اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کاهش چشمگیر اسپردها در حساب های معاملاتی پی سی ام بروکرز و سایر خبرها

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• خبر: کاهش چشمگیر اسپردها در حساب های معاملاتی پی سی ام بروکرز و سایر خبرها

معامله گران گرامی،

خواهشمند است پذیرای سلامی گرم از پی سی ام بروکرز باشید. این بار با 3 خبر بسیار مهم برای شما عزیزان همراه هستیم:

1. کاهش چشمگیر اسپردها در تمامی آیتم های معاملاتی

ما خوشبخت به اعلام این موضوع هستیم که اخیرا لیکوییدیتی پرووایدرهایی را به جمع لیکوییدیتی پرووایدرهای قبلی طرف حساب این کارگزاری برای افزایش توانایی و بهینه سازی هرچه بیشتر price feed (مرجع ارسال قیمت) اضافه شده اند، که رقابت در ارایه قیمتهای رقابتی را بهمراه خودشان برای مشتریان بارمغان آورده اند.

ما مشعوف به اعلام این خبر هستیم که پی سی ام بروکرز اسپردهای معاملاتی را از روز دوشنبه 3 آگوست 2015 کاهش داده است. شما شاهد تفاوت فاحش و آشکاری در اسپردهای دریافتی این کارگزاری، که پیش از این نیز یکی از بهترین در این صنعت می باشد، نسبت به سطوح حال حاضر خواهید بود.

2. حذف سواپ از تمامی حساب ها

همچنین، این کارگزاری دریافت سوآپ از تمامی حسابهای موجود را بطور کامل حذف خواهد نمود. پرهیز از کسر کردن سوآپ از پوزیشن های باز معامله گران ارزشمند، سیاست همیشگی ما بوده است. اما، از این تاریخ به بعد، ما بطور کامل کسر سوآپ از حسابها را حذف خواهیم نمود که با انجام این کار تمامی حساب های این کارگزاری Swap Free خواهند بود. این خبری بسیار عالی برای آن دسته از افرادی می باشد که مایل به داشتن حسابهای بدون بهره (اسلامی) می باشند.

3. کاهش چشمگیر اسپرد طلای میکرو

خبر بعدی اینکه ما شاهد این بوده ایم که نماد معاملاتی Micro gold این کارگزاری (XAUUSD.mic) اسپردهای غیرمعمول بالایی را پس از زمان بسته شدن بازار، بدلیل اینکه لیکوییدیتی پرووایدر این کارگزاری به تنها 1 عدد کاهش پیدا می کند، را نشان می دهد.

همانطور که مطلع هستید کارگزاری پرسپولیس از نوع STP/NDD می باشد، ما سفارشات معاملات شما معامله گران گرامی را به بازار ارسال میکنیم و طرف مقابل سفارشات شما نیستیم. هرقیمتی که شما در پلتفرم MT4 شاهد آن هستید، مستقیما از سوی لیکوئیدیتی پرووایدرهای مختلف در ارتباط با ما ارسال می شوند. با این حال، این تعهد اخلاقی ماست تا از معامله گران ارزشمندمان در برابر چنین اسپردهای بالایی که بواسطه لیکوئیدیتی پرووایدر (LP) عرضه می شود محافظت نماییم.

برای حل این مساله، نماد معاملاتی طلای میکرو (XAUUSD.mic) مانند دیگر نمادهای طلای موجود در پلتفرم این کارگزاری (XAUUSD.min و XAUUSD.elt) از 12 نیمه شب (GMT+3) تا 01:00 بامداد روز بعد (GMT+3) بسته و غیر قابل معامله خواهد بود. در طول این مدت تمام بازارهای عمده در جهان برای معاملات کالاها (کامادیتی ها) بسته می باشند.

همچنین، از 7 آگوست 2015 سرور MT4 این کارگزاری جمعه هر هفته ساعت 23:45 دقیقه (GMT+3) متوقف خواهد شد. در روزهای کاری عادی در طول هفته، ساعات باز شدن و بسته شدن بازار طبق معمول خواهد بود. این تصمیم به جهت حفاظت معامله گران ارزشمندمان در برابر اسپرد های بالا و نوسانات دقایق آخر موجود در بازار، که ممکن است برخی از پوزیشن های باز را به شدت تحت تاثیر قرار دهد، اتخاذ شده است.

خواهمشند است به زمانبندی های فوق الذکر توجه لازم را مبذول فرموده و تنظیمات مربوط به زمانبندی معاملات خود را اعمال نمایید.

امیدواریم اخبار فوق موجبات سرور و و شادی شما را فراهم کرده باشد.

ما همیشه شنوای انتقادات و پیشنهادات ارزشمند شما هستیم و متعهد به ارتقا و بهینه سازی امور خود می باشیم تا فراتر از انتظارات شما ظاهر شویم.

آرزومند موفقیت و شادکامی شما در معاملات
    با سپاس و احترام
    بخش سفارشات کارگزاری
    پی سی ام بروکرز

سلام

تصمیمات اخذ شده بی نهایت عالیه ولی از همه بهتر همون جمله زیر هست در محافظت حسابهای کوچک،،

از 7 آگوست 2015 سرور mt4 این کارگزاری جمعه هر هفته ساعت 23:45 دقیقه (gmt+3) متوقف خواهد شد.

تشکر ما را به مسئولین محترم ابلاغ فرمائید

ارادتمند موسوی
    تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
    قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

سلام

بنده هم تشکر فراوان از مدیریت بروکر دارم و صمیمانه قدر دانی میکنم.
      اسپرد ها خیلی عالی شدند الان داشتم نگاه میکردم حساب میکرو را برای جفت ارز یرو دلار میانگین بین 1 تا 1.6 اسپرد هست و برای لحظاتی حتی به 0.9 هم میرسه و این با توجه به دیگر امتیازات و نکات مثبت این بروکر که برای ما ایرانیان ارزشمند هستند بسیار با اهمیته.
      همینطور 15 دقیقه زود تر بسته شدن بازار در آخر هفته که خیلی به فی ل تر کردن اسپرد های بالا کمک میکنه. البته فکر کنم باید از ابتدای شروع بازار در روز دو شنبه هم همان 15 دقیقه تاخیر ایجاد شود تا نوسان های شدید ابتدای بازار دوشنبه هم استاپ دوستان را فعال نکند چون ابتدای باز شدن بازار هم نوسانات اسپرد شدید داره

در نهایت مجددا از مدیریت و تمام کارمندان محترم تشکر میکنم و امیدوارم این تشکر ساده مقداری انرژی مثبت بهشون بده تا جبران زحماتشان شود
      ورود به معامله با منطق انسانی
      خروج
      از معامله با احساس ماشینی
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
        سلام

بنده هم تشکر فراوان از مدیریت بروکر دارم و صمیمانه قدر دانی میکنم.
        اسپرد ها خیلی عالی شدند الان داشتم نگاه میکردم حساب میکرو را برای جفت ارز یرو دلار میانگین بین 1 تا 1.6 اسپرد هست و برای لحظاتی حتی به 0.9 هم میرسه و این با توجه به دیگر امتیازات و نکات مثبت این بروکر که برای ما ایرانیان ارزشمند هستند بسیار با اهمیته.
        همینطور 15 دقیقه زود تر بسته شدن بازار در آخر هفته که خیلی به فی ل تر کردن اسپرد های بالا کمک میکنه. البته فکر کنم باید از ابتدای شروع بازار در روز دو شنبه هم همان 15 دقیقه تاخیر ایجاد شود تا نوسان های شدید ابتدای بازار دوشنبه هم استاپ دوستان را فعال نکند چون ابتدای باز شدن بازار هم نوسانات اسپرد شدید داره

در نهایت مجددا از مدیریت و تمام کارمندان محترم تشکر میکنم و امیدوارم این تشکر ساده مقداری انرژی مثبت بهشون بده تا جبران زحماتشان شود
        من اکنت دمو PCM چک کردم برای اکنت میکرو EURUSD.mic اسپرد دائما روی 0.6 پیپ هست !! چطور میشه واسه من نصف اسپرد شماست؟!

نظر

خوب سید جان اسپرد ثابت که نیست ، بالا پایین میشه بسته به حجم ...

اینم از زحمات دیگر از تیم pcm که امیدوارم دوستان لذت ببرند

ما همچنان منتظر ایده ها انتقادات و نظرات سازنده شما عزیزان هستیم.

نظر

سلام وقت بخیر
            اول تشکر بابت این حرکت شما

یه موردی هست از امروز به وضوح تو 4 تا پوزیشن به چشم میخوره

وقت پوزیشن sell میگیریم قیمت اتومات 2 پیپ پایین تر ثبت میکنه(در صورتی که پوزیشن sell تو همون قیمت لحظه باید ثبت بشه) و با اسپردی ارز مورد نظر جمع میشه

این عمل تو تایم های پایین به وضوح دیده میشه، شاید یه عده تو تایم روزانه و 4 ساعته کار میکنن دیده نشه.

اگه یه اشکال هست که امیدوارم حل بشه اگه به همین روال باشه که فکر میکنم قانونی نیست.

در نهایت از بابت این حرکت حرفه ای (کاهش اسپرد) تشکر میکنم
            چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

بله متوجه حرف شما هستم ولی منظور من این بود که رنج تغییرات دوشنبه روی eurusd از 0.5 تا 0.9 پیپ(اکثرا 0.7 پیپ) هست نه 1 تا 1.6 پیپ. این ها با هم خیلی فرق میکنن مخصوصا کسی که اسکالپ میکنه. اگر این مقداری که بنده گفتم باشه تو هیچ بروکری که کلاه بردار نباشه من همچین رنجی ندیدم ! البته قبلا روی جفت ارز usdchf هم تا اونجائی که حافظه یاری میکنه pcm اسپرد خیلی خوبی داشت.
              البته اکنت دموی من امروز کار نمیکنه نمودارش فیریز شده نمی تونم برای امروز چک کنم

نظر

دوستان من حساب دمو ام تو pcm از دیشب فریز شده به روز نمیشه؟ کسی میتونه راهنمایی کنه!!
                هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

با پایین اوردن اسپرد بی نظیر شد.خیلی خوبه که به انتقادا توجه کردین امیدوارم این روند ادامه داشته باشه

نظر

نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها

1. کاهش چشمگیر اسپردها در تمامی آیتم های معاملاتی

آرزومند موفقیت و شادکامی شما در معاملات
                    با سپاس و احترام
                    بخش سفارشات کارگزاری
                    پی سی ام بروکرز
                    دوستان عزیز در مدیریت پی سی ام. ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما در مورد تغییرات ایجاد شده، میخواستم اطلاع بدم که از زمانی که اسپردهای بروکر تغییر کرده من بارها (تقریبا تمام موارد) مشاهده کردم که موقع گرفتن پوزیشن short (سل)، قیمت ورود به معامله رو با 10-15 پوینت (جدود 1.5 پیپ) فاصله و پایینتر از قیمت در اون لحظه قرار میده. در واقع عملی شبیه به گرفتن پوزیشن long (بای) رو انجام میده. ضمنا من بارها قبل از نوشتن این پیام این موضوع رو چک کردم و مطمئن شدم که این موضوع اتفاق میفته. حتی گاهی قیمتی که پوزیشن short رو باز میکنه خارج از محدوده کندل قرار میگیره (پایینتر از low کندل!). من یه حساب سر انگشتی کردم و با این اوصاف اسپردی که روی متاتریدر اعلام میشه بعلاوه مقدار فاصله ای که میندازه با قیمت باز کردن پوزیشن، چیزی معادل اسپردهای سابق و حتی بیشتر هم میشه!
                    لطف بفرمایید این موضوع رو بررسی کنید و در جهت رفعش اقدام کنید تا ارزش تلاشهاتون لکه دار نشه و خدای نکرده شبهه ای هم ایجاد نشه در این مورد.
                    ضمنا حسابهای من real هستن و یکی میکرو و دیگری مینی هست.
                    از دوستان عزیز هم خواهش میکنم این موضوع رو روی تایم فریم 5 یا 15 دقیقه (برای اینکه فاصله قابل مشاهده باشه عرض میکنم، وگرنه روی همه تایمها اتفاق میفته) با حجم کم امتحان کنن و اگر این مورد رو مشاهده کردن وجودش رو تایید کنن تا مسئولین بروکر هم مطلع باشن.
                    با تشکر از دوستان و مدیریت بروکر.

نظر

قیمتهای روی سرور دمو بعد از کاهش اسپردها روی لایو هنوز با سرور لایو یکسان نشده اند. ظرف چند روز آینده این کار هم انجام خواهد شد. با تشکر از توجه شما.

نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
                      من اکنت دمو PCM چک کردم برای اکنت میکرو EURUSD.mic اسپرد دائما روی 0.6 پیپ هست !! چطور میشه واسه من نصف اسپرد شماست؟!

نظر

لطفا با دکر شماره اردر تیکت کاملینت برای اردر دسک ارسال کنید تا بررسی شده و جواب دهند. با تشکر از توجه شما

نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
                        سلام وقت بخیر
                        اول تشکر بابت این حرکت شما

یه موردی هست از امروز به وضوح تو 4 تا پوزیشن به چشم میخوره

وقت پوزیشن sell میگیریم قیمت اتومات 2 پیپ پایین تر ثبت میکنه(در صورتی که پوزیشن sell تو همون قیمت لحظه باید ثبت بشه) و با اسپردی ارز مورد نظر جمع میشه

این عمل تو تایم های پایین به وضوح دیده میشه، شاید یه عده تو تایم روزانه و 4 ساعته کار میکنن دیده نشه.

اگه یه اشکال هست که امیدوارم حل بشه اگه به همین روال باشه که فکر میکنم قانونی نیست.

در نهایت از بابت این حرکت حرفه ای (کاهش اسپرد) تشکر میکنم

نظر

نوشته اصلی توسط Sarsa نمایش پست ها
                          دوستان عزیز در مدیریت پی سی ام. ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما در مورد تغییرات ایجاد شده، میخواستم اطلاع بدم که از زمانی که اسپردهای بروکر تغییر کرده من بارها (تقریبا تمام موارد) مشاهده کردم که موقع گرفتن پوزیشن short (سل)، قیمت ورود به معامله رو با 10-15 پوینت (جدود 1.5 پیپ) فاصله و پایینتر از قیمت در اون لحظه قرار میده. در واقع عملی شبیه به گرفتن پوزیشن long (بای) رو انجام میده. ضمنا من بارها قبل از نوشتن این پیام این موضوع رو چک کردم و مطمئن شدم که این موضوع اتفاق میفته. حتی گاهی قیمتی که پوزیشن short رو باز میکنه خارج از محدوده کندل قرار میگیره (پایینتر از low کندل!). من یه حساب سر انگشتی کردم و با این اوصاف اسپردی که روی متاتریدر اعلام میشه بعلاوه مقدار فاصله ای که میندازه با قیمت باز کردن پوزیشن، چیزی معادل اسپردهای سابق و حتی بیشتر هم میشه!
                          لطف بفرمایید این موضوع رو بررسی کنید و در جهت رفعش اقدام کنید تا ارزش تلاشهاتون لکه دار نشه و خدای نکرده شبهه ای هم ایجاد نشه در این مورد.
                          از دوستان عزیز هم خواهش میکنم این موضوع رو روی تایم فریم 5 یا 15 دقیقه (برای اینکه فاصله قابل مشاهده باشه عرض میکنم، وگرنه روی همه تایمها اتفاق میفته) با حجم کم امتحان کنن و اگر این مورد رو مشاهده کردن وجودش رو تایید کنن تا مسئولین بروکر هم مطلع باشن.
                          منم امتحان کردم همینطوره .
                          مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

در مورد فریز شدن قیمتها به مدت چند ساعت روی سرور دمو و نا همخوانی آنها با لایو در بالا توضیح داده شد. ولی جای تاسف است که وقتی بروکر اسپردها را برای مشتریانش چنین جذاب کرده سرور دمو ملاک درستکاری بروکر قرار میگیرد. کمی تامل بفرمایید، سرور دمو با لایو مثل قبل یکی خواهد شد.

نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
                            بله متوجه حرف شما هستم ولی منظور من این بود که رنج تغییرات دوشنبه روی eurusd از 0.5 تا 0.9 پیپ(اکثرا 0.7 پیپ) هست نه 1 تا 1.6 پیپ. این ها با هم خیلی فرق میکنن مخصوصا کسی که اسکالپ میکنه. اگر این مقداری که بنده گفتم باشه تو هیچ بروکری که کلاه بردار نباشه من همچین رنجی ندیدم ! البته قبلا روی جفت ارز usdchf هم تا اونجائی که حافظه یاری میکنه pcm اسپرد خیلی خوبی داشت.
                            البته اکنت دموی من امروز کار نمیکنه نمودارش فیریز شده نمی تونم برای امروز چک کنم

نظر

لطفا دقت فرمایید که چارت متاتریدر فقط قیمت بید مربوط به بالای صف بازار را نشان میدهد و گاهی هنگام وجود اردرهای بزرگ روی یک قیمت خاص و کم بودن اردرهایی که با آن باید جفت شوند چنین مواردی ممکن است مشاهده شوند. لطفا در کابین با ذکر شماره اردر تیکت بدهید. حتما پاسخ خواهند داد. با تشکر

نوشته اصلی توسط Sarsa نمایش پست ها

نظر

پردازش ...
                              X