اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چقدر از تحلیل های ارائه شده توسط کاربران این فروم در تریدهای ریل خود استفاده میکنید؟!

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظرسنجی: چقدر از تحلیل های ارائه شده توسط کاربران این فروم در تریدهای ریل خود استفاده میکنید؟!

سلام.
    تشکر از شرکت شما در نظرسنجی !
    لطفا در صورت شرکت صادقانه پاسخ بدهید.
    59
    خیلی کم
    57.63%
    34
    کم
    13.56%
    8
    متوسط
    18.64%
    11
    زیاد
    6.78%
    4
    خیلی زیاد
    3.39%
    2

سلام.
    به عنوان پیشنهاد میگم:
    از گزینه هیچی هم استفاده کنید.
    با تشکر.

نظر

نوشته اصلی توسط Sylar نمایش پست ها
      سلام.
      به عنوان پیشنهاد میگم:
      از گزینه هیچی هم استفاده کنید.
      با تشکر.
      سلام و وقت بخیر. تقریبا میشه گفت گزینه "خیلی کم" همون گزینه "هیچ" مدنظر شماست.
      ویرایش توسط Seyedi : https://www.traderha.com/member/14738-seyedi در ساعت 12-13-2015, 11:34 PM

نظر

سلام و وقت بخیر.
        با تعداد کم شرکت کننده در این نظرسنجی قصد نتیجه گیری ندارم ولی اگه اینطور فرض کنیم که تمایل کمی در استفاده از تحلیل های فروم وجود داشته باشه، چه دلیلی وجود داره که تعداد زیادی از کاربرها مدام تحلیل قرار بدن در صورتی که شاید کسی از آنها استفاده نمیکنه!؟
        آیا راه بهتری وجود نداره؟! تا از پتانسیل همدیگر بیشتر استفاده کنیم!(شما پاسخ بدید)

نظر

نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
          سلام و وقت بخیر.
          با تعداد کم شرکت کننده در این نظرسنجی قصد نتیجه گیری ندارم ولی اگه اینطور فرض کنیم که تمایل کمی در استفاده از تحلیل های فروم وجود داشته باشه، چه دلیلی وجود داره که تعداد زیادی از کاربرها مدام تحلیل قرار بدن در صورتی که شاید کسی از آنها استفاده نمیکنه!؟
          آیا راه بهتری وجود نداره؟! تا از پتانسیل همدیگر بیشتر استفاده کنیم!(شما پاسخ بدید)
          سلام بر كليه عزيزان
          با نظر شما در حد خودم صد در صد موافقم
          همیشه به فکر فردایمان هستیم غافل از این که داشته های امروز آرزو های دیروز است

نظر

نوشته اصلی توسط Seyedi نمایش پست ها
            سلام و وقت بخیر.
            با سلام

شخصا از هيچ يك از تحليل هاي قرار گرفته براي تريد استفاده نميكنم...

بيشتر هدف استخراج نكات و دريافت ايده است...قبل از سال 2015 نكات بسيار اموزنده اي در تحليل ها ميتوانستيم استخراج كنيم ولي اخيرا از اواسط سال 2015 به بعد در اين زمينه تحليل ها افت داشته است نه به جهت درستي تحليل بلكه نكات اموزنده ان چنان نداشت...

عده اي از دوستان هم كه ايده جديدي اوردند انقدر حاشيه سازي كردند كه در نطفه خفه شد...اميدوارم چاره اي انديشه شود و برگرديم به سالهاي طلايي قبل...

نظر

متاسفانه امار زمانی متفاوته که تریدری پوزیشنی در ضرر داره و گیج شده

اون موقع هست که دنبال انواع اقسام تحلیل ها میگرده بلکه چیزی موافق نظرش پیدا کند ...
              مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

یک زمانی به تحلیل های سایت توجه می کردم اما الان خیلی کم .. خدا رو شکر مدت هاست به یک استراتژی خوب و سوده دست پیدا کردم که نیازی به تحلیل های پیچیده و سردگم کننده نیست... و از جنبه تحلیلگری بیشتر فاصله گرفتم و به معامله گری می پردازم!
                پیشنهاد من به دوستان اینه سعی کنند با تحلیل خودشون معامله کنند نه با تحلیل دیگران..
                انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

از ازل به تحلیل خودم متکی بودم اما خوب برای تجربه و کسب نکات آموزشی اکثر تحلیل ها را نگاه میکنم و چه بسا با تحلیل خود مقایسه میکنم و ولوو که در ترید متضرر بشم ( از طریق تحلیل خودم ) باز تحلیل کسی را در تریدم دخیل نمیدم و این یک امر طبیعی و استاندارد هست . حال در برخی مواقع بر روی شاخص خاصی تحلیل نیاز دارم که خود آن را آمالیز نمیکنم مثل طلا ... که در تحلبل بین بازاری کاربرد داراست و همچنین بررسی بازدهی بازارهای مختلف ، به صورت خیلی زیاد نیازمند همین تحلیل ها میشم و تشکر میکنم از دوستان عزیزی که تحلیل های خودشون به اشتراک میگذارند و در واقع سود اول به خودشان هست که یک آرشیو منسجم از کارهاشون درست شده و میتوانند در مواقع ضرکری آنها را مورد بازبینی قرار دهند .

نظر

به حق بعضی از تحلیلهای سایت خیلی عالی هستن و همیشه خوبه بررسی شون کنیم تا بتونیم تریدهامون بهینه کنیم

نظر

استفاده مستقیم از تحلیلهای دیگر کاربران کار حرفه ای نیست.چرا که در درازمدت ضرر آن از منفعتش بیشتر است.
                      اما برسی تحلیلهای دیگر نیز حکم یک نظرسنجی در خصوص حرکت یک بازار را دارد که در نهایت برای هر کسی عوایدی درپی خواهد داشت.
                      برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
                      باهوش باشی
                      تقلب کنی

نظر

من بعید میدونم خیلی از دوستان در این سایت حتی از تحلیل خودشون استفاده کنن !!!!!
                        Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
                        There is also a time to buy and a time to sell
                        !

Rocco fund
                        13:21 26.12.2016

نظر

مطمئنا دور از مدیریت سرمایه هست که یکنفر روی همه تحلیلهای خودش ترید انجام دهد
                          خود من الان فقط 2 پوزیشن باز دارم

نظر

پردازش ...
                          X