اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چه نوع تریدری هستید ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظرسنجی: چه نوع تریدری هستید ؟

با سلام

چه نوع تریدری هستید ؟

من اسکالپ کار میکنم !
    31
    اسکالپ کار میکنم
    25.81%
    8
    انتردی یا میان مدت
    58.06%
    18
    بلند مدت یا سوینگ
    6.45%
    2
    نمیدانم
    9.68%
    3
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

با سلام ..من تریدر هفتگی ام ..در هر هفته فقط دو پوزیشن میگیرم

نظر

سلام

برای من سود حدود 15-20 پیپ عالی هست

برای من گرفتن 5 تا پوزیشن برنده 20 پیپی خیلی ساده تر از 1 پوزیشن برنده 100 پیپی هست

اگر بتونم تعداد دفعات برد را مقابل باخت دو برابر کنم

طی مدت یک سال معجزه ای بس عظیم خلق خواهم کرد

و انشاالله استیتمنت را ارائه خواهم کرد

موفق باشید
      در فارکس آنچه پایان پذیر است فرصت های معاملاتی نیست ، سرمایه شماست !

نظر

من روز تریدم و اگر معامله ام در تایم بالا باز بمونه 2-3 روز نهایتا به نتیجه میرسه
        در نهایت اکثر تریدهام روزانه به جوابم میرسم
        گاها در تایم یک دقیقه هم ترید میکنم ولی نه اسکالپ
        نمونه ی تریدم امروز از جفت ارز Eur/Aud M15 که کمتر از 4 ساعت به نتیجه نشست

موفق باشید
        تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
        در این سایت و در تلگرام
        SmartSignalFX@

نظر

تریدرها به چهار سته تقسیم میشن:

پوزیشن تریدر: هفتگی ماهانه
          سوینگ تریدر: روزانه و بعضا چهارساعته
          دیلی تریدر: زیر تایم فریم روزانه هست اما دیدگاه خودم چهارساعته و یکساعته
          اسکلپ تریدر: تایم فریم زیر یکساعته مانند سی دقیقه و پونزده دقیقه...

شخصا جز دیلی تریدر قرار میگیرم یعنی چهار و یکساعته

نظر

نوشته اصلی توسط Hossein_1352 نمایش پست ها
            با سلام ..من تریدر هفتگی ام ..در هر هفته فقط دو پوزیشن میگیرم

قسمتی از نتیجه کار با سیستم شخصی ام پس از سه ماه
            فایل های پیوست شده

نظر

من سوینگ تریدر و گاهی هم دیلی تریدر هستم.
              انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

برای افزایش حجم در یک ترند که در چهارساعته و یکساعته به وجود اومده "دیلی تریدر" میام رو تایم های دقیقه ای الاخصوص سی دقیقه برای یافتن نقاط بیشتر... اما حالت اصلی ترید هست که افراد رر دسته بندی قرار میده پس من نمیتونم هم دیلی تریدر باشم هم اسکلپ تریدر . چون همزمان نیست و در شرایط خاص اونم در جهت معاملات دیلی تریدری سوئیچ شده به تایم فریم پایین تر...

نظر

تایم فریم 30 دقیقه به پایین
                  روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار
                  قناعت موفقیت می آورد و طمع شکست

نظر

یک ساعت و 15 دقیقه

نظر

تایم یک ساعت !!

نظر

بیشتر اسکلپ .با دوستمون که فرمود چند پوزیشن 20 پیپی را راحتتراز یک 100 پیپی میگیرم بسیار موافقمو ملی نمیدونم خوبه یا بده .اکر کسی نظرشو بگه دست بوسشم

نظر

از ديد من اسکلپ تريد در تايم زير 1 ساعت نيس تريد در تايم 5 و 1 دقيقه هست در حد چند کندل يا حتی 1 کندل و پيپ بسيار پايين و حجم بالا

نظر

نوشته اصلی توسط amin110 نمایش پست ها
                            بیشتر اسکلپ .با دوستمون که فرمود چند پوزیشن 20 پیپی را راحتتراز یک 100 پیپی میگیرم بسیار موافقمو ملی نمیدونم خوبه یا بده .اکر کسی نظرشو بگه دست بوسشم
                            برای ترید کردن به روش اسکالپ باید سرعت عمل زیادی داشته باشید و سریع تصمیم بگیرید. بروکر خوبی داشته باشید که مناسب اسکالپ باشه و اسپرد کمی داشته باشه. کلا اسکالپ خیلی پر استرس هست و فشاری روحی زیادی به تریدر وارد می کنه که ممکنه باعث تصمیم گیری اشتباه و احساسی بشه. شاید در کوتاه مدت سود خوبی از اسکالپ کسب کنید اما در دراز مدت کار سخت تر میشه و احتمال کال شدن یا ضررهای سنگین زیاده. بشخصه اصلا روش اسکالپ رو قبول ندارم هر چند اسکالپر های حرفه ای رو دیدم که موفق هستند.
                            انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

کاملا باهات موفقم داداش.اسکپت هر بروکر نميشه کار کرد البته اسکلپی که تعريف شده در بازه زمانی 1 مين و 5 مين نه 30 مين اون ديگه تحليل ميشه و ....اما بشدت ريسک داره و ..که منم زياد حال نميکنم با اينکه سود خوبی شايد بش در اوورد .که بقول شما اسکلپر های ديدم که در 1 ماه 100% حساب هم رشد دادن اما :-) من فکر کنم استرسش تحمل نکنم چون نسبت به مديريت در 1 زمان کوتاه که از 1 س تا 1 دقيقه و 5 دقيقه 2 3 لات هم ميگيرن و ...
                              اصولا ميگن سپرد بايد 2 يا زير 2 باش و اسکلپ واقعی و بروکر بايد سريع اردر ها باز و کلوز کن

نظر

پردازش ...
                              X