اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل ها و تریدهای سوپراستاری بهمراه استراتژی های معاملاتی برای پیگیری پوزیشین ها

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل: تحلیل ها و تریدهای سوپراستاری بهمراه استراتژی های معاملاتی برای پیگیری پوزیشین ها

با سلام به همه ی دوستان عزیز
    دراین تایپیک سعی می کنم تحلیلها وسیگنالهایی را معرفی کنم که در صورت گرفتن یک معامله ازآن،تابسود رسیدن آن معامله ،باطرح ها واستراتژی های مختلف آنرا پیگیری کنم انیدوارم حرکت خوبی باشد به مشارکت فکری و تحلیلی شما اسانید محترم نیاز مبرم دارم!
    موفق و موفق تر باشیم!

باسلام به همه ی دوستان عزیز
    ارز مورد نظر فرانک -- ین
    تحلیل تکنیکالی
    1-در ماهانه و روزانه روندصعودی حاکم است که خطوط آن درشکل پیداست.
    2-قیمت به خط شتاب صعودی در اچ4 برخورد کرده است!
    3-اولین ساپورت سرراه 119/222 می باشدکه هم 23%موج برگشتی روند صعودی ماهانه است و هم 38% موج برگشتی از روندصعودی روزانه!
    4-پس آماده می شویم برای گرفتن بای!به این منظور در مناطق فوق منتظردلایل بای می شویم!مخصوصا به ایجاد واگرایی در روزانه در مکدی توجه می کنیم!
    5-الف:ازآنجاییکه در اچ4 روند نزولی شکل گرفته است و فعلا حاکم موقت بازار است واحتمال پایان رسیدن روند صعودی قوت می گیرد!
    ب:و همچنین قیمت پس از ایجاد سقف تاریخی ،برگشت کرده است پس استراتژی بای با احتیاط گرفته می شود بدون معاملات تصاعدی و بدون انتظار سود(پپ)زیاد! البته این نگاه تا زمانی ادامه دارد که خط روند نزولی اچ4 همچنان حاکم بازار باشد!به جفت ارزهایی در این موقعیت می گوییم مثلث برمودا پس مواظب باشیم!
    6-در نگاه کوتاه مدت در سقف ها در اچ4 سل می گیریم ودرکف ها مخصوصا 119/22 باگذاشتن حدضرر درسود،ازمعامله ی مان محافظت می کنیم!
    7-چتاتچه در اچ1 واچ4 روند صعودی شکل بگیرد اولویت معاملات از سل به بای تغییرکرده ومی توان معاملات تصاعدی در جهت روند گرفت!

8-چنانچه ساپورت تایید شده در هنگام نزول شکسته شود تا حدودی پایان روند صعودی تایید می گردد!
    سیگنالهای ورود متعاقبا بصورت زنده اعلام میگردد البته دوستان با مسولیت خودشان ازاین تحلیل و سیگنالها مجاز به استفاده می باشند!

فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط superstar : https://www.traderha.com/member/17302-superstar در ساعت 01-05-2015, 12:18 AM

نظر

با سلام مجدد خدمت همه ی دوستان عزیز
      همانطور که قبلا اعلام شدساپورت 119/222 درفرانک -ین مانع نزول بیشتر این جفت ارز شده است که در اکثر تایمها کندل هامر تشکیل و نمودار شده است این یعنی دقیقا شکارچیان بای در این منطقه طورهایشان را پهن کرده بودند(بای لیمیت ها) که قیمت بمحض لمس این منطقه،با واکنش سریعی از آن دورمی شود!
      حال اگر تا پایان امشب ،کندل هامر مثبت در دیلی شکل بگیردفردا می توان بای خوبی گرفت!
      اما اگر دوستانی هستند که نمی خواهند دیر وارد بازار شوند می توانند با شکستن خط شتاب روند نزولی اچ4 که درشکل نمایان است اولین بای خودشان را بگیرند!
      از آنجاییکه من به حدضرر معتقد نیستم پس در صورت گرفتن بای پس از شکست خطروندنزولی اچ4،یک معامله ی بای لیمیت دقیقا به حجم معامله ی اولی در چند پپ پایین تر از شدو هامر قرار می دهیم تا در صورت ادامه ی نزول معامله ی ما هج منفی شود!

فایل های پیوست شده
      ویرایش توسط superstar : https://www.traderha.com/member/17302-superstar در ساعت 01-05-2015, 05:20 PM

نظر

توجه شما را به چند نکته ی مهم جلب می کنم
        1-اگر همانطوریکه من در یک جفت ارز تحقیق وتحلیل می کنم و مواردتکنیکالی وسیگنالهای آنرا بیان میکنم دوستان دیگه ایی هم هرکدام مسئولیت یک جفت ارز خاصی را بعهده می گرفتندوآنرا با دیگران به اشتراک می گذاشتند اینقدر تحلیلهای متفاوت و پراکنده نداشتیم.
        2-از دوشنبه تا حالا ارز فرانک - ین را مورد بررسی قراردادم ولی سیگنالی برای گرفتن اعلام نکردم نه اینکه توانایی سیگنال گرفتن نداشته باشم بلکه سیگنالهای غیر اصولی نمی گیرم حتی در دمو! آیا صبور هستید تا ارز مورد نظرتان به اندازه ی کافی آماده ی سوددهی به شما شود؟!
        3-اگر دوستانی در این جفت ارز معامله ی بازی دارندیا با مسئولیت خودشان اما با تحلیل سوپراستاری معامله ایی باز کردند و نیاز به مشورت و یا استراتژی دارندهمینجا اعلام کنند تا دیگران هم استفاده کنند و از ارسال پیامهای خصوصی خودداری کنند!
        اما تحقیق و تحلیل
        همانطور که قبلا گفتم نشانه های پایان روند صعودی ظاهرگشته و احتمال تغییر روند وجود دارد پس فعلا چنانچه صعودی داشته باشیم صعود اصلاحی است وتازمانیکه روند نزولی اچ4 به قوت خودش باقی باشد معامله ی سل اولویت دارد!
        اما نشنیده بگیرید:به منطقه ی برگشت قیمت نزدیک شدیم (116/333)!

نظر

ارز فرانک ین

اگر اچ 1 یک زیگ صعودی بزندپس زیگ اچ 4 پایان زیگ نزولیش را اعلام میکند که بهمراه اچ1 زیگ صعودی اصلاحی خودش را خواهد زدامااگر(زیگ نزولی اکنون اچ 1 ) خودش را ارتقاء دهد طوریکه دره ی قبلی اش را رد کندپس اچ4 هم زیگ زاگش را ارتقاء داده و تا محدوده ی 116/333 پیش خواهد رفت!اگر این اتفاق بیافتداچ4 یک زیگ صعودی خواهد داشت که در این صورت ما در محدوده ی نامبرده(116/333) یک بای لیمیت با حجم کم ست می کنیم!برای اینکه فردا تا عصرممکن است پشت چارت قرار نگیرم اینطوری نوشتم وگرنه باز هم بیشتر صبر می کردم تا پوزیشین دقیقتر بهمراه استراتژی مختلف آن،برایتان قرار بدهم عذرخواهیم را بپذیرید!موفق و موفق تر باشیم!

ویرایش توسط superstar : https://www.traderha.com/member/17302-superstar در ساعت 01-07-2015, 09:31 PM

نظر

عاقبت پس از مدتها صبر وبررسی ،جفت ارز فرانک - ین آماده ی ترید شدکه میشود وارد معامله شد!

در عکس ارسالی بالا هرگاه قیمت زیر خط رنگ بنفش ---------------- باشددرقله های تایم اچ 4 و اچ1 سل میگیریم ودر محدوده ی ساپورت قوی 60 پپی (116/910 تا 116/333) از معاملات خود محافظت می کنیم !همچنین در صورت صعود تا زیر122/382 بفکر گرفتن سل خواهیم بود با این تفاوت که تا زمانی که زیر خط بنفش باشیم در قله ها مجاز به معاملات تصاعدی خواهیم بود ولی در صورت شکسته شدن خط بنفش،فقط در قله ها سل میگیریم و به هیچ وجه در قله ی بعدی با دوبرابر حجم معامله ی سل باز نمی کنیم!اما در منطقه ی آبی روشن در تصوبر از صعودها نترسیدو اولویت سل تغییر نمی کند!در عکس پایین برای اولین بار جرات کردم و منطقه ی احتمالی تشکیل قله و برگشت قیمت را نشان دادم اگر دقت کنید حتی شیب صعود را نیز نشان دادم !
            خط های بنفش تصویر زیر می تواند بعنوان یک مقاومت عمل کند پس با برخورد قیمت به آن و تشکیل قله نیز می توان سل گرفت! موفق و موفق تر باشیم!

ویرایش توسط superstar : https://www.traderha.com/member/17302-superstar در ساعت 01-09-2015, 03:01 PM

نظر

پردازش ...
            X