اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای مهدی موسوی در تاپیک مطالب جالب و خواندنی

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بحث های حاشیه ای مهدی موسوی در تاپیک مطالب جالب و خواندنی

لقمان را گفتند: ادب از که آموختی؟

گفت از بی ادمین ان ؛

هرچه از ایشان در نظرم ناپسند آمد از فعل آن پرهیز کردم.

نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
    لقمان را گفتند: ادب از که آموختی؟

گفت از بی ادمین ان ؛

هرچه از ایشان در نظرم ناپسند آمد از فعل آن پرهیز کردم.
    سلام و عرض ادب

مدتی بود نبودیم و صرفاً از راه دور خبرا میرسید از احوالات بورس و بازارهای مالی گرفته تا فروم ...

چطوری فرزان جان ؟ متوجه پست اتون نشدم بی ادمین چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط FundTrader نمایش پست ها
      سلام و عرض ادب

مدتی بود نبودیم و صرفاً از راه دور خبرا میرسید از احوالات بورس و بازارهای مالی گرفته تا فروم ...

چطوری فرزان جان ؟ متوجه پست اتون نشدم بی ادمین چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط Admin

آیا ندیدید سرنوشت قوم شوت را؟

برای به کار بردن چنین واژه هایی در یک جمع تحصیل کرده در مورد شخصی که همه در این انجمن به او علاقه داشتند ان هم از یک کسی که خود باید الگوی قانونمداری باشد باید تاسف خورد...

بن هم شوم ذره ای اهمیت ندارد...با دیدن چنین رفتارهایی سردمان کردید...واقعا متاسفم...
        ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 12-06-2015, 10:00 PM

نظر

شب بخیر

فکر نکنم هیچ کس در این فروم به اندازه بنده به شیوه مدیریت سرمایه دکتر موسوی انتقاد نکرد... اما هیچ زمان اجازه توهین نه فقط به ایشان که به سایرین هم به خودم نمیدهم اگرچه ممکن است گاها لحن پست هایم تند باشد...

واقعا از جو و فضایی که بوجود امده خوشم نمی اید و برای اینکه خوشحالی شما دوستان رو هم خراب نکنم از همه شما خداحافظی می کنم...

در شان مدیران و کاربران ارشد یک انجمن نیست که اینگونه با شخصیت فردی که هم سن و سال پدران و پدربزرگان ماست شوخی کنیم... گیریم همه صحبت ها درست... ادب و احتراممان به بزرگ تر از خودمان کجا رفته؟

خوش و خرم باشید- بدرود

نظر

سلام دوستان
            تا نباشد بحث و مجادله نبینی پشرف علم در جامعه
            خوش باشید

نظر

بچه های عزیزم

من موسوی هستم همین چند دقیقه پیش این ایدی را ساختم نه برای مخالفت با تصمیم مدیریت محترم و نه ایراد گرفتن از پست جناب ادمین محترم ( که اگر به پست های قبلی من نگاه کنید حداقل ده بار در همین مدت کوتاه مدیریت ایشان ، به این بزرگوار ابراز احترام و کرنش کرده بودم )

بلکه بهتون بگم عزیزانم در طول عمرم اینهمه تحت تاثیر محبت اطرافیانم نبوده ام و اینکه به پهنای صورتم اشگ میریزم ( اشگ خوشحالی )

عزیزانم معلوم نیست من چند صباح دیگز باشم یا نه ،، ولی این خصلتی که از خود بروز دادید از هزار درجه علم فا رکس که بیاموزید مهم تره و یک امز بسیار مهم را یاد اور میشه اینگه محبت تنها موردی است که گم نمیشه ، من در طول دوزان حضورم هیچ لحظه ای نشد که نسبت به هیچ یک از شما نازنینانم حالت خشم داشته باشم هر چه بود عشق بود و محبت

به وجدان قسم اگر نبود پیام های درد اور افراد لطمه دیده ( که چند موردش را هم بهتون نشون دادم ) امکان نداشت بهیچ وجه و برای هیچ مقدار لطمه مالی شخصی ، لب ازلب بگشایم

------------------------------------------------------------------

در خاتمه یک خواهش از جناب دکتر بهزادی عزیزم دارم که در فوروم خودشون هم مطرح کردم ، اینکه به ریش سفید بنده یه کوچولو احترام بگذارند و در تصمیمشان تجدید نظر کنند چون دوستان زیادی هستند که به علم و تجربه شما بزرگمرد نیازمندند

و بیان یک واقعیت اینکه اگر بخاطر بیاورید بنده دو سه روز قبلتر از همه خداحافظی کرده بودم پس مبادا به مدیریت محترم به جهت عدم حضور بنده ایراد بگیرید ، احترام یک یک این عزیزان برای انسچام این محیط از نون شب هم واجبتره

ارزوی موفقیت براتون دارم

پدر بزرگ
              ویرایش توسط ammotomm : https://www.traderha.com/member/20753-ammotomm در ساعت 12-06-2015, 11:35 PM

نظر

آقای بهزادی عزیز،

شما از که شان مدیران صحبت میکنید چرا نمیگید که با مدیر فروم باید با احترام صحبت کرد؟ فرزان20 یک حرف بامزه نوشت که با ادمین یک شوخی طعنه آمیز کرده بود و یک جواب بامزه گرفت تو همون مایه. آدم با ظرفیتی هم هست به وضوح همونطور که ادمین سایت. از کاربران قدیمی فروم و همچنان با احترام مشغول دیالوگ. الان سئوال اینه که مشکل شما دقیقا چیه؟ بر چه اساس شما کلمه شوت را به شخص خاصی منسوب میکنید؟ قصدتون چیه از این کار؟ انتظار داشتین از کلمه لوط استفاده بشه؟ من در تاپیک مربوطه اعلام کردم که یکی از همکاران توضیحات مفصل ارایه خواهد کرد. ولی شما به وضوح دوست دارید این موضوع داغ بشه و من هم برای اینکه دلتون نشکنه و برای دیگران هم سئوال و شک بی مورد ایجاد نکنید عجالتا یک مواردی رو افشا میکنم.

1) اون آقا که اینجا باهاش مخالفت میکردین ولی الان توی آدان .... که خودتون توش مدیر هستین قربون صدقه اش میرین به هیچ عنوان سن پدربزرگ ما نیست. ما میدونیم چند سالشه. مدرک شناساییشون که پیش بروکر هست. به ما داده نشده ولی استعلام شده.
                2) فرزان20 که به تلرانس اهمیت زیادی میده (که قابل احترامه) و خود شما، خبر ندارید که ایشون همه پستهای مخالفش رو در تاپیکش فورا پاک و همه مخالفاش رو تار و مار میکرد! No tolerance ایشون همچنین توهین های بسیار زشت و زننده به چندین کاربر محترم سایت کرده اند و اسامی این کاربران موجود است.
                3) و اما حالا یه چیزی که برق سه فاز از همه بپره. ایشون فورکست میگذاشت و وفتی فردا نتیجه اش غلط از آب در میومد پست رو ادیت میکرد و منطبقش میکرد با نتیجه بازار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (متن کاربری که به این مطلب اعتراض کرده بود و جواب وقیحانه دریافت شده موجود است). ایشون استاد بزرگی هستند، در چرب زبانی و شیفته کردن افراد با ادبیات و طومار نویسی توی پستها و اگر لیست الفاظ وقیحانه ای رو که ایشون در خفا به کاربران فروم نوشته اند منتشر کنیم اونوقت معلوم میشه کی توهین نکرده هرگز و کی باید از کی عذرخواهی کنه.
                4) از کاربری پول اخذ کرد و حساب را کال کرد و در جواب ناسزا و تهدید تحویلشان داد. (مکاتبات مربوطه موجود میباشد) ایشان پستهای چنین افرادی را ادیت کردند و پست جعلی از آنها ساختند.

این در حالی بود که ما به این شخص اعتماد کردیم، به او دسترسی مدیریتی دادیم و وقتی در ایگولد او را توهم زده خطاب کردند و به مسخره گرفتند از او دفاع کردیم. کمی دیر متوجه شدیم که مار در آستین میپروریم و تعداد زیادی از کابران خوب فروم خود را به خاطر این مار از خود ناراضی کردیم. امیدواریم مدیران فرومهای دیگر از ما زرنگتر باشند و به خاطر چند پست بیشتر که در فرومشان بخورد اشتباه ما را تکرار نکنند.

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها
                شب بخیر

فکر نکنم هیچ کس در این فروم به اندازه بنده به شیوه مدیریت سرمایه دکتر موسوی انتقاد نکرد... اما هیچ زمان اجازه توهین نه فقط به ایشان که به سایرین هم به خودم نمیدهم اگرچه ممکن است گاها لحن پست هایم تند باشد...

واقعا از جو و فضایی که بوجود امده خوشم نمی اید و برای اینکه خوشحالی شما دوستان رو هم خراب نکنم از همه شما خداحافظی می کنم...

در شان مدیران و کاربران ارشد یک انجمن نیست که اینگونه با شخصیت فردی که هم سن و سال پدران و پدربزرگان ماست شوخی کنیم... گیریم همه صحبت ها درست... ادب و احتراممان به بزرگ تر از خودمان کجا رفته؟

خوش و خرم باشید- بدرود

نظر

آقای محترم،

نیازی نیست به پهنای صورتتان اشک تمساح بریزید عزیز. شما دیروز بلافاصله بعد از بن شدن در فروم ما که کاملا به جا و حتی دیر بود، تشریف بردین توی یک فروم دیگه که آقای بهزادی توش مدیر هستند و تهمت دزدی و کلی حرفهای وقیحانه دیگه نوشتین توی این سایت. واقعا فکر کردین با این شدت دورویی و وقاحت تا به کی میشه سر مردم کلاه گذاشت؟ شما واقعا خجالت نمیکشید؟

لطفا تا سه ماهی که بن هستین تشریف نیارین و بعد از اون در صورتی که از چنین اعمالی توبه کنید، میتوانیم یکبار دیگه امتحان کنیم که آیا شما میتونین در بزرگترین فروم آنلاین تریدینگ فارسی فعالیت سالم داشته باشید یا خیر.

نوشته اصلی توسط ammotomm نمایش پست ها
                  بچه های عزیزم

من موسوی هستم همین چند دقیقه پیش این ایدی را ساختم نه برای مخالفت با تصمیم مدیریت محترم و نه ایراد گرفتن از پست جناب ادمین محترم ( که اگر به پست های قبلی من نگاه کنید حداقل ده بار در همین مدت کوتاه مدیریت ایشان ، به این بزرگوار ابراز احترام و کرنش کرده بودم )

بلکه بهتون بگم عزیزانم در طول عمرم اینهمه تحت تاثیر محبت اطرافیانم نبوده ام و اینکه به پهنای صورتم اشگ میریزم ( اشگ خوشحالی )

عزیزانم معلوم نیست من چند صباح دیگز باشم یا نه ،، ولی این خصلتی که از خود بروز دادید از هزار درجه علم فا رکس که بیاموزید مهم تره و یک امز بسیار مهم را یاد اور میشه اینگه محبت تنها موردی است که گم نمیشه ، من در طول دوزان حضورم هیچ لحظه ای نشد که نسبت به هیچ یک از شما نازنینانم حالت خشم داشته باشم هر چه بود عشق بود و محبت

به وجدان قسم اگر نبود پیام های درد اور افراد لطمه دیده ( که چند موردش را هم بهتون نشون دادم ) امکان نداشت بهیچ وجه و برای هیچ مقدار لطمه مالی شخصی ، لب ازلب بگشایم

------------------------------------------------------------------

در خاتمه یک خواهش از جناب دکتر بهزادی عزیزم دارم که در فوروم خودشون هم مطرح کردم ، اینکه به ریش سفید بنده یه کوچولو احترام بگذارند و در تصمیمشان تجدید نظر کنند چون دوستان زیادی هستند که به علم و تجربه شما بزرگمرد نیازمندند

و بیان یک واقعیت اینکه اگر بخاطر بیاورید بنده دو سه روز قبلتر از همه خداحافظی کرده بودم پس مبادا به مدیریت محترم به جهت عدم حضور بنده ایراد بگیرید ، احترام یک یک این عزیزان برای انسچام این محیط از نون شب هم واجبتره

ارزوی موفقیت براتون دارم

پدر بزرگ

نظر

برای آخرین بار از همه کاربران محترم خواهش میکنم تا زمان درج مطلب جامع و کاملی که در مورد آی دی مورد بحث به شما قول داده ایم در این مورد هیچگونه بحث دیگری مطرح نشود تا فروم به حالت طبیعی خود بازگشته و مشغول کارهای خود باشیم. پس از درج آن مطلب در یک تاپیک مخصوص میشود در این مورد به بحث ادامه داد. با تشکر فراوان

نظر

نوشته اصلی توسط ناظرسایت2 نمایش پست ها
                      آقای بهزادی عزیز،

شما از که شان مدیران صحبت میکنید چرا نمیگید که با مدیر فروم باید با احترام صحبت کرد؟ فرزان20 یک حرف بامزه نوشت که با ادمین یک شوخی طعنه آمیز کرده بود و یک جواب بامزه گرفت تو همون مایه. آدم با ظرفیتی هم هست به وضوح همونطور که ادمین سایت. از کاربران قدیمی فروم و همچنان با احترام مشغول دیالوگ. الان سئوال اینه که مشکل شما دقیقا چیه؟ بر چه اساس شما کلمه شوت را به شخص خاصی منسوب میکنید؟ قصدتون چیه از این کار؟ انتظار داشتین از کلمه لوط استفاده بشه؟ من در تاپیک مربوطه اعلام کردم که یکی از همکاران توضیحات مفصل ارایه خواهد کرد. ولی شما به وضوح دوست دارید این موضوع داغ بشه و من هم برای اینکه دلتون نشکنه و برای دیگران هم سئوال و شک بی مورد ایجاد نکنید عجالتا یک مواردی رو افشا میکنم.

1) اون آقا که اینجا باهاش مخالفت میکردین ولی الان توی آدان .... که خودتون توش مدیر هستین قربون صدقه اش میرین به هیچ عنوان سن پدربزرگ ما نیست. ما میدونیم چند سالشه. مدرک شناساییشون که پیش بروکر هست. به ما داده نشده ولی استعلام شده.
                      2) فرزان20 که به تلرانس اهمیت زیادی میده (که قابل احترامه) و خود شما، خبر ندارید که ایشون همه پستهای مخالفش رو در تاپیکش فورا پاک و همه مخالفاش رو تار و مار میکرد! No tolerance ایشون همچنین توهین های بسیار زشت و زننده به چندین کاربر محترم سایت کرده اند و اسامی این کاربران موجود است.
                      3) و اما حالا یه چیزی که برق سه فاز از همه بپره. ایشون فورکست میگذاشت و وفتی فردا نتیجه اش غلط از آب در میومد پست رو ادیت میکرد و منطبقش میکرد با نتیجه بازار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (متن کاربری که به این مطلب اعتراض کرده بود و جواب وقیحانه دریافت شده موجود است). ایشون استاد بزرگی هستند، در چرب زبانی و شیفته کردن افراد با ادبیات و طومار نویسی توی پستها و اگر لیست الفاظ وقیحانه ای رو که ایشون در خفا به کاربران فروم نوشته اند منتشر کنیم اونوقت معلوم میشه کی توهین نکرده هرگز و کی باید از کی عذرخواهی کنه.
                      4) از کاربری پول اخذ کرد و حساب را کال کرد و در جواب ناسزا و تهدید تحویلشان داد. (مکاتبات مربوطه موجود میباشد) ایشان پستهای چنین افرادی را ادیت کردند و پست جعلی از آنها ساختند.

این در حالی بود که ما به این شخص اعتماد کردیم، به او دسترسی مدیریتی دادیم و وقتی در ایگولد او را توهم زده خطاب کردند و به مسخره گرفتند از او دفاع کردیم. کمی دیر متوجه شدیم که مار در آستین میپروریم و تعداد زیادی از کابران خوب فروم خود را به خاطر این مار از خود ناراضی کردیم. امیدواریم مدیران فرومهای دیگر از ما زرنگتر باشند و به خاطر چند پست بیشتر که در فرومشان بخورد اشتباه ما را تکرار نکنند.
                      خانه از پای بست ویران است //// خواجه در بند نقش ایوان است

نظر

جناب ناظر سایت عزیز،

موارد زیادی رو اشاره کردید که برخی از اونها به بنده ارتباطی نداره و فقط پاسخگوی چند مورد برای روشن شدن ذهنیت شما و سایرین هستم...

1- قبل از هر چیز بنده در نقدم اصلا اشاره ای به کلمه خاصی در گفته های ادمین نکردم... بنده کی کلمه شوت رو به فرد خاصی منسوب کردم؟ فکر کنم پست فرد دیگری رو با پست بنده اشتباه گرفته اید...

2- فروم همسایه ای که نام بردید و بنده مدیر اونجا هستم یک فروم بورسی هست و هر مطلب بازار ارزی در اونجا حذف میشه... اما دلیل اینکه یکی دو پست اخیر جناب موسوی پاک نشد این بود که شما ایشان رو در اینجا مسدود کرده بودید و بنده تصور کردم می تونم به عنوان مدیر اون فروم این فضا رو به ایشون بدم که حرف دل خودشون رو بزنند...

3- بنده از سابقه مدیریتی شما اطلاعی ندارم... اما شخصا تا به حال در 5 فروم مدیر بوده ام و سالیان زیادی هست که با مباحث فروم ها آشنا هستم و قطعا اشتباهاتی هم در این سالها داشته ام... اگر جناب موسوی توهینی به انجمن و حتی بروکری که اسپاسر انجمن هست می کردند حتما باید بلافاصله مسدود می شدند... شما از ظرفیت داشتن سخن می گویید و اینکه ادمین سایت آدم با ظرفیتی هست که با شوخی پاسخ می دهد... پس چرا تحمل یک نقد را ولو به اشتباه نداشتید و با مسدود کردن فردی که بخشی از اعتبار انجمن شماست اینقدر ناشیانه عمل کردید؟

4- در مورد مواردی که جناب موسوی انتقاد دارند اگر به پست های بنده دقت کرده باشید من به این وضوح این انتقادات رو الزاما درست نمی دانم و در همان مقطع هم پستی زدم و گفتم که تاخیر در انجام دادن اردرها در زمان خبر موضوعی عادی است که در خیلی از بروکرها اتفاق می افتد... در مورد شارژ حساب هم برای حساب هایی که از طریق وایر ترنسفر و یا حواله شارژ میشه بنده 48 ساعت رو مورد دار نمی دونم... بنابراین بنده ماهیتا با انتقادهای جناب موسوی الزاما موافق نیستم... انچه برای بنده عجیب هست نوع برخورد با این مقوله هست...

5- فرمودید ایشان در پست های تحلیلی بعد از اینکه جهت بازار مشخص میشده دست می برده است... بنده از این موضوع بی اطلاعم... اما در انجمن همسایه تحلیل های ایشان عالی است و نزدیک به 100 تا 200 نفر پست هایشان رو به صورت مداوم دنبال می کنند با این توضیح که اونجا امکان مدیریتی ندارند...

6- در مورد مدیریت سرمایه هم این موضوع به خود ایشان برمیگردد... هر چند شخصا معتقدم مدیریت سرمایه فرد دیگری کار درستی نیست چون انسان رو خسته می کند... پیشنهاداتی که بنده برای مدیریت سرمایه همین الان دارم بالغ بر 20 میلیون دلاره اما قبول نمی کنم و فقط 5 سال پیش مدیریت سرمایه یک سرمایه نزدیک به 7 میلیارد تومانی رو قبول کردم که متعلق به بنده یکی از ارگان ها بود و بعد از شش ماه هم به تشخیص خودم قرارداد رو ادامه ندادم به دلیل اینکه کار با سرمایه دیگران فشار روحی و روانی زیادی رو بهم وارد می کرد... الان هم فقط رو سرمایه خود کار می کنم...

نهایتا اینکه بنده هیچ زمان در فعالیت در فروم ها حتی دنبال یک ریال منفعت مالی نبوده ام... شاید تنها درآمد غیر تریدری بنده مربوط به سالها پیش است و زمانی که مدرس الیوت در موسسه ای بودم که سالهاست بسته شده است و همچنین فروش دوره مالتی مدیا که نزدیک به 500 نسخه از آن را فروختم و حدود دو سال و اندی هست که این دوره رایگان شده و برای همگان در دسترس است... در فروم شما هم اگر مطلب می زنم برای اینکه احساس کردم تحلیلگران خوبی دارید و فضایی خوب تا این اتفاق اخیر پیش آمد و در شرایطی که بنده وارد یک بحث منطقی با جناب موسوی می خواستم بشم در مورد مدیریت سرمایه و ریسک به ناگهان شاهد اتفاقاتی عجیب بودم...

من به جای شما باشم آی دی ایشان رو باز می کنم و از ایشان دعوت می کنم در یک فضای دوستانه موارد رو طرفین مطرح کنند تا این موضوع که باز هم تاکید می کنم که از دید من بیشتر به یک سو تفاهم شبیه هست تا اختلاف جدی همین جا خاتمه پیدا کنه... در پست قبلی اشاره داشتم که حتی اگر انتقاد ایشان درست نباشه نوع برخورد مدیریت با این موضوع بسیار پراشتباه تر از اون انتقاد هست...

این من نیستم که موضوع رو داغ می کنم... این شما هستید که با مدیریت اشتباه در تصمیم اشتباهی که گرفتید پافشاری می کنید...

شب خوش- بهزاد

نظر

این برای آخرین بار دوستان، آی دی مهدی موسوی حق استفاده از این فروم را ندارد. این تصمیم مدیریت فروم است که در این مورد کاملا مختار است. هر گونه مطلب در این مورد حذف و آی دی مربوطه بن خواهد شد. لطفا به بحث حرفه ای مان برگردیم. در صورتی که شخصی به علت عدم حضور ایشان مایل به ترک فروم است، صلاح مملکت خویش خسروان دانند. و السلام

نظر

هر چه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک

نظر

سلام به دوستان عزیز

ان شاالله ضوابط بر روابط حاکم شود و در این صورت است که امید به پیشرفت خواهیم داشت

این قوانین نیستند که نظم می آفرینند ، اجرای قوانین است که نظم می آفریند و باید برای همه یکسان باشد چه آبدارچی که من باشم و چه شخص محترم ریاست جمهوری

با احترام
                              محمد

تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                              در این سایت و در تلگرام
                              SmartSignalFX@

نظر

پردازش ...
                              X