اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژی ها و اکسپرت ها

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استراتژی ها و اکسپرت ها

سلام دوستان

امروز روز اول سال 1394 هست و همه بوئی میاد الا بوی سال نو

با این وجود برای همگی ارزوی سالی پر بار دارم ،

دوستان تعدادی استراتژی طراحی کرده ام که از ترس اینکه پست بعد از گذاشتن استراتژی پستی باشه که بنویسد این مورد در فلان سایت ارائه شده و اخر عمری به تقلب متهم گردم از ان خودداری نموده ام

حقیقتش هم همینه، یعنی فکر نمیکنم روشی باشه که جائی ارائه نشده باشه ، جون بالا پائین رفتن موجی که تازه بدبخت از یکسری قواعد داره تبغیت میکنه که دیگه جای مجهولی نباید داشته باشه

بنده هیج زمان با دید مثبت به اکسپرت ها نگاه نمیکردم ، ولی اخیرا به این نتیجه رسیدم که این بازار اگه بخواد سود بالا بدهد راهی جز استفاده از اکسپرت نیست که نه خسته میشه و نه عصبانی و هیجان زده ، منتهی اکسپرتی باید باشه که علمی و تجربه ای پشتش باشه ؛ و چون بنده خود را فاقد هر دو میدیدم از اینرو دنبالش هم نمیرفتم

چند روز پیش یک طرحی به ذهنم رسید که به یکی از دوستان عزیز که در همین فوروم تشریف دارند دادم بنویسند ، بقدری طرح ساده بود که چند دقیقه نشده ، دوست عزیز نوشته برایم فرستاد

دوستان بگذارید از فرصت استفاده کرده و یک اعتراف بکنم که بنده از هیج موجودی به اندازه اکسپرتی که برخی برای تبلیغ میگویند هزار سطر برنامه دارد نمیترسم ، و همواره عرض کرده ام این موجها را هر جه ساده تر بنگریم بیشتر انرا درک خواهیم نمود

بهر حال امروز با تستر انرا تست کردم نتیجه اش را میگذارم ، تصویر اول،، 4 تصویر داخلشه، که برای محل ورود و خروج ار پوزیشن گذاشته ام

تصویر دوم هم مابقی محاسبات هست ، امیدوارم اقا متا بفرماید دراوداون به درد میخوره یا نه

یک مورد که با زیان بسته شده به جهت نیمه کار متوقف شدن کار اکسپرت میباشد ، یعنی انهم داشته به سمت تارگت میرفته

این اولین موردی است که بنده کمترین مرتکب شده ام ، امسال عمری باشه میخوام هی اکسپرت های تجاری بدم بیرون ، و روی خارجی ها را کم کنم

البته باید فردا در دمو تست بشه بعد در ریل ، یعنی الان هیچی به هیجیه

ضمن تشکر فراوان از دوستی که زحمت نوشتنش را کشیده

موفق باشید و هی اکسپرت بنویسید

00000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000

دوستان برای صرفه جوئی در استفاده از کاغذ ،پاسخ اقا کازن را که در پست بعدی سوال کرده اند را اینجا میدهم منتهی برای اینکه ایشان هم ملاحظه کنند بولد میکنم ، خدا خیرشان بدهد تکست ها مدتی است دیگه رنگی نمیشه نوشت ، شاید هم از اینترنت اکسپلور بنده باشه چون هم سن خودم هست ، بهش عادت کرده ام

کارن عزیز اولا باور بفرما در ارزهای دیگه تست نکردم جون هدفم از ظزاحی ان طلا بود یعنی اگه کمی تجربه داشته باشم روی طلا هست ولی مطمنم اگه مشگلی داشته باشه؛ میشه روی ارزهای دیگر هم انرا اصلاح کرد

مورد بعد در تمام تایمها پاسخ مثبته ، تازه در تایم یک دقیقه پرافیت فاکتور 15 بود ؛ اصلا بنده اعتقاد دارم زمانی میشه به یک اکسپرت اعتماد کرد که در تمام تایمها نتیجه اش تقریبا یکسان باشه

در مورد مدیریت سزمایه اولا 0.5 لات تست کردم ثانیا وقتی دروا داون هیچ زمان زیر سرمایه اولیه نمیرود ، دست من بعنوان تریدر باز هست که قول گاز برونم ،، البته این عقیده بنده هست ، شاید علمی نباشه ولی اگر ترید را علمی انجام دهیم اندازه سود نزول خور ها هم نمیتونیم کاسبی کنیم ،

مورد اخر اینکه از دید بنده این اکسپزت دو ریال هم نمیارزد ،، مگر اینکه امتحانشو در حساب ریل بدهد

ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 03-22-2015, 09:14 PM
    تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
    قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

با درود و تبریک سال جدید خدمت استاد موسوی گرامی
    نتیجه اکسپرت شما که خیلی عالی نشون میده و فکر می کنم درادوان هم عالیه.
    اگر میشه لطف کنید بفرماید این اکسپرت فقط روی اونس طلا تست شده یا اینکه روی جفت ارزهای دیگه هم موفق بوده؟ ضمنا این اکسپرت روی چه تایم فریمی بهترین بازدهی رو میده و تست شما روی چه تایم فریمی و در چه بازه زمانی به این نتیجه رسیده؟ اگر هم میشه در مورد مدیریت سرمایه این اکسپرت هم توضیحاتی ارائه بدید.
    ضمنا اگر امکانش هست جهت بررسی بیشتر جزئیات اکسپرت حساب دموی که قصد دارید این اکسپرت رو روی اون اجرا کنید به سایت mql5.com وصل کنید .
    با سپاس و قدردانی از تلاش های جنابعالی
    ویرایش توسط Technical Trader : https://www.traderha.com/member/12644-technical-trader در ساعت 03-22-2015, 07:23 PM
    انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

درود بر شما

اقا مهدی امیدوارم سال پربرکت و موفقیو پیش رو داشته باشین.من هم اگه کمکی از دستم بر میاد حتما دریغ نخواهم کرد.
      دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

سلام خدمت آقای دکتر موسوی و بقیه دوستان

سال خوبی رو برای همه آرزومندم

بنده هم چند وقتی است دستی در اکسپرت نویسی دارم .نتایج بک تست ۱۰ ساله یکی از اکسپرت هام رو یورو دلار رو به پیوست تقدیم می کنم.باعث افتخار بنده خواهد بود اگر با دوستان تبادل نظر داشته باشیم

http://pcmupload.traderha.com/uploa...7063573991.jpg

نظر

درود بر شما

حسین عزیز با توجه به شناختی که من از اکسپر تها و نحوه کار کردن با اون ها دارم معمولا اکثر اکسپرتها در بک تست بسیار سودده هستند و سود های کلانی به دست میارن ولی در تست لایو به سرعت کال میشن نمونه اون اکسپرت گولد فینچ هستش که در بک تست سود های چند هزار درصدی میده ولی در تست لایو به سرعت کال میشه.برای همین پیشنهاد میکنم دوستانی که میخوان اکسپرت ران کنند حتما از تست لایو در سایت myfxbook استفاده کنند تا بتونن نقاط ضعف و قوت اکسپرتشون رو شناسایی کنند.این نمونه اکسپرتی که الان ارائه میدم که من ازش استفاده میکنم تقریبا یک سالو سه ماه هستش که در تست لایو و در حساب ریل ران شده لینک myfxbook اون رو میزارم دوستان منتظرنظرات شما هستم.

http://www.myfxbook.com/members/revt...o-real/1043229
          ویرایش توسط mohsen_hps : https://www.traderha.com/member/3134-mohsen_hps در ساعت 03-23-2015, 09:54 AM
          دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
            درود بر شما

حسین عزیز با توجه به شناختی که من از اکسپر تها و نحوه کار کردن با اون ها دارم معمولا اکثر اکسپرتها در بک تست بسیار سودده هستند و سود های کلانی به دست میارن ولی در تست لایو به سرعت کال میشن نمونه اون اکسپرت گولد فینچ هستش که در بک تست سود های چند هزار درصدی میده ولی در تست لایو به سرعت کال میشه.برای همین پیشنهاد میکنم دوستانی که میخوان اکسپرت ران کنند حتما از تست لایو در سایت myfxbook استفاده کنند تا بتونن نقاط ضعف و قوت اکسپرتشون رو شناسایی کنند.این نمونه اکسپرتی که الان ارائه میدم که من ازش استفاده میکنم تقریبا یک سالو سه ماه هستش که در تست لایو و در حساب ریل ران شده لینک myfxbook اون رو میزارم دوستان منتظرنظرات شما هستم.

سلام
            چه جالب !!
            این حساب متلعق به شماست؟ چه جوری میشه اکسپرت برای این سایت معرفی کرد از کدوم قسمت ؟!

نظر

برای گذاشتن اکسپرت در سایت myfxbook مراحل زیر رو باید انجام دهید:

1- اول وارد سایت شده و در قسمت portfolio رفته و گزینه ADD Account رو کلیک میکنیم تا به صفحه جدید برود:

2- وارد صفحه جدید که شدیم دوباره گزینه ADD Account را میزنیم

3- در مرحله سوم طبق تصویر عمل میکنیم و گزینه اخر رو میزنیم

4- ودر اخر هم اطلاعات حسا خود رو وارد کرده و گزینه create account را میزنیم و اکانت در سایت ثبت می شود.

((زیگموند فروید))

نظر

تشکر ویژه محسن جان.

نظر

درود بر شما

درود بر اقا محسن عزیز

شما از این اکسپرت چه مدت هست که استفاده میکنید و ایا راضی هستید

این سود خیلی وسوسه کننده است برای یکسال و سه ماه ایا میشه اعتماد کرد در کل شنیدم بعضی از بروکرها که به myfxbook متصل هستند توانایی ساختن حساب ریل تقلبی هم دارند

اگر بیشتر تجربیات خود رو در این زمینه بفرمایید ممنون میشم

با سپاس

نظر

سلام

چه تاپیک پر باری شد

در مورد پست دوست نازنینمون اقا سید که حذف کردم ،، بنا به در خواست خودشان بود ،، بنده ارادت خدمتشون دارم

دوستان ازتون خواهش میکنم هر کدومتون اگر در باره این سوال من پاسخی دارید لطفا ارائه فرمائید

سوال خیلی ساده هست ،، این متاتریدر از نظر حفظ اندیکاتور ها و اکسپرت ها چقدر امنیت داره

مطمنم کسی نیست که در این علم کار کرده باشه و این سوال به ذهنش نیومده باشه

مثلا همین سایت بالا که ترید هاتون را گذاشته اید ایا میتونند اکسپرت شما را بردارند
                    مورد دوم ایا بروکر ها به فولدر اندیکاتور و اکسپرت دسترسی دارند
                    مورد سوم وقتی شما با کسی مشترک کار میکنید منظورم زمانی هست که طرف پسورد اصلی را داره ،( نه اینوستور ) ایا میتونه به فولدر اندیکاتور دسترسی داشته باشه

پس سوال در مورد سه نوع مخاطب یا سه نوع شریک متا هست

ممنون لطفا جواب دهید

شب عید خدا بی عیدی تان نگذاره
                    تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                    قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

خیر. در هر سه مورد جواب منفی است.تا زمانی که هک نشین یا دسترسی غیر مجاز به سیستم شخصیتون ندین امکان نداره. دسترسی غیر مجاز از طریق دریافت فایل مشکوک یا نرم افزارهای ریموت مانند تیم ویور ...... ایجاد میشه. ولی امکان این که در نتیجه سود اوری توجه هکرها به شما جلب بشه یا بروکر براتون پلاگین بزاره احتمالش بالا میره . همچنین با داشتن پسورد اصلی امکان باز و بسته کردن معاملات وجود داره که واضحه........... با تقدیم احترام.
                      ویرایش توسط Mohsen-FX : https://www.traderha.com/member/7671-mohsen-fx در ساعت 03-23-2015, 03:58 PM
                      https://t.me/MoRaFx

نظر

این هم نتایج بک تست ۱۰ ساله اکسپرت روی پوندین

http://pcmupload.traderha.com/uploa...7113644821.jpg
                        ویرایش توسط Hossein_1352 : https://www.traderha.com/member/14653-hossein_1352 در ساعت 03-23-2015, 05:03 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Momayez نمایش پست ها
                          درود بر اقا محسن عزیز

شما از این اکسپرت چه مدت هست که استفاده میکنید و ایا راضی هستید

این سود خیلی وسوسه کننده است برای یکسال و سه ماه ایا میشه اعتماد کرد در کل شنیدم بعضی از بروکرها که به myfxbook متصل هستند توانایی ساختن حساب ریل تقلبی هم دارند

اگر بیشتر تجربیات خود رو در این زمینه بفرمایید ممنون میشم

با سپاس

درود بر شما ممیز جان

شما باید ببینید از بازار چه انتظاری دارید اونوقت باید دید راضی هستد یا خیر بعضی ها با ماهی بالای سی درصد هم راضی نمیشن بعضی ها هم با ماهی ده درصد یا کمتر خدارو شکر میکنن این بسته به دید تریدر داره.راجب سوال دوم شما باید بگم که همچین چیزی صحت نداره که بشه حساب ریل ساخت به صورت تقلبی ولی این نکته را هرگز فراموش نکنین که باید شما بروکری انتخاب کنین که قوانین استفاده از اکسپرت نداشته باشه وگرنه بروکر اکسپرت شما رو با اسکریپت غیر فعال میکنه و اکسپرت ترید نمیکنه این خیلی مهمه اگر سوال دیگه ای دارین من در خدمتم.

((زیگموند فروید))

نظر

درود بر شما ممیز جان

شما باید ببینید از بازار چه انتظاری دارید اونوقت باید دید راضی هستد یا خیر بعضی ها با ماهی بالای سی درصد هم راضی نمیشن بعضی ها هم با ماهی ده درصد یا کمتر خدارو شکر میکنن این بسته به دید تریدر داره.راجب سوال دوم شما باید بگم که همچین چیزی صحت نداره که بشه حساب ریل ساخت به صورت تقلبی ولی این نکته را هرگز فراموش نکنین که باید شما بروکری انتخاب کنین که قوانین استفاده از اکسپرت نداشته باشه وگرنه بروکر اکسپرت شما رو با اسکریپت غیر فعال میکنه و اکسپرت ترید نمیکنه این خیلی مهمه اگر سوال دیگه ای دارین من در خدمتم.
                            ممنون محسن جان

من منظورم از اینکه پرسیدم راضی هستید این بود که چند وقت هست از این اکسپرت استفاده میکنید و ایا میزان سودهی شما به صورت ماهانه با این حسابی که لینک هست یکسان هست شما هم از همان بروکر ی که سازنده اکسپرت استفاده میکنه استفاده میکنید

با سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                              سلام

چه تاپیک پر باری شد

در مورد پست دوست نازنینمون اقا سید که حذف کردم ،، بنا به در خواست خودشان بود ،، بنده ارادت خدمتشون دارم

دوستان ازتون خواهش میکنم هر کدومتون اگر در باره این سوال من پاسخی دارید لطفا ارائه فرمائید

سوال خیلی ساده هست ،، این متاتریدر از نظر حفظ اندیکاتور ها و اکسپرت ها چقدر امنیت داره

مطمنم کسی نیست که در این علم کار کرده باشه و این سوال به ذهنش نیومده باشه

مثلا همین سایت بالا که ترید هاتون را گذاشته اید ایا میتونند اکسپرت شما را بردارند
                              مورد دوم ایا بروکر ها به فولدر اندیکاتور و اکسپرت دسترسی دارند
                              مورد سوم وقتی شما با کسی مشترک کار میکنید منظورم زمانی هست که طرف پسورد اصلی را داره ،( نه اینوستور ) ایا میتونه به فولدر اندیکاتور دسترسی داشته باشه

پس سوال در مورد سه نوع مخاطب یا سه نوع شریک متا هست

ممنون لطفا جواب دهید

شب عید خدا بی عیدی تان نگذاره

درود مهدی جان

سوال اول شمارو باید بگم که شما در ساین اکپرتی قرارنمیدین همه چیز د درایو سی شما قرا داره درنتیجه سایت نمیتونه دسترسی به اکسپرت شما داشته باشه.

سوال دوم هم باید بگم خیر همچین چیزی امکان نداره مگر با هک که اگه ابزار رو درون یک فایل rar قرار میدین عملاتجاوز و سو استفاده رو به صفر میرسونین.

سوال سوم شما هم بازم احتمالش صفر هستش ولی اگه شیک شما پسوورد اصلی رو داشته باشین میتونه رمز حساب رو عوض کنه ولی اگه رمز کابینه رو نداشته باشه شما متونین عملکرد بهتری داشته باشین و راحت تر بر حساب خودتون مسلط بشین.

((زیگموند فروید))

نظر

پردازش ...
                              X