اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

قدردانی از جناب پول دوست

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• قدردانی از جناب پول دوست

متسفانه جناب پول دوست.چارتی رو میذاشتن که باهت حرف میزد فقط مثل این خرجنگ قورباغه نقطه ورود نداشت حالا بعدا متوجه میشین

همه ما عادت کردیم یکی بهمون بگه بخر و بفروش به حقا راست گفت اگه سیگنال بخوام بدم 10000 دلار هزینشه.از نقشه راه چیزی نفمیدین جون نقشه خوانی بلد نبودین
    ویرایش توسط حسین مهربانی : https://www.traderha.com/member/5476-حسین-مهربانی در ساعت 05-21-2015, 04:00 PM
    فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

من هم از نحوه رفتار با ایشون و ادامه ندادن فعالیت ایشون متاسف شدم ، هر چند منم چیزی از چارتی که ایشون میذاشتن متوجه نشدم تا این لحظه
    مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

نوشته اصلی توسط حسین مهربانی نمایش پست ها
      متسفانه جناب پول دوست.چارتی رو میذاشتن که باهت حرف میزد فقط مثل این خرجنگ قورباغه نقطه ورود نداشت حالا بعدا متوجه میشین

همه ما عادت کردیم یکی بهمون بگه بخر و بفروش به حقا راست گفت اگه سیگنال بخوام بدم 10000 دلار هزینشه.از نقشه راه چیزی نفمیدین جون نقشه خوانی بلد نبودین
      پست آخر ایشون رو دیدید؟
      با اون نوع حرف زدنشون همون بهتر که برن،کسی که آرزوی شادی میکرد یه دفعه هر چی از دهنش درمیومد گفت
      شما هم همه رو نفهم خطاب کردید
      شما نقشه خوانی میفهمی نقشه رو ازشون بگیر برید دنبال گنج!

نظر

نوشته اصلی توسط حسین مهربانی نمایش پست ها
        متسفانه جناب پول دوست.چارتی رو میذاشتن که باهت حرف میزد فقط مثل این خرجنگ قورباغه نقطه ورود نداشت حالا بعدا متوجه میشینهمه ما عادت کردیم یکی بهمون بگه بخر و بفروش به حقا راست گفت اگه سیگنال بخوام بدم 10000 دلار هزینشه.از نقشه راه چیزی نفمیدین جون نقشه خوانی بلد نبودین
        سلام جناب مهربان .کم لطفی میکنید که زحمات دوستان رو خرچنگ قروباغه می نامید این عزیزان به روشهایی که میتوانند و بلد هستند نظرات شخصی قرار میدن به این امید که اگر اشتباهی دارند استادی بزرگوار پیدا بشه و در جهت بهبود تحلیلشون کمکشون کنه و اگر هم اشتباهی نداره سایر دوستان هم در سود و شادی خودش شریک کنه .جناب مهربان نامهربانی فرمودید که نقشه خوانی بلد بودید و به نابلدهایی چون من آموزش ندادید که شاید همچون منهایی هم قدر جناب پولدوست رو میدونستند و همه کنار هم در شادی و سود شریک می بودیم .کاش شما آستین بالا بزنید و نقشه خوانی بیاموزید به ما و جناب پولدست هم تجدید نظر کنند .باهم و کنانر هم پرسود و شاد باشیم .

نظر

یه چند نفری تو این فروم هستند ببخشیدا معذرت میخوام خیلی عذر میخوام خیلی خیلی ببخشید ولی دیگه دارن حال ادم بهم میزنن
          هر از چند گاهی میپرن به اساتید فرم...واقعا تاسف رو باید به حال شما خورد که به جای سعی و تلاش همه چی رو میخواین مفتی صاحب بشین...

بنده به شخصه یک نکته مهم از نقشه های جناب مهندس گیتی عزیز و بزرگوار ( ایدی پولدوست ) فهمیدم و همون یه نکته کمک زیادی بهم در ترید کرده

من از مدیریت فروم گلایه دارم...این احترام گذاشتن به نظر همه کاربران نیست...این میدان دادن به چنین افرادیست که فضای فروم رو سمی کنند و جلوی نشر مطالب جدید توسط اساتید برتر کشورمون رو بگیرن...

اگه شیوه برخورد با این افراد صحیح بود هرازگاهی فضای فروم اینچنین سمی نمیشد...خواهش میکنم به نتیجه بنگرید...

من تنها یک پیشنهاد دارم و ان هم این است که وقتی چنین فعالیت هایی مشاهده میشود و بی احترامی به اساتید میشود فورا ایدی یا ایپی شخص خاطی بن شود چرا که چنین فردی هیچ وقت نخواهد توانست برای فروم پرسپولیس نقش درست و مناسبی ایفا کنند.

نظر

با سلام،

لازم دیدم نکاتی را راجب این موضوع عرض کنم. اولا آی دی جناب گیوتین به دلیل انتقاد به صورت نادرست، به مدت یک هفته بن شدند. ولی پستهای آخر آی دی جناب پولدوست نیز که از روی عصبانیت نوشته شده بود به نوعی به یک چشم دیدن همگان بود.
            از این جهت که تاپیک اختصاصی خود ایشان است ما به ایشان مدیریت کامل روی پستهای تاپیکشان داده ایم و ازشون خواهش کرده ایم که هر موقع خودشان خواستند با سعه صدر و آرامش بیشتری پاسخ گوی دوستان باشند و با توجه به شیوه نوشتار و پستهایی که ازشون دیده ایم مطمئنا این انتظار از طرف ایشان بر آورده خواهد شد.

با احترام

نظر

من حدود 4-5 سال است که پولدوست را میشناسم از سایت قیمت ها تا به کنون،

اما به وضوع میتوان مشاهده کرد که رفتار ایشون مقداری تغییر کرده، و اینکه انشالله که شادی سرتاسر وجودش باشه.

من خودم یه شعری گفتم که فکر میکنم به ایشون برخورد،امیدوارم الان اگر احیانا این پست رو میخونن من رو ببخشن و از ایشون صمیمانه عذر خواهی میکنم واقعا منظور بدی نداشتم و فقط مزاح بود.

شادی سر تا سر وجودتان
              ویرایش توسط پولدوست : https://www.traderha.com/member/10107-پولدوست در ساعت 05-23-2015, 12:33 AM

نظر

اقا من اینو میگم چرا یکی سیک تازه میاره اینکارو باهش میکنبد یک زمان اقای مهدی موسوی الانم اقای پول دوست

دوست عزیزی که میگی من هیچی نمیفهمم شد یکبار طوری فیبورو بکشی که مثل فیبو ایشون بشه.یا حداقل سعی کنی. غرق شدیم در الیوت هارمونیک
                نمیدونم ولی یک نصیحتی ایشون در امضاش داشت خیلی جالب بود کسی که شیوه ترید خودشو اموزش میده داره اشتباهات خودشو میفروشه

بگذریم خوش باشین.من اشتباه میکنم وهمه شما درست میگین ببخشید
                فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

نظر

نوشته اصلی توسط ناظرسایت نمایش پست ها
                  با سلام،

لازم دیدم نکاتی را راجب این موضوع عرض کنم. اولا آی دی جناب گیوتین به دلیل انتقاد به صورت نادرست، به مدت یک هفته بن شدند. ولی پستهای آخر آی دی جناب پولدوست نیز که از روی عصبانیت نوشته شده بود به نوعی به یک چشم دیدن همگان بود.
                  از این جهت که تاپیک اختصاصی خود ایشان است ما به ایشان مدیریت کامل روی پستهای تاپیکشان داده ایم و ازشون خواهش کرده ایم که هر موقع خودشان خواستند با سعه صدر و آرامش بیشتری پاسخ گوی دوستان باشند و با توجه به شیوه نوشتار و پستهایی که ازشون دیده ایم مطمئنا این انتظار از طرف ایشان بر آورده خواهد شد.

با احترام
                  با سلام !

من هم لازم دیدم نکاتی رو عرض کنم !
                  بسیار متعجبم که کجای انتقاد من ناردست بوده ! خوشحال میشم حداقل توضیحی بدید ! این رفتار دیکتاتور گونه از طرف شما واقعا باعث تاسف است ! چرا که به جای بن کردن کسی که فرهنگ استفاده از فروم رو نمیدونه و الفاظ رکیک بکار میبره بر عکس طرف را ستایش میکنیم و طرف دیگر را بن میکنید !
                  دوستان مکرر از واژه استاد استفاده کردند که بر فرض محال که ایشان استاد باشند باید اولین رکن استادی که ادب است رو یاد میگرفتند و اعضای فروم رو لاشخور سیگنال معرفی نمیکرند !
                  در رابطه با دوستانی که مرا آماتور خواندند هم فقط میتونم بگم با افتخار این لقب رو میپذیرم!
                  لازم نمیدونم سوابق خودم رو بگم چون مسلما خیلی هاشون خجالت زده میشوند !فقط همین اندازه بگم در یکی از بزرگترین و معروفترین شرکتهای مالی دنیا مشغول هستم ! و اتفاقا علارقم تدریس تو این حوزه در دانشگاه با افتخار خودم رو آماتور میدونم و از اتفاقا اینجا از خیلی از دوستان ایده های ناب گرفتم که اکثرشون علارغم دانش بالاشون زیر بار القاب استاد پوشالی که مثل نقل و نبات اینجا استفاده میشه نمیرن.
                  چیزی که الان استنباط کردم اینه که اینجا پر شده از طرفداران .... نقشه خونی و ....
                  اصلا من هم میخواستم راجب همین ها این دوست خشمگینمون رو به چالش بکشم ! شاید هم من چیزی یاد میگرفتم شاید هم چیزی به آموخته های ایشون اضافه میشد ! انتقادمم در کیفت تصاویر بود ! که خوب دیدید چطور جواب دادند ! بیان برام درست کنند ! 10000 دلار بدید سیگنال بدم ! خوب این جوابها چیزی جز غرور کاذب رو نشون میده ؟! منم بدون هیچ توهینی غیر مستقیم با یک مثال خواستم ایشان رو متوجه برخوردشون کنم ! باقی ماجرا هم که مشخصه ! و ای کاش مدیریت محترم هم آنها را پاک نمیکرد ! چرا که اگر حق با شما و ایشان بود و شما هم که مرا بن کرده بودید ! اینجا انسانهای شریف و عاقلی بودند که میتونستند تشخیص بدند حق با کیست ! ولی با این کار نشان دادید حق با شما نبود !

نظر

تقدیم به افرادی که براحتی موجب آزرده خاطر دیگران میشوند:

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

درود بر شما.

شادی سراسر وجودتان.

این ارزو حدود ۱۲ سال برای همه دوستان دارم.

جناب اقای مهربانی و دیگر دوستانی که من را تا بدینجا همراهی کردید : سپاس بیکرانم تفدیم به شما و وجود پاکتان.

متاسفانه در انجمن های زیادی بودم و نتیجه ارايه روش تحلیلی را خوب می دانم. بودند دوستانی و هستند دوستانی که ( دوست نه حیف کلمه دوست ) که ساعت ها برایشان زمان گذاشتم و نهایتا با کمال پرویی و ... همه چیز را به نام خود ثبت و ضبط می کردند...

هستند کسانی که کلیه فعالیت فردی را دنبال می کنند و روز و شب تماس های تلفنی می گیرند...
                      و نهایتا با انکه اسمشان برند و کلامشان امضا چک سفیده در این دنیای بازار تبادلات ارزی است باز نیاز به کمکشان گوشم را به درد می اورد.

و وقتی که می بینند راهی به جایی ندارند اقدام به تخریب و ترور شخصیت می کنند....

من از کسی گله ندارم. و نه از دست کسی ناراحت نیستم. اما دلیلی نداره که همه دوستان سلیقه من را در معامله و ترید قبول داشته باشند.

به همین دلیل کلیه پست ها را پاک کردم.

متاسفم اما باید فردی یا افرادی اآن پیام را می خوانند که خوانند...

همان کسانی که با پیام خصوصی در Skype به بدترین شکل ممکن خبردادند که اقا / خانم گیوتین برای من مطالبی را نوشته اند...

اگر به غیر اون کسان، به فردی بی احترامی شد از ایشان عذر خواهی می کنم.

اما در خصوص روش :
                      خیلی از دوستان پیام دادند که این روش چگونه است اما لطف نکردند چند پست قبل را مطالعه کنند.

اشکال ما اینجاست که فکر می کنیم همه چیز در اندیکاتورهاست.

اما نمی دانیم اندیکانور را من و امثال من می نویسند بر اساس نیازمندی خودم.

اگر نمی توانید نقشه راه را بخوانید پس اچارت پایین را حتما با دانش تکنیکال خود می توانید بخوانید....

دوست بزرگوار، من هرگز روش خودم را ارایه نکردم زیرا لزومی به این کار ندیدم.... زیرا دلیلی نمی بینم تا با دیگران بجنگم...

اما در خصوص روش ارايه مطالب :
                      ما تنها دو خط داشتیم.
                      خط تعادلی و خط مفاومت و حمایت (.این بخش را توضیح نمی دهم. )

خط تعادلی خطی بود که قیمت علاقه داشت به سمت آن حرکت کند و در هر حرکت قیمت این خط تغییر می کرد. و در بسیاری مواقع توان لمس این خط را نداشت و در مواردی که ان را لمس می کرد دو اتفاق می افتاد :
                      ۱. لمس خط و بازگشت به خط اکسترمم خود.
                      ۲. نفوذ در خط و ترسیم خطوط فیبوناچی

که در ۸۰ درصد موارد قیمت در این محدوده شروع به نوسان های رفت برگشتی می کرد که با فلش نمایش می دادم

روش ترسیم فیبوناچی بسیار متنوع می باشد. و من هم به الگوهای هارمونیک ( البته نه به خووبی شما ). اگاهی و در برخی مواقع استفاده می کردم.

اما فیبوناچی ترسیمی من یک منطفه را نشان می داد که قیمت با ورود به آن همانند یک پرنده سرگردان می شد و داپما خودش را به این طرف و ان طرف می زد.....

اگر عکس ها را دارید نگاهی بیندازید... وقتی قیمت از یک خط حمایت / مقاومت گذر می کند چه رفتاری پیدا می کنه ؟

آیا قیمت رها نمی شه ؟
                      فشار بر قیمت کم نمی شه و ...

زیر امضای خودم نوشتم از من پرسش نکنید که چطور تحلیل می کنم اما دوستان متناوب این سوال را پرسیدند.

اما بزرگواری متعجب شدند که روزانه ۱۳ چارت را مونیتور می کنم...
                      خوب لزومی ندارد که شما ۱۳ چارت را نگاه کنید.
                      تنها به دو نمودار نیز می توان اکتفا کرد...

در خصوص فروش تحلیل من علاقه ای به این کار نداشتم و ندارم...
                      اگر قیمت ۱۰۰۰۰ دلار را دادم خواستم برای خودم داستانی را تداعی کنم.

حکابت مردی که مادرش را به بازار برد تا بفروشد... شب هنگام وقتی برگشت از او پرسیدند که چرا مادرت را نفروختی ؟ او پاسخ داد قیمتی دادم که کسی نخرد..

به هر حال اگر جسارتی به دوستان این مجموعه شد، و خاطر دوستان به هر دلیل از ارایه نمودارها مکدر شد ( و به روش های عمومی مثل موج خوانی و الگوها و ترسیم فیبوها و ... جسارت شد) از همه طلب بخشش می کنم...

در انتها از بزرگواری و بزرگمنشی مدیریت محترم این مجموعه نیز کمال تشکر را دارم.

گر به دولت برسی مست نگردی ، مردی
                      گـــر به ذلت برسی پست نگردی ، مردی
                      اهل عــــــالم همه بازیچه دست هوسند
                      گـــــر تو بازیچه این دست نگردی ، مردی

ایام به کام...

http://pcmupload.traderha.com/uploa...2233448391.png

ویرایش توسط پولدوست : https://www.traderha.com/member/10107-پولدوست در ساعت 05-21-2015, 11:27 PM

نظر

این هم دو عکس یادگاری برای تمام دوستان و بزرگواران این مجموعه...

پیشتر برای یکی از دوستان نوشته بودم خط تعادلی یورو ین رو

http://pcmupload.traderha.com/uploads/143223542951.png

http://pcmupload.traderha.com/uploa...2235429982.png

شادی سراسر وجودتان.

این هم برای بدخواهان :
                        همیشه رنگ چشمانم را به خاطر داشته باش. زیرا گرگ انقدر شکارش را دنبال می کند تا شکار خودش را تسلیم کند...

http://pcmupload.traderha.com/uploa...2122427221.jpg
                        ویرایش توسط پولدوست : https://www.traderha.com/member/10107-پولدوست در ساعت 05-22-2015, 12:01 AM

نظر

نوشته اصلی توسط پولدوست نمایش پست ها
                          این هم دو عکس یادگاری برای تمام دوستان و بزرگواران این مجموعه...

پیشتر برای یکی از دوستان نوشته بودم خط تعادلی یورو ین رو

http://pcmupload.traderha.com/uploads/143223542951.png

http://pcmupload.traderha.com/uploa...2235429982.png

شادی سراسر وجودتان.

این هم برای بدخواهان :
                          همیشه رنگ چشمانم را به خاطر داشته باش. زیرا گرگ انقدر شکارش را دنبال می کند تا شکار خودش را تسلیم کند...

http://pcmupload.traderha.com/uploa...2122427221.jpg

اقای مهندس گیتی عزیز استاد عزیز و گرانقدر
                          لطفا این مجموعه رو ترک نکنید...ما به وجود افرادی چون شما نیاز داریم
                          همین عکسهای شما پر از نکته هست و پر از مفهوم
                          خواهشا به فعالیت خودتون ادامه بدید...
                          شما به بزرگواری خودتون ببخشید
                          دل همه ما با شماست

نظر

درود بر شما

امرزو داشتم این بحثو دنبال میکردم و به خودم گفتم باز بحث های تکراری که همیشه در فروم های فارسی زبان مد و رایج بوده و دیگه یک چیز عادی هستش.ولی باید چند نکته رو بگم.اول کمی راجب مارکت صحبت کنیم. این مارکت بسیار وسوسه انگیر و پر زرق و برق هستش ممکنه هرکسی اسیر این زرق و برق این بازار بشه و متضرر بشه چیزی که بارها من به کسایی که بهم پیام دادم یا اموزش دادم گفتم.این بازار ساده تر از اونی هست که فکرش رو بکنیم فقط باید ساده دیدش خودمون رو به سادگی عادت بدیم چون این مارکت شخصیت مارو میسازه ولی متاسفانه اکثرا اسیر این زرقو برق هستند و فکر میکنن این بازارو یک قول رام نشدنی هستش و دنبال معجزه میگردن.پس سعی کنیم دیدمون رو عوض کنیم و یک دید ساده تر بهش داشته باشیم مطمئن باشین حتما موفق خواهید شد.

من همیشه به کسایی که اموزش میدن و نکته ای رو به کسی یاد میدن بدون هیچ چشم داشتی احترام زیادی قائل هستم و همیشه سعی میکنم به بهترین شکل ازشون مطالب رو یاد بگیرم و همیشه هم دست بوس زحماتشون بودم و خواهم بود.امیدوارم دوستان هم این احترام متقابل رو رعایت کنن که مبادا ناراحتی پیش بیاد.پس خواهش میکنم به هم احترام بزاریم و اگه مشکلی هم وجود داشت سکوت کنیم چون اینجا یک محیط مجازی هستش.

از اقای پولدوست هم بابت مطالبشون تشکر میکنم امیدوارم تو تمام مراحل زندگیشون موفق باشن و مثل گذشته به کارشون با قدرت ادامه بدن.

یا حق
                            دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

نوشته اصلی توسط پولدوست نمایش پست ها
                              متاسفم اما باید فردی یا افرادی اآن پیام را می خوانند که خوانند...

همان کسانی که با پیام خصوصی در Skype به بدترین شکل ممکن خبردادند که اقا / خانم گیوتین برای من مطالبی را نوشته اند...

اگر به غیر اون کسان، به فردی بی احترامی شد از ایشان عذر خواهی می کنم.

واقعا از این بلند منشیتان تشکر میکنم ! مسئله ای بود بین من و شما حالا نمیدونم منظور شما از آن کسان چه کسانیست که اگر طبق گفته شما تنها گفته اند که من برای شما چیزی نوشته ام چرا باید بهشون توهین بشه ! به هر حال لابد لایق توهین بودند از نظر شما که اگر به اونها توهینی شده از نظر شما حتی لایق عذر خواهی نیستند.
                              این که حالا بین شما بود و آنها اگر من هم شامل اون کسان لحاظ کردید بازم ایرادی نداره ! چون من به خودم نگرفتم چون من نه به سیگنال کسی نیاز دارم و نه به خودم شک دارم که دنبال انگشتری یا .... مردار باشم! پس اون توهین اصلا شامل حال من نمیشد !
                              ولی اینجا از شما و از همه کسانی که از من رنجشی دارند عذرخواهی میکنم بدون تبصره !
                              خیالتون هم راحت اگر قصد ادامه دارید که امید وارم داشته باشید دیگر در تاپیک شما چیزی نخواهم نوشت چون درک متقابلی بین ما وجود نداره پس بهتره همدیگر را ناراحت نکنیم .

این هم برای کسانی که راحت دیگران را قضاوت میکنند :
                              When you judge another, you do not define them, you define yourself.

با آرزوی موفقیت برای شما و همه دوستان
                              بدرود

نظر

پردازش ...
                              X