اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

***حساب pamm هزار دلاری***

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ***حساب pamm هزار دلاری***

با سلام
    ان شالله با رعایت و پایبندی به تمام اصول هدف اینه که یک استیتمنت بلند مدت و حرفه ای از این حساب ساخته بشه...دو تا پوزیشن باز در حساب قبلی داشتم که با گپ هم جهتی که دیشب بازار زد 396 دلار سود کردم و حساب قبلی 1396 دلار شد.1000 دلار رو ترانسفر کردم به حساب پم و 390 دلار رو از طریق وبمانی برداشت زدم.استیتمنت حساب قبلی رو اپ کردم که میتونید اون رو مشاهده کنید...
    بالانس اولیه حساب:1000 دلار
    مدت زمان افتتاح حساب:1 روز
    نوع حسابamm
    http://www.forexfactory.com/iran_trader#acct.29
    https://www.mql5.com/en/signals/159082
    http://www.myfxbook.com/members/iran...l-only/1484673
    با ارزوی موفقیت برای شما
    استیمنت حساب قبلی
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-18-2016, 03:00 PM
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

یه بار دیگه قدرت تکنیکال بهم ثابت شد...همیشه اخبار فاندامنتال در جهت تحلیل تکنیکال صحیح اعلام خواهد شد.......

بالانس فعلی:1088
    درصد سود:8 درصد
    درادون:7 درصد
    مدت زمان افتتاح حساب:یک هفته
    با ارزوی موفقیت برای همه دوستان
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

امیدوارم موفق باشید iran_trader عزیز
      مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

ممنون امیر خان عزیز....
        با ارزوی موفقیت برای شما و همه دوستان عزیز...

نظر

يك قسمت داريم بنام ريكاوري فكتور براي تريد خوب بايد بالا باشه مثلا بالاي ١٠ يا ٢٠
          به نظر من اگه كسي بتونه ٥٠ هفته تو اين بازار دوام بياره و دان بالاتر از سود موجود در حساب نده شاهكار كرده
          ویرایش توسط osmeta : https://www.traderha.com/member/20763-osmeta در ساعت 01-22-2016, 05:55 PM

نظر

خوب خدا رو شکر هفته اول با موفقیت به اتمام رسید....
            بالانس فعلی:1119
            درصد سود:10 درصد
            درادون:7 درصد
            مدت زمان افتتاح حساب:یک هفته
            با ارزوی موفقیت برای همه دوستان
            http://www.forexfactory.com/iran_trader#acct.29
            https://www.mql5.com/en/signals/159082
            http://www.myfxbook.com/members/iran...l-only/1484673

نظر

نوشته اصلی توسط osmeta نمایش پست ها
              يك قسمت داريم بنام ريكاوري فكتور براي تريد خوب بايد بالا باشه مثلا بالاي ١٠ يا ٢٠
              به نظر من اگه كسي بتونه ٥٠ هفته تو اين بازار دوام بياره و دان بالاتر از سود موجود در حساب نده شاهكار كرده
              عرض سلام خدمت دوستان.بعد مدتها پست میزنم.امیدوارم رفقا در حال سود باشند.تشکر از باز کننده تاپیک
              https://www.mql5.com/en/signals/156221
              ویرایش توسط shad0wless : https://www.traderha.com/member/2888-shad0wless در ساعت 01-24-2016, 03:17 PM
              : My Real Accounts

نظر

نوشته اصلی توسط shad0wless نمایش پست ها
                عرض سلام خدمت دوستان.بعد مدتها پست میزنم.امیدوارم رفقا در حال سود باشند.تشکر از باز کننده تاپیک
                سلام و درود

باعث خوشحالی که میبینم هموطنانم نتایج موفقیت آمیزی کسب میکنن توی بازار بورس بین الملل

جناب shad0wless شما خیلی خوب معامله میزنید از اکسپرت استفاده میکنید یا معاملات دستی هستند؟

نظر

با سلام
                  این هفته هم اتمام رسید و متاسفانه باز هم همان حکایت همیشگی...افزایش ریسک افزایش درادون و از دست دادن کل پروفیت..تو این هفته به این نتیجه رسیدم که در هر سه رکن اصلی ترید :مدیریت سرمایه .مدیریت خویشتن و کنترل نفس .سیستم ترید.ضعیفم..به هر حال من کلا سه حساب باز کردم که حساب اولی 100 دلاری بود و با نه دلار سود کلوز شد.حساب دومی 1000 دلاری و با 398 دلار سود کلوز شد.حساب فعلی هم چند تا پوزیشن باز دارم که بعد از کلوز شدن نتیجه را اعلام خواهم کرد.به هر حال دوست ندارم بیشتر از این وقت دوستانو بگیرم چون هنوز تو خیلی از اصول می لنگیم.اگر چه که پیشرفت هایی هم بوده ولی هنوز تو همون پله اول مدیریت خویشتن در جا میزنیم.بنابراین از اونجایی که هنوز به توانایی کسب سود مستمر از بازار دست پیدا نکردم و مدام اشتباهات گذشته رو تکرار میکنم با همه شما خداحافظی میکنم.البته هنوز به فعالیتم ادامه خواهم داد ولی تا زمانیکه نتونم یک حساب رو حداقل به مدت سه ماه با درادون پایین مدیریت کنم پست جدیدی در فروم نخواهم زد.
                  با ارزوی موفقیت برای همه شما
                  دوستدار شما
                  iran_trader
                  بدرود..........

نظر

دوست عزيز من يك تريدر هشت ساله تو اين بازارم
                    اولين تجربه اين بود كه يك سيستم فقط ميتونه روي يك ارز تنظيم بشه و جنرال نميتونه باشه
                    اول درسي كه گرفتم من اين بود كه روي ارزي كه دلار توش باشه تريد نكنم
                    دوم اينكه اصلا مهم نيست كه سود كنم مهم اينكه ٤٠ هفته بتونم تو ماركت حتي شده با سود صفر دوام بيارم
                    اخه ماركت يك گاو است در پوست اسب كه ميخاي سوارش بشي
                    تو امريكا هر كي بتونه ٨ ثانيه رو گاو دوام بياره اسمشو ميزارن كابوي
                    حالا هر كي بتونه ٤٠ هفته دوام بياره من بهش ميگم تريدر

نظر

سرانجام اخرین حساب هم با دو دلار ضرر کلوز شد.......

نظر

نوشته اصلی توسط shad0wless نمایش پست ها
                        شما تريدري
                        مباركت باشه
                        حدسم اينه كه از تريد اتومات استفاده ميكني
                        تو بعضي ماهها دان بدي داديد خصوصا ماه گذشته كه ميدونم تقصير بازاره نه تريدرها از زمانيكه نفت ريزش كرد و سهام چين سقوط بازار ديوانه شده و نه به خريدار رحم ميكنه و نه فروشنده تصميم گرفتم تا اروم شدن اوضاع تريد نكنم
                        ویرایش توسط osmeta : https://www.traderha.com/member/20763-osmeta در ساعت 01-29-2016, 01:41 AM

نظر

نوشته اصلی توسط iran_trader نمایش پست ها
                          با سلام
                          این هفته هم اتمام رسید و متاسفانه باز هم همان حکایت همیشگی...افزایش ریسک افزایش درادون و از دست دادن کل پروفیت..تو این هفته به این نتیجه رسیدم که در هر سه رکن اصلی ترید :مدیریت سرمایه .مدیریت خویشتن و کنترل نفس .سیستم ترید.ضعیفم..به هر حال من کلا سه حساب باز کردم که حساب اولی 100 دلاری بود و با نه دلار سود کلوز شد.حساب دومی 1000 دلاری و با 398 دلار سود کلوز شد.حساب فعلی هم چند تا پوزیشن باز دارم که بعد از کلوز شدن نتیجه را اعلام خواهم کرد.به هر حال دوست ندارم بیشتر از این وقت دوستانو بگیرم چون هنوز تو خیلی از اصول می لنگیم.اگر چه که پیشرفت هایی هم بوده ولی هنوز تو همون پله اول مدیریت خویشتن در جا میزنیم.بنابراین از اونجایی که هنوز به توانایی کسب سود مستمر از بازار دست پیدا نکردم و مدام اشتباهات گذشته رو تکرار میکنم با همه شما خداحافظی میکنم.البته هنوز به فعالیتم ادامه خواهم داد ولی تا زمانیکه نتونم یک حساب رو حداقل به مدت سه ماه با درادون پایین مدیریت کنم پست جدیدی در فروم نخواهم زد.
                          با ارزوی موفقیت برای همه شما
                          دوستدار شما
                          iran_trader
                          بدرود..........
                          سلام
                          دوست عزیز این سیری است که همه ما طی کردیم حالا برای یکی کمتر و یکی بیشتر زمان برده ...
                          درسته در تقسیم بندی تریدری گفته میشود که مدیریت سرمایه و خویشتنداری اصل اول است و بعد پلن معاملاتی اما این یک برداشت خام از این اصول است چرا که ما باید ابتدا پلن معاملاتی (پلنی که نقطه ورود و خروج مارا مشخص کند) را انتخاب کنیم که بتواند درصد بالایی موفقیت داشته باشد و بعد بر اساس این پلن مدیریت سرمایه و کنترل شخصی را سیستمایز کرده و استفاده کنیم و الا موفق نخواهیم بود...(مدیریت سرمایه و خوشتنداری و روانشناسی معاملات بر اساس پلن معاملاتی قابل تعریف است و به صورت خام به درد نمیخورد اگر اینگونه بود روانشناسها بهترین تریدر ها بودند ...)
                          مهم ارامش در ترید است و به نظر من ارامش در این خلاصه میشود که به ساده ترین روش بتوانی نقطه ورود و خروج به بازار را با درصد موفقیت بالا تعریف کنی و بعد با پلن مدیریت سرمایه ریسک هر ترید را مشخص کنی و با خوشتنداری به پلنت اعتماد داشته باشی و منتظر بمانی تا دو اتفاق رخ بدهد اول اینکه به سود برسی و دوم اینکه نقطه ورودت فیلد بشود(در پلن بنده نقطه ورود حتی اگر فیل هم بشود بازار اجازه خروج با سود اندک یا سر به سر را فراهم میکند )
                          پس وقتی بتوانی پلنی انتخاب کنی که درصد موفقیتش بالاست اون موقع مدیریت سرمایه و خویشتنداری معنی پیدا میکند و الا موفق نخواهی بود//
                          ما یاد گرفته ایم در هر ترید ریسک بسیار پاینی کنیم و اگر استاپی خوردیم ان وقت به خویشتندای بپردازیم و این روش به نظر من اشتباه است و اگر به قول استاد متا این روش بتواند شما را روی اسب (در لباس گاو) بازار نگه دارد تنها شانس اورده اید .........
                          موفق باشید

نظر

سلام خیلی از دوستان هستند که تصور میکنند همینکه یکی دو ماه سوددهی داشته باشند میشوند تریدر و .. خب ، حالا یه تاپیک میزنیم و ترید لایو انجام میدهیم .نه عزیزان . ترید لایو سودده ان هم برای طولانی مدت رو تاالان هیچ کسی انجام نداده . حتی همانهائی که استاد من و شما بودند .اگر واقعا شخصی بتواند ترید لایو یکساله سودده انجام بدهد انوقت میشود تریدر و باید لقب " استاد تمام " بهش داد . سوددهی های چندماهه خودمان را به حساب تریدر بودن و داشتن درامد و اینها نگذاریم . این سوددهی های چندماهه و کوتاه مدت همش بازی بازار با ما هست .دوستان تازه وارد گول این بازار رو نخورید . به فکر نان باش که خربزه اب است .

نظر

نوشته اصلی توسط Mehrdad نمایش پست ها
                              سلام
                              دوست عزیز این سیری است که همه ما طی کردیم حالا برای یکی کمتر و یکی بیشتر زمان برده ...
                              درسته در تقسیم بندی تریدری گفته میشود که مدیریت سرمایه و خویشتنداری اصل اول است و بعد پلن معاملاتی اما این یک برداشت خام از این اصول است چرا که ما باید ابتدا پلن معاملاتی (پلنی که نقطه ورود و خروج مارا مشخص کند) را انتخاب کنیم که بتواند درصد بالایی موفقیت داشته باشد و بعد بر اساس این پلن مدیریت سرمایه و کنترل شخصی را سیستمایز کرده و استفاده کنیم و الا موفق نخواهیم بود...(مدیریت سرمایه و خوشتنداری و روانشناسی معاملات بر اساس پلن معاملاتی قابل تعریف است و به صورت خام به درد نمیخورد اگر اینگونه بود روانشناسها بهترین تریدر ها بودند ...)
                              مهم ارامش در ترید است و به نظر من ارامش در این خلاصه میشود که به ساده ترین روش بتوانی نقطه ورود و خروج به بازار را با درصد موفقیت بالا تعریف کنی و بعد با پلن مدیریت سرمایه ریسک هر ترید را مشخص کنی و با خوشتنداری به پلنت اعتماد داشته باشی و منتظر بمانی تا دو اتفاق رخ بدهد اول اینکه به سود برسی و دوم اینکه نقطه ورودت فیلد بشود(در پلن بنده نقطه ورود حتی اگر فیل هم بشود بازار اجازه خروج با سود اندک یا سر به سر را فراهم میکند )
                              پس وقتی بتوانی پلنی انتخاب کنی که درصد موفقیتش بالاست اون موقع مدیریت سرمایه و خویشتنداری معنی پیدا میکند و الا موفق نخواهی بود//
                              ما یاد گرفته ایم در هر ترید ریسک بسیار پاینی کنیم و اگر استاپی خوردیم ان وقت به خویشتندای بپردازیم و این روش به نظر من اشتباه است و اگر به قول استاد متا این روش بتواند شما را روی اسب (در لباس گاو) بازار نگه دارد تنها شانس اورده اید .........
                              موفق باشید
                              سلام دوست عزیز
                              اینکه پلن شما به گونه ایی هست که شما در بدترین شرایط با یه سود خیلی کم یا سر به سر خارج میشید دستاورد ارزشمندیه . اگر ممکنه کمی بیشتر در مورد ابن موضوع توضیح بدید .

نظر

پردازش ...
                              X