اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای محمد رضا کاشانی

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بحث های حاشیه ای محمد رضا کاشانی

با سلام
    اقا محمد رضا من با پی سی ام حساب دارم .اسپرد پی سی ام خیلی بالاست گاهی اوقات در یورو دلار تا 4 پیپ هم میرسه .. لطفا تو خصوصی اون بروکری که دارید باهاش کار میکنید به ما هم معرفی کنید .
    با تشکر

نوشته اصلی توسط hadi.t نمایش پست ها
    با سلام
    اقا محمد رضا من با پی سی ام حساب دارم .اسپرد پی سی ام خیلی بالاست گاهی اوقات در یورو دلار تا 4 پیپ هم میرسه .. لطفا تو خصوصی اون بروکری که دارید باهاش کار میکنید به ما هم معرفی کنید .
    با تشکر
    خدا پدرو مادرتتو بیامرزه
    یک روز من اومدم تو فروم نمیدونم کدوم تاپیک بود گفتم اسپردها بالاست(eurusd اسپرد 4 داره) همه ریختن سر ما که نه خیلی هم کمه کی گفته زیاده و....
    اینم نفر بعدی که صداش دراومد

نظر

البته اون دوستانی که اعتراض کردن به فرمایش شما فکر میکنم منظورشون پلتفرم دمو پی سی ام باشه . خلاصه اینکه برای استراتزی های اسکالبی با این وضع با پی سی ام عزیز نمیشه کار کرد . من الان همه برنامه هامو رو دمو پی سی ام اکی کردم ولی تو ریل ضرر میدم .

نظر

نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
        با سلام
        با تشکر
        نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
        خدا پدرو مادرتتو بیامرزه
        یک روز من اومدم تو فروم نمیدونم کدوم تاپیک بود گفتم اسپردها بالاست(eurusd اسپرد 4 داره) همه ریختن سر ما که نه خیلی هم کمه کی گفته زیاده و....
        اینم نفر بعدی که صداش دراومد
        البته اون دوستانی که اعتراض کردن به فرمایش شما فکر میکنم منظورشون پلتفرم دمو پی سی ام باشه . خلاصه اینکه برای استراتزی های اسکالبی با این وضع با پی سی ام عزیز نمیشه کار کرد . من الان همه برنامه هامو رو دمو پی سی ام اکی کردم ولی تو ریل ضرر میدم .

بله من هم با شما دوستان موافقم اسپرد های پی سی ام بالاست ! خود من هم قبلا یادم نیست که در کدوم تاپیک ها نظرم رو دراین باره رو گفتم که البته بنده هم از تیغ تیز انتقادات برخی از دوستان بی نسیب نبودم و حتی در دوران مدیریت قبلی بـــــن هم شدم ! اما واقعا اگه کمی دوستان انصاف داشته باشن میدون بالاست دیگه !!! اینکه دیگه نیازی به گفتن و وارد این بحث شدن نداره ! چون تهش یا باز بـــن میشم یا کلی بحث حاشیه شروع میشه که من واقعا نه وقتش رو دارم نه حالش رو دارم وگرنه اگر قرار به بحث در اینباره و موضوعاتی از این دست باشه { عملکرد بروکر پی سی ام } منم انتقادات زیادی دارم امـــا چندین بار در این بحث ها شرکت کردم اما در آخر تمامی پست های من و منتقدین پاک شد و فقط پست های دوستان طرف دار بروکر باقی ماند و خروجی این بحث ها شد فقط تعدادی پست که در مدح و ستایش بــروکر بود بس ....!!! و به این نتیجه رسیدم که دیگه کاری با بروکر و نوع خدماتی که به مشتری های خودش میده نداشته باشم هر کسی خودش عقل و شعور داره و صلاح کار خودش رو میدونه من چرا بشم کاسه داغتر از آش !!! اما جناب آقای هادی عزیز شما هم اگه یه سرچی توی گوگل بکنی 10ها بروکر در کمتر از 5دقیقه میتونی پیدا بکنی که هم اسپرد های مناسبی دارن هم با ایران کار میکنن خیالتم راحت 99% هم نه کلاهبردارن نه پولت رو میخورن و مهمتر از کلاهبردار بودن و بروکر نما بودن ! بقول دوستان اینه که شما خودت اول بتونی از این بازار پول دربیاری ! تا خود آدم بلد نباشه از بازار سود بگیره و ضرر بکنه کدوم پول رو بخورن این دوستان بروکر؟! بگذریم . بروکری که من باهاش کار میکنم خیلی گــــرم هستش ! اینم یه راهنمایی . دوستان طرف دار پی سی ام هم لطفا کمی آستانه تحمل خوتون رو بیارین بالا تر و بعد از این پست لطفا جو تاپیک رو بهم نزنین ! والا به خــدا بحث درباره اسپرد و بالا یا پایین بودنش دیگه نیازی به غیرتی شدن نداره .... در زمانی که خیلی از بروکرها دیگه الان دارن روی یورو به دلار که رندرین جفت ارز بارار هستش بین 1 تا 2 پیپ اسپرد میگیرن بگذریم از بعضی ها که با ایران هم کار میکنن و 0.3 تا 0.5 دارن میگیرن { کمتر از 1پیپ یعنی} 3 یا 4 پیپ اسپرد گرفتن بالاست دیگه تورو خدا غیرتی نشین !!! من فقط از یک چیزی اندر عجبم و اون این هستش که چطوری هستش که آدمها در کار فارکس مشغول هستن و از صبح که بیدار میشن به اینترنت متصل و آنلاین هستن اما انقدر ایزوله و کم اطلاع از شغل و حرفه خودشون { فارکس} هستن . بخدا اگه فقط در گوگل چند کلمه ساده مثل بروکر ایران و یا اسپرد رو حتی به فارسی هم سرچ بکنید خیلی اطلاعات خودتون رو از این چیزی که هست درباره حوزه کاری خوتون بالاتر میبرید و دیگه نیازی هم نیست که منه نوعی بخوام به شما بروکر معرفی بکنم یا اطلاعاتی در این زمینه به شما عزیزان بدم .
        {{ احساسات انسانی محرک اصلی بازار است و تحلیل کندلی روشی بی نظیر در اندازه گیری یه این احساسات در بازار است }}

نظر

محمد رضا جان اولا تشکر میکنم که اسم بروکرو واسم فرستادی دوما بخدا لازمه که تجربیات ریلمونو در مورد بروکرهای دیگه به اشتراک بذاریم. یه سرچ ساده به ما نمیگه که یوهو تو فلان بروکر 200 پیپ حرکت بی دلیل داریم ، بعدم از مسولین که میپرسی میگن اسپایکککک اقا اسپایک... و وقتی اس ال نوش جان کردی اسپایکه غیب میشه . خلاصه اسکالپ حساسه و بهتره ادم از تجربه افرادی که دارن ریل کار میکنن استفاده کنه
          منتظر پوزیشنای تمیز و زیبای شما هستیم
          با تشکر

نظر

سلام

این موضوع بالا رفتن اسپرد ها که از دیروز اتفاق افتاده در دست پیگیری میباشد و در اسرع وقت پس از مشخص شدن مسئله مرتفع و اعلام خواهد شد.

جناب کاشانی با توجه به این که جنابعالی در فروم پی سی ام سابقه تخریب و از مسائل مختلف مانند مسابقه اخیر برای تخریب بهره بردید و هم اکنون هم از فرصت استفاده کرده و شفافا اقدام به تخریب نمودید برای همیشه از فروم بن خواهید شد. امید وارم از این پس بتوانید چنین رویکردی را در فروم بروکر محبوبتان داشته باشید و آزادانه دست به تخریب بزنید و انتظار نداشته باشید که مشتریان و حامیان آن بروکر به اعمال شما واکنشی داشته باشند. شما که در بروکر پی سی ام حساب ریل ندارید چرا واقعا از این فرصت ها استفاده میکنید و همیشه در هر فرصت اقدام به ارسال پست های بلندو به تعداد زیاد میکنید؟ لطفا از این پس این انرژی و فعالیت خود را در بروکر محبوتان داشته باشید.

همان طور که مشتریان واقعی بروکر این مسئله بالارفتن اسپرد را گزارش دادند و با لحنی متعارف خواستار پیگیری شدند چرا شما چنین نگارشی نداشتید.

در نهایت از تمام مشتریان عزیز بابت اطلاع رسانیشان قدر دانی کرده و به زودی مسئله مشخص و مرتفع خواهد شد.
            لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

نوشته اصلی توسط محمدرضا کاشانی نمایش پست ها
              بله من هم با شما دوستان موافقم اسپرد های پی سی ام بالاست ! خود من هم قبلا یادم نیست که در کدوم تاپیک ها نظرم رو دراین باره رو گفتم که البته بنده هم از تیغ تیز انتقادات برخی از دوستان بی نسیب نبودم و حتی در دوران مدیریت قبلی بـــــن هم شدم ! اما واقعا اگه کمی دوستان انصاف داشته باشن میدون بالاست دیگه !!! اینکه دیگه نیازی به گفتن و وارد این بحث شدن نداره ! چون تهش یا باز بـــن میشم یا کلی بحث حاشیه شروع میشه که من واقعا نه وقتش رو دارم نه حالش رو دارم وگرنه اگر قرار به بحث در اینباره و موضوعاتی از این دست باشه { عملکرد بروکر پی سی ام } منم انتقادات زیادی دارم امـــا چندین بار در این بحث ها شرکت کردم اما در آخر تمامی پست های من و منتقدین پاک شد و فقط پست های دوستان طرف دار بروکر باقی ماند و خروجی این بحث ها شد فقط تعدادی پست که در مدح و ستایش بــروکر بود بس ....!!! و به این نتیجه رسیدم که دیگه کاری با بروکر و نوع خدماتی که به مشتری های خودش میده نداشته باشم هر کسی خودش عقل و شعور داره و صلاح کار خودش رو میدونه من چرا بشم کاسه داغتر از آش !!! اما جناب آقای هادی عزیز شما هم اگه یه سرچی توی گوگل بکنی 10ها بروکر در کمتر از 5دقیقه میتونی پیدا بکنی که هم اسپرد های مناسبی دارن هم با ایران کار میکنن خیالتم راحت 99% هم نه کلاهبردارن نه پولت رو میخورن و مهمتر از کلاهبردار بودن و بروکر نما بودن ! بقول دوستان اینه که شما خودت اول بتونی از این بازار پول دربیاری ! تا خود آدم بلد نباشه از بازار سود بگیره و ضرر بکنه کدوم پول رو بخورن این دوستان بروکر؟! بگذریم . بروکری که من باهاش کار میکنم خیلی گــــرم هستش ! اینم یه راهنمایی . دوستان طرف دار پی سی ام هم لطفا کمی آستانه تحمل خوتون رو بیارین بالا تر و بعد از این پست لطفا جو تاپیک رو بهم نزنین ! والا به خــدا بحث درباره اسپرد و بالا یا پایین بودنش دیگه نیازی به غیرتی شدن نداره .... در زمانی که خیلی از بروکرها دیگه الان دارن روی یورو به دلار که رندرین جفت ارز بارار هستش بین 1 تا 2 پیپ اسپرد میگیرن بگذریم از بعضی ها که با ایران هم کار میکنن و 0.3 تا 0.5 دارن میگیرن { کمتر از 1پیپ یعنی} 3 یا 4 پیپ اسپرد گرفتن بالاست دیگه تورو خدا غیرتی نشین !!! من فقط از یک چیزی اندر عجبم و اون این هستش که چطوری هستش که آدمها در کار بازار تبادلات ارزی مشغول هستن و از صبح که بیدار میشن به اینترنت متصل و آنلاین هستن اما انقدر ایزوله و کم اطلاع از شغل و حرفه خودشون { بازار تبادلات ارزی} هستن . بخدا اگه فقط در گوگل چند کلمه ساده مثل بروکر ایران و یا اسپرد رو حتی به فارسی هم سرچ بکنید خیلی اطلاعات خودتون رو از این چیزی که هست درباره حوزه کاری خوتون بالاتر میبرید و دیگه نیازی هم نیست که منه نوعی بخوام به شما بروکر معرفی بکنم یا اطلاعاتی در این زمینه به شما عزیزان بدم .
              سلام دوست عزیز

1- مشکلات حساب معاملاتی بیش از هزاران بار بیان شده که از طریق کابین تریدری میبایست انتقال پیدا کند و فروم مجزای از امورات حساب هاست .

2- کدوم پست حذف شده و پست های تعریف از بروکر باقی مانده است؟ تمام پست ها در بخش بحث های حاشیه ای ذخیره میگردد ، بدون هیچ کم و کاستی موجود است

3- بن شدن یک یوزر آخرین خط مشی در این فروم میباشد ، بی شک تمام خطوط قرمز را عبور کردید ( تخطی از قوانین اولیه ) که با صحبت و میانجیگری حل نشده است و این راه در پیش گرفته شده است

4- شما که از بروکر های دیگه تعریف و تمجید میکنید لطف بفرمائید در سایت آنها شروع به پست زدن کنید ، شما که کاری به خدمات این شرکت ندارین پس اینجا چکار میکنین؟؟؟

5- یه جوری حرف میزنید انگاری ما با بروکرهای دیگه کار نکردیم و از ازل با pcm حساب داشتیم! حساب های من در انگلیس و آمریکا رو مدعیان نامبر وان دنیا قرار داشته و با همه نوع انها کار کردیم.شانس اوردیم در ورشکستگی ها از جانب بانک سوئیس پولمان نپرید ...

موفق باشید

نظر

من از مدیران محترم درخواست میکنم که دموکراسی رو رعایت بفرمایید و اگر واقعا اهداف شما منطبق با شعارشماست (سود مشتری باعث سود ماست پس تا میتونید سود کنید)لطفا حضور افرادی مثل اقا محمد رضا که وقت گذاشتن و روش موفقیرو دارن اموزش میدن و تجربیاتشونو بی منت در اختیار همگان قرار میدن رو گرامی بدارید و اجازه بدید چند نفر از کنار تجربیاتشون یه درامدی کسب کنن.لطفا بجای بن کردن ایشون بستر مناسب رو برای استراتزی ایشون اماده کنید و قضیه اسپرد بالارو حل کنید.قضاوت رو به عهده خود مشتریان و اعضا بذارید . به جای بن کردن بپرسید که نقاط ضعف ما کجاست و دلیل شما برای این گفته چیه.. از نقاط قوت این فورم سانسور نکردن اکثر پستها ست البته به تجربه ی خودم و امیدوارم که این قضیه بن کردنها هم حل بشه..خیلیا مثل من دارن با چند تا حساب کوچیک بروکر و برخورد مدیرانو محک میزنن.
                با تشکر

نظر

من از مدیران محترم درخواست میکنم که دموکراسی رو رعایت بفرمایید و اگر واقعا اهداف شما منطبق با شعارشماست (سود مشتری باعث سود ماست پس تا میتونید سود کنید)لطفا حضور افرادی مثل اقا محمد رضا که وقت گذاشتن و روش موفقیرو دارن اموزش میدن و تجربیاتشونو بی منت در اختیار همگان قرار میدن رو گرامی بدارید و اجازه بدید چند نفر از کنار تجربیاتشون یه درامدی کسب کنن.لطفا بجای بن کردن ایشون بستر مناسب رو برای استراتزی ایشون اماده کنید و قضیه اسپرد بالارو حل کنید.قضاوت رو به عهده خود مشتریان و اعضا بذارید . به جای بن کردن بپرسید که نقاط ضعف ما کجاست و دلیل شما برای این گفته چیه.. از نقاط قوت این فورم سانسور نکردن اکثر پستها ست البته به تجربه ی خودم و امیدوارم که این قضیه بن کردنها هم حل بشه..خیلیا مثل من دارن با چند تا حساب کوچیک بروکر و برخورد مدیرانو محک میزنن.
                  با تشکر
                  سیاست های فروم بر اساس ..... کردن و پاک کردن پست نیست ، بن کردن هم بیان شد ، تخطی از قوانین یکبار قابل بخشش هست بار دوم عذرخواهی میکنیم . برای همه یکسان هست . چه کسی ده هزار پست ارسال کرده باشد چه کسی یک پست ارسال کند. قانون بایست سخت گرفته شود تا نظم ایجاد گردد و بار علمی فروم به مراتب افزایش پیدا کند.

موفق باشید

نظر

تو این فروم افرادی مثل دکتر میری وجود داشت که هر چه خواست گفت و بعد از ماه ها که اعتراضها نسبت به ایشان اوج گرفت ، بالاخره مدیران فروم به هوش امدند

تو این فروم افرادی مثل جناب بخت و اقبال وجود داشتند که سالها با لحن بسیار توهین امیز و تحقیر امیز مخاطب را مورد عنایت خویش قرار میدادن ، بالااخره مدیران فروم تصمیم به بن کردن ایشان گرفتند .

اما حالا یکی مثل جناب محمد رضا که سابقه توهین به کسی رو نداره و سابقه ترید و معاملات زیبای ایشان کاملا مشهود است ، صرفا به دلیل بیان واقعیات انکار ناپذیر مثل بالا بودن اسپرد ، مدیران فروم تصمیم میگیرند که این صدا خفه شود .

سه نفر (منظورم جناب میری و قاسم خان نادعلی و جناب محمد رضا) با سه نوع رفتار کاملا متفاوت ولی با مجازاتی یکسان . در این برخورد نه تنها دموکراسی دیده نمی شود حتی قضاوت عادلانه هم اعمال نشده است . تنها چیزی که مشهود است این است که بروکر تنها به فکر سود و منافع خویش است و هر کس که کوچکترین حرکت و حرفی بزند که با منافع بروکر مغایرت داشته باشد ، بن می شود . باشد که رستگار شوید .

جنابان مدیران بروکر چشمتان رو باز کنید و ببینید فضای فروم در این یکی دو سال چگونه شده است . چه اشخاصی رفته اند . مطالب فروم چگونه بروز رسانی می شود . کیفیت مطالب نسبت به قبل چگونه شده است .

همه اینها صرفا بازخورد رفتارهای شماست . حال خود قضاوت کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط polino نمایش پست ها
                      تو این فروم افرادی مثل دکتر میری وجود داشت که هر چه خواست گفت و بعد از ماه ها که اعتراضها نسبت به ایشان اوج گرفت ، بالاخره مدیران فروم به هوش امدند

تو این فروم افرادی مثل جناب بخت و اقبال وجود داشتند که سالها با لحن بسیار توهین امیز و تحقیر امیز مخاطب را مورد عنایت خویش قرار میدادن ، بالااخره مدیران فروم تصمیم به بن کردن ایشان گرفتند .

اما حالا یکی مثل جناب محمد رضا که سابقه توهین به کسی رو نداره و سابقه ترید و معاملات زیبای ایشان کاملا مشهود است ، صرفا به دلیل بیان واقعیات انکار ناپذیر مثل بالا بودن اسپرد ، مدیران فروم تصمیم میگیرند که این صدا خفه شود .

سه نفر (منظورم جناب میری و قاسم خان نادعلی و جناب محمد رضا) با سه نوع رفتار کاملا متفاوت ولی با مجازاتی یکسان . در این برخورد نه تنها دموکراسی دیده نمی شود حتی قضاوت عادلانه هم اعمال نشده است . تنها چیزی که مشهود است این است که بروکر تنها به فکر سود و منافع خویش است و هر کس که کوچکترین حرکت و حرفی بزند که با منافع بروکر مغایرت داشته باشد ، بن می شود . باشد که رستگار شوید .

جنابان مدیران بروکر چشمتان رو باز کنید و ببینید فضای فروم در این یکی دو سال چگونه شده است . چه اشخاصی رفته اند . مطالب فروم چگونه بروز رسانی می شود . کیفیت مطالب نسبت به قبل چگونه شده است .

همه اینها صرفا بازخورد رفتارهای شماست . حال خود قضاوت کنید .
                      شما توی بازار ترید میکنید درسته؟ خوب میدونید در ترید آرامش باید داشت ، باید ذهن متمرکز بازار باشه ، حال قرار باشه روزی یک نفر فروم بیاد و جو به هم بریزد و ذهن مارا درگیر خودش کند از زندگی میافتیم.

اعمال های مدیریتی هیچ ربطی به بروکر نداره ، حساب های معاملاتی هیچ ربطی به فروم نداره

کسی منکر این نبوده که اسپرد افزایش نیافته و برعکس مدیران مربوطه پاسخ را عرض کرده بودند و در حال پیگیری هستند. خوب دیگه لباس عثمان چرخاندن برای چیست؟

جو فروم از حالت صمیمی بیشتر به حالت علمی تخصصی در آمده که این خود باعث پیشرفت دوستان میشود. شما سر کار اداری میروید ایا مانند روابط خانوادگی و دوستانه با همکاران برخورد میکنید؟

خوب تلاش بر این دارم سریع مطالب آموزشی که باز نمودم به پایان برسانم و جو را به سمت تریدری و حساب های ریل معطوف کنیم ( همانند دو سال قبل )

شخصاً حاضر نیستم کسی را بن کنم حتی ناسزا بگه ... میگم بزار بگه تا خالی بشه ، کاری جز این از دستش برنمیاد ، خدا خودش جواب میده نیازی به من نیست .

هرجا هر تاپیک و موضوعی که شک و شبهه ای در ان بود جای اینکه افراد خود وارد عمل شوند و حاشیه ایجاد گردد ، گزارش آن را به مدیران ارسال کنند تا پیگیری شود

نظر

اگه من از امکانات جائی استفاده می کنم ولی اونجا معایبی داره لازم نیست مدام متذکر بشم. اینکه این فروم متعلق به pcm هست و ما از امکاناتش به صورت رایگان استفاده می کنیم خیلی واضح است که نخوان اسم بروکر دیگه بیاد. من کمی بازاریم این مطلب برام ملموس تره. حس رقابت را بیشتر درک میکنم.
                        من اگه از این بروکر(که حساب ندارم)بخوام برم بروکر دیگه هیچ لزومی نمی بینم بیام اینجا اعلام کنم یا تو این فروم این بروکر پرس و جو کنم برای بروکر دیگه، خیلی بی انصافیه.
                        اگه کسی به شما غذای نذری بده ولی غذاش بنظر شما خوب نباشه، چی کار میکنید
                        1. تو روش میگید غذات آشغال بود و ناراحتش می کنید.
                        2.یا اینکه اول یه تشکر الکی میکنید و دور از چشمش از اون غذا مصرف نمی کنید.
                        شما کدوم گزینه انتخاب می کنید؟! من باشم کار دوم انجام می دم.

نظر

برادر من ، سیدیه عزیز ،ما از محاسن بروکر هم در جاهای دیگه گفتیم .. سرعت بالا ، چارت دقیق ، نقل و انتقال ساده و. . . از محاسن پی سی ام هستش . . شما اگه دقت کرده باشین تو بعضی نرم افزارا وقتی میخوای نرم افزارو uninstall کنید با قرار دادن چنتا اپشن در حقیقت دلیل این کارو از شما میخوان ، واضحه که می خوان بدونن عیب کارشون چیه .. این که ادم یوهو بذاره بره و پشت سر طرف دست پختشو زیر سوال ببره کلا قشنگ نیست . قضیه اسپرد هم توضیح داده شد . یه مشکلی بوده که قرار برطرف بشه و همچنین میشه از انواع حساب های دیگه که حداقل موجدیه اونا به ترتیب 2000 و 10000 هستش استفاده کنیم که میگن اسپرد هفت هشت پونت داره . به هر حال نه من و نه هیچ ادم عاقلی تا نتونه با یه حساب کوچیک ،گرفتن سود مداوم با حجم پایینترو تجربه کنه هرگز نمیاد سرمایه بزرگیرو درگیر این کار بکنه .. فرمایش شما درسته ، خیلی بروکرها هستن که با سپرده های خیلی پایینتر از 2000 تا اسپردهای خیلی پایین دارند و راحت میشه تو اون بروکرا اسکالپ کرد ولی من وخیلی از دوستان به این محیط خو گرفتیم و با این بروکر راحتیم و اگه مواردی رو میگیم ، به این امید واریم که اصلاحاتی صورت بگیره . قضیه اقا محمد رضا هم کلا یه چیز دیگس .. شاید اگه استراتزی سوده ایشون نبود اصلا این مباحث مطرح نمیشد . به هر حال اگر سود مشتری واقعا برای بروکر مهم باشه .1 افرادی مثل اقا محمد رضا رو بن نمیکنن 2 بسترو برای تست استراتزی ایشون در حساب رییل فراهم می کنن .
                          با تشکر

نظر

برادر من ، سیدیه عزیز ،ما از محاسن بروکر هم در جاهای دیگه گفتیم .. سرعت بالا ، چارت دقیق ، نقل و انتقال ساده و. . . از محاسن پی سی ام هستش . . شما اگه دقت کرده باشین تو بعضی نرم افزارا وقتی میخوای نرم افزارو uninstall کنید با قرار دادن چنتا اپشن در حقیقت دلیل این کارو از شما میخوان ، واضحه که می خوان بدونن عیب کارشون چیه .. این که ادم یوهو بذاره بره و پشت سر طرف دست پختشو زیر سوال ببره کلا قشنگ نیست . قضیه اسپرد هم توضیح داده شد . یه مشکلی بوده که قرار برطرف بشه و همچنین میشه از انواع حساب های دیگه که حداقل موجدیه اونا به ترتیب 2000 و 10000 هستش استفاده کنیم که میگن اسپرد هفت هشت پونت داره . به هر حال نه من و نه هیچ ادم عاقلی تا نتونه با یه حساب کوچیک ،گرفتن سود مداوم با حجم پایینترو تجربه کنه هرگز نمیاد سرمایه بزرگیرو درگیر این کار بکنه .. فرمایش شما درسته ، خیلی بروکرها هستن که با سپرده های خیلی پایینتر از 2000 تا اسپردهای خیلی پایین دارند و راحت میشه تو اون بروکرا اسکالپ کرد ولی من وخیلی از دوستان به این محیط خو گرفتیم و با این بروکر راحتیم و اگه مواردی رو میگیم ، به این امید واریم که اصلاحاتی صورت بگیره . قضیه اقا محمد رضا هم کلا یه چیز دیگس .. شاید اگه استراتزی سوده ایشون نبود اصلا این مباحث مطرح نمیشد . به هر حال اگر سود مشتری واقعا برای بروکر مهم باشه .1 افرادی مثل اقا محمد رضا رو بن نمیکنن 2 بسترو برای تست استراتزی ایشون در حساب رییل فراهم می کنن .
                            با تشکر
                            اگر لحن گفتمانشون درست کنند موردی نیست که آن را از حالت بن خارج کنند . لطفاً کسی شماره تماس ایشان را داراست برای من ارسال نمایید تا تماس حاصل کنم و مشکل را برطرف کنم

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                              اگر لحن گفتمانشون درست کنند موردی نیست که آن را از حالت بن خارج کنند . لطفاً کسی شماره تماس ایشان را داراست برای من ارسال نمایید تا تماس حاصل کنم و مشکل را برطرف کنم
                              سلام من بشخصه خیلی از این حرکتتون در جهت رفع سوءتفاهم پیش آمده تشکر و قدر دانی میکنم و امید وارم این مشکل بزودی بخیر و خوشی حل بشه و ما دوباره شاهد حضور آقا محمدرضای عزیز در فروم باشیم و از تجارب خوب ایشون بهره ببریم.

نظر

پردازش ...
                              X