اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اسکالپ یک دقیقه یک پیپ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استراتژی: اسکالپ یک دقیقه یک پیپ

سلام دوستان نظرتون در اسکالپ با حد سود 1 پیپ در تایم 1 دقیقه چیه ؟

به نظرتون میشه باهاش کار کرد ؟ برای استاپش چه چاره ای میشه اندیشید ؟

نمونه ای از معاملاتم به این روش از ظهر تا غروب

( در سایت ها خیلی دیدم از این روش استفاده میکنن )

سلام
    اسکالپ یک دقیقه ای یکی از روشهای پر سود و در عین حال خطرناک هست که نیاز به سرعت عمل زیاد ، دقت ، عدم طمع و ترس بیش از حد ،قدرت تصمیم گیری سریع ، بروکر مناسب برای اسکالپ ، انتخاب جف ارز با اسپرد کم مثل یورو دلار ، پوند دلار .. ترید در زمان های خاص که حرکت بازار خیلی شارپ و تیز نباشه . ترید در روزهایی که خبر کمتر توش باشه موفقتره مثلا صبح ها قبل از بازا شدن بازار اروپا و لندن جالبه.. .... بهتره در روش اسکالپ علاوه بر گذاشتن حد سود و حد ضرر به صورت دستی و خیلی سریع بسته بشه....
    خلاصه اگر این موارد رعایت بشه و تمرین و پشتکار زیادی به خرج بدید ممکنه بعد از چند حساب سوزی بالاخره موفق بشید..!! در صورت موفقیت ،سود این روش بسیار زیاده! به جرات بگم روزی 5 الی 10 درصد... بنده مدتی ست در حال تمرین در این استراتژی هستم و با تلفیق چند روش جدید شخصی مبتی بر تحلیل های با درصد موفقیت بالا تونستم به موفقیت نسبی خوبی دست پیدا کنم... مثلا در یک روز تونستم به بیش از 7 درصد سود برسم.
    در حال تهیه یک آموزش ویدوئی هستم . انشالله اگر حاضر شد در اختیار دوستان میذارم.

این نمونه ای از استفاده از روش اسکالپ یک دقیقه ای من در یک روزه.

انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

تو نمودار نفت، چیزی که برای من جواب میده تایم یک دقیقه وقتی حجم بالا نسبت به 20 کندل قبل و کندل بزرگی زده شده باشه روند برمیگرده اکثرا
      https://www.mql5.com/en/signals/511098

Automated Trading

نظر

سلام و وقت بخیر. تجربه ناچیز بنده میگه اگه تو اسکالپ بتوان توسط روشی نسبت TP به SL حداقل 2 یا سه باشه. میشه تو روز به درصدهای خوبی از سود رسیدو در کل سود کرد. اخیرا توسط نمودارهای Renko به ده تا چهل درصد در روز هم رسیدم البته بدون مدیریت سرمایه(بخاطر مبلغ ناچیز دپوزیت) !!
        پیشنهاد میکنم روی این نمودارها دوستان کمی تامل کنن. حسن این نمودارها همون نسبت TP به SL خوب است ولی ممکنه تعداد پوزیشنهای درست و غلط شما نزدیک باشه.
        نمودارهای رنکو (کلیک کنید)

ویرایش توسط Seyedi : https://www.traderha.com/member/14738-seyedi در ساعت 03-22-2015, 09:37 AM

نظر

نوشته اصلی توسط mkhezri1355 نمایش پست ها
          تو نمودار نفت، چیزی که برای من جواب میده تایم یک دقیقه وقتی حجم بالا نسبت به 20 کندل قبل و کندل بزرگی زده شده باشه روند برمیگرده اکثرا

ولی برعکس تو نمودار اکثر ارز ها وقتی حجم نسبت به 20 کندل میره بالا و کندل بلندی زده میشه تو همون جهت یک کندل حرکت میکنه:

نقت :

یورو دلار:
          فایل های پیوست شده
          https://www.mql5.com/en/signals/511098

Automated Trading

نظر

سلام
            روش ptm اقای پشوتن را برسی کنید خیلی خوب هستش البته باید درکش کنید
            خیلی خوب جواب می دهد
            خوش باشید

نظر

اسکالپ 1 پیپی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
              گاهی زین به پشت

گاهی پشت به زین

نظر

اینم رکورد دیگه بعد از سود 7 درصدی در یک روز امروز تونستم تقریبا 15 درصد دیگه سود کنم. مجموعا این دو روز اسکالپ ( جمعه و دوشنبه ) 22 درصد سود کردم.
                واقعا اسکالپ یعنی پوست کندن!!!
                شیطونه می گه تو مسابقه pcm شرکت کنما!!

ویرایش توسط Technical Trader : https://www.traderha.com/member/12644-technical-trader در ساعت 03-23-2015, 10:05 PM
                انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

سلام
                  اسپردی که پرداخت شده را حساب کردی چقدر شده .سود به اسپری را در اسګلپ باید حساب کنی ببینی چه کردی
                  درست اسګلپ هشتش ولی این نسبت باید قابل قبول باشد
                  خوش باشید

نظر

نوشته اصلی توسط mojtaba3898 نمایش پست ها
                    سلام
                    روش ptm اقای پشوتن را برسی کنید خیلی خوب هستش البته باید درکش کنید
                    خیلی خوب جواب می دهد
                    خوش باشید
                    سلام. آقا مجتبی اسم آقای پشوتن رو میشه لطفا به لاتین بنویسید؟ ممنونم.

نظر

آقا مجتبی انگار سوتی ای که دادم رو فهمیدم...
                      مرسی دیگه دوزاریم افتاد خودش...

نظر

سلام
                        جناب
                        karen92

آيا روشي كه براي اسكلپ استفاده ميكنيد ساخته خودتون هست يا روش عمومي هست
                        اگر عمومي هست تا ويديو آماده شده يه لينك ازش بديد.
                        منتظر ويديو هم هستيم اگه لطف كنيد.

نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
                        اینم رکورد دیگه بعد از سود 7 درصدی در یک روز امروز تونستم تقریبا 15 درصد دیگه سود کنم. مجموعا این دو روز اسکالپ ( جمعه و دوشنبه ) 22 درصد سود کردم.
                        واقعا اسکالپ یعنی پوست کندن!!!
                        شیطونه می گه تو مسابقه pcm شرکت کنما!!

نظر

برای استاپ پطور عمل میکنید دوست عزیز چون با حجم بالا وارد میشید خطرناک من قبلا تجربه کردم حتما استاپ بگزارید

UOTE=mehdi1368;159878]سلا

karen92

منتظر ويديو هم هستيم اگه لطف كنيد.[/QUOTE]

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi1368 نمایش پست ها
                            سلام
                            جناب
                            karen92

منتظر ويديو هم هستيم اگه لطف كنيد.
                            سلام
                            اسکالپی که من استفاده می کنم یه مقدار تغییراتی توش هست که با بقیه روش ها کمی تفاوت داره.
                            در حال تهیه ویدئو هستم. یه مقداری طول می کشه. البته روش جدید تقریبا هنوز در حال تسته و باید خوب آب بندی بشه! به محض آماده شدن به صورت رایگان در اختیار دوستان قرار میدم.

نظر

نوشته اصلی توسط mojtaba56 نمایش پست ها
                              برای استاپ پطور عمل میکنید دوست عزیز چون با حجم بالا وارد میشید خطرناک من قبلا تجربه کردم حتما استاپ بگزارید
                              روشی که من استفاده می کنم طوری هست که به جای استاپ از هج استفاده می شه. البته من در نقاطی وارد میشم که کمتر نیاز به استاپ هست و حتی حد سودی هم که میذارم اکثر مواقع بصورت دستی سود رو میبندم و برای رسیدن به تارگت طمع نمی کنم. پوزیشن هایی که می گیرم کاملا مبتی بر تحلیل تایم فریم های بالا مثلا 4 ساعته و یکساعته هست و ضمنا در تایم 5 و یک دقیقه ای هم حتی تحلیل می کنم از نوع الیوتی و هارمونیک.. ضمن اینکه اندیکاتور هایی استفاده می شه که خیلی بهم کمک می کنه. این اندیکاتورها خیلی ساده هستند مثل مووینگ اوریج ها + پیوت ها و ......
                              البته بیشترین عامل موفقیت فعلی من در این روش تمرین و سرعت عمل هست!! در پست های قبلم گفتم این روش بسیار سوده ولی در عین حال بسیار خطرناک هست مخصوصا برای کسایی که تازه کارند. این روش باید مدتی در حساب دمو تمرین بشه و بعد در حساب واقعی استفاده کرد. در این مدت هم احتمالا چند حساب میسوزنید! و این نقص استراتژی اسکالپ نیست بلکه بر می گرده به عدم رعایت اصول این استراتژی از سوی تریدر.
                              از این روش در همه شرایط می شه استفاده کرد حتی اگر شب ها از ساعت 12 تا 6 کار کنید که معمولا خبری اعلام نمی شه به راحتی حداقل 3 درصد سود در این 6 ساعت بدست میارید... اگر در طول شبانه روز کار کنید به جرات بگم اگر وقت کافی بذارید و حسابی تمرین و تجربه کسب کنید راحت 10 درصد سود در روز کسب می کنید!

نظر

پردازش ...
                              X