اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نمایش عمق بازار و حجم خرید و فروش در بروکر pcm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نمایش عمق بازار و حجم خرید و فروش در بروکر pcm

سلام به همه دوستان عزیز
    اینجور که من یادم میاد حدود یک سال قبل قرار بود بروکر پی سی ام حجم عمق بازار را به متا تریدر
    اضافه کنه و طبق چیزی که من از یکی از دوستان دستگیرم شده اینه که الان 2 تا محصول نرم افزاری دارن که عمق
    بازار و حجم بید و اسک پشت متاتریدرشون رو نشون میده. یکی یک تولز بار هست که برای دسکتاپ و لپتاپه و یکی هم یک App هست برای اندروید که منتظر نسخه اپلش هم هستن.
    بنده میخواستم ببینم آیا همچین اتفاقی افتاده و این ابزار بوجود آمده اند و اگر این تغییرات انجام شده چرا متاسفانه در این صورت اطلاع رسانی صورت نگرفته
    و اگر این ابزار وجود دارند با توجه به اهمیت آنها برای معامله گران در دسترس مشتریان بروکر قرار نمیگیرند؟
    ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت محترم خواهشمندم نسبت به این مهم اطلاع رسانی نموده و در مورد
    صحت این ادعا شفافیت لازم را انجام بدهند و در مورد نحوه دست یابی به این ابزار ها راهکار ارائه نمایند...
    با تشکر و احترام
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-03-2015, 11:17 PM دلیل: فونت

سلام

همانگونه که مستحضر هستید یکی از وظایف این فروم اطلاع رسانی خدمات و مزایا و برنامه های بروکر pcm می باشد که این بروکر برای مشتریان محترم خود ارائه می نماید، مطمئنا تمامی خدمات و مزایا و سرویس هایی که از طرف پی سی ام بروکرز ارائه شده اند از طریق همین فروم اطلاع رسانی شده اند و اگر مطلبی منتقل نشده شاید یا برای مشتریان داخل ایران درنظر گرفته نشده بودند و یا کلا مدیران فروم ( حداقل شخص بنده ) اصلا درجریان نبوده ام. چون بروکر پی سی ام بیشتر بر روی مشتریان بین المللی تمرکز دارد شاید اصلا برای ایرانیان داخل مرز این ابزار ارائه نشده باشد.

بنده در اولین زمان ممکن این موضوع را از همکاران خود پیگیری کرده و سریعا در همین تاپیک اطلاع رسانی خواهم کرد. حتی درصورت نیاز به اموزش چگونگی کار با این ابزار خواهم پرداخت.

با تشکر و احترام
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
      سلام

همانگونه که مستحضر هستید یکی از وظایف این فروم اطلاع رسانی خدمات و مزایا و برنامه های بروکر pcm می باشد که این بروکر برای مشتریان محترم خود ارائه می نماید، مطمئنا تمامی خدمات و مزایا و سرویس هایی که از طرف پی سی ام بروکرز ارائه شده اند از طریق همین فروم اطلاع رسانی شده اند و اگر مطلبی منتقل نشده شاید یا برای مشتریان داخل ایران درنظر گرفته نشده بودند و یا کلا مدیران فروم ( حداقل شخص بنده ) اصلا درجریان نبوده ام. چون بروکر پی سی ام بیشتر بر روی مشتریان بین المللی تمرکز دارد شاید اصلا برای ایرانیان داخل مرز این ابزار ارائه نشده باشد.

بنده در اولین زمان ممکن این موضوع را از همکاران خود پیگیری کرده و سریعا در همین تاپیک اطلاع رسانی خواهم کرد. حتی درصورت نیاز به اموزش چگونگی کار با این ابزار خواهم پرداخت.

با تشکر و احترام
      سلام.
      اولا ممنونم از اینکه کاملا صادقانه و بی پرده پاسخ این ابهام مطرح شده را دادید. اما میخواستم یه گلایه جدی ازتون بکنم اونم این موضوعه که "بروکر پی سی ام بیشتر بر روی مشتریان بین المللی تمرکز دارد شاید اصلا برای ایرانیان داخل مرز این ابزار ارائه نشده باشد."... شنیدن این جمله برای من شخصا بسیار سنگین بود و امیدوارم برداشت من از این فرموده شما اشتباه بوده باشه، اما لطفاحالا که میخواین با مدیران در این مورد صحبت بفرمایید، این موضوع رو هم بهشون انتقال بدید که مشتریان ایرانی این بروکر اگر حق بیشتری بر گردن شرکت نداشته باشند (بواسطه اینکه سکوی پرتاب و پایه رشد این بروکر از ابتدا بوده اند) کم اهمیت تر از مشتریان بین المللی هم نیستند! ضمن اینکه فکر نمیکنم فراهم نکردن شرایط سود برای هر دسته ای از مشتریان کمکی به سایر مشتریان بکند!!!
      به هر حال به هیچ عنوان توقع چنین دیدگاهی از هیچ بروکری و بالاخص یک بروکر ایرانی الاصل را نداشتم. به هر حال امیدوارم اینگونه تبعیض ها نهایتا شرکت را به هدف خود نائل کند، چرا که من کماکان بعنوان یک ایرانی از موفقیت یک شرکت هموطن خوشحال میشوم.

"چون نیک نظر کرد پر خویش بر آن دید گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست"

نظر

سلام پی سی ام که دیگه ایرانی نیست چند ماه پیش مدیریتش به کل تغییر کرد حتی مدیریت فروم هم عوض شد این توی فروم هم اعلام شد و حتی اسنادش هم توی یه تاپیک قرار گرفت
        به هر حال این ابزار فوق العاده مهم و سود مند هست برای هر تریدری که چه با تکنیکال چه با فاندامنتال و چه با پرایس اکشن معامله کنه
        خواهشا سریعتر اگه چنین ابزاری از طرف بروکر پی سی ام ارائه شده ما راهم سریعا درجریان قرار بدید تا استفاده کنیم
        دوستان لطفا زود قضاوت نکنید شاید اصلا به قول خود آقا آرش ایشون خبر نداشتن وگرنه همون طور که آقا آرش آموزشهای وب مانی و کابین تریدری و افتتاح حساب و پنل آی بی را در فروم قرار دادند اگر از این ابزار عمق و حجم معاملات بازار هم خبر داشتند این راهم اطلاع رسانی میکردند

نظر

نوشته اصلی توسط sarsa نمایش پست ها
          سلام.
          اولا ممنونم از اینکه کاملا صادقانه و بی پرده پاسخ این ابهام مطرح شده را دادید. اما میخواستم یه گلایه جدی ازتون بکنم اونم این موضوعه که "بروکر پی سی ام بیشتر بر روی مشتریان بین المللی تمرکز دارد شاید اصلا برای ایرانیان داخل مرز این ابزار ارائه نشده باشد."... شنیدن این جمله برای من شخصا بسیار سنگین بود و امیدوارم برداشت من از این فرموده شما اشتباه بوده باشه، اما لطفاحالا که میخواین با مدیران در این مورد صحبت بفرمایید، این موضوع رو هم بهشون انتقال بدید که مشتریان ایرانی این بروکر اگر حق بیشتری بر گردن شرکت نداشته باشند (بواسطه اینکه سکوی پرتاب و پایه رشد این بروکر از ابتدا بوده اند) کم اهمیت تر از مشتریان بین المللی هم نیستند! ضمن اینکه فکر نمیکنم فراهم نکردن شرایط سود برای هر دسته ای از مشتریان کمکی به سایر مشتریان بکند!!!
          به هر حال به هیچ عنوان توقع چنین دیدگاهی از هیچ بروکری و بالاخص یک بروکر ایرانی الاصل را نداشتم. به هر حال امیدوارم اینگونه تبعیض ها نهایتا شرکت را به هدف خود نائل کند، چرا که من کماکان بعنوان یک ایرانی از موفقیت یک شرکت هموطن خوشحال میشوم.

"چون نیک نظر کرد پر خویش بر آن دید گفتا ز که نالیم که از ماست که بر ماست"
          درود بر شما

اصلاً چنین دیدگاهی نداشته باشید که pcm رسالت و هدف خود را از مشتریان داخل ایران برداشته است ، بلکه اکنون به دلیل بین المللی شدن و گسترش آن ، به مشتریان غیر فارسی زبان متمرکز تر شده و اینکه برای آنها همانند فارسی زبانان که در ابتدا کلاس های آموزشی برگزار نمود در حال ارایه خدمات رقابتی است که با بهترین امکانات در عرصه بین الملل حضور فعالانه ای داشته باشد

pcm در دل خود فارسی زبانان نخبه را داراست و بدون شک هرگامی برای غیرفارسی ها برداشته میشود گامی برای خودمان مهیا خواهند نمود.

ارادتمند

نظر

نوشته اصلی توسط afshin tavakoli نمایش پست ها
            سلام پی سی ام که دیگه ایرانی نیست چند ماه پیش مدیریتش به کل تغییر کرد حتی مدیریت فروم هم عوض شد این توی فروم هم اعلام شد و حتی اسنادش هم توی یه تاپیک قرار گرفت
            به هر حال این ابزار فوق العاده مهم و سود مند هست برای هر تریدری که چه با تکنیکال چه با فاندامنتال و چه با پرایس اکشن معامله کنه
            خواهشا سریعتر اگه چنین ابزاری از طرف بروکر پی سی ام ارائه شده ما راهم سریعا درجریان قرار بدید تا استفاده کنیم
            دوستان لطفا زود قضاوت نکنید شاید اصلا به قول خود آقا آرش ایشون خبر نداشتن وگرنه همون طور که آقا آرش آموزشهای وب مانی و کابین تریدری و افتتاح حساب و پنل آی بی را در فروم قرار دادند اگر از این ابزار عمق و حجم معاملات بازار هم خبر داشتند این راهم اطلاع رسانی میکردند
            بنده شخصا از آقا آرش عزیز بابت تمام زحمتاشون ممنونم و دستشونو هم به گرمی میفشارم، ضمنا بنده عرض کردم "ایرانی الاصل"...
            بحث من اینه که اینگونه سیاستها که بر.کر بخواد بخشی از ابزارها یا امکاناتش رو در اختیار دسته ای از مشتریان (ایرانی،آلمانی، بورکینافاسویی، مرد، زن، و کلا هرگونه دسته بندی) قرار نده در واقع به معنای کاهش احتمال سود اون دسته از مشتریان و افزایش احتمال متضرر شدنشون میشه... خوب برای شرکتی که درامدش از اسپردی هست که از معاملات مشتریان میگیره، هرچه مشتریها بیشتر و قویتر باشن به نفعشه... ضمن اینکه تضعیف یا حذف بخشی از مشتریان از هیچ نظری به دسته دیگه کمکی نمیکنه (تا اونجا که من میدونم...)
            به هر حال من مخاطبم آقا آرش عزیز نبود و فقط از ایشون درخواست کردم که این مسئله رو با مدیریت در میون بذارن که مشتریهای ایرانی هم مثل هر مشتری دیگه ای دارن معامله میکنن و اسپردشو میدن...
            ممنون.

نظر

سلام و صبح بخیر

جناب sarsa بنده فقط احتمال دادم که شاید اینچنین باشد ( آن هم به این دلیل که مدیریت جدید می تواند برنامه های متفاوتی داشته باشد ) هنوز شخصا دلیل عدم اطلاع رسانی و یا کلا پیشرفت چنین ابزاری برایم روشن و آشکار نشده، شاید در مرحله تست باشد چون آخرین خبری که چند ماه پیش شخصا دارم این بود که تیم فنی در حال کار روی این پروژه بودند و مشخص نیست که چه کسی این صحبت را با جناب شیرانی داشته.
              به هر حال بنده امروز این موضوع را پیگیری خواهم کرد و نتیجه را در همین تاپیک اعلام میکنم.
              ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-04-2015, 01:20 PM
              لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

سلام و صبح بخیر

جناب sarsa بنده فقط احتمال دادم که شاید اینچنین باشد ( آن هم به این دلیل که مدیریت جدید می تواند برنامه های متفاوتی داشته باشد ) هنوز شخصا دلیل عدم اطلاع رسانی و یا کلا پیشرفت چنین ابزاری برایم روشن و آشکار نشده، شاید در مرحله تست باشد چون آخرین خبری که چند ماه پیش شخصا دارم این بود که تیم فنی در حال کار روی این پروژه بودند و مشخص نیست که چه کسی این صحبت را با جناب شیرانی داشته.
                به هر حال بنده امروز این موضوع را پیگیری خواهم کرد و نتیجه را در همین تاپیک اعلام میکنم.
                سلام و عرض ادب خدمت شما
                مرسی از زحمات و پیگیریهای مفید شما
                هدف بنده از ایجاد این تاپیک در ابتدا بررسی صحت و سقم موضوع است و در نهایت در صورت تایید چنین مطلبی انتظار اطلاع رسانی و در اختیار داشتن ابزار مناسب این کار..
                بنده به هیچ وجه قصد زیر سوال بردن عملکرد شخص یا گروهی را نداشته و ندارم و امیدوارم دوستان به این موضوع توجه کامل را داشته باشند و از حاشیه سازی خودداری فرمایند چون هدف کسب ابزاری ایست که میتواند تریدهای ما را دگرگون نماید و به حاشیه بردن موضوع نتیجه مثبتی نخواهد داشت....
                امید وار هم هستم که به قول شما این پروژه به سرانجام رسیده باشد و وجود چنین ابزاری از طرف بروکر تایید شود و با دسترسی به این ابزار بتوانیم تریدهایمان را مطمئن تر وایمن تر انجام دهیم....
                ایجاد چنین ابزاری توسط بروکر نقطه مثبت بزرگی برای بروکر محسوب میشود و باعث اطمینان و آرامش مشتریان خواهد بود....
                بنده در پستی که چند ماه پیش توسط دوستی گذاشته شده بود مشاهده کردم که ایشان شخصا به بروکر مراجعه کردند و در این مورد ازشون سوال کردند و آنها هم تایید کردن که این پروژه در حال انجام هست (دارم دنبال اون پست میگردم و اگه ویرایش یا حذف نشده باشه حتما اینجا قرار خواهم داد )تا اینکه چند روز قبل من ازشون پیگیری کردم و ایشان جواب بنده را دادند و گفتن که پروژه به نتیجه رسیده و بروکر فایل مربوطه را برای خود ایشان فرستاده !!!!!
                از شنیدن این خبر خوشحال شدم که چنین ابزاری بوجود آمده ولی در عین حال احساس فرزند خواندگی هم بهم دست داد که چرا بروکر این ابزار را در اختیار همه مشتریان قرار نداده ؟؟چون اگر این ابزار در حال تست و گسترش بود نباید در اختیار شخص خاصی قرار میگرفت !!!!درضمن این دوست عزیز که به بنده این موضوع را گفتن خودشون ایرانی هستن و به طبع این فکر که بروکر به مشتریان خارجی خود بخواهد اهمیت و اعتبار بیشتری بدهد منتفی است و از این راه به بروکر سودی نمیرسد...
                در نتیجه تمام صحبت های این دوست عزیز بنده تصمیم گرفتم پیگیری لازم را انجام بدهم چون عدم اطلاع رسانی این موضوع تنها یک دلیل میتواند داشته باشد و آن هم بی برنامه گی ایست والا علت دیگه ای نخواهد داشت...با توجه به این موضوع که بچه تا گریه نکنه بهش غذا نمیدن من هم تصمیم گرفتم در تاپیک عمومی به بررسی این موضوع بپردازم و امیدوارم که به جواب قانع کننده ای از سمت بروکر دست پیدا کنم و تو این ایام نوروز با در اختیار داشتن این ابزار ما هم عیدی خود را از بروکر گرفته باشیم....
                با تشکر و سپاس
                ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-04-2015, 01:20 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Sarsa نمایش پست ها
                  بنده شخصا از آقا آرش عزیز بابت تمام زحمتاشون ممنونم و دستشونو هم به گرمی میفشارم، ضمنا بنده عرض کردم "ایرانی الاصل"...
                  بحث من اینه که اینگونه سیاستها که بر.کر بخواد بخشی از ابزارها یا امکاناتش رو در اختیار دسته ای از مشتریان (ایرانی،آلمانی، بورکینافاسویی، مرد، زن، و کلا هرگونه دسته بندی) قرار نده در واقع به معنای کاهش احتمال سود اون دسته از مشتریان و افزایش احتمال متضرر شدنشون میشه... خوب برای شرکتی که درامدش از اسپردی هست که از معاملات مشتریان میگیره، هرچه مشتریها بیشتر و قویتر باشن به نفعشه... ضمن اینکه تضعیف یا حذف بخشی از مشتریان از هیچ نظری به دسته دیگه کمکی نمیکنه (تا اونجا که من میدونم...)
                  به هر حال من مخاطبم آقا آرش عزیز نبود و فقط از ایشون درخواست کردم که این مسئله رو با مدیریت در میون بذارن که مشتریهای ایرانی هم مثل هر مشتری دیگه ای دارن معامله میکنن و اسپردشو میدن...
                  ممنون.
                  سلام و صبح بخیر

این ابزار شخصاً بر روی بازار بورس کالای دبی مشاهده کردم و تیم نرم افزاری برای بازار ارز و متاتریدر شرکت طراحی کرده بودند که باز تولبار آن را مشاهده کردم. خوب این ابزار ها جهت تسهیل در کار تریدرها میباشد اینکه شرکت اطلاع رسانی نکرده است خاطر ندارم و اگر چنین بوده ، تقصیر شرکت نیست تقصیر افرادی مثل بنده هست . حال صبور باشید به زودی پاسخ دریافت خواهید کرد و اگر این نرم افزار تکمیل شده باشد ایرانی و غیر ایرانی نداریم همه یکسان هستند و نمیدانم چرا چنین دیدگاهی به دوستان الهام شده است. بچه های عزیز ما مدیر و کارمند فکر کنم فارسی زبان باشیم و از بین همین بچه ها بودیم و هستیم و چیزی جدا نیست. درسته قبول دارم سال قبل افت داشتیم به خصوص خودم به خاطر وضعیت خدمتی و اینکه مدیران تغییر کردند ساز و کار متفاوت تر شد .و اینم بگم افت ما در روابط صمیمانه بود نه چیز دیگری و باز از خودم شروع کردم محیط را دوستانه تر کنم و مثل قدیما همه بچه ها نام هم بدانند و ارتباط داشته باشند و از حالت خشک سازمانی کم رنگ تر کنیم.

نگران نباشید ، خلیل با ذهن پخته تر برگشته و ... دوستون دارم شاد باشید
                  ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-04-2015, 01:24 PM

نظر

با عرض سلام خدمت جناب آقای شیرانی عزیز
                    خواستم از شما بابت پیگیری چنین موضوع مهمی تشکر وقدردانی کنم امیدوارم که در تمام مراحل زندگی موفق وپیروز باشید و همچنین از مدیریت محترم بروکر تقاضا می کنیم که اگر چنین نرم افزار مفیدی تهیه شده انشالله هر چه سریعتر در اختیار کاربران برورکر قرار بگیره که همه بتونن از این امکان فوق العاده استفاده کنند.

نظر

نمایش حجم و عمق بازار برای مشتریان بزرگترین ابزار سود دهی هست که تا بحال داره در اختیار مشتریان یه بروکر قرار میگیره تا الان ندیدم هیچ بروکری چنین ابزاری به مشتریانش داده باشه هرچه اندیکاتور هم در اینترنت موجود هست فقط قادرند که حجم معاملات همون بروکر را نشون بدهد نه عمق بازار را که این هیچ ارزشی نداشته ولی الان ما میبینیم که پراهمیت ترین زاویه بازار داره برامون روشن میشه
                      شخصا افتخار میکنم تو بروکری افتتاح حساب کردم که این قدر به فکر سود کردن مشتریهاش هست و افسوس میخورم که دیر باهاش آشنا شدم. این ابزار همون طور که اقا افشین گفتند برای اکثر دسته های ترید اعم از تکنیکال و فاندامنتال و غیره مفیده چون فقط کافیه مکان مناسب ورود به معامله را از هر طریقی که بلدیم بدست بیاریم و بعد با توجه به تاییدی که عمق بازار بهمون میده با اطمینان بیشتر وارد بشیم

نظر

با سلام خدمت آقای شیرانی و تشکر بابت پیگیری این نرم افزار

امیدوارم هرچه زودتر با تایید بروکر مبنی بر وجود این نرم افزار و در اختیار قرار دادن آن برای استفاده تریدر ها در جهت افزایش سود آوری و بهینه کردن پوزیشن های کمک بزرگی را به جامعه تریدری پی سی ام نمایند.

نظر

جناب شیرانی تشکر ویژه بابت این اطلاع رسانی .

امیدوارم این ابزار در اختیار مشتریان بروکر قرار بگیره تا بتوانیم با اطمینان بیشتر معامله کینم.

به هر حال ارائه این ابزار از طریق بروکر ، یک بازی برد - برد است که هم به سود تریدرهاست و هم بروکر

نظر

من خیلی وقته دارم از این نرم افزار استفاده میکنم و تعجب میکنم چرا تا الان چیزی اعلام نشده در موردش. اینکه به من دادند این نرم افزار رو، فورا مورد اینکه شاید به ایرانیها نمیخوان بدن رو کاملا و به وضوح نقض میکنه. عمق بازار پشت بید و اسک متاتریدر با حجم سفارشها، قیمت آخرین معامله انجام شده در بازار، خبرهای فایننشال به صورت لحظه ای و زمان باز شدن و بسته شدن بازار ها توش هستند. اینهمه اطلاعات با ارزش یکجا و اصلا صحبتی راجع بهش نمیشه. پنجره عمق بازار رو میشه گذاشت روی متاتریدر و عملا هردو رو میشه همزمان دید. درست انگار که خود پلتفرم چنین امکانی داشته باشه. واقعا نمیدونم چرا چنین چیزی با اینهمه اهمیت اصلا اعلام نشده. فکر نمیکنم هیچ بروکر دیگه ای در دنیا چنین محصولی داشته باشه. حالا باز یک عده معلوم الحال ممکنه پیدا بشن بگن چرا اینجوری علنی تبلیغ بروکر رو میکنید و اینقدر تبلیغش رو کردید حالمون به هم خورد و ... امثال چنین کسانی البته من میدونم از چی حالشون به هم میخوره. از پیشرفتهای واقعا بزرگ و سریعی که یک ایرانی کرد. چون اصولا ما ایرانیها چشم نداریم ببینیم یک ایرانی پیشرفت کنه اونم با چنین ابعاد و سرعتی. همون ایرانی که 8 سال گفتند آی امسال دیگه ورشکست میشه، آی از روشهای کثیف برای مطرح کردن خودشون استفاده میکنن، آی اصلا بروکر نیستن وایت لیبلند و .... هر دروغ شاخداری که به عقل محدودشون میرسید. خوب واقعا آیا بروکر دیگه ای در دنیا سراغ دارید که چنین امکانی به تریدرهاش بده؟ هر انسان سالم و بی طرفی حرف بنده رو تایید میکنه. من برعکس میخوام بگم پی سی ام و فرومش واقعا بیش از حد متواضع هستند که این سرعت پیشرفتشون رو کمتر کرده و اصلا در زمینه بازاریابی خوب نیستند.

نظر

نوشته اصلی توسط piraste نمایش پست ها
                              من خیلی وقته دارم از این نرم افزار استفاده میکنم و تعجب میکنم چرا تا الان چیزی اعلام نشده در موردش. اینکه به من دادند این نرم افزار رو، فورا مورد اینکه شاید به ایرانیها نمیخوان بدن رو کاملا و به وضوح نقض میکنه. عمق بازار پشت بید و اسک متاتریدر با حجم سفارشها، قیمت آخرین معامله انجام شده در بازار، خبرهای فایننشال به صورت لحظه ای و زمان باز شدن و بسته شدن بازار ها توش هستند. اینهمه اطلاعات با ارزش یکجا و اصلا صحبتی راجع بهش نمیشه. پنجره عمق بازار رو میشه گذاشت روی متاتریدر و عملا هردو رو میشه همزمان دید. درست انگار که خود پلتفرم چنین امکانی داشته باشه. واقعا نمیدونم چرا چنین چیزی با اینهمه اهمیت اصلا اعلام نشده. فکر نمیکنم هیچ بروکر دیگه ای در دنیا چنین محصولی داشته باشه. حالا باز یک عده معلوم الحال ممکنه پیدا بشن بگن چرا اینجوری علنی تبلیغ بروکر رو میکنید و اینقدر تبلیغش رو کردید حالمون به هم خورد و ... امثال چنین کسانی البته من میدونم از چی حالشون به هم میخوره. از پیشرفتهای واقعا بزرگ و سریعی که یک ایرانی کرد. چون اصولا ما ایرانیها چشم نداریم ببینیم یک ایرانی پیشرفت کنه اونم با چنین ابعاد و سرعتی. همون ایرانی که 8 سال گفتند آی امسال دیگه ورشکست میشه، آی از روشهای کثیف برای مطرح کردن خودشون استفاده میکنن، آی اصلا بروکر نیستن وایت لیبلند و .... هر دروغ شاخداری که به عقل محدودشون میرسید. خوب واقعا آیا بروکر دیگه ای در دنیا سراغ دارید که چنین امکانی به تریدرهاش بده؟ هر انسان سالم و بی طرفی حرف بنده رو تایید میکنه. من برعکس میخوام بگم پی سی ام و فرومش واقعا بیش از حد متواضع هستند که این سرعت پیشرفتشون رو کمتر کرده و اصلا در زمینه بازاریابی خوب نیستند.
                              سلام جناب پیراسته .
                              خیلی خوشحالم که این ابزار ایجاد شده و شما از آن به بهترین نحو استفاده می کنید و از آن ابراز رضایت می کنید .

واقعا تعجب می کنم که این ابزار ایجاد ولی هیچ خبری از اعلام عمومی آن نیست . چرا بروکر پی سی ام تا به حال این محصول را عمومی نکرده و آن را در اختیار مشتریان خود قرار نداده است. این موضوع حتی در سایت بروکر هم مطرح نشده است چه برسد به اینکه در فروم فارسی آن مطرح گردد.

جناب پیراسته ، چگونه می توان این محصول را تهیه کرد؟ ایا این امکان وجود دارد تا شما آنرا در اختیار عموم قرار دهید.؟

نظر

پردازش ...
                              X