اطلاعیه

بستن
1 از 2 < >

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
2 از 2 < >

مقدمه ای بر این تالار

علیرغم اینکه پرسپولیس کپیتال از ابتدا همواره سعی و اصرار داشت که فقط روی مسئولیت بروکر بودن خود متمرکز باشد ولی اصرار مشتریان و هواداران شرکت بر نیاز و لزوم ارائه نظر های فنی مستقل در باره قیمت ها و کمک فکری و فنی به تریدر ها، فروم ما محل مناسبی برای این مهم شد و ما امروز مفتخریم که علاوه بر فراهم آوردن بستر مناسب جهت ترید و حمایت تریدر ها در زمینه اتصال مستقیم به بازار، از همراهی و همکاری بهترین و پر سابقه ترین تحلیل گران بازار برخوردار باشیم.

دوستانی که مدتی است با فروم ما آشنائی دارند حتما با آقای مصطفی روبین و تحلیل های زیبای ایشان هم آشنا هستند و از آنها حداکثر بهره را می برند. آقای نیما آزادی که تحلیل های حرفه ای ایشان سالها در فروم های مربوط به موضوع مورد تحسین همه بوده است نیز امروز به ما افتخار همکاری داده اند و ما در پرسپولیس کپیتال با عزمی راسخ تصمیم داریم این تالار را به مرجع شماره یک تحلیل های فنی بازار ارتقاء داده و این درخواست و نیاز شما عزیزان را به بهترین نحو ممکن پاسگو باشیم.

لازم دیدم پس از تشکر از آقایان مصطفی روبین و نیما آزادی که در این امر مهم به ما دست همکاری داده اند نکته کوچکی را نیز به عنوان یادآوری ذکر کنم.

تحلیل های این تالار در بسیاری از موارد نقاط ورود و خروجی را که با احتمال قابل توجهی می توانند به سود دهی منجر شوند پیشنهاد خواهند کرد. برای استفاده از این مطالب در نظر گرفتن دو چیز دارای اهمیت بسیار زیادی است.

اول اینکه دوستان حتما حد ضرر را در نظر داشته و حتما آن را به صورت یک اردر استاپ لاس در پلتفرم وارد نموده و اطمینان حاصل کنند که در صورت حرکت قیمت در خلاف جهت پیش بینی و خوردن استاپ لاس درصد بزرگی از سرمایه خود را از دست ندهند.

دوم اینکه فراموش نکنیم که پوزیشن هائی که با ضرر بسته خواهند شد جزو لاینفک علم و هنر ترید هستند و نکته مهم آنست که جمع سود ها باید بیش از جمع ضرر ها باشد. همچنین طبیعت آماری و آشوبی بازار مالی بخصوص در تایم فریم های پائین بهتر قابل مشاهده و بهره برداری است تا تایم فریم های بالاتر که با یک خبر که هیچکس انتظارش را ندارد رابطه خود را با یک الگو یا تحلیل فنی به کلی از دست می دهند. پس بهتر است پس از برخورداری از منطق صحیح نگرش به بازار (که همکاران ما در این تالار به آن می پردازند) هرچه می توانید تعداد معاملات خود را افزایش دهید. برای اینکار تارگت های سود و زیان کوچکتر و زمان باز بودن پوزیشن کوتاهتر مناسبترند.

از صمیم قلب آرزو می کنیم بتوانیم علاوه بر بستر سالم ترید و اتصال مستقیم به بازار با ارائه راهنمائی فنی به شما تریدرهای عزیر موفقیت روزافزون شما را شاهد باشیم. لطفا از طرح سئوالات خود در این تالار دریغ نفرمائید.

مهدی دریس زاده
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

بحث های حاشیه ای آی دی 2332 مربوط به مهدی موسوی

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• بحث های حاشیه ای آی دی 2332 مربوط به مهدی موسوی

نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
    با تشکر از جناب موسوی عزیز که خیلیا حرفاشو متوجه نشدن

سلام دوست عزیز

قبل از اینکه این پست شما حذف بشه ،،، من با اجازتون یک عکس ازش گرفتم

چون به نامی اشاره کرده اید که ممنوع النام هست

ارادتمند کاربر تازه وارد
    ویرایش توسط 2332 : https://www.traderha.com/member/20839-2332 در ساعت 02-12-2016, 04:37 PM
    التماس تفکر

نوشته اصلی توسط 2332 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ارادتمند کاربر تازه وارد
    ]چرا حذف بشه؟!!!

نظر

40$ برداشت شد

هزار افرین بر شما

سودی که کردی و خواهی کرد نوش جونت چون مرام داری معرفت داری یک عالمه اقائی

کاربر تازه وارد
      التماس تفکر

نظر

پوزیشن های فوق فقط با موبایل ترید شده و فقط نوسانگیری ساده

در ضمن سه روز پیش دختر کوچولوم به دنیا اومده و قدمش پربرکت بوده تا اینجا
        خدایا شکرت
        تولد زیباترین هدیه خدا که مانند سروشی روح بخش به زندگی تان نور امید دمید را تبریک میگوییم. قدمهای کوچکش برایتان پر از خیر و برکت باشد .

دوست عزیز به خاطر موفقیت تو معاملات هم تبریک عرض میکنم و مایه خوشحالی بنده هست . .

سلام دوست عزیز

ارادتمند کاربر تازه وارد
        پدر بزرگ شما چرا هر بار با یک آی دی تشریف میاورید و هی تلاش میکنید نام خود را بولد کنید و ... باران زمانی که میبارد کاری نداره که بر سر کی فرود می آید و این حکایت ماست. شخصا حمایت فراوانی از شما انجام دادم با این وجود در مکان های غیر از اینجا پشت سرم حرف و حدیث خارج کردید و تهمت ها بار بنده نمودید ...از جمله یوزر جنابعالی که یک یوزر عادی بود و با هزار و یک نامه نگاری به بنده در این زمینه ، مرا خجالت زده سن و موی سپید اتون کردید و از مدیران خواهش شد در صورت صلاحدید با توجه به سن بالای شما ، نام کاربری اتان را برجسته نمایند و فی الواقع این احترام به سن شما بود . اما در نهایت خود را گم کرده و اکنون به برجسته بودن آی دی اتان ماتور میدهید و به دنبال تخریب شخصیت ها و این مکان هستید!!! برادر با اکانت های دمو کسی تریدر نشد و شهرت و اعتبار کسب نکرده که شما دومی باشید. خواهش میکنم دست از این حرکات بردارید که روزی با یک یوزر وارد انجمن شده و قصد مسمومیت جو را دارا هستید . کافیه دیگه ، آبرو منو جلوی مدیران و کارگزاری و همه بردید . دستم خرد و چشمانم کور بشه که زین پس با چشمان باز تر نگاه کنم و به کسی دست دهم که ریاکار نباشد و آبروی ام را بر باد ندهد.

حق تعریف و تمجید یا تخریب شخصی ندارید و با همین یوزر صفرتان قادر خواهید بود فعالیت کنید و در عمل و علم خود را ثابت کنید نه با درج شعر و داستان ... در غیر اینصورت یک برنامه برای فعالیت یوزران ناشناس و صفر کیلومتر که اقدام به تخریب و .... میکنند بایست کرد تا وقت کسی را هدر ندهید.

هرکس تریدر هست مثل این دوست گل موقعیت ها و حساب اشتراک بگذارد و کار خود پیش ببرد. هر آنکس در تحلیل چیره دست میباشد در بخش تحلیلگری خود را نشان دهد . هرکس در هر زمینه استعداد و علمی دارا میباشد ، محیط آن فراهم شده و قادر به فعالیت میباشد. یوزران تازه وارد ناشناس به هیچ عنوان حق تعریف تمجید و کلا مباحث غیر تخصصی را دارا نیستند . اول پسر خاله بشید بعد ... ناظر سایت عزیز این کاربران ناشناس را دریابید . با تشکر
        ویرایش توسط FundTrader : https://www.traderha.com/member/3510-fundtrader در ساعت 02-12-2016, 07:38 PM

نظر

سلام دوست عزیز

ارادتمند کاربر تازه وارد

هزار افرین بر شما

سودی که کردی و خواهی کرد نوش جونت چون مرام داری معرفت داری یک عالمه اقائی

کاربر تازه وارد
          نوشته اصلی توسط FundTrader نمایش پست ها
          تولد زیباترین هدیه خدا که مانند سروشی روح بخش به زندگی تان نور امید دمید را تبریک میگوییم. قدمهای کوچکش برایتان پر از خیر و برکت باشد .

دوست عزیز به خاطر موفقیت تو معاملات هم تبریک عرض میکنم و مایه خوشحالی بنده هست . .

پدر بزرگ شما چرا هر بار با یک آی دی تشریف میاورید و هی تلاش میکنید نام خود را بولد کنید و ... باران زمانی که میبارد کاری نداره که بر سر کی فرود می آید و این حکایت ماست. شخصا حمایت فراوانی از شما انجام دادم با این وجود در مکان های غیر از اینجا پشت سرم حرف و حدیث خارج کردید و تهمت ها بار بنده نمودید ...از جمله یوزر جنابعالی که یک یوزر عادی بود و با هزار و یک نامه نگاری به بنده در این زمینه ، مرا خجالت زده سن و موی سپید اتون کردید و از مدیران خواهش شد در صورت صلاحدید با توجه به سن بالای شما ، نام کاربری اتان را برجسته نمایند و فی الواقع این احترام به سن شما بود . اما در نهایت خود را گم کرده و اکنون به برجسته بودن آی دی اتان ماتور میدهید و به دنبال تخریب شخصیت ها و این مکان هستید!!! برادر با اکانت های دمو کسی تریدر نشد و شهرت و اعتبار کسب نکرده که شما دومی باشید. خواهش میکنم دست از این حرکات بردارید که روزی با یک یوزر وارد انجمن شده و قصد مسمومیت جو را دارا هستید . کافیه دیگه ، آبرو منو جلوی مدیران و کارگزاری و همه بردید . دستم خرد و چشمانم کور بشه که زین پس با چشمان باز تر نگاه کنم و به کسی دست دهم که ریاکار نباشد و آبروی ام را بر باد ندهد.

حق تعریف و تمجید یا تخریب شخصی ندارید و با همین یوزر صفرتان قادر خواهید بود فعالیت کنید و در عمل و علم خود را ثابت کنید نه با درج شعر و داستان ... در غیر اینصورت یک برنامه برای فعالیت یوزران ناشناس و صفر کیلومتر که اقدام به تخریب و .... میکنند بایست کرد تا وقت کسی را هدر ندهید.

هرکس تریدر هست مثل این دوست گل موقعیت ها و حساب اشتراک بگذارد و کار خود پیش ببرد. هر آنکس در تحلیل چیره دست میباشد در بخش تحلیلگری خود را نشان دهد . هرکس در هر زمینه استعداد و علمی دارا میباشد ، محیط آن فراهم شده و قادر به فعالیت میباشد. یوزران تازه وارد ناشناس به هیچ عنوان حق تعریف تمجید و کلا مباحث غیر تخصصی را دارا نیستند . اول پسر خاله بشید بعد ... ناظر سایت عزیز این کاربران ناشناس را دریابید . با تشکر

دوره زمونه بدی شده و واقعاً ادم می ماند چی بگوید ، تعریف از خود تا به الان ندیده بودیم ، حرف از مرام و معرف هم میشه !

خوب یک شماره گذاشته بودند از قضا تماس حاصل گرفته شد و یک دقیقه و نوزده ثانیه مکالمه داشتیم با ایشان و فقط مانده ام از پررویی افراد . به هر حال این پست را گذاشتم که بدانید علت بن شدن چی بود و ایشان از فروم اخراج شده بودند و حق ورود نداشتند که با ورود با نام دیگر و تغریف از خود و بولد کردن مسائل خود که همه چیز را امروز رک بیان کردم تا ملت ماهیت افراد خوب را بشناسند ، یوزر بن شد . سپس پیامک میزنند که اشتباه تشخیص دادی یعنی من دکتر نیستم ، یک دقیقه و نوزده ثانیه حرف زدی که اینقدر حالم بد شد گوشی را قطع کردم. متنفرم از انسان های ریاکار و دروغ گو بی مرام که نمک میخورند و نمکدان را می شکنند.

به هر حال اکنون تمام این پست های درج شده در تاپیک دوست عزیزمون به بخش حاشیه ای منتقل خواهد شد تا افراد برای همیشه این مطلب را داشته باشند که گول شیاد بازی افراد را نخورند و سن پیر و جوان حقه بازی و دروغگویی نمی شناسد . فقط برای خودم متاسف هستم که چرا اینقدر احترام گذاشتم و عنوان بالای سایت را رنگ لباس ایشان کردم که چنین آبروریزی کند و همه به چشم من ببینند و نتوانم سر بلند کنم. بگذریم موفق و پیروز باشید.

نظر

شب دوستان بخیر

من این پست رو از این بابت می زنم که در انجمن دیگر دکتر موسوی به بنده پیام داده بودند...

حقیقتا این اتفاق ها برای من عجیب هست... آنچه بنده از جناب موسوی در انجمن خود می دانم فردی فرهیخته در حوزه تحلیل هستند که تعداد زیادی از کاربران از راهنمایی های ایشان همواره بهره برده اند...

در مورد جناب رحمانی هم شرایطی مشابه هست و همیشه گفته ام خلیل تحلیلگری قهار هست و جز معدود افرادی که رمز و راز بازار رو به درستی درک کرده... اگر هم گاها نقدی به ایشان بوده به نوع برخوردها و شیوه اون بوده نه دانش و علم ایشان که در داشتن آن شکی نیست...

در هر حال شرایط خوبی نیست اینکه می بینی دو نفر که هر دو از منظر علم و دانش بازار در رده های بالا هستند اینطور با یکدیگر برخورد دارند... من با سن و سال ها کاری ندارم... جناب موسوی از بنده مسن تر هستند و خلیل عزیز از بنده جوان تر... اما خواهشی دارم و اون اینکه ریش سفیدی بنده رو در اینجا به عنوان کسی که نسبت به هر دوی شما و سایر مدیران اینجا دو پیراهن بیشتر در این بازار پاره کرده پذیرا باشید و همدیگر رو ببوسید تا قائله ختم به خیر بشه...

در کشوری هستیم که قانون مانند هر جایی حکم فرماست... اگر جناب موسوی کلاهبرداری کرده و کسی از ایشون شکایت داره مسیر قانونی داره این کار و اگر هم خلیل این کار رو کرده باز هم شرایط همینه... به همین دلیل ادامه این فضا در انجمن ها اصلا جالب نیست...

می دونم که هر دو بزرگوار این پست رو می خونند و از هر دو خواهش می کنم بزرگ منشی کنند و این اتفاقاتی که بینشون رخ داده رو همینجا به فراموشی بسپارند... به خصوص انتظارم از شما بیشتر هست خلیل جان چون شما رو بر خلاف جناب موسوی از نزدیک ملاقات کرده ام... پس اجازه بده به عنوان یکی از اساتید قدیمیت ( اگرچه الان خودت یه پا استادی) این خواهش رو ازت بکنم...

برای هر دو عزیز و سایر دوستان آرزوی موفقیت رو دارم... این خصوصیت فضای مجازی است که گاها چنین اتفاقاتی در اون پیش میاد مانند انتقادی که بنده یکی دو روز پیش با لحنی مودبانه داشتم و گونه ای دیگر برداشت شد که چون از دید من برداشت اشتباه اون مدیر بود اصلا پاسخی ندادم...

هر دو عزیز موضوع رو به فراموشی بسپارید...

شب عزیزان خوش

کوچک همه شما- بهزاد

نظر

از هر دو عزیز خواهش می کنم این مسایل حاشیه ای رو تموم کنند...

من هر دو بزرگوار رو می شناسم و هر دو از تحلیلگران خوب جامعه بازارهای مالی هستند... این برخوردها که به اعتقاد بنده بیشتر سوتفاهم فضاهای مجازی است زیبنده این دو بزرگوار نیست...

امیدوارم این خواهش بنده رو به عنوان فردی که دو پیراهن بیشتر از هر دو سرور در جامعه تحلیلی ایران پاره کرده قبول کنید... اینها خصوصیت های فضاهای مجازی است...

ارادتمند- بهزاد

نظر

پردازش ...
              X