اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نحوه اردر گذاری شما به چه صورت هست ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظرسنجی: نحوه اردر گذاری شما به چه صورت هست ؟

نحوه اردر گذاری شما به چه صورت هست ؟
    30
    market
    43.33%
    13
    buy /sell limit
    6.67%
    2
    buy/sell stop
    43.33%
    13
    روشی دیگر
    6.67%
    2
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

سلام آقا مسلم

ممنون از اینکه این تاپیک رو ایجاد کردید

من به شخصه خودم market رو ترجیح میدم چون چندین بار پیش اومده که pending گذاشتم مثلا بالای مقاومت بعد قیمت به اوردر ما رسیده و پوزیشن فعال شده و متاسفانه بعدش قیمت شروع کرده به ریزش .

به همین خاطر صبر میکنم تا مقاومت یا حمایت شکسته بشه بعد با اطمینان بیشتر وارد میشم هر چند که ممکنه چند پیپ رو از دست بدم .

موفق باشید
    در فارکس آنچه پایان پذیر است فرصت های معاملاتی نیست ، سرمایه شماست !

نظر

sell stop
      buy stop
      only

نظر

در اکثر موارد به صورتbuy/sell stop اما در مواردی هم مخصوصا در پول بک ها بدون اردر و مستقیم وارد پوزیشن میشم.
        انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

buy/sell stop
          روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار
          قناعت موفقیت می آورد و طمع شکست

نظر

بیشتر buy / sellstop

نظر

sell limit و
              buy limit

نظر

فلسفه اردرها به نظرتون چیه؟ خانواده استاب ، لیمیت ...
                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط عبدالرحمان نمایش پست ها
                  فلسفه اردرها به نظرتون چیه؟ خانواده استاب ، لیمیت ...
                  هرکس با توجه به روش تریدش از اینها استفاده می کنه. ولی کمبود وقت باعث میشه من از خانواده محترم بهره مند شوم.کارمندیه و کمبود وقت.اردر می گذاری و از موقعیت بهره می برم.

نظر

نوشته اصلی توسط poya34 نمایش پست ها
                    هرکس با توجه به روش تریدش از اینها استفاده می کنه. ولی کمبود وقت باعث میشه من از خانواده محترم بهره مند شوم.کارمندیه و کمبود وقت.اردر می گذاری و از موقعیت بهره می برم.
                    بله یکی از علت های بهره مندی از اردرها زمان هست .

فلسفه اصلی این میگه:

1- استاب اردر ها : زمانی که ما نمیدانیم بازار به کدامین سمت جهش میکند و اطمینان کافی نیست به خصوص در زمانی که ریک گریزی میشه و سرمایه ها تند و تیز خیز برمیدارند از این نوع جنس بهره میبریم ، بلفرض مثال وقتی قیمت میخواد نزول پیدا کنه ، این اردر به قیمت میگه وایسا منم همراهت بیام و سوار بر امواج میشید . که بهترین نوع اردر گذاری این هست چرا که ما در مرجله اول میبایت ضرر نکنیم و این خود جلوی خیلی ضرر ها گرفته میشه و بعضاً در جاهای باعث میشه سود ما کمتر بشه یا اینکه ریسک به ریوارد مناسبی معامله ما پیدا نکند

2- لیمیت اردرها : این زمانی کاربرد داره که در فصل ریسک پذیری هستیم و ما فرصت برای خریدها و فروش های منطقی هستیم یعنی اینکه وقتی میخواهیم بخریم میتوانیم از این اردر برای انتخاب قیمت بهتر و ورد بهتر بهره ببریم که این باعث سود بیشتر ما میشه و بعضاً در سیگنال های اشتباه ضرر ما را بیشتر میکنه. بلفرض وقتی قیمت روند صعودی داره و قرار بر این نوع اردر کاشتن میباشد ، ما در واقع به قیمت میگویم بهتره که بیای پایین و در نقطه مناسب تر ما را سوار کنی بعد حرکت انجام بشه

سعی میکنم هر گونه پستی در فروم درج میشه همراه با نکات آموزشی پیش بریم.شما دوستا هم اطلاعاتی دارید بهتره به اشتراک بگذارید و ما هم بهره ببریم.

با تشکر از شما
                    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

فقط لیمیت !!!!

نظر

پردازش ...
                      X