    52.94%
    9
    کال مارجین
    5.88%
    1
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

سلام
    برای من امسال بهتر از سال قبل بود. در سالی که گذشت خیلی از مطالب مهم در معامله گری که پیشکسوتان بازار به اون اشاره می کردند بر من ثابت شد.
    امسال مخصوصا در نیمه دوم سال تونستم پایبند تر به اصول تریدریم باشم.
    قبلا زیاد با بازار می جنگیدم ولی امسال یاد گرفتم که باید در بازار انعطاف پذیرتر بود !
    امسال اصول روانشناسی در معامله گری رو بیشتر لحاظ کردم.
    امسال فهمیدم یک روند برای همیشه ادامه دار نیست و روزی برمی گرده! ( امسال نفت به من درس خوبی داد ! )
    امسال فهمیدم هر چقدر تحلیل ساده تری از بازار داشته باشم موفق ترم!
    امسال فرق تحلیل با معامله گری رو بیشتر درک کردم.
    امسال سعی کردم فقط روی یک جفت ارز و اونس طلا معاملاتمو متمرکز کنم و این تجربه خوبی برای من بود.
    در کل با وجود سود و ضررهای که داشته ام برآیند و نتیجه کارم بهتر از سال قبل شد و همین رو یک پیروزی میدونم و امسال امیدواری ام به ادامه راه خیلی بیشتر شد.
    با آرزوی موفقیت بیشتر برای خودم و سایر دوستان در سال میلادی 2015
    انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

سلام و تشکر از آقا مسلم گل گلاب

سال دوهزار و چهارده پنجره جدیدی در زندگانیم باز شد چه از دیدگاه تخصصی و کاری چه از دیدگاه زندگانی و شخصی ام.

در زندگی شخصی ام که وارد فاز خدمت سربازی شدیم و تونستیم سخترین روزهای آن را پشت سر بگذاریم و در حال سپری کردن آن هستم. با افراد زیادی آشنا شدم و افراد زیادی را شناختم و در روابطم تعدیل به وجود آوردم.

در زندگی تخصصی و کاری ، تونستم وارد چند مرحله بشم ، ترید حرفه ای رو یک حساب سنگین که تا به الان نتیجه رضایت بخش بوده و میدونید من لاک پشت ام و سودم بین پنج تا پانزده درصد هست. بیشتر این سوادمون نمیکشه که مانی منیجمنت و ریسک منیجمنت پیدا کنیم.

شروع کارم در شرکت دوست و همراه مانتره یا همان ایران سی ام آی که پنجره فوق العاده جدید در همه ابعاد معامله گری و بورس بر روی ام باز شده و بدون شک نتیجه این همکاری مستقیم به افراد و دوستان حاضر در اینجا میرسد چه از نظر تحقیقاتی و آموزشی و معاملاتی...

شروع همکاریم با یک انیستیتو " موسسه تحلیلگری و تریدری " که در زمینه الیوت و سبک های تریدری در این زمینه میباشد که باز سود مستقیم آن به افراد حاضر در این فروم خواهد رسید و بی شک هرآنچه سواد و اعتبار ما در جامعه معامله گری بین الملل فزونی یابد نصیب اینجا خواهد شد که مال خودمون هست.

هر آنچه پیش به سوی جلو میتازم و زمان سپری میشود عرصه زندگی تنگ تر میشه اما خوب بار موثر و مفید هم افزایش میابد. دوست دارم نام ایرانیان بر سر در تمام بورس های دنیا دیده شود و این آرزوی دیرینم اکنون گام ها و پایه های اساسی آن برداشته شده و با تلاش خیلی زیادتری در این راه گام خواهم برداشت.

شرکت پی سی ام مثل همیشه در ارایه خدمات به مشتریان پیش گام بوده و هست که این باز باعث شده از سال گذشته اعتماد به نفس ام را فزونی دهد و به خود ببالم که در چنین کارگزاری مشغول به ارایه خدمات به عزیزان هستم. روزی خواهید دید که پی سی ام در صدر نام کارگزاری های دنیا قرار گرفته و نام ایرانیان را بالا نگه داشته است.

از همه شما عزیزان سپاسگذارم
      خلیل

نظر

سلام دوست عزیز جناب آقا مسلم

فارکس مثل کوهنوردی است که بعد از تلاش و کوشش بادی خنک ، سرحالت می آورد.

بعد از چندین سال تلاش توانستم دید جدیدی نسبت به آن پیدا کنم و به سودی مستمر دست پیدا کنم. و این را مدیون اساتیدی مثل آقایان مهربانی ، فیاض(جایشان خالیست) ، موسوی ، یزدی و .... و سایت وزین پی سی ام هستم.

امسال سال خوبی برایم بود. یاد گرفتم قادر باشم که در سود پوزیشن را ببندم و طمع نکنم که متاسفانه بعضی قادر نیستیم سود را بسنجیم و آنرا ببندیم فکر می کنیم چارت بر اساس فکر ما حرکت می کند و پرورش قدرت و نیروی فکر و انگشتان برای گداشتن حد سود مناسب حهت بستن پوزیشن در سود ( و حتی ضرر) یک هنر بزرگ است.

آرزوی موفقیت برای شما بزرگواران دارم.

نظر

ضرر ده ولی امیدوار

نظر

سال میلادی گذشته بسیار عالی بود ، نه از نظر سودآوری
            بلکه از نظر چالش ها ، مطالب آموزنده ، کال مارجین و ...
            بسیار یاد گرفتیم و میگیریم ایشالا

ممنون از همه ی و دوستانی که کنارمون بودن و بودنشون مایه دلگرمی هست .
            مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

پردازش ...
            X