اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای تاپیک gold مهدی موسوی

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بحث های حاشیه ای تاپیک gold مهدی موسوی

وشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
    سلام

بچه ها هیچ صبری بد تر از صبری نیست که یک تریدر پول به حساب بروکر محترم واریز کرده باشه و هی به جلوی بالانس نگاه کنه ببینیه شارژش کردند یا نه ؟؟

واقعا شکنجه یعنی این، با وجودیکه میتونم به جرات ادعا کنم کمتر بروکری هست که بنده تستش نکرده باشم و دارم با صراحت اعلام میکنم که این زمان از یک بروکر تا بروکر دیگر زمین تا اسمون تفاوت داره ، مواردی دیده ام که در کمتر از نیمساعت حساب را شارژ کرده اند مخصوصا که متوجه شوند تریدر مشتری انها هست ، ولی برای برخی بروکر ها مشتری و غیر مشتری فرقی نداره و مورد مهمتر اینکه مدت زمانی برای شارژ اعلام میکنند که بهیج وجه توجیه پذیر نیست چون چک کردن حساب صرافی و مطابقت ان با اسکن فیشی که براشون فرستادیم میتونه در کمتر از 5 دقیقه محقق بشه ، دیگه از 5 دقیقه تا 48 ساعت بقیه من نمیدونم صرف چه کاری میشه

اگر متوجه شدم خبرتان میدم

البته ممکنه در برخی موارد برای بازار گرمی باشه روی یک تجربه شخصی اینو عرض میکنم که تازه مطب زده بودم یکی از همکاران پیش کسوت مثلا میخواست راهنمائیم بکنه ، گفت شما بدون بیمار هم باشی نوبت جدید را برای یکماه بعد بده که مشتری ( بیمار بدبخت که داره درد میکشه ) فکر کنه بنده دکتر مهمی هستم و سرم خیلی شلوغه خوشبختانه ختی برای یکبار هم چنین کار زشتی را انچام ندادم

ولی این سوال باید جواب منطقی داشته باشه که از 5 دقیقه که برای تشخیص صحت فیش پرداخت ضروری هست بقیه 48 ساعت صرف چه کاری میشه ؟؟

------------------------------------

البته مورد فوق به امید خدا ربطی به بروکر خودمون نداره ولی خدا وکیل بهترین خبری که در یک هفته اخیر از سوی مدیران محترم در فوروم گذاشته شد عدم ارتباط بروکر به فوروم در کلیه ابعادش بود این خبر مهم را دست کم نگیرید

بنده به نوبه خود این اقدام درست و شایسته را تبریک میگم

================================================== ==========================

سلام دوستان

اگر ملاخظه کرده باشید بنده به احترام مدیریت محترم و اساتید و دوستان نازنین، هیج و هیج و هیج موقع به پست هائی که هدف چالش بر انگیز دارند پاسخ نمیدهم اخیرا تعدادی از این بی اعتنائی بنده را ملاحطه نمودید برای اینکه به سلامت و نشاط این محیط اعتقاد دارم ضمن اینکه در این بحث ها بهر حال حداقل یکی دو نفر مورد تخریب شخصیتی قرار میگیرند و این اصلا امر شایسته ای نیست

ناظر محترم 2 در یکی از تاپیک های بنده ضمن بیان مطلبی خواستار پاسخ از بنده شده اند در صورتیکه همون تاپیک و چند تاپیک دیگر بنده را بسته اند

از اینرو اجبارا در این محل به یک پاسخ بسیار ساده اکتفا میکنم

من مصرانه از شما دوست محترمی که این پست را مطالعه میکنید تمنا و تقاضا میکنم نوشته قبلی بنده را که مورد استناد ناظر محترم 2 بوده را بیش از یکبار و با دقت زیاد مطالعه بفرمائید و به موارد زیر پاسخ دهید

1 = ایا کلامی مبنی بر بی حرمتی و بی احترامی و تهمت و افترا و دروغ و حتی بیان نام بروکر خاص چه مستقیم و چه غیر مستقیم در کل مطلب فوق مشاهده میکنید ؟

2 = ایا سوالی که بصورت کلی مطرج کرده ام غیر منطقی است ؟ یعنی کاری که در حداکثر 10 دقیقه قابل انجام هست ( یعنی مطابقت فیش ارسالی با موجودی حساب جناب صراف ) باید 48 ساعت بطول بیانجامد ؟ ایا عدم بیان این سوال ساده از سوی بنده و عدم بیان ان از سوی بر و بچه های دیگر ، نشاندهنده رضایت مشتری هست ؟ مسلمه اونا وقتی میبینند برخوردتان با بنده که سن پدر بزرگت را دارم و جهار ساله انواع و اقسام دانش خود را با دیگران در این فوروم به اشتراک گذاشته ام، اینگونه سلبی و خشن هست خوب مچبورند سکوت کنند ولی این سکوت مطمن باشید از روی رضایت نیست و نتیجه مثبتی نخواهد داشت

در مورد خودم عرض میکنم حالا اینجا خفه ام کردید ایا اگر انسان انتقام جو مثل خودتان باشم همین فردا در فوروم دیگر مطرح نمیکنم ؟؟ دوست بزرگوار مدیریت که فقط به نامش نیست و مدیر لایق اونی نیست که برای خفه کردن هر منتقد چوب پنبه های متعدد داشته باشه و بکنه توی حلق منتقد، بنده حقیر در طول عمرم در بیش از ده تا 15 شرکت و کارخانه و یا بیمارستان مدیر بوده ام ، مهمترین کار بنده یک عذر خواهی ساده از مشتری یا بیمار بود ، نمیتونید تجسم کنید که معچزه میکنه

و چون میدانم به جهاتی وظیفه اصلیتان جانبداری از بروکر هست ولی حداقل میتوانید مواردی مثل مورد فوق را که با حسن نیت و بدون بیان نام بروکر و بصورت کلی بیان میشه را به انها انتقال دهید ( که چرا کاری که در ده دقیقه قابل انجام هست در برخی بروکر ها 48 ساعت زمان میبرد ضمن اینکه با این عکس العمل شما این سوال مهم پیش میاد که ایا پستی که چند روز قبل گذاشتید مبنی بر عدم هر نوع رابطه بین بروکر و فوروم ، ایا درست بوده یا نه )

حالا میپردازم به بخش دیگر سوالتان که خوراک خوبی برای دیگران شده برای اینکه مثلا از بنده نقطه ضعف و دروغ ببینند ، بابا والا بلا من بارها خودم با فریاد و به صدای بلند گفته ام که من مهدی موسوی پر از نقص و کم و کسری هستم دیگه مقایسه با سگ هم بیشتر میخواهید ؟ که پریروز اتفاق افتاد و گفتم از کجا معلوم که ارزش ان سگ که نگهبانی میدهد در پیشگاه خدا از بنده نوعی که با داشتن به اصطلاح عقل خدادادی عامدا جرمی مرتکب میشوم، بیشتر نباشه

نوشته اید حساب به نام شخص دیگر بوده و سه دلار زیان کرده ، ترا خدا این چه توجیهی هست ؟ اولا بنده تا بحال اقلا در ده پست مختلف نوشته ام که بابت اوردن اسم اقا مهدی دری.... در یک پست توسط پسر برادرم و به پیشنهاد جنابعالی که با ادعای رفاقت اومدی اقامتگاه بنده و نون و نمکی خوردیم و در پاسخ همون یک استکان چائی که در فرهنگ بنده میلیارد ها ارزش داره بنده را در این بروکر ممنوع الحساب کردید، برای دوستان سابق این موضوع اشنا هست جون اقلا ده بار بیان کرده ام ولی شخص جدید الورود حال میکنه و فکر میکنه که مچم را گرفته و از بنده پاسخ میخواهد

شما که مشاهده کردید اقلا ده نفر دور و ور بنده هستند از اینرو ایا نمیشه حساب به نام این دوستان باشه همانگونه که اکنون هست و ایا نمیشه همون سه دلار خسارت که بروکر خودش تقبل کرده در حساب نفر دوم که توسط اینجانب مدیریت میشده 3000 دلار زیان دیده باشد ، من که در ان پست که توسط شما سریعا حذف شد به هیچ مبلغی که اشاره نکرده بودم ، در ان پست و بدون اوردن نام بروکر ، صرفا نوشته بودم اف کوتزی که در تصویر میبینید اکثرا در زمان حرکت تند امواج پیش میاد ، و باعث زیان مشتری میشه

محض اطلاع شما هم اکنون سه چارت روبروی بنده در حال حاضر هستند که گاهی به شش مورد هم میرسند

فکر کنم همین مقدار کفایت کند هر چند خیلی با خودم کلنجار رفتم برای گذاشتن این پست و علیرغم هر اتفاقی که بیوفته احترام بنده به ادمین محترم و ناطر عزیزم سر جای خودش هست

مطمنم اگر بخواهید پاسخ دهید در اولین جمله خواهی نوشت شما ان شخص مورد نظر بنده نیستید ، که از نظر بنده فرقی نمیکنه

ضمنا خواهش میکنم ادامه ندهید ، من هم علیرغم میل باطنی و به جهت اصرار شما و ان دوست محترم مجبور به پاسخ شدم و تحت هیچ شرطی پاسخی نخواهم داد ، همین یکی دو ساعته کلی از برنامه هایم عقب افتادم

موسوی
    ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 12-04-2015, 10:28 PM
    تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
    قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

هویت واقعی شما اهمیت زیادی نداره ولی اینکه با وجود اتلاف اینهمه وقت ما هنوز به اینکار ادامه میدید جلوش گرفته میشه.

فقط یک چیز از شما خواسته شده بود و شما با زیاده گویی از زیر تنها چیزی که باید جواب میدادید طفره رفتید. شما حسابی را که مال خودتون نبود عکس گذاشتید و مدعی شدید که کال شده در حالی که اینطور نیست. شما دروغ گفتید و قصد فریب کاربران فروم را داشتید و با وجود شانس توضیحی که به شما داده شد در این مورد به وضوح هیچ توضیح و بهانه ای هم ندارید.

آی دی های شما فعلا برای 3 ماه بن میشوند تا هم فروم کمی نفس راحت بکشد و مجددا آرامش و امنیت و نظم را به یاد آورد و هم یادآوری شده باشد که مدیریت این فروم با زمانی که متعلق به پی سی ام بود هیچگونه شباهتی ندارد. اینجا ما فقط صحبت حرفه ای در باره آنلاین تریدینگ داریم و لا غیر.

پس از پایان 3 ماه در صورت تمایل با رعایت قوانین فروم قدمتان روی چشم ولی در صورت تکرار، اینبار بن دایمی خواهد بود.

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
    وشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
    سلام

بچه ها هیچ صبری بد تر از صبری نیست که یک تریدر پول به حساب بروکر محترم واریز کرده باشه و هی به جلوی بالانس نگاه کنه ببینیه شارژش کردند یا نه ؟؟

واقعا شکنجه یعنی این، با وجودیکه میتونم به جرات ادعا کنم کمتر بروکری هست که بنده تستش نکرده باشم و دارم با صراحت اعلام میکنم که این زمان از یک بروکر تا بروکر دیگر زمین تا اسمون تفاوت داره ، مواردی دیده ام که در کمتر از نیمساعت حساب را شارژ کرده اند مخصوصا که متوجه شوند تریدر مشتری انها هست ، ولی برای برخی بروکر ها مشتری و غیر مشتری فرقی نداره و مورد مهمتر اینکه مدت زمانی برای شارژ اعلام میکنند که بهیج وجه توجیه پذیر نیست چون چک کردن حساب صرافی و مطابقت ان با اسکن فیشی که براشون فرستادیم میتونه در کمتر از 5 دقیقه محقق بشه ، دیگه از 5 دقیقه تا 48 ساعت بقیه من نمیدونم صرف چه کاری میشه

اگر متوجه شدم خبرتان میدم

البته ممکنه در برخی موارد برای بازار گرمی باشه روی یک تجربه شخصی اینو عرض میکنم که تازه مطب زده بودم یکی از همکاران پیش کسوت مثلا میخواست راهنمائیم بکنه ، گفت شما بدون بیمار هم باشی نوبت جدید را برای یکماه بعد بده که مشتری ( بیمار بدبخت که داره درد میکشه ) فکر کنه بنده دکتر مهمی هستم و سرم خیلی شلوغه خوشبختانه ختی برای یکبار هم چنین کار زشتی را انچام ندادم

ولی این سوال باید جواب منطقی داشته باشه که از 5 دقیقه که برای تشخیص صحت فیش پرداخت ضروری هست بقیه 48 ساعت صرف چه کاری میشه ؟؟

------------------------------------

البته مورد فوق به امید خدا ربطی به بروکر خودمون نداره ولی خدا وکیل بهترین خبری که در یک هفته اخیر از سوی مدیران محترم در فوروم گذاشته شد عدم ارتباط بروکر به فوروم در کلیه ابعادش بود این خبر مهم را دست کم نگیرید

بنده به نوبه خود این اقدام درست و شایسته را تبریک میگم

================================================== ==========================

سلام دوستان

اگر ملاخظه کرده باشید بنده به احترام مدیریت محترم و اساتید و دوستان نازنین، هیج و هیج و هیج موقع به پست هائی که هدف چالش بر انگیز دارند پاسخ نمیدهم اخیرا تعدادی از این بی اعتنائی بنده را ملاحطه نمودید برای اینکه به سلامت و نشاط این محیط اعتقاد دارم ضمن اینکه در این بحث ها بهر حال حداقل یکی دو نفر مورد تخریب شخصیتی قرار میگیرند و این اصلا امر شایسته ای نیست

ناظر محترم 2 در یکی از تاپیک های بنده ضمن بیان مطلبی خواستار پاسخ از بنده شده اند در صورتیکه همون تاپیک و چند تاپیک دیگر بنده را بسته اند

از اینرو اجبارا در این محل به یک پاسخ بسیار ساده اکتفا میکنم

من مصرانه از شما دوست محترمی که این پست را مطالعه میکنید تمنا و تقاضا میکنم نوشته قبلی بنده را که مورد استناد ناظر محترم 2 بوده را بیش از یکبار و با دقت زیاد مطالعه بفرمائید و به موارد زیر پاسخ دهید

1 = ایا کلامی مبنی بر بی حرمتی و بی احترامی و تهمت و افترا و دروغ و حتی بیان نام بروکر خاص چه مستقیم و چه غیر مستقیم در کل مطلب فوق مشاهده میکنید ؟

2 = ایا سوالی که بصورت کلی مطرج کرده ام غیر منطقی است ؟ یعنی کاری که در حداکثر 10 دقیقه قابل انجام هست ( یعنی مطابقت فیش ارسالی با موجودی حساب جناب صراف ) باید 48 ساعت بطول بیانجامد ؟ ایا عدم بیان این سوال ساده از سوی بنده و عدم بیان ان از سوی بر و بچه های دیگر ، نشاندهنده رضایت مشتری هست ؟ مسلمه اونا وقتی میبینند برخوردتان با بنده که سن پدر بزرگت را دارم و جهار ساله انواع و اقسام دانش خود را با دیگران در این فوروم به اشتراک گذاشته ام، اینگونه سلبی و خشن هست خوب مچبورند سکوت کنند ولی این سکوت مطمن باشید از روی رضایت نیست و نتیجه مثبتی نخواهد داشت

در مورد خودم عرض میکنم حالا اینجا خفه ام کردید ایا اگر انسان انتقام جو مثل خودتان باشم همین فردا در فوروم دیگر مطرح نمیکنم ؟؟ دوست بزرگوار مدیریت که فقط به نامش نیست و مدیر لایق اونی نیست که برای خفه کردن هر منتقد چوب پنبه های متعدد داشته باشه و بکنه توی حلق منتقد، بنده حقیر در طول عمرم در بیش از ده تا 15 شرکت و کارخانه و یا بیمارستان مدیر بوده ام ، مهمترین کار بنده یک عذر خواهی ساده از مشتری یا بیمار بود ، نمیتونید تجسم کنید که معچزه میکنه

و چون میدانم به جهاتی وظیفه اصلیتان جانبداری از بروکر هست ولی حداقل میتوانید مواردی مثل مورد فوق را که با حسن نیت و بدون بیان نام بروکر و بصورت کلی بیان میشه را به انها انتقال دهید ( که چرا کاری که در ده دقیقه قابل انجام هست در برخی بروکر ها 48 ساعت زمان میبرد ضمن اینکه با این عکس العمل شما این سوال مهم پیش میاد که ایا پستی که چند روز قبل گذاشتید مبنی بر عدم هر نوع رابطه بین بروکر و فوروم ، ایا درست بوده یا نه )

حالا میپردازم به بخش دیگر سوالتان که خوراک خوبی برای دیگران شده برای اینکه مثلا از بنده نقطه ضعف و دروغ ببینند ، بابا والا بلا من بارها خودم با فریاد و به صدای بلند گفته ام که من مهدی موسوی پر از نقص و کم و کسری هستم دیگه مقایسه با سگ هم بیشتر میخواهید ؟ که پریروز اتفاق افتاد و گفتم از کجا معلوم که ارزش ان سگ که نگهبانی میدهد در پیشگاه خدا از بنده نوعی که با داشتن به اصطلاح عقل خدادادی عامدا جرمی مرتکب میشوم، بیشتر نباشه

نوشته اید حساب به نام شخص دیگر بوده و سه دلار زیان کرده ، ترا خدا این چه توجیهی هست ؟ اولا بنده تا بحال اقلا در ده پست مختلف نوشته ام که بابت اوردن اسم اقا مهدی دری.... در یک پست توسط پسر برادرم و به پیشنهاد جنابعالی که با ادعای رفاقت اومدی اقامتگاه بنده و نون و نمکی خوردیم و در پاسخ همون یک استکان چائی که در فرهنگ بنده میلیارد ها ارزش داره بنده را در این بروکر ممنوع الحساب کردید، برای دوستان سابق این موضوع اشنا هست جون اقلا ده بار بیان کرده ام ولی شخص جدید الورود حال میکنه و فکر میکنه که مچم را گرفته و از بنده پاسخ میخواهد

شما که مشاهده کردید اقلا ده نفر دور و ور بنده هستند از اینرو ایا نمیشه حساب به نام این دوستان باشه همانگونه که اکنون هست و ایا نمیشه همون سه دلار خسارت که بروکر خودش تقبل کرده در حساب نفر دوم که توسط اینجانب مدیریت میشده 3000 دلار زیان دیده باشد ، من که در ان پست که توسط شما سریعا حذف شد به هیچ مبلغی که اشاره نکرده بودم ، در ان پست و بدون اوردن نام بروکر ، صرفا نوشته بودم اف کوتزی که در تصویر میبینید اکثرا در زمان حرکت تند امواج پیش میاد ، و باعث زیان مشتری میشه

محض اطلاع شما هم اکنون سه چارت روبروی بنده در حال حاضر هستند که گاهی به شش مورد هم میرسند

فکر کنم همین مقدار کفایت کند هر چند خیلی با خودم کلنجار رفتم برای گذاشتن این پست و علیرغم هر اتفاقی که بیوفته احترام بنده به ادمین محترم و ناطر عزیزم سر جای خودش هست

مطمنم اگر بخواهید پاسخ دهید در اولین جمله خواهی نوشت شما ان شخص مورد نظر بنده نیستید ، که از نظر بنده فرقی نمیکنه

ضمنا خواهش میکنم ادامه ندهید ، من هم علیرغم میل باطنی و به جهت اصرار شما و ان دوست محترم مجبور به پاسخ شدم و تحت هیچ شرطی پاسخی نخواهم داد ، همین یکی دو ساعته کلی از برنامه هایم عقب افتادم

موسوی

نظر

سلام

ای کاش ایشان رو مسدود نمی کردید و اجازه می دادید این موضوع با گفتگو حل بشه... به نظرم برخی صحبت های ایشان به گونه ای بود که نیاز به توضیح از سوی احتمالا کارگزار داشت و البته در مواردی هم حق با مدیران این انجمن بود... در هر حال من در پست های ایشان هیچ زمان بی ادبی و یا توهین ندیده ام و فکر می کنم مسدود کردن فردی با سابقه و شخصیت ایشان صرفا به جهت انتقاد کردن حتی اگر از دید مدیران آن انتقاد درست نباشد کار اشتباهی است...

این موضوع باعث میشه انگیزه فعالیت کردن در بسیاری از افراد که شاهد چنین برخوردهای تندی هستند کاهش پیدا کنه... من با مسدود کردن آی دی افرادی که توهین می کنند هیچ مشکلی ندارم اما اینکه فردی به صرف اینکه به عملکرد بروکر انتقاد میکنه مسدود کنیم برای من یکی کمی غیر عادلانه هست... به خصوص که اون فرد هم به جهت تجربه و سابقه و هم به جهت شخصیتی در انجمن جز برترین ها باشه...

روز خوش- بهزاد

نظر

نظر

بنده هم با صحبت های جناب بهزادی عزیز کاملا موافقم...

این عملکرد ناظر محترم دور از انتظار بود...ایشان حدود 4 سال است که در این انجمن فعالیت داشته اند و تمامی فعالیتهای ایشان مفید و مثبت بوده و هیچ گونه بی ادبی از ایشان دیده نشده و از لحاظ شخصیتی انسان والا مقامی هستند...

اینکه بخاطر یک انتقاد مسدود شوند واقعا جای تاسف است...خیلی راحت میتوانستید در خصوصی مسائل ایجاد شده را تذکر دهید و خواسته هایتان را از ایشان میخواستید و قطعا موضوع با یک گفتگوی دوستانه حل میشد...

در ضمن فرمودید که مدیریت این فروم با زمانی که متعلق به پی سی ام بود هیچگونه شباهتی ندارد...حال چرا اگر انتقادی از بروکر در این فروم شده ( ان هم انتقاد بصورتی که هرگز نامی از بروکر برده نشده ) این برخورد غیر منصفانه را میکنید...مگر نه این است که این فروم دیگر متعلق به هیچ بروکری نمیباشد؟...اینکه با یک انتقاد از بروکر محترم و معظم یک نفر را مسدود میکنید واقعا جای تامل دارد!!!...

ویرایش توسط mohsencomm : https://www.traderha.com/member/13531-mohsencomm در ساعت 12-05-2015, 03:53 PM

نظر

نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها

واقعا تصمیم تندی بود.
            ظاهرا من هم باید به سه ماه استراحت برم.

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

نصیحتی از برت راند راسل :
              http://pcmupload.traderha.com/uploads/1449321044271.zip
              ویرایش توسط guest : https://www.traderha.com/member/14028-guest در ساعت 12-05-2015, 05:43 PM

چند لینک از دوستان : پولدوست syzygy ezzal

نظر

به نظر بنده هم ، این برخورد تند با آقای موسوی دور از انتظار ناظرین سایت بود. این گونه رفتار ها با افراد صاحب سابقه و تجربه منجر به سردشدن فعالیت دیگران می شه
                از طرفی مدیریت سایت اعلام می کنند انجمن تریدرها دیگر وابستگی به بروکر خاصی ندارد و از طرف دیگر شاهد موضع گیری مسئولین سایت نسبت به انتقاد اشخاص نسبت به بروکری که انجمن سابقا متعلق به آن بوده هستیم و حتی از ابزار های محدوده کننده نسبت به منتقدین استفاده می کنند. به هر حال بهتر هست مشخص بشه که آیا هنوز سایت نسبت به بروکر قدیم یا بروکر خاصی تعلق و تعصب دارد یا خیر و حد قرمز را واضح مشخص کنند تا تکلیف کاربران مشخص بشه. این نوع عملکرد ها نه تنها برای انجمن مضرر هست بلکه برای خود بروکر سابق هم تبلیغ منفی تلقی خواهد شد.
                بنده به مراتب سن سالی که دارم در انجمن های زیادی بودم و فعالیت داشتم حتی در چند انجمن مدیر و حتی درجه ادمینی داشتم اما به خاطر بعضی مسائل مشابه شاهد فروپاشی های بعضی از این انجمن ها بودم.
                اینکه آقای موسوی در تاپیک خودشون اشعار یا درد دلی می کنند در تاپیک مختص به خودشون هست و هر کس مایل باشد در تاپیک ایشون وارد می شه . اگر کسی جویای مطالب تخصصی تر باشه سایر تاپیک های تحلیلگری وتخصصی رو بازدید می کنه. این تصمیمی هست که شخص کاربر باید بگیره. نه دیگران! آقای موسوی هیچ وقت توهینی به شخصی نکردند و حتی وقتی هم کاربران دیگه به ایشون توهین کردند با ادب و متانت پاسخ دادند.و این مجازات محدود کردن ایشون به خاطر نقد صحیح یا غلط یک بروکر که مدیریت تاکید بر عدم وابستگی به آن دارند غیر قابل تصور هست. اگر این انجمن هنوز وابسته به بروکر سابق هست پس عملکرد مدیریت در برخورد با منتقدین قابل توجیه هست ولی اگر متعلق نیست این رفتار قهریه قابل توجیه نیست. ضمن اینکه بروکر سابق و یا هر بروکری می تواند در انجمن بی طرف و بدون وابستگی ، یک نماینده رسمی داشته باشد تا از حقوق خود دفاع کند.
                امیدوارم مدیریت محترم تصمیمات متعادل تری بگیرند تا شاهد اینگونه تنش ها در انجمن نباشیم و دوباره فضای دوستی و انگیزه به انجمن برگردد.
                سپاسگزارم
                انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

با سلام وعرض ادب

از ناظر محترم خواهش میکنم که آی دی جناب آقای موسوی را فعال نمایند و گله و شکایت مشتریان باعث کم شدن مشتری نمیشود بلکه در بلند مدت باعث افزایش مشتری برای کارگزاری مربوطه میشود
                  این یک اصل مشتری مداریست که همیشه حق با مشتری است ، حتی اگر هم نباشد

البته و صد البته پیشنهادات و شکایات ، حتما مکان خاص خود را دارد که مشتری باید در آن قسمت مطرح نماید که مطمئنا بروکر محترم در آن قسمت مربوطه پاسخگو هست.

با احترام
                  محمد

تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                  در این سایت و در تلگرام
                  SmartSignalFX@

نظر

کاربران محترم فروم،

صرف نظر از پیامهای خصوصی که به آی دی مهدی موسوی داده شده بود، نوشته های من خطاب به این آی دی روی سایت موجود است. به نظر میرسد اکثر دوستان آنها را نخوانده اند. اجازه بدید خلاصه اش رو بگم.

آی دی مهدی موسوی انتقاد نکرده بود. دروغ گفته بود. یعنی یک عکس گذاشته بود و مدعی شده بود که حسابش آف کوتس گرفته و به همین دلیل کال شده. 2 تا دروغ هم گفته بود. اولی اینکه اون حساب متعلق به شخص دیگری است و دوم اینکه اون حساب به دلیل اون آف کوتس حدود 3 لار ضرر کرده بود و کال نشده بود. از این آی دی با احترام توضیح خواسته شد و جواب به شکلی بود که گویا با یک مشت نادان و بیسواد طرفه. یک طومار نوشت که توش همه چیز بود جز جواب به این مطلب. سپس بلافاصله شروع به پاک کردن پست ها کرد که چنین کاری را هر کاربری انجام میداد باید باهاش برخورد میشد.

اجازه بدید بدون وارد شدن به جزییات اشاره کنم که تخلفات و دردسرهای این آی دی فقط به مورد توهین آمیز بالا محدود نمیشه و چندین مورد دیگه هم داره.

من از یکی از همکاران خواهش میکنم اطلاعات مفصلتری در مورد این اتفاق در اختیار شما کاربران عزیز قرار بده ولی موضوع خیلی طولانیه و باید کمی صبر کنید اما حتما اینکار رو میکنیم. از همه شما تریدرهای عزیز که تا این حد به فروم خودتون و اتفاقاتی که توش میافته دقت دارید خواهش میکنم نسبت به آنچه گفتم کمی تامل کنید و این بحث را فعلا ختم کنیم چون داره به یک بحث کاملا حاشیه ای تبدیل میشه.

بعضی داروها تلخند ولی گاهی باید تجویز بشن. آیا غیر از اینه که یک فروم کاربر فعال میخواد؟ پس چرا باید یکی از فعالترین کاربرانش رو بن کنه؟ پس حتما دلیل کافی برای اینکه چنین لطمه ای به فروم خودش رو تحمل کنه داشته. این آی دی برای مدت محدودی از فعالیت باز داشته شده تا کمی وقت برای فکر کردن به اشتباهاتی که مرتکب شده را داشته باشه و در صورتی که بعدش تمایل داشته باشه قدمش روی چشم ماست.

با کمال احترام

نظر

با سلام

البته ما که نه فعالیتی انچنانی در این فروم داریم و نه اینکه به صورت مداوم به دنبال فعالیت فرومی هستیم.... اما از زمانی که شنیدیم که فروم دیگر به بروکر مربوط نیست و بروکر هم دیگر به صاحبان قبلی تعلق نداره چند پستی رو مزاحم دوستان شدیم..

ولی تا انجایی که حافظه من یاری می کنه قبلا در جایی (همین فروم) دیده بودم که گفته شده بود اسپانسر فروم بروکر پرسپولیس هستش و تا زمانی هم که اسپانسر فروم بروکر مربوطه هستش و ...................

اما نکته جالب برای من این هستش که هنوز هم مشتریان بروکر باید ضررهای
                      از این ااز ازااین دست رو هم شاهد باشند

دوم اینکه اون حساب به دلیل اون آف کوتس حدود 3 لار ضرر کرده بود
                      همراه با ارزوی بهترین ها برای همه

نظر

تصور نمی کردم دهه 90 هم از این تنش ها دیده شود.......
                        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                        https://telegram.me/Cyclicalwaves
                        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

پردازش ...
                        X