اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نگاه به فارکس از دید آمار

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مقاله: نگاه به فارکس از دید آمار

سلام

در این تاپیک سعی میکنم پروژه هایی را با مشاوره و نظر شما بزرگواران مطرح و به نتیجه برسانم .

....... کد نویس .......

اولین پروژه را با این سوالات مطرح میکنم .

آیا در یک پریود زمانی چند ماهه ، ساعت خاصی از روز است که بیشتر از 70% درصد صعودی( نزولی) بسته شده است؟
    (مثلا در 400 روز قبل چند درصد کندل ساعت 10 صبح صعودی(نزولی) بسته شده؟)

آیا دانستن این موضوع میتواند کمکی به ترید و تحلیل داشته باشد؟

....... کد نویس .......

نظر

در 60 روز گذشته 68% کندل ساعت 5 جی ام تی روی طلا صعودی بسته شده .

در 60 روز گذشته 64% کندل ساعت 0 و 15 جی ام تی روی یورو دلار نزولی بسته شده .

در 60 روز گذشته 65% کندل ساعت 6 جی ام تی روی یورو دلار صعودی بسته شده .

....... کد نویس .......

نظر

نوشته اصلی توسط afshin1024 نمایش پست ها
        اولین پروژه را با این سوالات مطرح میکنم .

آیا در یک پریود زمانی چند ماهه ، ساعت خاصی از روز است که بیشتر از 70% درصد صعودی( نزولی) بسته شده است؟
        (مثلا در 400 روز قبل چند درصد کندل ساعت 10 صبح صعودی(نزولی) بسته شده؟)

آیا دانستن این موضوع میتواند کمکی به ترید و تحلیل داشته باشد؟
        اگه یه نرم افزار برای انالیز همین مورد سوال شما بود میشد به راحتی برای سوال شما جواب قانع کننده ایی پیدا کرد .

نظر

نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
          اگه یه نرم افزار برای انالیز همین مورد سوال شما بود میشد به راحتی برای سوال شما جواب قانع کننده ایی پیدا کرد .
          با mql4 هم میشه بررسی کرد من نوشتم کدشو . منتظر جواب دوستان هستم .

....... کد نویس .......

نظر

با mql4 هم میشه بررسی کرد من نوشتم کدشو . منتظر جواب دوستان هستم .
            یعنی دقیق درصد صعودی و نزولی رو به شما میده ؟

به نظر من حتی اگه 60٪ هم پیدا کنی میشه سود کرد ... البته به شرطی که در بازه های فصلی آنالیز جدید انجام بدی . یعنی یک آنالیز فصلی فقط به اندازه یک فصل بعد از خود اعتبار داره و دوباره برای فصل جدید باید فصل قبل آنالیز بشه نه ماقبلش .
            حتما هم باید مارتینگل کار کنی و اگرنه تک پوزیشن تاثیری در برایند نداره .

شما حساب کن 10 پوزیشن داری 6تا مثبت و 4 تا منفی (با فرض ثابت بودن تعداد پیپ مثبت و منفی ) اگر پوزیشن اول منفی بشه برای جبران ضرر باید پوزیشن بعدی رو با دو برابر لات بگیری تا برایند مثبت در بیاد .

نظر

یعنی دقیق درصد صعودی و نزولی رو به شما میده ؟

به نظر من حتی اگه 60٪ هم پیدا کنی میشه سود کرد ... البته به شرطی که در بازه های فصلی آنالیز جدید انجام بدی . یعنی یک آنالیز فصلی فقط به اندازه یک فصل بعد از خود اعتبار داره و دوباره برای فصل جدید باید فصل قبل آنالیز بشه نه ماقبلش .
              حتما هم باید مارتینگل کار کنی و اگرنه تک پوزیشن تاثیری در برایند نداره .

شما حساب کن 10 پوزیشن داری 6تا مثبت و 4 تا منفی (با فرض ثابت بودن تعداد پیپ مثبت و منفی ) اگر پوزیشن اول منفی بشه برای جبران ضرر باید پوزیشن بعدی رو با دو برابر لات بگیری تا برایند مثبت در بیاد .
              یه سوال دارم

اگر بدونی در ساعت 11 ، 60% کندل ها در دو ماه گذشته صعودی بسته شده ، آیا احتماب این است که 10 روز آینده هم با احتمال 60% درصد صعودی بسته شود ؟

یا تعداد کندل های صعودی مایل هستند خود را به میانگین 50% در یک ساعت خاص برساند؟
              ویرایش توسط afshin1024 : https://www.traderha.com/member/18749-afshin1024 در ساعت 07-02-2015, 08:06 PM

....... کد نویس .......

نظر

یه سوال دارم

اگر بدونی در ساعت 11 ، 60% کندل ها در دو ماه گذشته صعودی بسته شده ، آیا احتماب این است که 10 روز آینده هم با احتمال 60% درصد صعودی بسته شود ؟

یا تعداد کندل های صعودی مایل هستند خود را به میانگین 50% در یک ساعت خاص برساند؟
                با احتمال زیاد بله

نظر

با احتمال زیاد بله
                  ولی نظرم اینه که تعداد کندل های صعودی مایل هستند خود را به میانگین 50% صعودی و 50% نزولی در یک ساعت خاص برسانند.

یعنی احتماب این است که 10 روز آینده هم با احتمال 40% درصد صعودی بسته شود بیشتر است .

....... کد نویس .......

نظر

اندیکاتور amar 1 پیوست شده . این اندیکاتور در تایم یک ساعته (فقط یک ساعته) 24 عدد رو به شما نمایش می دهد که به ترتیب مربوط به ساعت 1 تا 24 میباشد

در قسمت اینپوت تعداد ساعتهایی که برای مطالعه مد نظر دارین را وارد میکنین .

اعداد به نمایش درآمده بر حسب درصد میباشد و مربوط به کندلهای صعودی .

برای بدست آمدن درصد کندل نزولی کافیست عدد نمایش داده شده را از 100 کم کنید .

اندیکاتور را در تایم یک ساعته نتیجه درست میدهد

درسته اندیکاتور ظاهر خوبی ندارد ولی اگر قرار باشه از این راه به نتیجه ای رسید به گرافیک آن هم میرسیم
                    فایل های پیوست شده

....... کد نویس .......

نظر

ولی نظرم اینه که تعداد کندل های صعودی مایل هستند خود را به میانگین 50% صعودی و 50% نزولی در یک ساعت خاص برسانند.

یعنی احتماب این است که 10 روز آینده هم با احتمال 40% درصد صعودی بسته شود بیشتر است .

شما اینو در عمل هم تست کردی ؟

چون این احتمال هم هست حتی بالای 70 ٪ هم صعودی بسته بشه ؟! احتماله دیگه ...

چون شما دارید بر اساس آمار معامله میکنید پس نباید انتظار 100٪ از نتیجه بک تست داشته باشید در نتیجه باید معاملات رو طبقه بندی کنید .

( یعنی مثلا 10 پوزیشن اول حسابتو یا دوبل کنه یا کال ! استراتژی ترید اینجا اجازه مدیریت سرمایه نمیده .)

نظر

شما اینو در عمل هم تست کردی ؟

چون این احتمال هم هست حتی بالای 70 ٪ هم صعودی بسته بشه ؟! احتماله دیگه ...

چون شما دارید بر اساس آمار معامله میکنید پس نباید انتظار 100٪ از نتیجه بک تست داشته باشید در نتیجه باید معاملات رو طبقه بندی کنید .

( یعنی مثلا 10 پوزیشن اول حسابتو یا دوبل کنه یا کال ! استراتژی ترید اینجا اجازه مدیریت سرمایه نمیده .)
                        من این موضوع رو دارم تحقیق میکنم و سعی میکنم با کمک شما به نتیجه برسانم . من آمار بسته شدن کندلهای یک ساعته را دارم و اگر قرار باشه به نتیجه ای برسیم بعدا در مورد استراتژی و مدیریت سرمایش بحث میشه .

....... کد نویس .......

نظر

پردازش ...
                        X