اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای saeeeed

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سوالات: بحث های حاشیه ای saeeeed

وقتی تریدر جــــــــــــو گیر میشود
    پـــــایان تنهایی آغـــاز بازار است

آقا محسن تبریک میگم نمیدوم واسه چی ... شاید بخاطر حس توهمی که از فــــــارکس داری . حس خوبیه ! بی شوخی میگم . همه ما این حسو بارها تجربه میکنیم مخصوصا زمانی که یه چیزی تو مارکت کشف میکنی همچین حسی به آدم دست میده .
    یه حس وال استریتی
    کلا فاز میده
    وقتی تحلیل ها تو دمو درست از آب در میاد . حس قشنگیه .
    ادامه بده ... اینم میدونم که از حرف من ناراحت شدی ولی حقیقت مثل کــــــون خیار تلخه .

اومدم اینو بگم که طرف( م م ) یه حساب گذاشته بود چند هزار تا هم پوزیشن من در آوردی گرفت که همه عین هم بود حتی جرات نداشت استیمنت کامل بزاره !!!

بعد رفت یه مدت غیبت کبری ... الان هم که اومد عوض اینکه بیاد اشتباهاتشو جبران کنه ... داره جـــــــو سازی میکنه علیه (ب ب ) که چی ؟! چون طرف گفته استاپ نزاشتی پس استیمنت تو بی ارزشه

مشخصه این شخص نه تنها مسن نیست بلکه از نظر من از یه بچه هم بچه تره و فقط هدفش اینجا بازی کردنه ! همین .

تحلیل هاشو که میبینی همش چهار تا ستون سبز و قرمز کشیده خیال میکنه شاخ بز شکونده .

بعد اگه کسی بگه بالا چشت ابروست ... شروع میکنه پارس کردن . انتظار داره همه به به چهه چهه کنن . که چی اخه ! چی گیرت میاد .میخوای مدیریت سرمایه کنی ؟! این راهش نیست .

نظر

نوشته اصلی توسط saeeeed نمایش پست ها
      آقا محسن تبریک میگم نمیدوم واسه چی ... شاید بخاطر حس توهمی که از فــــــارکس داری . حس خوبیه ! بی شوخی میگم . همه ما این حسو بارها تجربه میکنیم مخصوصا زمانی که یه چیزی تو مارکت کشف میکنی همچین حسی به آدم دست میده .
      یه حس وال استریتی
      کلا فاز میده
      ادامه بده ... اینم میدونم که از حرف من ناراحت شدی ولی حقیقت مثل کــــــون خیار تلخه .

اومدم اینو بگم که طرف( م م ) یه حساب گذاشته بود چند هزار تا هم پوزیشن من در آوردی گرفت که همه عین هم بود حتی جرات نداشت استیمنت کامل بزاره !!!

بعد رفت یه مدت غیبت کبری ... الان هم که اومد عوض اینکه بیاد اشتباهاتشو جبران کنه ... داره جـــــــو سازی میکنه علیه (ب ب ) که چی ؟! چون طرف گفته استاپ نزاشتی پس استیمنت تو بی ارزشه

مشخصه این شخص نه تنها مسن نیست بلکه از نظر من از یه بچه هم بچه تره و فقط هدفش اینجا بازی کردنه ! همین .

تحلیل هاشو که میبینی همش چهار تا ستون سبز و قرمز کشیده خیال میکنه شاخ بز شکونده .

بعد اگه کسی بگه بالا چشت ابروست ... شروع میکنه پارس کردن . انتظار داره همه به به چهه چهه کنن . که چی اخه ! چی گیرت میاد .میخوای مدیریت سرمایه کنی ؟! این راهش نیست .
      خطاب به ناظر عزیز سایت

من تا به حال پست مفیدی از این شخص ندیدم
      هرچند ای دی اصلی ایشون نیست اما اگر به همه ی پست های ایشون نگاه کنیم اکثرا حاوی صحبت های غیر حرفه ای است که باعث ایجاد حاشیه و بی احترامی شده . (همه پست های ایشان در بخش یوزر ایشان موجوده!)
      مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

اقا سعید سلام

از پستی که برای بی اجترامی به اون م م کردی حال کردم این طرف اگر هیچ اولویتی هم که به شما نداشت ( که مطمنا نداشت ) اقلا از شما مسن تر بود و همین امر باید باعث میشد شما برادر بزرگوار در نوع گویش و ارائه مطالبتان مقداری رعایت میکردید

شما با بیان کلمه پارس کردن نامبرده را به سگ تشبیه کردید هر چند از دید بنده ارزش خیلی از سگها از خیلی از انسانها بیشتره ، از اینرو این کلمه بالنفسه نمیتونه باعث رنجش بنده شود فقط متاسفم که پارس کردن یاد نگرفتم

بنده در طول 70 سال عمرم خیلی خیلی بیشتر از معدل مردم ، با دیگران برخورد روزانه داشته ام ولی حتی یک مورد بی حرمتی و بی احترامی یا خشم نسبت به خود را از کسی مشاهده نکرده بودم حتی در شهرستان مرودشت که مطبم بود خیابانی به نام بنده کمترین کرده بودند ( تف سر بالا بیان جمله قبل بود امیدوارم به خساب خودخواهی بنده گذاشته نشود میتونید در گوگل براحتی تحت نام بیست متری م م شهرستان مردوشت ) سرچ کنید از اینرو علت اینهمه خشم را نمیدانم

اخیرا احساس میشد جو فوروم نسبت به سابق تفاوت کرده و اون حالت احترام و رعایت ادب در ان رعایت نمیشه

برای بنده تشخیص این موضوع که این بی حرمتی از کجا سر چشمه گرفته از اب خوردن هم ساده تر هست ولی همانگونه که در چند روز قبل سکوت کردم الان نیز با سکوت از عزیزانم خداحافطی میکنم ، و مطمنا خوشحالم که با نبودنم باعث خوشحالی یکی دو تن خواهم شد و این نعمت کمی نیست

بنده ضمن احترام به دیدگاه شما بزرگوار ، این جمله را اخرین جمله خودم در این فورم که همواره به عنوان منزل خود انرا میدانستم تلقی میکنم و امیدوارم اساتید محترم که حق بزرگی در گردن بنده داشته اند و حال که لحظه خداحافظی رسیده اجازه دهند دستشان را با افتخار ببوسم و مدیریت محترم اگر رنجشی از بنده داشته اند عفوم نمایند ، روی دوستان را هم به همین قصد میبوسم

همواره به اساتیدتان احترام بگذارید و مشوق یکدیگر باشید

کوچک همه شما م م ( مهدی موسوی )
        ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 12-02-2015, 08:20 PM
        تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
        قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
          خطاب به ناظر عزیز سایت

من تا به حال پست مفیدی از این شخص ندیدم
          هرچند ای دی اصلی ایشون نیست اما اگر به همه ی پست های ایشون نگاه کنیم اکثرا حاوی صحبت های غیر حرفه ای است که باعث ایجاد حاشیه و بی احترامی شده . (همه پست های ایشان در بخش یوزر ایشان موجوده!)

اگر بدونی من کی هستم و چه کاره ام با خاطر این جسارت و گستاخی میای پامو میبوسی و ازم پوزش میطلبی.

باعث افتخار این فروم هست که من هر از گاهی گوشه چشمی به این فروم دارم .

نیازی نیست برای شناخت بیشتر من استیتمنت هامو رو کنم . تواضع و فروتنی و مناعت طبع من همیشه شهره عام و خاص بوده و هست .

نظر

اگر بدونی من کی هستم و چه کاره ام با خاطر این جسارت و گستاخی میای پامو میبوسی و ازم پوزش میطلبی.

باعث افتخار این فروم هست که من هر از گاهی گوشه چشمی به این فروم دارم .

نیازی نیست برای شناخت بیشتر من استیتمنت هامو رو کنم . تواضع و فروتنی و مناعت طبع من همیشه شهره عام و خاص بوده و هست .
            شما؟

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
              اقا سعید سلام

از پستی که برای بی اجترامی به اون م م کردی حال کردم این طرف اگر هیچ اولویتی هم که به شما نداشت ( که مطمنا نداشت ) اقلا از شما مسن تر بود و همین امر باید باعث میشد شما برادر بزرگوار در نوع گویش و ارائه مطالبتان مقداری رعایت میکردید

شما با بیان کلمه پارس کردن نامبرده را به سگ تشبیه کردید هر چند از دید بنده ارزش خیلی از سگها از خیلی از انسانها بیشتره ، از اینرو این کلمه بالنفسه نمیتونه باعث رنجش بنده شود فقط متاسفم که پارس کردن یاد نگرفتم

بنده در طول 70 سال عمرم خیلی خیلی بیشتر از معدل مردم ، با دیگران برخورد روزانه داشته ام ولی حتی یک مورد بی حرمتی و بی احترامی یا خشم نسبت به خود را از کسی مشاهده نکرده بودم حتی در شهرستان مرودشت که مطبم بود خیابانی به نام بنده کمترین کرده بودند ( تف سر بالا بیان جمله قبل بود امیدوارم به خساب خودخواهی بنده گذاشته نشود میتونید در گوگل براحتی تحت نام بیست متری م م شهرستان مردوشت ) سرچ کنید از اینرو علت اینهمه خشم را نمیدانم

اخیرا احساس میشد جو فوروم نسبت به سابق تفاوت کرده و اون حالت احترام و رعایت ادب در ان رعایت نمیشه

برای بنده تشخیص این موضوع که این بی حرمتی از کجا سر چشمه گرفته از اب خوردن هم ساده تر هست ولی همانگونه که در چند روز قبل سکوت کردم الان نیز با سکوت از عزیزانم خداحافطی میکنم ، و مطمنا خوشحالم که با نبودنم باعث خوشحالی یکی دو تن خواهم شد و این نعمت کمی نیست

بنده ضمن احترام به دیدگاه شما بزرگوار ، این جمله را اخرین جمله خودم در این فورم که همواره به عنوان منزل خود انرا میدانستم تلقی میکنم و امیدوارم اساتید محترم که حق بزرگی در گردن بنده داشته اند و حال که لحظه خداحافظی رسیده اجازه دهند دستشان را با افتخار ببوسم و مدیریت محترم اگر رنجشی از بنده داشته اند عفوم نمایند ، روی دوستان را هم به همین قصد میبوسم

همواره به اساتیدتان احترام بگذارید و مشوق یکدیگر باشید

کوچک همه شما م م ( مهدی موسوی )

بزرگوارا ! والا حضرتا ! شما سرور و سالار مایی . شما چشم چراغ این فروم هستید . ای روح الفدا ... جان نثارم

چرا آخـــــر ما را از وجود پر برکت خود محروم مینمایی .

ای آخرین منجی عالم و بشریت مگر از من چه خطایی سر زده . آخر چــــــــــرا ؟!

اکنون اشک بر گونه هایم سرازیز شده تنها خاطره ایی از توبه یادگار دارم

خاطره ایی از جنس هارمونیک و ستون هایی سبز و قرمز همچون گل رز و چمنهایی سبز

بدرود

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
                بنده خدا اقا محسن از دیدن اتفاقات اخیر کلا بی خیال این یافته جدیدش شده من به اندازه سهم خودم بهش حق میدم و به دیگر دوستان همین یک مورد را مثال میاورم و مطمنم تا زمانی که با ایده های جدید بصورت سلبی برخورد شود نه جناب الن دلونی در بینمان پیدا خواهد شد و نه کسی رغبت به اشتراک گذاری یافته هایش را خواهد داشت ، اونوقت صبح تا شب باید جلوی الن دلون های خارجی تعظیم و تکریم کنیم و همواره جزو 5 در صد سود کنندگان

راستی مطلبی زیر پست اخرم به رنگ ابی در تاپیک اول ابتدائی اضافه کردم به این امید که بتونم تاپیک را در صفحه پست های ارسالی جدید رفرش کنم ولی انگار ناظر محترم حضور ندارند

http://traderha.com/f103/%D8%A7%D9%8...3/index11.html

اقا محسن از صمیم قلب بهت تبریک میگم و امیدوارم روز به روز پیشرفت بیشتر بکنی و روزی برسه الن دلونمون از جمع خودمون باشه و به اسم ایرانی خودمون افتخار کنیم مثل استاد یزدی یا ازادی و دهها مورد افتخار افرین دیگر

موسوی
                سلام ممنونم جناب موسوی عزیز و گرامی

ماها هر چه داریم از وجود نازنین اشخاصی چون شماست

ممنون از اینکه به بنده شاگرد کوچکتان لطف دارید و همیشه به بنده انرژی دادید

واقعا از پست بعدیان شکه شدم...خداحافظی؟

واقعا خیلی سخت است...شما به بزرگی خودتان این عده قلیل را ببخشید...واقعا نمیدونم چی بگم...

ولی امیدوارم جمع مارا ترک نکنید...

----------------------------------------------------------

بنده اصلا و ابدا پست های حاشیه ای را جواب نخواهم داد

در این فروم حضور دارم که بار علمیم زیاد شود نا اینکه با دیگران سروکله بزنم

هر طور که دوست دارید فکر کنید برایم ذره ای مهم نیست صحبتهای هر شخصی نشان دهنده شخصیت و میزان موفقیت او در زندگی است...قضاوت با خوانندگان

نظر

نوشته اصلی توسط shahabi.ma نمایش پست ها
                  شما؟

عرض کردم نیازی به معرفی نمیبینم و اگر نه خیلی اینجا سرم شلوغ میشه و من وقت کافی ندارم .

با عرض پوزش

نظر

یه حس وال استریتی
                    کلا فاز میده

فقط می تونم بگم متاسفم که با افرادی نظیر شما در این کشور زندگی میکنم .بیخود نیست از ما به عنوان جهان سوم یاد میشه

نظر

عرض کردم نیازی به معرفی نمیبینم و اگر نه خیلی اینجا سرم شلوغ میشه و من وقت کافی ندارم .

با عرض پوزش

پس لطفا تشریف ببرید و به همان مواردی که باعث شلوغی کارتان هستند رسیدگی کنید

نظر

از ناظر محترم تقاضا دارم همان طور که در تاپیکهایی که انتقاد از بروکر مطرح میشود،حضور فعال و رعد آسا دارن در مورد اینگونه پست های حاشیه ای و توهین آمیز نیز حضور فعال و رعد آسا داشته باشند و اینگونه پست های حاشیه ای و توهین آمیز را مانند بعضی انتقادها بصورت کاملا فعال و رعد آسا پاک کنند و این تاپیک به فنا رفته را جان تازه ای ببخشند.....یا اینکه اگر مقدور نیست در تاپیکهایی که توهین آمیز است حضور فعال و رعد آسا داشته باشید به بنده دسترسی بدهید خودم پستهای توهین آمیز را بصورت کاملا فعال و رعد آسا پاک کنم!!!!!!!!!!!!!! متشکرم!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                          از ناظر محترم تقاضا دارم همان طور که در تاپیکهایی که انتقاد از بروکر مطرح میشود،حضور فعال و رعد آسا دارن در مورد اینگونه پست های حاشیه ای و توهین آمیز نیز حضور فعال و رعد آسا داشته باشند و اینگونه پست های حاشیه ای و توهین آمیز را مانند بعضی انتقادها بصورت کاملا فعال و رعد آسا پاک کنند و این تاپیک به فنا رفته را جان تازه ای ببخشند.....یا اینکه اگر مقدور نیست در تاپیکهایی که توهین آمیز است حضور فعال و رعد آسا داشته باشید به بنده دسترسی بدهید خودم پستهای توهین آمیز را بصورت کاملا فعال و رعد آسا پاک کنم!!!!!!!!!!!!!! متشکرم!!!!!!
                          محسن جان

من هم با نظر شما موافقم

ولی این سکوت نمی تواند خودبخودی باشد

این تاخیر نشان از یک کار مشترک و هدفدار است

سیاست حذف تصاویر و نوشته ها، این بار به حذف کاربر برجسته فوروم، جناب مهدی موسوی کمر بسته آنهم با استفاده از زشت ترین و غیرمحترمانه ترین شیوه

ضمن تاسف از تصمیم جناب موسوی عزیز برای خداحافظی از این فوروم، ضمن آرزوی سلامت و موفقیت از ایشان، برای نشان دادن اعتراض به شیوه مدیریت فوروم و در حمایت از پدربزرگ مورد احترام اکثریت مطلق کاربران فوروم، بنده نیز با این آخرین نوشته، بدرود خود را اعلام می کنم

نظر

نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
                            محسن جان

من هم با نظر شما موافقم

ولی این سکوت نمی تواند خودبخودی باشد

این تاخیر نشان از یک کار مشترک و هدفدار است

سیاست حذف تصاویر و نوشته ها، این بار به حذف کاربر برجسته فوروم، جناب مهدی موسوی کمر بسته آنهم با استفاده از زشت ترین و غیرمحترمانه ترین شیوه

ضمن تاسف از تصمیم جناب موسوی عزیز برای خداحافظی از این فوروم، ضمن آرزوی سلامت و موفقیت از ایشان، برای نشان دادن اعتراض به شیوه مدیریت فوروم و در حمایت از پدربزرگ مورد احترام اکثریت مطلق کاربران فوروم، بنده نیز با این آخرین نوشته، بدرود خود را اعلام می کنم
                            سلام فرزان جان

نميدونم چي بگم...ممكن است مسائلي باشد كه ماها از آن بي خبريم

از خداحافظي شما هم متاسف شدم

نظر

یه حس وال استریتی
                              کلا فاز میده

جناب آقای سعید بنده شما رو نمیشناسم ولی اگه همونطور که ادعا میکنید انسان بزرگی هستید نوع بیان و طرز گویش شما هم باید برازنده ی شان شما باشه.
                              تا مرد سخن نگفته باشد ، عیب و هنرش نهفته باشد
                              ویرایش توسط ناشی : https://www.traderha.com/member/16165-ناشی در ساعت 12-03-2015, 09:33 AM
                              هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

پردازش ...
                              X