اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Test :Success or Failur

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• Test :Success or Failur

این استراتژی برای تریدهای کوتاه مدت و گسب از 10 تا 30 پیپ میباشد.
    در این روش که به مرور و با موقعیت های لایو تشریح خواهد شد خطوط حمایت و مقاومت (مناطق عرضه و تقاضا) پیووتهای روزنه-هفتگی و ماهیانه و مووینگ 120 هم چنین تیک وولیام دارای اهمیت زیادی برای ورود و خروج است.
    از هفته آینده با موقعیت های لایو سعی میکنم تا آنجا که بتوانم در خدمت دوستان باشم.تا ان موقع به تصاویر زیر نگاه کنید.
    بیشتر معاملات ما بر اساس یک کندل است و گاهی مجبوریم معامله را بصورت دستی ببندیم.

ورود و خروج بر اساس همان کندل در تایم یک ساعت و فاکتور حجم میباشد.

در پناه حق
    تا بعد
    اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

یک تصویر گویای دیگر

اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

نظر

No demand and supply test:مهم

نظر

سلام

دوست خوبم ابتدا از اینکه مرا برای بازدید از تاپیک خوبتان دعوت کردید ، تشکر میکنم .

مطلب مهم برای من اینستکه من اصلاً نمیتوانم با میز کاری با این تراکم ارتباط فراهم کنم و برای موفقیت در کار هم نیازی به این مسئله نمیدانم و بنظرم تنها و تنها با ترسیم همان دو خطی که استاد فرمودند و یک کوچولو ریزه کاری میتوان موفق بود .

بنابراین فعلاً صرفاً از مطالب شما استفاده میکنم تا درک بهتری برقرار شود .

سپاس بی پایان برای لطف شما
        در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

نظر

سلام

ممنونم دوست خوب.بارها از موقعیت های خوب و بینظیر شما استفاده برده ام.در هر صورت از اینکه پیگیر این تایپک باشید لطف و بزرگواری شماست.
          هدف من از این ایده اول آموختن و تبادل ایده با دوستان خوش فکری همانند شماست و در مرحله بعد کمک به تازه وادهای این بازار برای کسب حداقلی از سود با ساده ترین روش هاست.
          من هم همانند شما از دوست داران مهندس گیتی و ایده زیبای ایشان هستم و امیدوارم در نهایت به چارچوبی شبیه همان روش اقای گیتی برسیم ولی همانطور که میدانید بدلیل مسایل حاشیه مطالب گرانبهای ایشان را از دست دادیم-متاسفانه.
          من خودم دو سه سالی است که بیشتر پیگیر مطالب از طریق فیسبوک و ارتباط با چند تریدر بسیار بزرگ و خوشفکر(تحلیلگر ارشد بانک سیتی)هستم و نهایت بهره را از دانش آنها برده ام و بارها افسوس میخورم که چرا ما ایرانیها نمیتوانیم همانند آنها با هم همفکری کنیم و همدیگر را تحمل نماییم؟
          معمولا به محضی که کسی ایده زیبا و بکری را مطرح میکند بسرعت وارد حاشیه اش میکنیم-خداوند همه ما را براه راست هدایت کند تا قدر داشته هایمان را بدانیم.
          با آرزوی بهترینها برای شما و همه دوستان

نظر

سلام

در ابتدا تمامی تمرکز ما بر روی ورود و خروج های سریع (تایم30-60 دقیقه) و تنها بر اساس همان یک کندل base خواهد بود و فعلا کار دیگری نداریم.باتوجه به تیک وولیام و روند کوتاه مدت.
            به تصویر نگاه کنید چنانچه تنها براساس این استراتژی در usdcad معامله کرده بودیم 45 پیپ آسان شکار میکردیم.

موفق باشید

نظر

درود و عرض ادب
              حقیقتش برنامه ریزی کرده بودم .تاپیکها و اسنپ شاتها دوست نام آشنا م . گیتی مطالعه کنم .زاویه دید ایشان را خیلی پسندیدم .
              هرکدام از ما نگاه و استراتژی خودمان را داریم . زاویه دید بر اساس ساختار بازار همیشه قابل تامل و تعمق هست .

BearsHunter عزیز پوزش میخوام . کمی confuse شدم . این تاپیک در راستا تاپیک قبلی ست؟
              مناطق تعادلی را صحیح دیدم ؟
              سپاسگزارم

نظر

سلام
                ممکن هست تاپیک استاد عزیز رو لینک بدید لطفا؟؟
                ممنونم

نظر

سلام

بهرادجان عزیز
                  این تایپک مستقل است و فعلا تمرکز ما بر روی تریدهای کوتاه مدت است.در مورد مناطق عرضه و تقاضا جناب ezzal بزیبایی مرتبا در تایپک های مختلف بنمایش میگذارد.هدف این تایپک :
                  - تمرین و ترید بر اساس نوع خاصی کندل(base) درتایم یک ساعت و گاهی 30 دقیقه است.
                  - تمرین وترید براساس vsa

موفق باشید

نظر

با سلام جناب BearsHunter
                    با توجه به غیرمتمرکز بودن این بازار فاکتور حجم را چگونه تشخیص می دهید ؟
                    آیا از volume یه بروکر معتبر برای این کار کمک می گیرید ؟

نظر

Audusd1H

موفق باشید

نظر

سلام

مبتای کار ما همان تیک وولیام کارگذاری محترم پرسپولیس است.
                        برای راحتی کار میتوانید ازهر کدام از فایلهای پیوست استفاده کنید.
                        موفق باشید

نوشته اصلی توسط sulduz نمایش پست ها
                        با سلام جناب BearsHunter
                        با توجه به غیرمتمرکز بودن این بازار فاکتور حجم را چگونه تشخیص می دهید ؟
                        آیا از volume یه بروکر معتبر برای این کار کمک می گیرید ؟
                        فایل های پیوست شده

نظر

توضیح کوتاه دیگری از استراتژی:

در یک روند کوتاه مدت پس از صعود و یا نزول قیمت بخشی از تریدرها اقدام به نقد کردن و بستن معاملات مینمایند که قیمت مقداری افزایش/کاهش مییابد.در تایم یک ساعت .این کندل را بیس مینامیم.در روند صعودی :Rally-base-Rally ,و در روند نزولی: Drop - base- Drop
                          موقعیت های بینظیر و بسیار پر سودی با ورود به هنگام میتوانیم از طریق کندل فوق داشته باشیم.البته ناگفته نماند که حجم کلید ورود یا عدم ورود ماست.یعنی ترکیبی از کندل فوق با vsa Trading.
                          همچنین مناطق حمایت و مقاومت دارای اهمیت فراوانی است.
                          موفق باشید

نظر

Test

نظر

سلام

چه موقعیت های تپلی توی این چارت پوند بوده.

نظر

پردازش ...
                              X