اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مسابقه

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مسابقه

فروم در نظر دارد یک مسابقه ترید برگزار کند. مایلیم بدانیم کاربران مسابقه لایو را ترجیح میدهند یا مسابقه دمو. لطفا رای بدهید.
    70
    مسابقه لایو
    35.71%
    25
    مسابقه دمو
    64.29%
    45

سلام

به نظر من لایو باشه... اما برای اینکه همه بتونند شرکت کنند میشه رقم رو خیلی پایین در نظر گرفت مثلا حساب های میکرو 100 دلاری..

ارادتمند- بهزاد

نظر

مسابقه مثل سری قبلی که همه سرکار بودن؟!

نظر

سلام

من هم به شخصه لایو رو ترجیح میدم.چون تفاوت ها مشخص میشه.ولی باید شرایط همه رو سنجید ممکنه بعضی ها تازه وارد شدند و دوست نداشته باشند لایو کار کنن برای همین پیشنهاد میکنم دمو باشه تا شرایط برا همه یک جور باشه.
        دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

سلام
          به نظر بنده اگر لایو باشه بهتره
          چون بحث مدیریت سرمایه بیشتر نمود پیدا میکنه

نظر

سلام
            اگر قرار باشه با 100 دلار بصورت لایو باشه و جایزه اونم 1000 دلار همه حاضرن 100 دلار رو فدای 1000 دلار کنن حتی به قیمت کال شدن
            دمو باشه بهتره تا همه با متاتریدر این بروکر آشنا بشن
            لایو هم حداقل بالانس 2000 نیازه که شرکت کنندگان رو تا یک صدم دمو کاهش خواهد داد.
            با تشکر
            ویلیام شکسپیر:
            آدم موفق کسیست که :
            بیشتر از دیگران بداند
            پیشتر از دیگران تلاش کند
            کمتر از دیگران انتظار موفقیت داشته باشد.

سقراط:
            هرکسی که بداند که نداند از همه داناتر است یک چیز را خوب می دانم و آن این است که هیچ نمی دانم هر که بداند درست چیست، دست به نادرست نمی زند

نظر

به نظرم افراد در دمو شاید مدل هایی معامله بزنند که شاید هیچ وقت حاضر نباشند با 100$ هم این مدلی کار کنند ! به همین دلیل دمو اعتبار کمتری در مسابقه پیدا میکنه
              مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

به نظر من ریل باشه چرا که آلدرنالین خون بیشتر میشه و هیجان بیشتری داره اما دمو کیفیت چندانی برخوردار نیست . حال ببینیم نظر جمع چی باشه

نظر

همیشه واسم جالب بوده که در شرایط کاملا یکسان تریدرها بعضا نظرات کاملا متفاوتی داشتن.
                  یه مسابقه ای که شرایط برای همه کاملا یکسان باشه حتی در لاتیج و تعداد پوزیشن . اینجاست که صرفا پیپ شماری ملاک میشه. یه Pip Fight تمام عیار . حسن این مسابقات اینه که نشون میده تریدرها در شرایط کاملا یکسان چه تصمیمی اتخاذ میکنن. تریدر فقط به همراهی با روند فکر میکنه و عملا بسیاری از استراتژی های متکی به زمان یا برگشت روند حذف میشن.

یا اینکه میتونه اینطوری باشه که فقط یک حساب مشخص میشه و همه تریدرها روی این حساب پوز میگیرن و هر کس که مفیدترین پوزیشن ها رو داشت برنده باشه. دیگه تعریف پوزیشن مفید باید به بحث گذاشته بشه.

ریل یا دمو تفاوت نداره فقط چون بروکر پی سی ام بانی این مسابقه میشه انتظار میره که یه جایزه بزرگ برای برندگان گذاشته بشه.

با سپاس
                  خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

شاید با خودتون بگین چون من تازه واردم اینو میگم ولی فکر میکنم دمو بهتره چون اینجوری همه میتونن شرکت کنن منجمله خود من������

نظر

با سلام،به نظر من لایو باشه اونم نه با مبلغ ناچیز که درصد ترید شانسی پایین بیاد.

Sent from my C6903 using Tapatalk

نظر

با سلام

دمو باشه بهتره....اما از نظر من تو همون دمو هم بر اساس تمام شرايط اصولي بازار و سودگيري تصميم به جايزه داده بشه...ببينيد همون حساب ريل هم هم خيلي افراد فول ميرن يا با يك حركت و تكرار چند پوزيشن سود ميگيرن...تازه ريل كمتر 1000 دلار هم واقعا نميصرفه كه ممكنه اكثرا نداشته باشن يا نخوان اينقدر ريسك كنند.تو اين شرايط بد و دلار گران همون 1000 دلار هم واسه اكثريت سخته.

من پيشنهادم اينه:

مسابقه دمو باشه اما مدت زمانش تا نوروز باشه.يعني حدودا 4 ماه.اكثرا تو دمو در مدت 4 يا 5 ماه كال هم ميشوند و ديگه يهو تريد كنند يهويي سود گنده بگيرند اينقدرا خوش شانس نيستند.فراموش نكنيد دمو هم در ميان مدت و زمان طولاني ضرر ده ميشه.

بعدا ملاك هم سود باشه و هم نحوه تريد افراد كه اين قضاوت رو بدهند به داور مسابقه.چند تا كارشناس و كار بلد روي استيتمنت افراد نظر بدهند و نمره و امتياز يدهند.مثلا تريدري رو يورو دلار چندين تريد تكراري با يك تيك پرافيت ثابت رو تكرار كرده رو ملاك نگيرند و امتياز كم بهش بدهند.و همچنين تعداد تريد ميزان درادون مقدار حجم هر تريد و همه و همه رو ملاك بگيرند و جايزه بدهند.تو انجمن هم استيتمنت برنده رو عمومي بذارند تا كسي معترض نشه.

در غير اينصورت چه در دموي كوتاه مدت يا لايو كوتاه مدت افرادي ميتونند سود بگيرند. ...مثلا حساب ريل 100 دلاري تعيين ميشه...يك زن و شوهر هر كدوم 100 دلار اكانت باز ميكنند.هر تريدي كه اين يكي ميزنه اون يكي معكوسش ميزنه.بالاخره با احتمال زياد يكي دو برابر ميشه اون يكي كال ميشه.خوب جايزه 1000 دلاره.نهايتا يكيشون 100 دلار باختن رويهم اما 1000 دلار گيرشون اومده....البته حتي اگر جايزه هم بهشون ندهند.همون اصل پولشون رو دارند.در كل تو حساب ريل هم ميشه خيلي كارها كرد.كه جايزه رو قاپيد.مخصوصا اگر جايزه بزرگ باشه.

تنها راهش همون دموي 4 ماهه هست تا نوروز.كه همه بتونند شركت كنند.عيد نوروز هم برنده رو اعلام كنند.

ارادتمند همگي

نظر

با ریل موافقم.

نظر

به نظر من:

در مرحله اول باید مشخص میشد که هدف از برگزاری مسابقه چیست و چرا فروم باید مسابقه برگرار کند.... اگر هدف از برگزاری مسابقه مشخص شود با دید بهتری میشود در نحوه و روش برگزاری ان نظر داد.

ولی یک نظر کلی دارم که مسابقه باید روی یک حفت ارز ثابت باشد.

حداکثر لات ترید های باز باید مشخص باشد

و میزان درودان هم لحاظ شود

زمان هم که معمولا در مسابقات مشخص هستش

حالا با این شرایط دیگر چه حساب لایو باشد چه دمو واقعا انی که تریدر هستش میتونه حرفی برای گفتن داشته باشه....

======

نظر

سلام
                              چرا نظر سنجی مسابقه را نمایش نمی دهید
                              دلیل خاصی دارد .
                              ممنون

نظر

پردازش ...
                              X