اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نرم افزار تحلیلی Motivewave

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نرم افزار تحلیلی Motivewave

با سلام خدمت عزیزان

در اکثر جاها جدیداً مشاهده میکنم افراد از نرم افزار موتیو ویو برای تحلیل بهره میبرند که آدرس سایت سازنده عبارت است از : http://www.motivewave.com/download.htm

دوستان با ثبت نام در این سایت قادر خواهند بود چهارده روز از این نرم افزار به صورت رایگان استفاده کنند . اگر دوستان لینک کرک شده آن را در اختیار دارند ممنون میشم برای دانلود در اینجا قرار دهید تا مورد بررسی قرار گیرد. سایت و فردی را دارا هستم که نرم افزار را در اختیارش قرار میدهید و کرک ان را انجام میدهد و کسی است که اکثر نرم افزارهای مالی را اینکار کرده است منتهی دوست دارم یک نسخه اولیه آن را برای بررسی در اختیار بگیرم و اگر مورد پسند بود یک نسخه را تهیه نمائیم. این نرم افزار را توسط دوست عزیزم جناب کریستفر جی اسکورویک آشنا شدم که تحلیل های خود را مدام از این نرم افزار نشر می دهد و جالب بود

با تشکر

کسی در مورد این نرم افزار اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیار ما هم بگذارد

نظر

سلام

در این ادرس اطلاعاتی در رابطه با این نرم افزار گفته شده است

بطور خلاصه
      نرم افزار MotiveWave یکی از نرم افزارهای یک شرکت آمریکایی است که علاوه بر دارا بودن ابزارهای مختلف تحلیل تکنیکال از ابزارهایی برای تحلیل الیوت برخوردار می باشد. این نرم افزار دارای هزینه بسیار زیادی است. طبق گفته برخی از منابع عمده کاربران این نرم افزار بانک ها، کارگزاری های بزرگ دنیا و همچنین شرکت و صندوق های سرمایه گذاری می باشند که دارای حجم معاملات بسیار بالایی می باشند. برای نمونه شرکت چند ملیتی فیدلیتی (Fidelity) یکی از شرکت هایی است که از این نرم افزار استفاده میکند. در زیر به برخی از امکانات این نرم افزار اشاره شده است.
      ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 02-13-2016, 12:18 AM دلیل: قراردادن لینک متفرقه
      زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
      تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
      این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
      هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

من چند ماهی هست دارم از نرم افزار کرک شدش استفاده میکنم. چون قبلا با آمی بروکر و داینامیک تریدر و متاتریدر و ادونس گت کار کردم اینو میگم که همه آنها را رو هم بزاری باز به پای این نرم افزار نمیرسه. تمام امواج الیوت و الگوهای گارترلی را بصورت اتوماتیک شناسایی میکنه.ابزارهای گن و فیبوناچیش کامله. همجور امکانی داره برای رسم با قابلیت کاستومایز سازی. واقعا بی نظیره. اما مشکلی که داره مثل آمی بروکر هلپ کاملی نداره. و باید بعضی موارد را خودت باید بگردی تا پیدا کنی کار کردن باهش رو. نزدیک 300 اندیکاتور داره. نمایشش واقعا زیباست با رنگهای مختلف . با همه اینها نمی دونم چرا جزو برترین نرم افزارها مثل esignal یا tradestation نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط merton نمایش پست ها
          من چند ماهی هست دارم از نرم افزار کرک شدش استفاده میکنم. چون قبلا با آمی بروکر و داینامیک تریدر و متاتریدر و ادونس گت کار کردم اینو میگم که همه آنها را رو هم بزاری باز به پای این نرم افزار نمیرسه. تمام امواج الیوت و الگوهای گارترلی را بصورت اتوماتیک شناسایی میکنه.ابزارهای گن و فیبوناچیش کامله. همجور امکانی داره برای رسم با قابلیت کاستومایز سازی. واقعا بی نظیره. اما مشکلی که داره مثل آمی بروکر هلپ کاملی نداره. و باید بعضی موارد را خودت باید بگردی تا پیدا کنی کار کردن باهش رو. نزدیک 300 اندیکاتور داره. نمایشش واقعا زیباست با رنگهای مختلف . با همه اینها نمی دونم چرا جزو برترین نرم افزارها مثل esignal یا tradestation نیست.
          نرم افزار همراه با کرک را اگر زحمتی نیست آپلود کنید تا آن رادریافت نمایم و سپس برای ماندگاری و خراب نشدن لینک دانلود ، آن را در آپلود سنتر سایت بارگذاری کنیم.

نظر

نوشته اصلی توسط FundTrader نمایش پست ها
            نرم افزار همراه با کرک را اگر زحمتی نیست آپلود کنید تا آن رادریافت نمایم و سپس برای ماندگاری و خراب نشدن لینک دانلود ، آن را در آپلود سنتر سایت بارگذاری کنیم.
            میتونید از این سایت همراه با سایر نرم افزارهای کاربردی دیگر دانلود کنید.
            http://farachart.com/category/%DA%A9...2%D8%A7%D8%B1/

نظر

با تشکر از شما دوست عزیز

بله دریافت شد و به زودی بر روی سرور سایت بارگزاری خواهم کرد و در این قسمت به اشتراک گذاشته خواهد شد تا بر روی آن کار کنیم.

نظر

ما همین را گفتیم پاک کردند
                برد کشتی آنجا که خواهد خدای ... وگر جامه بر تن درد ناخدای

نظر

سلام دوست عزیز
                  بخاطر معرفی این نرم افزار از شما و آقا خلیل تشکر میکنم
                  من اون رو از سایت اصلیش دانلود کردم.نصب کردم اما برا انتقال دیتا مشکل دارم.هرچه سعی کردم نشد.
                  شما فرمودین که با اون کار میکنین.اگه امکان داره مختصری راجب نحوه راه اندازی و انتقال دیتا توضیح بدید.
                  متشکرم
                  اگه امکان داره
                  برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
                  باهوش باشی
                  تقلب کنی

نظر

دیتا رو به فرمت متاستک دربیارید براحتی قابل انتقال هست.

درقسمت

File chart importData

مثلا این بانک پارسیان هست که الگوی کراب رو روش انداختم و هدف و زمان رو خودش محاسبه میکنه و دقیقا با هدفی که تو دینامیک تریدر بدست آوردم تطابق داشت

vpars.jpg

نظر

نوشته اصلی توسط bbabareza نمایش پست ها
                      دیتا رو به فرمت متاستک دربیارید براحتی قابل انتقال هست.

درقسمت

File chart importData

مثلا این بانک پارسیان هست که الگوی کراب رو روش انداختم و هدف و زمان رو خودش محاسبه میکنه و دقیقا با هدفی که تو دینامیک تریدر بدست آوردم تطابق داشت

[ATTACH=CONFIG]4562[/ATTACH]
                      یک نرم افزار حرفه ای است و در شرکت جناب کریس که هج فاند هستند از این نرم افزار بهره میبرند و پیشنهاد شد که برای یکسان بودن میز کاری آن را تهیه نماییم . بایست یک لایسنس دائمی را برای چهار سیستم ام تهیه کنم. اگون ۱۴ روز قادر به بهره برداری به صورت رایگان هستید . قابل کرک شدن هست و کسی که نرم افزارهای مالی همچون داینامیک تریدر ... کرک کرده است ارتباط نزدیکز دارا هستم منتهی برای حمایت از این شرکت تا بتوانند نرم افزار را توسعه دهند پیشنهاد به خرید می دهم.

نظر

نرم افزار قادر به تشخیص اتوماتیک الگوها نیست ؟

منظورم اینه که وقتی مثلا گزینه الیوت رو انتخاب میکنیم خودش میاد موج شماری انجام میده .

حالا امکانش هست که خودش الگوها رو پیدا کنه ؟

نظر

خب این لینک دانلودش کو؟

نظر

لینک داونلود در صفحه قبل ، خدمت شما دوست عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط erfan-2010 نمایش پست ها
                              لینک داونلود در صفحه قبل ، خدمت شما دوست عزیز
                              جناب عرفان سلام

اقا اگر ممکنه در سه یا فوقش چهار تضویر که مراحل رسیدن به مرحله نهائی را نشون بده میگذاشتید ، کمک بزرگی خواهد بود

الان به شرایط من در تصویر نگاه کنید انلاین کار نمیکنه ایا باید از مسیر افلاین برویم ؟؟ شاید ابتدا باید حساب دمو باز میکردم ؟؟

و ایا خود برنامه فایل راهنمائی نداره ؟؟

ممنون

ویرایش توسط Pipuniversity : https://www.traderha.com/member/21317-pipuniversity در ساعت 02-18-2016, 10:30 AM

نظر

پردازش ...
                              X