اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ظهور سیستمی که طوفان به پا خواهد کرد

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ظهور سیستمی که طوفان به پا خواهد کرد

سلام دوستان عزیز

در این مکان قصد دارم سیستمی را معرفی کنم که با روشی،بسیار دقیق و بازدهی بسیار عالی مراحل تست نهایی خود را از سر گذرانده است .
    سیستمی که بنده از آن بهره گرفتم بسیار جدید و مبتکرانه است و از علم تکنیکال به شیوه ایی نو استفاده شده و اندیکاتورهایی بسیار ساده مانند مووینگ اوریج در آن نقش مهمی را ایفا میکند.
    همانطور که مستحضر هستید الگوهای هارمونیک و الیوت از دقت نسبتا معقولی برخوردار اند و لی به تنهایی کافی نیست و مستلزم راهکارهای پیچیده تر هستند . سیستمی که من طراحی کردم بر اساس الگوهایی است که در هیچ سایت و کتابی معرفی نشده و از دقت فوق العاده بالا بهره مند است و همچنین از معادلاتی بهره میگرم که شمای کلی بازار را به صورت روتینگ نشان میدهد و همچنین از ابزار های ترسیم فیبو ناجی هم به شکلی کاملا متمایز از دیگر روشها استفاده میکنم.
    بنابراین میتوان گفت این سیستم پنجره ایی به سوی بینهایت باز میکند و حداقل برای خودم این قضیه به کررات اثبات شده است .
    اکنون قصد دارم با ثبت آن در این فروم مهم فارسی زبان برای اولین بار تصویری جدید از بازآر تبادلات ارزی به هموطنان عزیز ارائه دهم .
    باشد تا روزی که همه با هم و در کنار هم به سود پایدار برسیم و شاهد موفقیتی که نتیجه سالها تلاش شبانه روزی شما عزیزان بود باشیم .

با سلام
    ممنون ازینکه میخواهید دانشتون رو به اشتراک بزارید
    اما یه خواهشی در ابتدای تاپیک دارم
    من به عنوان کسی که دنبال یادگری و مطالعه هستم تاپیک هایی رو دنبال کردم که نویسنده اون به یکباره از ادامه کار بنا به دلایلی همچون زخم زبان دیگران / عدم همکاری فلان شخص و دلایل دیگه تاپیک رو ادامه ندادن.
    در همین ابتدای کار خواهش میکنم اگر قصد راه اندازی و آموزش رو از صمیم قلب دارید در تصمیمتان جدی باشید و به هیچ عنوان در میانه راه آموزش را نیمه رها نکنید
    باتشکر از شما.

نظر

سلام دوستان گرامی

من در رابطه با طرح آموزش سیستم خیلی فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که اگر بخواهم بدون اثبات و دلیل و مدرک مستدل آموزش را شروع کنم مطمئنا نه تنها کمکی به درک و فهم مطالب به مخاطب نمیکند بلکه ممکنه موضوع بحث به حاشیه هم کشیده شود.
      بنابر این تصمیم گرفتم همزمان با آموزش ، عملکرد سیستم در یک حساب ریل و ثبت شده در سایت mql به معرض نمایش قرار بگیرد .تا دوستان به طور محسوس با توانایی های سیستم آشنا شوند .

از آنجا که این سیستم از توانایی های بالقوه و انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار است و قابلیت همگام سازی با هر سیستمی را دارد بنابراین میتوان به عنوان مکمل در هر سبک تریدری استفاده کرد .
      گستردگی و قابلیت های این سیستم بسیار زیاد است بنابراین ممکنه برخی از مطالب برای مخاطب پیچیده و قابل هضم نباشد و نسبت به توانایی ها و سابقه فعالیت تریدر ها دیدگاه های متفاوتی را ایجاد کند .
      بنابراین خواهشی که از دوستان دارم این است که تا جای ممکن صبور باشند و از بحث کردن و ارسال مطالب و سوالات تکراری خودداری کنند و اگر در قسمتی از مطالب سوال و یا نظر یا انتقاد مفید و سازنده داشتند حتما در میان بگزارند چون اعتقاد دارم باعث درک بهتر مطالب خواهد شد.

نظر

دوست عزيز با يك حساب چند هزاري ميخاين سيستم در ام كيو ال تست كنيد

نظر

سلام چه مدت این سیستم رو در این بازار تست کردین ؟

نظر

نوشته اصلی توسط صادق نمایش پست ها
            سلام چه مدت این سیستم رو در این بازار تست کردین ؟
            شما اصلا سیستمی میبینید که تاریخچه آنرا سوال میکنید؟

نظر

صد رحمت به بقیه !!حداقل با پیدا شدن دوتا منتقد قهر میکردن . شما هنوز شروع نکردی کرکره رو کشیدی پایین کههههههه!!!!
              نکنه این سیستم که صحبتش هس از همون یافتم یافتم های معروف فارکس هست؟؟؟!!
              تنها راه موفقیت در بازارمالی جهانی ، ترک اعتیاد طمع است .

برای مطالعه بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید
              http://traderha.com/threads/6811-Teamwork-EURUSD?p=200352&viewfull=1#post200352

نظر

تاپیك های این مدلی زیاد زده میشه دلیلش هم مشخص نیست چرا؟! ایرانی ها و اشتراك گذاری سیستمهای سود ده! مگه داریم!؟

نظر

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان و همراهان گرامی
                  قرار بود اینجا سیستم خودم را آموزش بدم وامیدوارم به خاطر تاخیری که بوجود آمد پوزش من را پذیرا باشید. به شدت درگیر سیستم خودم بودم و متاسفانه فرصت کافی را نداشتم تا در خدمت دوستان باشم .

خوب بریم سر اصل مطلب :

همانطور که قبلا هم عرض کردم این سیستم به طور کلی به هسته و عمق بازار نشانه گرفته و ماهیت کلی و اساس بازار را از همه جوانب تحلیل میکند .
                  از دیدگاه من مارکت از سه بعد تشکیل شده و در حقیقت اساس و بنیان مارکت و گردانندگان آن ابعاد مارکت را تشکیل میدهند. در حقیقت این زمان و قیمت نیستند که تعیین کننده جهت روند باشند بلکه تنها بازیگران هستند که تعیین میکنند قیمت در چه زمانی ودر کجا باشد .
                  بازیگران چه کسانی هستن ؟

1=بانکها
                  2=موسسات مالی و هج فاند ها و تریدر های بزرگ
                  3=تریدر های کوچک و صرافی ها و شرکت ها

برای ترید هدفمند و دقیق و حساب شده ناگزیر باید به رفتار این سه گروه آشنایی کامل و اشراف و تسلط کافی داشته باشید و همیشه یک قدم جلوتر از آنها حرکت کنید .بنابراین تمرکز ما نه خود مارکت بلکه بیشتر رفتار شناسی و الگو سازی گردانندگان آنهاست . و در حقیقت روش من آنالیز چارت نیست بلکه کشف الگوهای رفتاری گردانندگان و بازیگران بازار های مالی است .
                  خوب اینجا سوال پیش میاد که چگونه میتوان رفتار بازیگران بازار را الگو سازی کرد؟
                  جواب : همیشه در بازار قیمتهایی وجود دارد که برای یکی از بعد های بازار که در بالا ذکر شد از اهمیت فوقالعاده بالا یی برخوردار باشد .بنابراین باید قبل از هر چیز به شناسایی رفتار این سه گروه پرداخت تا در نهایت به قیمتهای که خیلی خاص هستند برسیم .

ادامه دارد ...

نظر

در ادامه ...

شناسایی رفتار بانکها :
                    برای بانکها اساسا واگرایی و خط روند و همینطور مووینگ اوریح ها و پیوت ها در کل اندیکاتور ها اهمیتی ندارن . بنابراین تشخیص رفتار آنها تنها به قیمتهایی خلاصه میشوند که تشخیص این قیمتها از طریق محاسبات و آنالیز و فرمولی انجام میشود که بانکهای بزرگ برای هدفهای بلند مدت خود برنامه ریزی کرده باشند در حقیقت هیچ بانکی بدون برنامه ریزی اقدام به تغییر ذخیره ارزی خود نخواهد کرد.
                    من بعد از سالها زحمت و تلاش شبانه روزی اقدام به رصد کردن عملکرد دهها بانک اصلی و عمده بازار کردم و در نهایت موفق به کشف فرمولی شدم که میتوانم به جرات بگم بزرگترین کشف من در این عرصه میباشد و این فرمول به قدری شگفت انگیز و حیرت آور است که قیمتهای مد نظر بانکهای اصلی و بزرگ را به شکلی نمایان میکند که در وهله اول متوجه میشوید که تمامی سقف و کف بازار در تایم های روزانه و بالاتر را تشکیل میدهند . البته من تصمیم گرفتم برای طولانی نشدن آموزش و همچنین عدم تمایل به افشای این فرمول تنها به ثبت قیمتهای مورد نظر بانکها در اینجا اکتفا میکنم .

شناسایی رفتار هج فاند ها :
                    رفتار هج فاند ها و تریدر های بزرگ به راحتی قابل تشخیص هستند و آنها تنها در ساپورت و رزیستن هایی وارد میشوند که منطبق بر درصد های فیبوناجی هستند و هر جایی غیر از این خطوط وارد نخواهند شد .

شناسایی رفتار تریدر های کوچک :
                    تریدر های کوچک رفتاری بسیار پیچیده دارن که تلفیقی از تمام ابزار های تکنیکی است و به طور کلی و اگرایی در تمام حرکات آنها مشهود است که کار را برای تشخیص آنها راحت میکند ولی چون اساسا این گروه قدرت و توانایی تشکیل روند در بازار را ندارند بنابراین خیلی مهم است که این رفتار آنها در کجا تشکیل خواهد شد و زمانی که رفتار آنها با دو گروه ذکرشده ( بانکها و هج فاند ها) هماهنگی کامل برقرار کرد نقطه برگشت روند با خطای بسیار پایین نمایان میکند .

نظر

درود
                      ابتدا پوزش میخوام بابت پست زدن بی موقع در تاپیک شما ولی ابتدای کار باید یسری چیزا مشخص بشه ( چون من این نوع سبک ها رو زیاد بررسی داشتم عرض میکنم)
                      1- تنها بانک ها و هج فاند ها و ریتیل ها تعیین قیمت نمیکنند . تعیین قیمت به هزاران عامل اقتصادی دیگه وابستست از جمله تقاضا ی ارز توریستی یا صادرات و واردات و . ... که به طور مستقیم از بانک های مرکزی نشات میگیرند و به صورت علنی در بازار فارکس دخالتی ندارند پس اولین نکته اینکه عظیم ترین بانک ها در خوشبینانه ترین حالت فقط لحظات کوتاهی روی مارکت تاثیر میزارن (تازه اونم به شرط درگیر کردن مقدار عظیمی از سرمایه که میدونیم همچنین کاری خریت محضه و از طرفی بانک ها مجبورند حفظ سرمایه کنند و نه معامله )

2- هر سفارش در آنی تاثیر خودشو روی مارکت میزاره (من روی این یکی زیاد کار کردم ) پس به هیچ وجه و تاکید میکنم به هیچ وجه یک ترید از عظیم ترین بانک تعیین کننده ی روند طولانی مدت نیست و نخواهد بود . روندی که به عنوان مثال 10 روز طول میکشه به این معنا خواهد بود که در تمام ثانیه به ثانیه این روند افراد یا سرمایه هایی بودند که به روند جهت دادند. و مهمتر از اون به فرض اگه بتونیم از سفارش های عظیم ترین بانک ها خبردار بشیم از نیت اون بانک خبر نداریم که ایا برای طولانی مدت بسته یا اسکلپ . و از طرفی موسسات مالی و بانک ها روند رو میسازند و این به اون معنیه که در یک روند 10 پیپی بیش از صد ها سفارش فقط ممکنه از یک نفر ثبت شه .

3- بی حرکت بودن مارکت دو دلیل داره 1- نبودن کمترین سفارش و حجم معاملات 2- دقیقا وقتی که شما فرمودید یعنی همجهتی رفتار بانک ها و هج فاند ها و ریتیل ها . زیرا هممون میدونیم که تا خریداری نباشه هیچ فروشنده ای نیست. بالاخره اگه فردی سود کنه باید افرادی ضرر کنن؟ پس روند دقیقا برعکس بالا شکل میگیره یعنی وجود خریدار برای فروشنده و بر عکس .
                      و با توجه به اینکه ریتیل ها در مجموع 4 تا 5 درصد از حجم بازار رو تشکیل میدند نمیتونیم کل بانک ها رو برنده بدونیم و با یک توضیع متناسب و به فرض همون 90 به 10 کلیشه ای همیشه 90 درصد از عوامل شرکت کننده در بازار(بانک ها به نسبت همون 90 درصد) متضرر میشوند ( همونطور که گفتم این به معنای واقعی ضرر نیست ما امروز برای مسافرت به امریکا تو صرافی ریال رو به دلار تبدیل کنیم و فردا دلار ضعیف شه میشیم بازنده ؟؟؟من که فکر نمیکنم چون طرف فرضا به جای اینکه با یک میلیون دلار عشق و حال کنه با 999 هزار دلار اینکارو میکنه)
                      پس با این توجه یاد میگیریم که در یک روندی که شروع میشه دقیقا به اندازه ی خریدار باید فروشنده باشه (متضرر ،از نظر حجم سرمایه) که روندی شکل بگیره در غیر این صورت روند متوقف خواهد شد.

در آخر میگم که اگه از روی تشخیص نوع اوردر ها و تفکیک اونها ( هج فاند ، یانک یا ریتیل ) میشد تشخیص روند داد ، Floor هایی که تمام سفارش ها رو در آنی از زمان جلوی چشمشون دارن کل مارکت رو می بلعیدند
                      Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
                      There is also a time to buy and a time to sell
                      !

Rocco fund
                      13:21 26.12.2016

نظر

ممنون تحلیل جالبی بود
                        طراحی داخلی مسکونی

http://mehadesign.ir/residential-interior-design/

نظر

[/quote]
                          نوشته اصلی توسط wolf.051 نمایش پست ها
                          درود ابتدا پوزش میخوام بابت پست زدن بی موقع در تاپیک شما ولی ابتدای کار باید یسری چیزا مشخص بشه ( چون من این نوع سبک ها رو زیاد بررسی داشتم عرض میکنم) 1- تنها بانک ها و هج فاند ها و ریتیل ها تعیین قیمت نمیکنند . تعیین قیمت به هزاران عامل اقتصادی دیگه وابستست از جمله تقاضا ی ارز توریستی یا صادرات و واردات و . ... که به طور مستقیم از بانک های مرکزی نشات میگیرند و به صورت علنی در بازار بازار تبادلات ارزی دخالتی ندارند پس اولین نکته اینکه عظیم ترین بانک ها در خوشبینانه ترین حالت فقط لحظات کوتاهی روی مارکت تاثیر میزارن (تازه اونم به شرط درگیر کردن مقدار عظیمی از سرمایه که میدونیم همچنین کاری خریت محضه و از طرفی بانک ها مجبورند حفظ سرمایه کنند و نه معامله ) 2- هر سفارش در آنی تاثیر خودشو روی مارکت میزاره (من روی این یکی زیاد کار کردم ) پس به هیچ وجه و تاکید میکنم به هیچ وجه یک ترید از عظیم ترین بانک تعیین کننده ی روند طولانی مدت نیست و نخواهد بود . روندی که به عنوان مثال 10 روز طول میکشه به این معنا خواهد بود که در تمام ثانیه به ثانیه این روند افراد یا سرمایه هایی بودند که به روند جهت دادند. و مهمتر از اون به فرض اگه بتونیم از سفارش های عظیم ترین بانک ها خبردار بشیم از نیت اون بانک خبر نداریم که ایا برای طولانی مدت بسته یا اسکلپ . و از طرفی موسسات مالی و بانک ها روند رو میسازند و این به اون معنیه که در یک روند 10 پیپی بیش از صد ها سفارش فقط ممکنه از یک نفر ثبت شه . 3- بی حرکت بودن مارکت دو دلیل داره 1- نبودن کمترین سفارش و حجم معاملات 2- دقیقا وقتی که شما فرمودید یعنی همجهتی رفتار بانک ها و هج فاند ها و ریتیل ها . زیرا هممون میدونیم که تا خریداری نباشه هیچ فروشنده ای نیست. بالاخره اگه فردی سود کنه باید افرادی ضرر کنن؟ پس روند دقیقا برعکس بالا شکل میگیره یعنی وجود خریدار برای فروشنده و بر عکس . و با توجه به اینکه ریتیل ها در مجموع 4 تا 5 درصد از حجم بازار رو تشکیل میدند نمیتونیم کل بانک ها رو برنده بدونیم و با یک توضیع متناسب و به فرض همون 90 به 10 کلیشه ای همیشه 90 درصد از عوامل شرکت کننده در بازار(بانک ها به نسبت همون 90 درصد) متضرر میشوند ( همونطور که گفتم این به معنای واقعی ضرر نیست ما امروز برای مسافرت به امریکا تو صرافی ریال رو به دلار تبدیل کنیم و فردا دلار ضعیف شه میشیم بازنده ؟؟؟من که فکر نمیکنم چون طرف فرضا به جای اینکه با یک میلیون دلار عشق و حال کنه با 999 هزار دلار اینکارو میکنه) پس با این توجه یاد میگیریم که در یک روندی که شروع میشه دقیقا به اندازه ی خریدار باید فروشنده باشه (متضرر ،از نظر حجم سرمایه) که روندی شکل بگیره در غیر این صورت روند متوقف خواهد شد. در آخر میگم که اگه از روی تشخیص نوع اوردر ها و تفکیک اونها ( هج فاند ، یانک یا ریتیل ) میشد تشخیص روند داد ، floor هایی که تمام سفارش ها رو در آنی از زمان جلوی چشمشون دارن کل مارکت رو می بلعیدند
                          با سلام خدمت شما دوست عزیز ممنون از توجه شما باید عرض کنم صرافی ها و شرکتها سفارشات خود را به بانکها میدن و در نهایت این بانکها هستند که تصمیم میگیرن چه زمانی پول را در بازار تبادلات ارزی وارد کن یا از ان خارج کنند در حقیقت در بازار تبادلات ارزی تنها کسانی قیمت را تعیین میکنن که ثبت سفارش در این بازار انجام بدن و مطمئن باشید بانکها بدون برنامه ریزی بلند مدت دست به هیچ کاری نخواهند زد . به طور کلی هر شخصی که در بازار تبادلات ارزی ثبت سفارش انجام بدهد میتواند در قیمت تاثیر بذارد در غیر این صورت هر نوع مبادله ای خارج از این چارچوب هیچ گونه تاثیری در قیمت نخواهد گذاشت . حتی بانکها و هج فاند ها هم ضرر میکنن ! پس نباید انتظار داشت خرید یا فروش یک یا حتی چند بانک بزرگ تعیین کننده روند باشند زیرا فقط درصورتی که سه گروه ذکر شده ( هج فاندها و مدیران سرمایه و تریدر های کوچک و با نکهای بزرگ ) در هماهنگی نسبی باشند میتوانند نقطه برگشت روند را تعیین کنند که البته این هماهنگی هیچ گاه 100 % نیست ولی در نقاطی از مارکت میتوان یافت که با درصد بالا و به وضوح بر قیمتی خاص توافق نظر خواهند داشت .

نظر

با سلام خدمت شما دوست عزیز ممنون از توجه شما باید عرض کنم صرافی ها و شرکتها سفارشات خود را به بانکها میدن و در نهایت این بانکها هستند که تصمیم میگیرن چه زمانی پول را در بازار تبادلات ارزی وارد کن یا از ان خارج کنند در حقیقت در بازار تبادلات ارزی تنها کسانی قیمت را تعیین میکنن که ثبت سفارش در این بازار انجام بدن و مطمئن باشید بانکها بدون برنامه ریزی بلند مدت دست به هیچ کاری نخواهند زد . به طور کلی هر شخصی که در بازار تبادلات ارزی ثبت سفارش انجام بدهد میتواند در قیمت تاثیر بذارد در غیر این صورت هر نوع مبادله ای خارج از این چارچوب هیچ گونه تاثیری در قیمت نخواهد گذاشت . حتی بانکها و هج فاند ها هم ضرر میکنن ! پس نباید انتظار داشت خرید یا فروش یک یا حتی چند بانک بزرگ تعیین کننده روند باشند زیرا فقط درصورتی که سه گروه ذکر شده ( هج فاندها و مدیران سرمایه و تریدر های کوچک و با نکهای بزرگ ) در هماهنگی نسبی باشند میتوانند نقطه برگشت روند را تعیین کنند که البته این هماهنگی هیچ گاه 100 % نیست ولی در نقاطی از مارکت میتوان یافت که با درصد بالا و به وضوح بر قیمتی خاص توافق نظر خواهند داشت .[/quote]

دوست عزیز خیلی ممنون از بحثی که شروع کردید.
                            از شما درخواست دارم به کار عملی و توضیح و چارت و اینا بپردازید.
                            ممنونم

نظر

با سلام خدمت دوستان . به طور مثال در چارت پوند به دلار مشاهده میکنید که قیمتهای 1.3350 و 1.3400 ، قیمتهای مورد حمایت اغلب بانکها و تریدر های بزرگ بوده (تشخیص اینکه چرا این قیمتها مورد نظر انها است توضیح داده خواهد شد ) ولی تریدر های کوچک از قیمت 1.3200 معامله فروش انجام دادن و باعث شکست خط روند کوتاه مدت سه روزه شدن ! همانطور که مشاهده می کنید تنها اندیکاتور در چارت ما پیوت پوینتهای هفتگی و ماهانه هستن و برای تشخیص محل ورود تریدر های بزرگ از اهمیت زیادی برخوردار هستن. از ابزار فیبو ناجی هم برای تشخیص محل ورود تریدر های بزرگ استفاده میشود و در صورتی که در صد های فیبو با پیوت هفتگی یا ماهانه مچ باشند میتوان نقطه ورود تریدر های بزرگ را تشخیص داد. خطوط صورتی رنگ قیمتهای مورد نظر اغلب بانکها میباشد که با فرمول خاصی بدست میاد . محل ورود تریدر های کوچک همیشه پایینتر از بانکها و تریدر های بزرگ است ولی در بعضی مواقع تریدر های بزرگ میتوانند بالاتر از قیمت بانکها وارد بشن . ادامه دارد ... یه مقدار سخته اموزش دادن ولی سعی خودم را خواهم کرد . یه کانال تلگرام هم باز کردم همزمان در اونجا هم اموزش راادامه میدم و هم مثال لایو قرار دادن راحت تره . DeltaTrader@ https://telegram.me/DeltaTrader

نظر

پردازش ...
                              X