اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث و گفتگو تاپیک تریدری خلیل عبدالرحمان

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بحث و گفتگو تاپیک تریدری خلیل عبدالرحمان

با عرض سلام و خسته نباشید

اولین فاز معامله گری ( تریدری ) را با نام و یاد اساتید عزیزم شروغ میکنیم

در پست های بعدی توضیحات تکمیلی از جمله قوانین بخش تریدری ، کاری و سایر نکات در خدمت شما عزیزان هستیم

ارادتمند شما

این هفته به دلیل اینکه تاریخ تسویه ام یکم بود اما خوب ما شیطنت زیاد داشتیم و یه خورده قرار بر اذیت ما شده بود و مثل بقیه قرار نبود پنج تا امضاء جمع کنیم سه روز طول کشید و نزدیک بر 200 امضاء را از یگان امان اخذ کردیم - یعنی رضایت تک تک افراد اونجا که حدود 700 هزار تومان پول زور برایمان آب خورد و کلی خندیدیم - و خلاصه آزاد شدیم . در همین حین دو موقعیت زیر واچ لیست ام "دارایی های که زیر نظر داشتم" که شامل gbpusd و eurusd میبود را از دست دادیم و انشالله اگر موقعیت دوباره ای دهد را وارد خواهیم شد والی خوب باکی نیست و در ماژور معکوس ما آن را شکار خواهیم کرد.

لینک حساب که فعلا به صورت عموم پابلیک هست :

http://www.myfxbook.com/members/fxkhalil/fxcma/1337287

آپدیت بحش در تلگرام و واتس آپ اطلاع رسانی میشود و اینکه شاید پشت لبتاب و لوازم ارتباطی خود نباشید به راحتی از این طریق متوجه آپدیت خواهید شد چرا که هدف ما آموزش هست . چگونگی پیاده سازی دانش و تجربه برای آنالیز بازار و چگونگی پیاده سازی مدیریت ریسک و سرمایه "ارزیابی پوزیشن ها" و اینکه احساسات و حالات روانی را در هر موقعیت از قبل آن گرفته تا در حین معامله و بعد از آن به همرا گزارش کامل نتیجه ثبت خواهم کرد که اشکالات کار را استخراج و اصلاح نمائیم. هیچ ابای نیست منم دارای مشکلات زیادی هستن و این تاپیک را در وهله اول به منظور رفع مشکلات خودم ایجاد کردم .

نکات روانشناسی ، مدیریت ریسک و تحلیلی را در حین کار بعضا" تشریح خواهد شد که سطح کاری را به درجه فوق بالایی برساند.

توصیه میکنم تمام عزیزانی که در حال ترید میباشند اعم از ریل با دمو ، آن را در اینجا اشتراک بگذارند و فرهنگ اشتباه خود کنار بگذارند که اگر کسی در دمو کار میکند هنوز آماتور هست یا اینکه اگر حساب کوچکی را برای نمایش عموم گذاشته فلان به امان هست . به هیچ عنوان این موارد معیار عملکرد و معیار سنجش کاری یک فرد قرار ندهید و تنها عملکرد کار عملی و پروسه کاری آن را ارزیابی و ارزش دهی کنید.

افرادی که تحلیل های خود را به اشتراک میگذارند و یک معامله گر خوب محسوب میشوند باز میتوانند وارد وادی تریدری شوند و مهارت خود را در این زمینه افزایش دهند چرا که مقوله تحلیلگری از تریدری مجزاست و صرفا یک تحلیلگر خوب ، نمیتواند یک تریدر خوب هم باشد و بلعکس یک تریدر خوب صرفا یک تحلیلگر خوب نمیتواند باشد .

ما هر کدام در یک زمینه استعداد خوبی را دارا هستیم ، یکی جسور و اهل ریسک میباشد و یک تریدر قابلی میشود و دیگری عهده دار فشارهای روانی به هر دلیلی نیست و یک تحلیلگر قابل میشود و کسی دیگر به عنوان سیگنال پروایدر "سیگنال دهنده" عمل میکند و موفق هست ، شخص دیگری در بازاریابی مهارت بالایی داراست و خود را در آی بی گری و جذب مشتری موفق میبیند و گام برمیدارد . پس هیچ اشکالی نیست که یک فرد در زمینه تربدری قرار ندارد آن شخص را بدگویی یا عیب کنیم اصلا و ابدا و برعک این نشان از ضعف فرهنگی ما هست که قادر به درک حوزه های مختلف کاری نیستیم. تلاش کنیم علاوه بر اینکه همیشه نام نیاکان امان بر سر زبان می آوربم که به تمام ادیان و قوم و نژادها احترام میگذاشت ما هم با تمام عقاید و حوزه های کاری در بازارهای مالی احترام بگذاریم و تلاش خود را متمرکز در حوزه استعدادی خود کنیم.

دوستان از ضرر ، استاب خوردن ، اشتباه کردن و درست تحلیل نکردن نهراسید ، اولین نفر خود پیش قدم شده ام که اعتراف کنم اشتباهات زیادی را دارا هستم اما با کمک شما عزززان تلاش بر کم کردن آنها دارم تا اینکه روزی بدون هیچ دغدغه ای لبتاب را باز کرده و موقعیتی با پتانسیل سودآوری احتمالی وجود داشت بدون هیچ درنگی طبق سیستم معاملاتی خود وارد شوم.

این فاز با یک اکانت ده هزار دلاری واقعی "ریل" از الان شروع میشود و پس از هر یک فصل یا دو فصل "سه الی شش ماه" فاز دیگری را با سرمایه و ریسک متفاوت تر شروع خواهیم کرد که پس از 16 ماا وری از حساب هاب اصلی ام بتوانم ریکاوری کامل شوم .

قواعد فاز اول :

1- ریسک مجاز در هر معامله را دو درصد سرمایه قرار داده ایم. ما به صورت دو تیکه از وارد بازار میشویم یعنی اینکه جای اینکه تمام حچم را در یک معامله وارد و خارج شویم ، به دو قسمت مساوی تقسیم کرده با یک نفطه ورود و حد ضرر اولیه مشترک وارد بازار شده و نقطه هدف و خروج را برای قسمت اول به مقدار ریسک انجام شده "مقدار پیپ از نقطه ورود تا استاب لاس" حد سود قرار میدهیم که بر اساس داینامیک های بازار "سطوح حمایت و مقاومت و ساختار امواج..." ممکن است این مقدار کم و زیاد شود و حد سود معامله دوم را در مرحله اول در هنگام ست شدن به صورت فری نگه میداریم که این امر به دلایل مختلفی است از جمله اینکه ، بازار در یک حرکت شارپ و پر پتانسیل قرار گیرد و از حد تصور ما و مقدار سود دوم ما فراتر رود که این کار باعث محدود شدن مقدار سود ما نمیشود و ... ، این نکته هم بیان شود در صورتی که قادر به دیده بانی از جارت نباشم میبایست مقدار آن را ست کنم .

2- ریسک مجاز در هر دوره زمانی "هفتگی" را سه درصد تنظیم نمودیم یعنی ما در طول هفته کاری تنها مجاز هستیم سه درصد از معامله خود را در موقعیت های مختلف بازار از دست بدهیم و در صورتی که این مقدار مجاز در هفته رسیدیم از آن روز و زمان تا به مرت یک هفته مجاز به کار با اینترنت نیستیم تا اینکه ذهن ما ریکاوری شود و بتواند کار را از سر بگیرد و احساسات انتقام و بعضا اور ترید "تریدهای زیاد" در خود پرورش ندهیم و باعث ضررهای غیر قابل جبران شویم.

استراتژی های تنظیم مقدار ریسک مجاز در یک معامله و ورود و خروج و ... که چندین و چند مدل میباشد را در حین کار با بازار مورد بررسی و صحبت قرار خواهیم داد.

باز توصیه میکنم ، هیچ فردی حق کپی از معاملات در ترمینال خود ندارد، چرا ؟ چون بر اساس تحلیل پیشینه عملکرد خود دست یافته ام که نیاز به درست از آب درآمدن تمام تحلیل هایم نیستم و کافی است نرخ سوددهی من 30 درصد به بالا باشد تا احتمال ریسک ورشکستگی من با توجه به سیستم کاری و روانشناسی خودم به نزدیک صفر بیایید. انشالله بیشتر در این زمینه ها سخن خواهیم گفت. پس دقت کنید . کپی کردن ممنوع است و اگر شخصی کمی کرد و ضرری متحمل شد به هیچ عنوان پاسخگو آن نخواهم بود و در حین انجام کار بر روی مارکت ، تلگرام خود که به صورت کلی بسته میباشد ، تلگرام دستیار باز از دسترس خارج خواهم کرد . به هیچ عنوان کسی خارج از چارچوپ فروم سوال تریدری حق پرسیدن را ندارد و صرفا ارتباطات برای اخذ راهنمایی و مشاوره میباشد .

تا پست بعدی ...

نظر

فازها و گام های تریدری را بر حسب نوع زمان ترید "دسته بندی بر اساس زمان کاری" به چهار بخش تقسیم کردیم. دقت داشته باشیم بر اساس پارامترهای گوناگون قادر خواهیم بود تریدرها را به بخش های مختلف تقسیم نمود .

1- پوزیشن تریدر Position Trader
      2- سوئینگ تریدر Swing Trader
      3- دیلی تریدر Day Trader
      4- اسکلپ تریدر Scalp Trader

فازل اول تریدری با سرمایه ده هزار دلاری

- نوع ترید : اسکلپ تریدر Scalp Trader
      - تایم فریم اصلی : یکساعته ، چهارساعته و روزانه
      - تایم افزایش حجم : پنج دقیقه و پاتزده دقیقه
      - ریسک مجاز در هر معامله: 2 درصد سرمایه
      - ریسک مجاز در هر دوره : 3 درصد سرمایه
      - تارگت بازگشت سرمایه ( بازدهی ): حداقل پنج درصد سرمایه
      - مدت زمان اتمام پروژه : یک الی دو فصل ( سه الی شش ماه )
      - هدف کلی : فراگیری رعایت قوانین معامله گری ، فراگیری دیسیپلین و ژورنال تریدینگ ...

نکته : بازار موقعیت ها و لبه ها را میسازد ، سیستم معاملاتی و طرح تجاری صرفا" موقعیت های ایجاد شده را شناسایی و در پی همراهی بازار هست . پس حال که پروژه شروع شده دیگه دستمان روی کلیک سل و بای باشد... ورود به بازازهای مالی آسان هست و انجام معامله به همان آسانی ورود به بازار هست اما روند کسب موفقیت خلاف تصور عامله ، روندی کاملا سخت میباشد.
      ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 08-28-2015, 01:50 PM

نظر

هدف از ایجاد تاپیک در پست های گذشته عنوان شد و فی الواقع به دنبال بحث روانشناسی موضوع هستیم.

تجارت و معامله گری یک حرفه و تخصص محسوب میشوند همانند هر حرفه و کار دیگری و اغلب افراد به اشتباه متصور هستند که چون قادر هستند چندین اوراق را امضاء کرده و مدارک خود را همراه با مقدار پولی به کارگزار ارسال و به ودیعه بگذارند و از طریق ترمینال قادر به خرید و فروش شوند ، این کار و تخصص را تبدیل به یک جعبه جادو کرده که میتوانند در چندین معامله به ثروت دست یابند .

بیش از نیمی افراد در اینجا تحصیل کرده دانشگاهی هستند ، خوب برای کسب یک تخصص و حرفه چندین سال مقاطع پایه را طی کردند و حداقل چهار سال را برای اخذ کارشناسی و لیسانس زمان خرج کردند و توانستند در یک زمینه علم لازم را کسب کنند. در اینجا لازم هست یک سری کارها و فرایندها را طی نماییم گرچه اغلب افراد تمایل ندارند این فرایند و تمرین ها را با نظم و تعهد انجام دهند که این خود باعث ضرر و ورشکستی میشود

بایست هدف تعیین کرد که در اینجا هدف ما تبدیل شدن به یک معاملگر موفق هست پس ما بایست متعهد و مسئولیت پذیر باشیم که اگر چنین باشد هرکاری را لازم باشد در امرموفقیتانجام خواهیم داد و به موانع سر راه گلاویز نمیشویم.

من اگر میخواستم توی خدمتم با افراد گلاویز بشم جای 16 ماه خدمت که 9 ماه هم خدمت نکردم و همان 9 ماه همه منزل بودم بابست دو برابر دیگران خدمت میکردم و حالا حالاها ماجرا داشتم. اما از روز اول هدف تعیین کردم هدف ام اخذ کارت پایان خدمت بود. به همین دلیل در یک ماه آخر 700 هزار تومان به زور پرداخت کردم و صدام در نیومد ، حتی مقامات بالا پشتم در اومدند اما خواهش کردم که فعلا بیخیال شوند و همین داستان ها یکساعت تعریف کردم . گفتم هدفم گرفتن کارتم هست، نیومدم برای 700 تومان خودم را از زندگی بیاندازم و به مقصد نرسم.

حال داستان ما در اینجا همین خست ،جای اینکه وقت خود را صرف معاملات و لبه های ضرر کنید، هرچه سریعتر یک ارزیابی درونی داشته باشید و عقاید خود را کامل بشناسید ، که باز در این مورد پست های متعددی خواهم زد وبه همین دلیل هر سه ماه یک فاز تریدری راه در صورت موفق بودن فاز، شروع خواهیم کرد والی همین فاز را تا سه ماه دیگر ادامه خواهیم داد.

موفقیت یعنی شناخت خود و رفع اشکالات احتمالی است.

خوب فردا به بررسی بازار خواهیم پرداخت و باز بیشتر در زمینه معامله گری صحبت خواهیم کرد . اگر روند نوشتار زمان بر شود ، تلاش میکنم فایل های صوتی یا تصویری تهیه نماییم که زمان کمتری را ازم بگیرد و یادگاری خوشکل تر به جا بگذارم.

پ.ن: زیاد رسمی نیستم و بچه ها میتوانند در چارچوب احترامات و قوانین فروم در تاپیک مجزای که خواهم ساخت بهبحث و گفتگو بپردازند و ما تا توان هست پاسخگو خواهیم بود که روند فاز ها خسته کننده برای خودم نشود و نقاط ضعف و قوت کار را بیشتر بشناسم

ارادت

نظر

خوب امروز در فایل ثبت معاملات و... بایست تغییراتی ایجاد میشد که همه رو ارسال کردیم برای دوست دیرینه امون جناب مهندس کارگر که زحمت آنها را بکشند.

هفته دوم مرداد ماه رسید و به بررسی بازارها خواهیم پرداخت . اما بین جفت ارزها قبل اینکه شروع به جستجو کنیم ، بیشتر از همه خرید در EURGBP نظرم گرفته ،خوب میریم ببینیم جریان از چه قرار هست و بدون ب بسم الله دو نمودار از این جفت ارز میگذارم که بدونین چرا زیاد مد نظرم هست:

خوب دو سناریو داریم :

1- هنوز در یک اصلاح هستیم و نزولی دیگر در راه هست اما خوب جا داره و بایست ساختار ... تکمیل کند

2- از اصلاح خارج شدیم و ما موج آخر ( یعنی پنج ) را با یک دیاگونال به اتمام رسوندیم و الان رفتیم توی فاز اصلاحی و این بوزی اول از اصلاح هست

به هر حال در هر صورت بایست ساختار تکمیل کنند و یه سوئیچ میکنیم تایم فریم چهارساعته ، میبینیم بله سختار اصلاحی داریم و یک ناحیه خوب برای شکار ... خوب بایست چکار کنیم؟ ها حالا اول من بازارها زیر و رو کنم بعد بیام به این برسیم و توی کمین بنشینیم برای تریگر خرید... و تک بعدی پیش نرفته باشیم ( یعنی تکنیکال تنها )

حالت روانشناسی که دارم اینه :

بایست اولین پوزیشن که تریگر میخوره برای کلاس کاری هم شده مثبت بشه )) خوب دیگه حق بدین ، هزار و اندی انسان داره این حساب رو برانداز میکنه ! اما با این وجود ما طبق اصول پیش میرویم ولو که به سود ننشیند ، زیاد مهم نیست . این یک حساب ریزی محسوب میشه و از نظر ذهنی هیچ استرسی بابت ریسک و از دست دادن پول ندارم. خوب یک تحلیل خارج از برنامه و خارج از محدوده هم درج کردیم که بگیم بله ما هم هستیم .بچه ها منم هستم ، سلام !! از جنوب ایران دما 46 درجه ، شرجی شهر ما صفر ... با آستین رکابی ! از بس پشت میز نشستم ، الان کوچ کردم روی زمین و فریدون هم واسم میخونه ! اینم حالت روانشناسی من !

نظر

راستی اسطوره ام یادم رفته معرفی کنم ، کسی نیست جزء دکتر ون تراپ ، که جدیداً توی لینکدین عضو شدم و با ایشون ارتباط برقرار کردم و همینکه به آمریکا برسم ( بگو خدا اول عمر بده انشالله ) دفتر ایشان رفته و کلی عکس واستون خواهم گذاشت ( آهنگ های فریدون خدا وکیلی نابودمون کرد هرکس نگه انگار دنیا ازش گرفتن اینا رو خونده منم نصف شبی روحیه ام لطیف شده ... )

خوب شما میتوانید به سایت دکتر وان تراپ برید و خودتون رو در معرض آزمون قرار بدید و نوع تریدری اتون مشخص کنید و راهکارهای دکتر را مطالعه کنید: http://www.tharptradertest.com

من خودم از نوع : Facilitative Trader تریدر ساده نگر : این نوع معامله گر شانسی بالاتر از حد میانگین برای پیروزی دارد

ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 08-31-2015, 02:39 AM

نظر

خوب نتایج کار ما در این هفته برای بازار ارز به صورت خلاصه در جدول زیر هست:

از نظر تکنیکی اکثراً در وضعیت خوبی هستند و نمیتونم بگم کدوم بر دیگری ارجحت داره واقعاً همه خوبن ( از دیدگاه من ، چرا که سیستم رو خودم تولید و اجرا میکنم پس همه میشه خودم )

از نظر بنیادی بهترین جفت ارزهای ترید:

1- فروش NZDJPY
              2- فروش NZDUSD
              3- فروش AUDJPY
              4- فروش AUDUSD با این یکی کار داریم ( والله فریدون داره میخونه کنترل کیبورد از دستم در رفته اگر غلط املایی بود از این جهت هست )

از نظر انتظارات و دو شاخص مهمی که من بهره میبرم یعنی SSI و COT :

SSI

1- فروش AUDUSD
              2- فروش USDJPY
              3- فروش ُUSDCHF
              4- خرید EURUSD اینو خوب اومده ها

COT میدونید که یه خورده بلند مدت هست و بیشتر برای ماژور ها رو شکار کنی کاربرد اساسی داره و اینکه اکثراً در حالت اکسترمم هستند

1- فروش AUDUSD
              2- خرید USDJPY
              3- خرید USDCAD
              4- فروش EURUSD

خوب جدول بازدهی هفته دوم هم میبینیم که بله صفر درصد سود/ضرر را نشان میدهد:

جدول اهداف ما هم که طی یکسال روی این اکانت مشاده میکنید ( اکانت های دیگر تلاش میکنم در یک حساب جداگانه باشد مثلاً صد هزار دلاری و ... )

نظر

نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                خوب نتایج کار ما در این هفته برای بازار ارز به صورت خلاصه در جدول زیر هست:

از نظر تکنیکی اکثراً در وضعیت خوبی هستند و نمیتونم بگم کدوم بر دیگری ارجحت داره واقعاً همه خوبن ( از دیدگاه من ، چرا که سیستم رو خودم تولید و اجرا میکنم پس همه میشه خودم )

از نظر بنیادی بهترین جفت ارزهای ترید:

1- فروش NZDJPY
                2- فروش NZDUSD
                3- فروش AUDJPY
                4- فروش AUDUSD با این یکی کار داریم ( والله فریدون داره میخونه کنترل کیبورد از دستم در رفته اگر غلط املایی بود از این جهت هست )

از نظر انتظارات و دو شاخص مهمی که من بهره میبرم یعنی SSI و COT :

SSI

1- فروش AUDUSD
                2- فروش USDJPY
                3- فروش ُUSDCHF
                4- خرید EURUSD اینو خوب اومده ها

COT میدونید که یه خورده بلند مدت هست و بیشتر برای ماژور ها رو شکار کنی کاربرد اساسی داره و اینکه اکثراً در حالت اکسترمم هستند

1- فروش AUDUSD
                2- خرید USDJPY
                3- خرید USDCAD
                4- فروش EURUSD

خوب جدول بازدهی هفته دوم هم میبینیم که بله صفر درصد سود/ضرر را نشان میدهد:

جدول اهداف ما هم که طی یکسال روی این اکانت مشاده میکنید ( اکانت های دیگر تلاش میکنم در یک حساب جداگانه باشد مثلاً صد هزار دلاری و ... )

خوب بر این اساس دست زدیم به تحلیل AUDUSD ببینیم در چه وضعیتی هست ، هنوز جا داره ، قیمت 0.7171 بیاد ببینم تریگر فروش میده یا نه ...

روز سه شنبه اخبار مهمی داریم و الانم بانک ها شروع کردند به نظر سنجی ها ... که باز RBA یا همون بانک مرکزی استرالیا دستور کات ریت ( کاهش نرخ بهره ) با اوضاع وخیم که در اقتصاد چین به وجود اومد و نرخ یوان را به صورت وحشتناکی در برابر ارزها الاخصوص دلار آمریکا کاهش دادند ( کاهش بابت افزایش صادرات هست یک نوع جنگ از نوع ارزی )

1- Chinese Manufacturing PMI
                2- Current Account
                3- Cash Rate

چهارشتبه باز خبر GDP داریم و پنج شنبه Trade Balance ...

روز جمعه هم لاکر سخنرانی داره و قراره خبرهای بخش اشتعال ایالات متحده امریکا NFP دوست داشتنی بیاد بیرون که فورکست ها حاکی از افزایش 220 هزار شغل هست( ایران در یکماه همینقدر شعل ایجاد میکرد بیکار نداشتیم )
                ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 08-31-2015, 03:12 PM

نظر

بچه های که کوتاه مدت کار میکنن قبول دارید بایست بیایم تایم یکساعته هم وارسی کنیم؟

http://irancma.com/%D8%AA%D8%AD%D9%8...%88-audusd-h1/

نظر

موقعیتی هم در USDJPY داریم منتهی مجاز نیسیتیم تا پوزیشن فاز بالا گرغته باشیم شروع کنیم به تریدر در کوتاه مدت و افزایش حجم... موقعیت خوبی هست شاید اردر گذاری در سطوح شکست سویینگ کنم . یهنی کف ها... اما اولویت پلان نیست.

در کل من مجازم الان که ساعت 7 هست خوش بگذرونم تا ساعت یک شب بعدشم در خدمت چارت باشم. پس همینکار میکنیم !

نظر

خوب یکی دوستان گفتند که تاریخ فایل سود/ضرر سال 92 هست و الانم هفته دوم شهریور هستیم نه مرداد...

میخواستم تیز بینی دوستان بسنجم " الکی شما هم باور کنید ، این فایل بازسازی شده هست و دست کار من نیست و در اصل واسه پیام بوده و دوست ما فایل ها منسجم کرده ، فراموش کرده ... "

جاتوک سبز رفتیم عسلویه لب ساحل نخل تقی در شرجی بسیار دلنشین شام را خوردیم و همانطور که گفته بودم ساعت یک برگشتم ، اما تب دارم به خاطر سه شهریور که چندین ساعت بی امان دویدم تا تسویه از یگانم اخذ کردم هست و بدن درد زیادی داریم که فعلا با میکن میسازیم ، امید داشتم یک روز بعدش تموم کنم اما خوب بادمجان بم هست ... بله میبینم که usdcad همچنام در تازش ریزش هست و بی امان میتازد. AUDUSD هم یک الگو برگشتی کندلی به نام همر یا همان چکش خودمان زده و EURUSD هم یک کندل برگشتی... خلاصه همه چی گل و بلبل هست.

نظر

خوب به احتمال بالا audusd امشب و فردا یک صعود خوب انجام بده و همه چیز گل و بلبل بشه برای فروش ما... من برنامه برا خرید ندارم چون سیستم با وجود تشخیص این ساختار صعودی لبه سل را قدرت مند ارزیابی کرده و حیلی دلم میخواد یک خرید ست کنم که بگم پوزیشنی هم من دارم اما الوعده وفا ، خلاف روند حرکتی نمیزنیم. اما روی یورو به دلار میشه اردر گذاری کرد که اونم فعلا جز برنامه نیست. من معمولا پیله میکنم روی یک جفت ارز...مهم اینه یه تریگر بزنم تا مقدار بازدهی ماهم اکی بشه بعدشم افزایش حجم و همینکارای که علاقه دارم... پس ما میخوابیم شما بیدار باشید از صعود احتمالی و خریدهاتون لذت ببرید.

شب خوش

نظر

منتظریم ببینیم کی این روند صعودی شروع میشه !

نظر

نوشته اصلی توسط patriot نمایش پست ها
                            منتظریم ببینیم کی این روند صعودی شروع میشه !
                            من که منتظر هیچ روندی نیستم فقط منتظرم توی یکی از جفت ارزها تمام اجزای سیستمم یکصدا یه چیز رو بگن و تریگر بده ...

USDJPY ریخت نمیشد ! EURUSD رفت بالا اما نمیشد ! AUDUSD فعلاً گیچه ! NZDJPY ریخت اما نمیشد !

خیلی سخته کنترل خودت کنی تا همه چیز فراهم بشه !

نظر

جدول ما :

برای کوتاه مدت زمانی مجاز هستیم که تریگر میان مدت رو گرفته باشیم و برای افزایش حجم هست . یعنی زمانی افزایش حجم میدیم که پوزیشن های ما تو سود رفته باشه !

نظر

پردازش ...
                              X