اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

سیگنال های شش تراز

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیگنال: سیگنال های شش تراز

با سلام در این تاپیک سیگنال های شش جفت ارز بعد از آغاز سال 2015 میلادی قرار داده میشه و امیدوارم برای دوستان مفید واقع بشه چند نکته : سیگنالها کاملا رایگانه و در دمو گرفته میشه یک اکانت 1000 دلاری باز کردم و این سیگنالها در این حساب تست میشن طبق آماری که گرفتم بیش از 60 درصد پزیشن ها به سود میرسه شش جفت ارز بعدا معرفی خواهند شد . در این تاپیک روشی آموزش داده نخواهد شد . سیگنالها از ساعت 10 تهران به بعد ارائه میشن . هرگونه تحلیل و بحث در مورد سود و ضرر پزیشن ها ممنوع میباشد . هر ماه هیستوری حساب برای نتیجه گیری قرار داده میشه موارد بعدی متعاقبا اعلام میشه به امید موفقیت شما
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

جفت ارز ها :

Eur usd
    eur jpy
    aud usd
    gbp jpy
    gold که در بعضی متاتریدر ها با علامت xau usd نمایش داده میشه

هر پزیشن 50 پیپ سود در نظر گرفته میشه ( حد ضرر به خودتون مربوطه ) بیش از 5 پزیشن یک صدمی ( 0.01 ) گرفته نخواهد شد .
    هدف رسیدن به 10 الی 15 درصد ماهیانه است در انتهای ماه باید معادل 100 دلار افزایش موجودی داشته باشیم ( هر 10 ماه افزایش دو برابری سرمایه )

موفق باشین
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

سلام و تشکر
      آیا جفت ارز ششم gbpaud است ؟
      با معیار دیگری برای انتخاب دارید ؟
      موفق باشید .

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

جفت ارز ها :

Eur usd
        eur jpy
        aud usd
        gbp jpy
        gbp usd
        gold که در بعضی متاتریدر ها با علامت xau usd نمایش داده میشه

هر پزیشن 50 پیپ سود در نظر گرفته میشه ( حد ضرر به خودتون مربوطه ) بیش از 5 پزیشن یک صدمی ( 0.01 ) گرفته نخواهد شد .
        هدف رسیدن به 10 الی 15 درصد ماهیانه است در انتهای ماه باید معادل 100 دلار افزایش موجودی داشته باشیم ( هر 10 ماه افزایش دو برابری سرمایه )

موفق باشین

نظر

با سلام خدمت جناب فیاض عزیز
          خیلی خوشحالم که شمارو بعد از مدتها در این فروم میبینم.
          با آرزوی موفقیت برای شما.

نظر

جناب استاد و دوست گرامی آقای فیاض سلام

حضور مجدد شما را به فال نیک می گیریم.

منتظر مطالب و سیگنالهای خوبتان هستیم.
            موفق باشید.

نظر

با تشکر از اظهار لطف دوستان ....

قرار ما اینه:

چنانچه برآیند سه ماهه منفی باشه روش ترید عوض خواهد شد و نهایتا در سال جاری 4 بار مجاز به عوض کردن روش هستیم ولی در هر مقطع که برآیند مثبت باشه اونو ادامه میدیم
              شاید در طول ترید جفت ارزهای بیشتری اضافه یا کم بشن امیدش با ابوالفضل
              چنانچه روش تثبیت شد و حداقل سه ماه تمام سود دهی داشت آموزش داده خواهد شد فعلا مطلبی در مورد روش نگاشته نخواهد شد
              همانطور که گفتم بیش از 5 پزیشن یکصدمی برای سرمایه اولیه 1000 دلار باز نخواهیم کرد و هر کدام که به سود یا ضرر خورد و بسته شد دوباره پزیشن میگیریم
              در مورد حد ضرر فعلا نظری ندارم ولی دارم روش کار میکنم فعلا این گزینه برای شما آزاده ولی حتما در آینده تکلیف این قسمت مشخص خواهد شد
              ممنون میشم اگر مورد دیگه ای هم به ذهنتون میاد که باید در نظر گرفته بشه در همین تاپیک اعلام کنید

سخن پایانی :
              اینکه کارمون درسته یا نه رو نمیدونم ولی میخوام این کار رو به نتیجه برسونم از همه دوستان چه موافق و چه مخالف درخواست میکنم صبور باشن اگر این تاپیک به دردتون نمیخوره وقتتونو تلف نکنین حتی برای زدن یه پست خشک و خالی .... !
              در اصل این تاپیک رو برای این زدم که خودم مجاب بشم و نتیجه ترید هامو ببینم و روش هامو به چالش بکشم و در انتها به یه نتیجه خوب برسم باور کنید اصلا دلم نمیخواد در مرحله اول وقت شما و بعد وقت خودم تلف بشه بنا براین خواهشا اگه مطالب براتون مفید نیست وقت خودتونو تلف این تاپیک نکنید
              ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 12-30-2014, 11:37 AM

نظر

جناب فیاض سلام
                امیدوارم در رسیدن به هدفت موفق باشی
                یه سوال دارم که اگر دوست دارین پاسخ بدین.

سرانجام مومیایی چی شد؟؟ (فیلمش نه روش مومیایی) .

ایام بکام...

نظر

نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                  جناب فیاض سلام
                  امیدوارم در رسیدن به هدفت موفق باشی
                  یه سوال دارم که اگر دوست دارین پاسخ بدین.

سرانجام مومیایی چی شد؟؟ (فیلمش نه روش مومیایی) .

ایام بکام...
                  سلام دوست من

اون روش هنوز پابرجاست و روش بسیار محکمی هم هست اما همونطور که شاهد بودین مجبور شدم تاپیک رو نیمه کاره رها کنم ( امیدوارم این اتفاق برای این تاپیک نیوفته ) خدا رو چی دیدی شاید این تاپیک ادامه همون باشه من یکسال از فروم فاصله گرفتم تا تغییر و تحولاتی در فروم به وجود بیاد نمیدونم الان کار درستی کردم که برگشتم یا نه اما اگه هنوز همون شرایط حاکم باشه شاید دوباره فروم رو ترک کنم حالا باید ببینیم چی میشه زمان همه چیو معلوم میکنه من نیتم خیره حالا دیگه باید منتظر موند تا ببینم چی پیش میاد
                  از همینجا سال نو میلادی رو هم به همه هموطنای مسیحی مون تبریک میگم و سال پر برکتی رو براشون آرزومندم
                  موفق باشین

نظر

پردازش ...
                  X