اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تخلف و مشکلات آلپاری Alpari

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تخلف و مشکلات آلپاری Alpari

چرا آلپاری استاپ لاس ها را جابجا میکند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گاهی وقتها اس ال ها در آلپاری جابجا میشه و منجر به ضرر تریدر میشه
    بارها برای من پیش اومده
    آخه چرا اینقدر نامردی میکنن
    چه بروکری خوبه که حسابم از آلپاری برداشت بزنم و توی یه بروکر خوب حساب باز کنم؟

نظر

خوب اگه بروکر به بازار واقعی وصل باشه این مشکلات پیش نمیاد
      سعی کنین در انتخاب بروکر بیشتر دقت کنین

نظر

مثلا pcm چون به بازار اصلی با استفاده از stp وصل هستش ، سود خودش با سود مشتری یکی هست و نیاز نداره که باعث ضرر مشتری بشه
        هم بروکر سود میکنه هم ما

نظر

منم چند بار پوزیشن پندینگ اوردر داشتم
          با 20....30 پیپ فاصله از نقطه ورود باز شده بود
          باعث ضرر شد

نظر

آلپاری ماشالله با یک پاکت آبمیوه شما قادر به بازگشایی خساب هستید . این مدرک کافیه ! البته جسارت نشه در این کارگزاری حساب دارم اما واقعا در افتتاح حساب بسیار انعطاف بالای دارند . خوب این باعث میشه امنیت سرمایه در خطر باشد . در ضمن ، تا پشتیبان شرکت آلپاری در فروم نیستند که پاسخگو باشند این درست نیست یک طرفه وارد گود شویم . پس لطفا" رعایت کنید ، آسیاب به نوبت.موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط Ariafx نمایش پست ها
              منم چند بار پوزیشن پندینگ اوردر داشتم
              با 20....30 پیپ فاصله از نقطه ورود باز شده بود
              باعث ضرر شد
              دوست عزیز نمونه تصویر همچین وضعیتی داری؟!

نظر

محسن جان عزیز میشه یه عکس از تخلف بروکر ارسال کنید.
                گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

این مشکل در واقع در بیشتر بروکر ها اتفاق می افته. مخصوصا زمانی که خبرهای مهمی منتشر میشه و نوسانات در بازار شدیده ،ممکنه اردر ها یا استاپ ها با چند پیپ بالا پایین باز و بسته بشن. بهتره در مواقعی که خبر منتشر میشه استاپ ها رو حداقل 10 تا 20 پیپ واید تر در نظر بگیرد . ضمن اینکه خیلی بهتره اصلا در چنین شرایطی پندینگ اردر نداشته باشید.
                  در مورد آلپاری بنده تقریبا دو سال پیش با این بروکر کار کردم اما مشکلاتی پیش اومد که از ادامه کار با این بروکر منصرف شدم .
                  اما برای کسانی که واقعا در انتخاب بروکر بنا به دلایلی حساس هستند پیشنهاد می کنم با بروکرهای سوئیسی نظیر بروکر دوکاسکپی کار کنند. این بروکر یا در واقع بانک سوئیسی یکی از معتبرترین بروکر های دنیا ست. با ایرانی ها مشکلی ندارند ولی برای تایید حساب باید محل سکونت خارج از ایران باشه و اینکه واریز یا برداشت از حساب فقط از طریق بانک یا مستر کارت امکان پذیره. ضمنا پشتیبان فارسی نداره..
                  انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

نوشته اصلی توسط Technical Trader نمایش پست ها
                    این مشکل در واقع در بیشتر بروکر ها اتفاق می افته. مخصوصا زمانی که خبرهای مهمی منتشر میشه و نوسانات در بازار شدیده ،ممکنه اردر ها یا استاپ ها با چند پیپ بالا پایین باز و بسته بشن. بهتره در مواقعی که خبر منتشر میشه استاپ ها رو حداقل 10 تا 20 پیپ واید تر در نظر بگیرد . ضمن اینکه خیلی بهتره اصلا در چنین شرایطی پندینگ اردر نداشته باشید.
                    در مورد آلپاری بنده تقریبا دو سال پیش با این بروکر کار کردم اما مشکلاتی پیش اومد که از ادامه کار با این بروکر منصرف شدم .
                    اما برای کسانی که واقعا در انتخاب بروکر بنا به دلایلی حساس هستند پیشنهاد می کنم با بروکرهای سوئیسی نظیر بروکر دوکاسکپی کار کنند. این بروکر یا در واقع بانک سوئیسی یکی از معتبرترین بروکر های دنیا ست. با ایرانی ها مشکلی ندارند ولی برای تایید حساب باید محل سکونت خارج از ایران باشه و اینکه واریز یا برداشت از حساب فقط از طریق بانک یا مستر کارت امکان پذیره. ضمنا پشتیبان فارسی نداره..
                    برادر مرسی

دوکاسپی که اینجور بیان نمودید واقعاً ریسک بالایی داره ! چرا؟

1- شاید اصلاً شرایط طوری باشه هیچ وقت به خارج سفر نکنیم و نتوانیم پس داشتن آدرس محل سکونت آنجا بی معنی است

2- در شرایط تحریم حساب ها بلوکه میشه و چه ضمانت و امنیتی وجود داره که دوباره تقی به توقی نخوره و ما بیچاره نشیم؟

3- پشتیبان فارسی نداره و همه ما مثل شما قربونت زبان انگلیسی مسلط نیستیم که بتوانیم مشکلات احتمالی را رفع رجوع کنیم

4- مستر کارت هم که دیگه بهتر میدونی ماها نداریم و مبالغ سنگین نمیشه ریسک کرد.

چرا اینهمه هزینه برای خود بتراشیم وقتی اینهمه شرکت خدمات دهنده موجود هست و میتوان بین آنها یکی را برگزید .ممنونم عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط FundTrader نمایش پست ها
                      برادر مرسی

دوکاسپی که اینجور بیان نمودید واقعاً ریسک بالایی داره ! چرا؟

1- شاید اصلاً شرایط طوری باشه هیچ وقت به خارج سفر نکنیم و نتوانیم پس داشتن آدرس محل سکونت آنجا بی معنی است

2- در شرایط تحریم حساب ها بلوکه میشه و چه ضمانت و امنیتی وجود داره که دوباره تقی به توقی نخوره و ما بیچاره نشیم؟

3- پشتیبان فارسی نداره و همه ما مثل شما قربونت زبان انگلیسی مسلط نیستیم که بتوانیم مشکلات احتمالی را رفع رجوع کنیم

4- مستر کارت هم که دیگه بهتر میدونی ماها نداریم و مبالغ سنگین نمیشه ریسک کرد.

چرا اینهمه هزینه برای خود بتراشیم وقتی اینهمه شرکت خدمات دهنده موجود هست و میتوان بین آنها یکی را برگزید .ممنونم عزیز
                      1- در مورد آدرس محل سکونت میشه آدرس خارج از کشور یکی از اقوام رو داد . یک آدرس و کد پستی که واقعی باشه.
                      2-این بروکر با ایرانی ها مشکلی ندارن و حتی زیان فارسی سایت هم موجود هست که مال دوران تحریم هست نه پسا تحریم. به سایت بروکر مراجعه شود.
                      3-پشتیبان فارسی نداره ولی برای کسی که می خواد با مبالغ بالاتر با یک بروکر یا بانک معتبر کار کنه بهتره حداقل چند کلمه انگلیسی بلد باشه. هر چند به فرض هم بلد نباشید بالاخره یکی اطرافتمون هست که چهار خط انگلیسی برامون بنویسه. هر چند که میدونم شما خودتون استادید.
                      4- در مورد مستر کارت حق با شماست. مشکلات مستر کارت همچنان پا برجاست . هر چند که در این مدت تحریم هم عده ای به راحتی مبالغ بالایی با مستر کارت ترانسفور دارند. اما به نظر خودم برای کسانی که در ایران کار می کنند همچنان پر ریسکه. امیدوارم با برداشتن تحریمات این مشکل هم حل بشه یا به راحتی بشه از بانک های ایرانی ترانسفر کرد.
                      بطور کلی بروکر های سوئیسی معتبر فقط برای مبالغ بالای 100 هزار دلار پیشنهاد میشه. مخصوصا اینکه اگر توانایی اقامت گرفتن اونور آب رو دارید که خیلی بهتره.
                      امیدوارم روزی برسه که دیگه مجبور نباشیم حتی برای مبالغ پایین با بروکر های روسی و قبرسی کار کنیم.
                      انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

نظر

الپاری اخیرا حساب استاندارش ریکوت میده
                        قبلا اینجوری نبود

نظر

نوشته اصلی توسط صحرایی نمایش پست ها
                          الپاری اخیرا حساب استاندارش ریکوت میدهقبلا اینجوری نبود
                          کاملا تایید میکنم تقریبا اکثر دوستان حسابی در این بروکر داشتند یا دارند اخیرا به لطف دلسوزان نمیتونم وارد کابین مشتری بشم راهنمایی کنید لطفااز راههای عبور از شیــلتر هم در پیام خصوصی بگید ممنون میشم

نظر

نوشته اصلی توسط mers نمایش پست ها
                            کاملا تایید میکنم تقریبا اکثر دوستان حسابی در این بروکر داشتند یا دارند اخیرا به لطف دلسوزان نمیتونم وارد کابین مشتری بشم راهنمایی کنید لطفااز راههای عبور از شیــلتر هم در پیام خصوصی بگید ممنون میشم
                            سلام
                            از vpn استفاده کنید ماهی 4500 تومان هست . تمام سایت ها رو هم باز میکنه

نظر

دوستان عزیز یه آدرس بدون ..... هم دارن از پشتیبانیشون تو تلگرام بگیرین
                              من به تازگی حساب ریل تو الپری باز کردم و تو همین مدت کوتاه چندین بار چیزایی ازشون دیدم که به شک افتادم و تا حدودی حس می کنم کلاهبرداری می کنن آخه ریکوت یه بار دو بار نه اینکه مثلا امشب چون یه خبر ین بود کلا پوزیشن گرفتن تعطیل بود بعد هم که گرفتم به صد زور و زحمت تیک پرافیت رو پذیرفت استاپلاس رو تحت هیچ شرایطی نمی گرفت ریکوتاشون دیگه خیلی تابلو و بچه گانه شده استاپلاس که ست میشه تو جهت کم شدنش ریکوت میده تو جهت بیشتر شدن ست می کنه دیگه بر نمیگرده تیک پرافیت رو هم جلو چشمم دیدم رد میکنه و نمیزنه بیش از چهل پیپ
                              موقع خبر که کلا در مغازه رو می بندن که نتونی استاپت رو جابجا کنی و دیگه بلایی به سرم اومده که دارم کلا از فارکس نا امید میشم کلی بابت این شیطنتاشون ضرر کردم با پشتیبان که حرف میزنم میگه حسابمون مشکلی نداره بیا یه پونصد دلار دیگه بده فلان حساب برات باز کنیم شاید مشکلت حل شد تو دمو قشنگ جواب میده تو ریل دیگه قاط میزنه و جالبیش به اینه که دقیقا تو جهت ضررت کار می کنه جهت سودت ریکوته

نظر

پردازش ...
                              X