اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اکانت pcm من در سایت mql5

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اکانت pcm من در سایت mql5

بعد از اینکه تصمیم گرفتم بازار تبادلات ارزی رو بطور جدی با Pcm شروع کنم , پس از گذشت چندماه بطور اتفاقی با سایت MQL آشنا شدم و در جریان ساز و کار اون سایت قرار گرفتم و از اونروز تصمیم گرفتم بطور معقول تری ترید کنم تا اکانتم پارامترهای لازم رو برای فروش سیگنال داشته باشه.
    بالاخره بعد از 4 ماه یک نفر در سایت mql5 عضو سیگنال اکانتم شد.
    حس خوبیه ولی یک مقدار کار رو هم سخت میکنه و دیگه نمیشه ریسک غیر مجاز کرد چون مسئولیت سرمایه 2 نفر الان به عهده این اکانته.
    از شما دوستان هم اگر کسی افتخار بده و بخواد عضو بشه بهم بگه که رایگان براتون انجام بدم.
    البته چک کردم از این 20 دلار ,مبلغ 4 دلار رو سایت به عنوان کارمزد برمیداره و مابقی رو بعد از 38 رو بحساب میریزه , که من هم بعد واریز سایت, 16 دلار رو بهتون برمیگردونم.
    البته این رو هم بگم تا سابقه اکانتی به یکسال نرسه نمیشه گفت در بلند مدت موفقه اما من نهایت سعیم رو میکنم که حتی اگر سودی هم نرسونم ضرری هم ایجاد نشه و باعث افتخارم هست اگر عضو بشید.
    این لینک اکانت اصلی من هست که در کنار اون در این یکماه اخیر 3 تا اکانت دیگه هم ساختم جهت تست بروکرهای مختلف و خودم که آمارش مشخصه.
    و البته 2 اکانت دیگه هم برای تمرین اسکالپ ساختم که در یکی با ریسک کم و در دیگری با ریسک زیاد دارم تمرین میکنم و اگر نابودشون نکردم و روشم جواب داد بعد چند ماه از حالت خصوصی خارج میکنم که قابل مشاهده باشه.
    https://www.mql5.com/en/signals/169413

علت اینکه بروکر pcm رو بعنوان اکانت اصلی انتخاب کردم اینه که کمیسیون و سواپ نداره و چون معمولا پوزیشن ها رو زیاد نگه میدارم این آپشن خوبی برای تریدهای بلند مدتم هست.

موفق باشی دوست عزیز....ایشالله که روند سوددهیتون ادامه داشته باشه.از صمیم قلب خوشحال شدم پرفورمنستونو که دیدم اینجور اسیتمنت ها بارقه ی امیدی ست برای کسانی که از بازار قطع امید کردن.امیدوارم سایر دوستان هم از این حصاری که دور خودشون کشیدن بیرون بیان و خودشونو پشت تحلیل های پیچیده پر رنگ و لعاب پنهان نکنن.راز این بازار سادگیست و دیگر هیچ...
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

نظر

چند وقتی هست این پروفایل رو دنبال میکنم خیلی خوب پیش میرین امیدوارم همینجوری بمونه.
      Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
      There is also a time to buy and a time to sell
      !

Rocco fund
      13:21 26.12.2016

نظر

پردازش ...
      X