اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بازی با های و لوهای ارزها

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• استراتژی: بازی با های و لوهای ارزها

سلام اندیکاتوری که پیوست شده های و لو و میانگین کندل روز قبل را در روز جاری به صورت خط نمایش میدهد
    فایل های پیوست شده

....... کد نویس .......

امیدوارم که مفید واقع بشه.

یه استراتژی ساده اینه که طبق عکس پیوست اگر روز جاری را به چهار قسمت تقسیم کنیم و از یک اندیکاتوری که با ریتریس قیمت سیگنال دهد بهره ببریم و طبق عکس سیگنال های یک روز را بگیریم و با مدیریت سرمایه تمامی سیگنال ها را تا انتهای روز نگه داشته و در نهایت در انتهای روز همگی با هم کلوز شوند طی بررسی انجلم شده اکثر روزها برایند مثبت دارند.
    فایل های پیوست شده

....... کد نویس .......

نظر

ببخشید این عکس خیلی کوچک است و چیزی مشخص نیست در ضمن یکم بیشتر در مورد این استراتژِی توضیح بدید من که متوجه نشدم

نظر

با نصب اندیکاتور شما در روز جاری 3 خط مشاهده میکنید که اینها های و لوی و میانگین روز گذشته هستند.

من روز را به 4 قسمت تقسیم میکنم

1. بالای های روز قبل................................... Buy
        2. مابین های و میانگین روزقبل....................... Sell
        3. مابین میانگین و لوی روز قبل....................... Buy
        4. پایین لوی روز قبل..................................... Sell

با استفاده از یک اندیکاتور مثل دیمارک با اینپوت 5 در تایم 5 دقیقه زمانیکه اشباه شد از سیگنالهاش استفاده کنید منتها اگر قیمت در بخش 1 بود فقط بای و ..... در انتهای روز تمام سیگنال ها بسته شود برایند مثبت است .

در روزهایی که به اصطلاح چارت قیچی میکند یعنی هم های رو میزند و هم لوی کندل روز قبل را و یا اگر رنج باشد و حتی اگر سقف و کف را بزند و کندل صعودی یا نزولی روزانه تشکیل دهد جمع سیگنالهای شما مثبت است.

....... کد نویس .......

نظر

هدف گذاری به چه صورتی است؟ حد سود و ضرر

نظر

در پست اول اشاره کردم تمام پوزها در انتهای روز بسته میشود . این سیستم جهت مطالعه است . مثلا خود بنده با تحقیق رو این موضوع و دسته بندی چارت به این نتیجه رسیدم که فرضا اگر های روز قبل خورده شود البته نه به صورت شارپ فقط از سیگنال های بای استفاده میکنم . برایند نسبت به قبل بهتر شده.

....... کد نویس .......

نظر

با تحقیق رو های و لو زدن کندل های روز قبل میشه به 7 دسته تقسیم شود. رو های مثال میزنم بابت لو نیز به همین شکل است.

1. چند پیپ مانده به های تشکیل یک سقف میدهد و روند نزولی میشود.
              2. با برخورد با های روز قبل تشکیل یک سقف میدهد و روند نزولی میشود.
              3. چند پیپ های روز قبل رو میزنه و تشکیل یک سقف میدهد و روند نزولی میشود.
              4. چند پیپ های روز قبل رو میزنه و تا آخر روز رنج میماند در همان محدوده.
              5. چند پیپ های روز قبل رو میزنه و ادمه روند صعودی ( تشکیل یک کندل صعودی روزانه )
              6. های روز قبل را شارپ میزند و تشکیل یک سقف را میدهد و روند نزولی میشود .
              7. های روز قبل را شارپ میزند ادمه روند صعودی ( تشکیل یک کندل صعودی روزانه )

....... کد نویس .......

نظر

من برای ..... کردن روش خودم به این نتیجه رسدم که اگر بتوان موقعیت های ذکر شده در حالت 5 را پیدا کرد از تعداد سیگنال های خطا به طور چشم گیری کاسته میشود.

....... کد نویس .......

نظر

نوشته اصلی توسط afshin1024 نمایش پست ها
                  من برای ..... کردن روش خودم به این نتیجه رسدم که اگر بتوان موقعیت های ذکر شده در حالت 5 را پیدا کرد از تعداد سیگنال های خطا به طور چشم گیری کاسته میشود.
                  سلام
                  با چه ابزار یا راهکاری حالت 5 را پیدا میکنید
                  این امر خیلی اهمیت داره و کمک شایانی میتونه بکنه اگر راهی دارید ارائه بدید لطفا
                  سپاسگزارم

نظر

نوشته اصلی توسط alishm نمایش پست ها
                    سلام
                    با چه ابزار یا راهکاری حالت 5 را پیدا میکنید
                    این امر خیلی اهمیت داره و کمک شایانی میتونه بکنه اگر راهی دارید ارائه بدید لطفا
                    سپاسگزارم
                    1. با شناخت ارزی که کار میکنید
                    2. با برسی کندل روزانه فقط حدس این که آیا توانایی بستن یک کندل نزولی یا صعودی را دارد.
                    3. معمولا من صبر میکنم در تایم 5 یک بار های زده شود و چند کندل ریترس انجام بدهد و اگر دوباره های را زد از نظر من حالت 5 اتفاق میافته .

درسته از یک حرکت 100 پیپی شاید 15 یا 10 پیپ بیشتر گیرم نیاد ولی درصد ورود اشتباه کمتر میشه

....... کد نویس .......

نظر

سلام مجدد نخواستم بابت این اندیکاتور تاپیک جدید بازکنم .

پیووت محرک

پیووت روزانه در واقع ، های + لو + کلوز روز قبل تقسیم بر 3 است که اندیکاتور های مختلفی در این رابطه است .

در این اندیکاتور ما همواره پیووت تعداد مخصوصی از کندل های ماقبل را داریم .

به عنوان مثال اگر در اندیکاتور در تایم یک ساعته شیفت اندیکاتور 50 انتخاب شود ، های و لوی 50 کندل قبل + کلوز کندل قبل تقسیم بر 3 محاسبه میشود.

امیدوارم مفید باشه...
                      فایل های پیوست شده

....... کد نویس .......

نظر

در 60 روز گذشته 68% کندل ساعت 5 جی ام تی روی طلا صعودی بسته شده .

در 60 روز گذشته 64% کندل ساعت 0 و 15 جی ام تی روی یورو دلار نزولی بسته شده .

در 60 روز گذشته 65% کندل ساعت 6 جی ام تی روی یورو دلار صعودی بسته شده .

....... کد نویس .......

نظر

پردازش ...
                        X