اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

تحلیل های ترجمه شده از سایت ewi

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل های ترجمه شده از سایت ewi

سلام دوستان

با توجه به اینکه این قسمت دارای تعداد بازدید کننده آنچنانی و لایک و تشکر ندارد احساس میشود که از استقبال چنداتی برخوردار نیست . خوب شکی در این نیست که کپی و ترجمه باعث حرفه ای شدن در یک مقطع کاری نخواهد شد و همان یک تحلیل یوزر در این زمینه چه بسا مورد پسند تر از این ترجمه ها از شرکتی به حساب دارای شهرت جهانی می باشد . این هم وجود دارد صرفا این نوع خدمات دهنده ها تمرکز بر ارائه روزانه تحلیل بر روی ایندکس های مختلف و تایم فریم های زیادی هستند که این خود باعث از بین رفتن سطح کیفیت می شود و .. . اما این سوال را به وجود میاورد که از این تحلیل ها افراد بهره هم میبرند یا خیر؟

هر گونه انتقاد پیشنهاد در این زمینه وجود دارد بفرمائید

اقا خلیل وقت بخیر خوشی من شخصا تشکر میکنم از دوستانی که زحمت کشیدند برای ترجمه این مطالب شخصا به کار من میاد وخیلی هم از تحلیل استفاده میکنم وهم از سبک انالیزش خوشم اومده وحتی حاضرم اگر بازم جایی سراغ دارید وگروهی حمع شد تا اون خدمات دیگر هم استفاده کنیم منم کمک کنم در اخر بازم تشکر میکنم از شما دوست زحمتکش خودم موفق باشید تیک پروفیت هات سبز
    ویرایش توسط HST : https://www.traderha.com/member/3488-hst در ساعت 02-15-2016, 02:02 PM

نظر

حسین جان سپاسگذارم.

بقیه دوستان لطف کنند پیام خصوصی ارسال نکنند. تاپیک ایجاد شده که افراد همه نظرات خود بیان کنند . این دیگه کاری نداره که تعارفی باشید .

ممنون از دوستان عزیز

نظر

سلام و درود
        برادر خلیل بزرگوار ابتدا سپاس از زحماتی که در زی این سالها در این فروم متقبل بودید و از نظر کارایی بسیار مفید و ارزشمند . دست مریزاد دارید
        دوم اینکه بالاخره شما هم از بیننده هایی که فقط می بینند و دریغ از یک لایک که حداقل زحمت کشنده متوجه بشه که کسی این مطالب را مطالعه کرده یا خیر بستوه آمدی همانند خیلی های دیگر در این فروم که از نا سپاسی عده های دست از درج مطالب مفید و ارزشمندشون در این فروم کشیدند .
        و این مطلب را بار ها تذکر دادم . اما واقعیت خلیل عزیز این نیست که کسی از این مطالب استفاده نمیکند اتفاقا" مطالب این فروم خیلی هم بازدید کننده داره اما همانطور که گفتم فکر میکنند درج تشکر براشون مالیاتی به همراه دارد که از زدنش امتناع میکنند و یا فکر میکنند که سواد و معلوماتشون زیر سوال میرود اگر بازدیدشون را نمایان کنند . و متاسفانه این موضوع فقط در این فروم باب شده در حالی که در فضاهای مجازی دیگر که مراجعه میکنند درج تشکر ها خود را به نمایش میگذارند . پس به جای حذف مطالب که هر کدام به نوبه خودش بسیار ارزشمند و باعث آگاهی و سطح ارتقاء دانش هر کسی میشود فکری به حال این موضوع کنید .
        بازم هم از شما و هم از دیگر دست اندرکاران بابت زحماتتون تشکر و قدرادانی میکنم . و از نظر حقیر ادامه مطالب بسیار مفید خواهد بود .

ارادتمند
        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
        گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
        آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
        پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
        پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
        پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
          سلام و درود
          برادر خلیل بزرگوار ابتدا سپاس از زحماتی که در زی این سالها در این فروم متقبل بودید و از نظر کارایی بسیار مفید و ارزشمند . دست مریزاد دارید
          دوم اینکه بالاخره شما هم از بیننده هایی که فقط می بینند و دریغ از یک لایک که حداقل زحمت کشنده متوجه بشه که کسی این مطالب را مطالعه کرده یا خیر بستوه آمدی همانند خیلی های دیگر در این فروم که از نا سپاسی عده های دست از درج مطالب مفید و ارزشمندشون در این فروم کشیدند .
          و این مطلب را بار ها تذکر دادم . اما واقعیت خلیل عزیز این نیست که کسی از این مطالب استفاده نمیکند اتفاقا" مطالب این فروم خیلی هم بازدید کننده داره اما همانطور که گفتم فکر میکنند درج تشکر براشون مالیاتی به همراه دارد که از زدنش امتناع میکنند و یا فکر میکنند که سواد و معلوماتشون زیر سوال میرود اگر بازدیدشون را نمایان کنند . و متاسفانه این موضوع فقط در این فروم باب شده در حالی که در فضاهای مجازی دیگر که مراجعه میکنند درج تشکر ها خود را به نمایش میگذارند . پس به جای حذف مطالب که هر کدام به نوبه خودش بسیار ارزشمند و باعث آگاهی و سطح ارتقاء دانش هر کسی میشود فکری به حال این موضوع کنید .
          بازم هم از شما و هم از دیگر دست اندرکاران بابت زحماتتون تشکر و قدرادانی میکنم . و از نظر حقیر ادامه مطالب بسیار مفید خواهد بود .

ارادتمند
          سلام خدمت جناب یزدی عزیز
          البته ممکنه بعضی افراد مشکل من رو داشته باشند که نمی توانند لایک بزنند. کلید تشکر و میپسندم برای من کار نمیکنه. این مشکل از سیستم من یا مرورگر من نیست . چون من با چند کامپیوتر و لپ تاپ دیگه هم چک کردم . حتی چندین بار این موضوع رو در تاپیک مطرح کردم . گاهی موارد پستی از دوستان هست که واقعا جای تشکر داره ولی متاسفانه امکانش نیست .
          امیدوارم این مشکل چند ساله من (و البته شاید بعضی دیگر از دوستان) حل بشه

نظر

سلام دوست عزیز و تشکر بابت زحماتتون
            عذر خواهی میکنم که پیام خصوصی دادم .دوست نداشتم در تالار عنوان کنم نظرم را...

همینطور که قبلا باهاتون صحبت کردم معمولا ترجمه های این بخش بعد از حرکات بازار بدست ما میرسد و معمولا دیرتر در تالار قرار داده میشود و در مورد تاخیر اون قبلا باهاتون صحبت کردم .... شخصا قبلا زیاد این بخش را چک میکردم اما الان واقعا وقتی آدم میبینه کاربردی نیست بیشتر روی میان مدت و بلند مدت روش حساب میکنم ...

راهکار مشکل از نظر من :
            پیشنهاد من راحت کردن کار برای خودتان است ...
            یعنی کپی پیس مطلب و عکس ها به زبان اصلی و تمام . اینطوری هم وقت و انرژی از شما برای ترجمه نمی گیرد و هم بعد از انتشار از منبع اصلی به سرعت میتوانید به تالار منتقل نمایید و زود به دست ما میرسد
            با تشکر از و زحماتتون
            نظر یکی از دوستان که پیام خصوصی ارسال نمودند و تمایل نداشتند که خود پستی درج کنند .خوب نظر این عزیز خیلی دقیق هست چرا که دارای لگ میباشد . حال به دلیل برگردانده شدن انگلیسی به فارسی است که عملا میبایست تایم فریم بالای روزانه را مورد عنایت قرار داد .

مهندس یزدی عزیز بسیار ممنونم شما نسبت به بنده لطف دارید . این قسمت سالیان سال هست ترجمه میشه و از نبود تشکری بر زیر آنها ، کنجکاو شدیم علت را جویا شویم. خوب تحلیلی مشهوریت به خوددمیگیرد که الحق در تریدری کاربرد داشته باشد و چه بهتر که یک مجموعه علاوه بر نشر تحلیل های یک موسسه که صرفا باعث خوش نامی آنجا میشود ، خود مستقلا" در این راستا ، دارای دپارتمانی باشند.

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
              سلام و درود

ارادتمند
              با سلام خدمت شما اقا خلیل و جناب یزدی
              به شخصه بنده هر زمان که وارد فروم میشم وببینم که شما دو عزیز و بعضی دیگر از دوستان پست جدیدی زده اید حتما اون رو مطالعه میکنم.و البته تشکر رو وظیفه خودم میدونم.
              در مورد این تاپیک هم تقاضا دارم که ادامه داشته باشد.
              خسته نباشید
              برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
              باهوش باشی
              تقلب کنی

نظر

پردازش ...
              X