اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش معاملاتی SIC Pro Scalp

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• روش معاملاتی SIC Pro Scalp

با سلام خدمت همه عزیزان

بنده یک اندیکاتور دارم . میخوام برام تبدیلش کنید .

این اندیکاتور با پسوند ex4 هست و به عبارتی نمیشه به کد هاش دسترسی داشت برای ویرایش های بیشتر . از عزیزانی که این کا رو بلد هستند در خواست می کنم
    این اندیکاتور رو به mq4 تبدیل کرده و اگر هم هزینه دارد مشکلی نیست .
    با تشکر فراوان

لینک دانلود اندیکاتور
    https://www.mql5.com/de/market/product/13621

--------------------------

و اما در آینده می پردازم به سیستم ترید اسکالپ SIC
    فعلا برای آشنایی ابتدایی می تونید از لینک زیر استفاده کنید و ترید ها را روی حساب دمو ببینید.
    https://www.myfxbook.com/members/ahm...-scalp/1591668
    ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 04-18-2016, 08:59 AM دلیل: قرار دادن شماره شخصی

سلام و خسته نباشید

این روزها شاید بیش از هر چیزی دنیای اسکالپ توسط ایرانی ها ترد شده باشد .
    تعریف اسکالپ :

یعنی شما یک معامله باز کنید و در کمترین زمان ممکن و با کسب حداقل سود ممکن معامله رو ببندی .اسکالپ توسط ایده های قدرتمند ایجاد می شود و شما می توانید به روش های مختلف ترید کنید .

در این روش تنها چیزی که برای ما مهم است , رسیدن به سود است . کاری نداریم مارکت به کجا می رود , ما به دنبال هدف خود هستیم یک ناخونک بزنیم و ده بدو در رو . و این وجه تمایز اسکالپر ها با تحلیل گران است.

نیازمندی ها:

1-بروکر مناسب که ریکوت و لغزش کم داشته باشد

2-حساب هایی با اسپرد های بسیار کم .

3-ایده

یه توضیح کوتاه بدم ( ایده به هر چیزی گفته میشه که بتونه به شما از 1 پیپ به بالا کسب سود را تضمین کند)

11013118_1423935431257636_3403274993618895893_n.jpg

بخش اول

نظر

ممنون لطفا ادامه بديد

نظر

تاپیک تبلیغاتی است.
        اصلا اون اندیکاتور فروشی است و لینک دانلودی در کار نیست.
        شعار ایشون چقدر شبیه اون تاپیکه که گفته طوفان به پا خواهد کرد! Storm is coming
        هر دو یوزر هم با هم عضو شدن!

نظر

سلام خسته نباشید

اول از همه تبریک میگم به قدرت توهم پردازی شما
          دوم اینکه زمانی که بنده این اندیکاتور رو منتشر کردم طراح سوریه ای اون از ارزش اندیکاتورش با خبر نبود . و به صورت رایگان منتشر کرد .
          بعد از رایزنی که من با ایشون داشتم در مورد ارزش اندیکاتور و تبدیل کردن اون به ea ایشون اندیکاتور را به قیمت 1000 دلار ارزش گذاری کرد.

منتها به من 2 نسخه داد یک نسخه پولی و دیگری نسخه بدون محدودیت ( که هیچ جایی پیداش نمی کنی جز دست خودم و طراحش)

در تصویر زیر می تونید نسخه رایگان و نسخه پولی را ببینید
          [ATTACH=CONFIG]4635[/ATTACH]

نکته دوم
          میخواستم به شما ترید بدون خطا رو یاد بدم . مثل تصویر زیر از آخرین ترید های من
          41 ترید بدون خطا به صورت متوالی که همه تی پی میزنن . البته اینا قوانین سییستم اسکالپ بنده بوده .

[ATTACH=CONFIG]4636[/ATTACH]

نکته سوم

فعلا سرگرم جشن عروسیم هستم و اصلا انتظار چنین تاپیک هایی رو نداشتم . به شما هم توصیه می کنم برو شاد باش
          این کارا آخر و عاقبت نداره . :-)

نظر

نوشته اصلی توسط sic نمایش پست ها
            سلام خسته نباشید

دوم اینکه زمانی که بنده این اندیکاتور رو منتشر کردم طراح سوریه ای اون از ارزش اندیکاتورش با خبر نبود . و به صورت رایگان منتشر کرد .
            بعد از رایزنی که من با ایشون داشتم در مورد ارزش اندیکاتور و تبدیل کردن اون به ea ایشون اندیکاتور را به قیمت 1000 دلار ارزش گذاری کرد.

منتها به من 2 نسخه داد یک نسخه پولی و دیگری نسخه بدون محدودیت ( که هیچ جایی پیداش نمی کنی جز دست خودم و طراحش)

نکته دوم
            41 ترید بدون خطا به صورت متوالی که همه تی پی میزنن . البته اینا قوانین سییستم اسکالپ بنده بوده .

نکته سوم

فعلا سرگرم جشن عروسیم هستم و اصلا انتظار چنین تاپیک هایی رو نداشتم . به شما هم توصیه می کنم برو شاد باش

درود بر شما ممنون از تاپیکی که ایجاد کردین.ولی چند نکته باید بگم اول اینکه امیدوارم قصدتون از این تاپیک تبلیغ کردن نباشه ایشالا دوم اینکه معمولا وقتی تاپیک اموزشی قرار داده میشه در اینگونه فروم ها باید تمام ابزارها و تکنیک ها حالا چه اندیکاتور باشه چه دیگر ابزارها باید در تاپیک مربوطه قرار بگیره اگه یک سر به موضوع استراتژی ها بزنین این موضوع رو کاملا میبیند اگر غیر این صورت باشه بیشتر جنبه تبلیغاتی به خودش میگره.راجب استیمنت هم بگم استیمنتی ارزش مند هستش که در لینک myfxbook قرار بگیره چون به راحتی میشه استیمنت درست کرد برای همین پیشنهاد میکنم برای پر بار شدن این تاپیک دو کار انجام بدین اول اینکه تمام ابزارهای مورد نیاز برای یادگیری در تاپیک قرار بدین دوم اینکه یک حساب دمو در لینک myfxbook ثبت کنین و شروع به تست این استراتژی کنین چون نظرم اینه ارزش تاپیک به این شکل بالا میره.با تشکر از لطف شما
            دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

کاملا حق با شماست

منتها چون جشن عروسیم همین هفته است اصلا نمی تونم کاری پیش ببرم

امیدوارم در جهت بهبود معاملات کمک کنم
              هرگز این سیستم فروشی نخواهد بود و این تاپیک برای تبلیغات نیست
              من سیگنال ها را در اینجا قرار میدم و امیدوارم موثر باشد. (البته از هفته آتی)

یادتون باشه

هر کسی بهتون گفت یه روش دارم سود آور بیا آموزش میدم پول بده مطمئنا دروغه
              اگر سود آور بود خودش ترید می کرد . نه اینکه همه جا جار بزنه .

نظر

سلام خسته نباشید

نکته دوم

نکته سوم

سلام

حالا که طراح سوریهای اندیکاتور این قدر با مرام بوده که اندیکاتور را رایگان به شما داده پس شما هم مرام بذارین و به هموطنانتون رایگان ارائه کنید.

مر سی

نظر

سلام خسته نباشید

نکته دوم

نکته سوم

شما چطور وقت نداری کار رو ادامه بدی اما بلافاصله پس از پست بنده پاسخ دادید؟!
                  دوما لینک دانلود اندیکاتور کجاست؟! لینکی که شما گذاشتی یک اندیکاتور فروشی است. قبلا رایگان بوده؟ خب حالا میزاشتید که حسن نیت تون رو نشون بدید.
                  بعد خیلی جالبه نویسنده خود اندیکاتور نمیفهمیده چی نوشته شما بهش ارزشش رو یادآور شدی و به ایشون گفتی چرا رایگان میدی پولیش کن؟!!!
                  سوما شباهت شعار شما تو لوگویی که گذاشته اید با تاپیک زیر عجیب است. هر دو یوزر هم همین چند روزه ساخته شده اند:
                  SIC : Storm is coming
                  http://traderha.com/f133/ظهور-سیستمی...53/#post180416
                  ویرایش توسط Behzad4x : https://www.traderha.com/member/8099-behzad4x در ساعت 04-20-2016, 12:39 PM

نظر

با سلام

مدتی قبل این تاپیک رو ایجاد کردم
                    منتها همانطور که عرض کردم فرصت بسیار محدوده و اصلا وقت نمیشه هر روز بیام پای نت
                    منتها دیروز دوباره یک حساب باز کردم و به خواست خدا 1 ماه روش ترید می کنم

از جمله مزیت های روش بنده :

1- آنتی کال
                    2-تعداد ترید های موفق با نسبت 90 درصد ( به نظر شخصی بنده اون 10 درصد هم همش از روی خستگی است که ربطی به روش معامله گری نداره)
                    3-نقطه زنی ( این مورد باعث میشه من بتونم لات بالا با حد ضرر بسیار جزئی بردارم در نتیجه سود بیشتر در مقابل ضرر کم همیشه رعایت میشه و با توجه به نسبت ترید های موفق این امر باعث برایند مثبت میشه )
                    4-بسیار ساده و بدون نیاز به هیچ اکسپرت یا اندیکاتوری
                    5-حد سود و حد ضرر مشخص

کسب سود در این روش در یک روز محدود نیست مثلا بگم حداکثر 10 یا 100 یا 1000 درصد بستگی به موقعیت روحی و ذهنی شما داره .

و اما مهمترین موضوع

کمترین میزان Drawdown

در سیستم های اسکالپ هر چه میزان Drawdown سیستم شما به سمت صفر میل پیدا کنه و شما لات بالا معامله داشته باشید یعنی روش شما فوق العاده نقطه زن است .

برای مثال بنده از لات 1 برای 1000 دلار سرمایه با حد ضرر مشخص استفاده می کنم که Drawdown در این مورد برای من حداکثر بین صفر تا 4 درصد است . البته بعضی مواقع مثل قطع شدن نت یا هر چیز دیگه می تونه یه مشکلی تو این درصد ایجاد کنه ولی
                    اصلش همین چیزی است که گفتم .یعنی امکان نداره بالا تر از 4 بره

خب نتایج این روش رو گذاشتم رو سایت که مطمئنا 2 روز ترید نه برای من و نه برای هیچ کس دیگری ارزش نداره و امیدوارم خدا یاری کنه تا بتونم 1 ماه آتی رو به صورت کامل روش باشم .

آدرس

https://www.myfxbook.com/members/ahm...ndirin/1659655
                    ویرایش توسط sic : https://www.traderha.com/member/21864-sic در ساعت 06-09-2016, 04:33 AM

نظر

خب ترید این هفته به پایان رسوندم .
                      تقریبا 3 روز پشت سیستم بودم

نتیجه کلی در این هفته و این 3 روز

اینم لینک حساب

1.jpg
                      ویرایش توسط sic : https://www.traderha.com/member/21864-sic در ساعت 06-09-2016, 06:19 PM

نظر

روی صحبت امروز من با کسانی است که به تازگی به بازار فارکس راه پیدا کردند یا حتی برای اولین باراست که سهامی یا از بازار بورس خودمون یا از بازار های موازی خرید می کنند

برای موفقیت در هر کاری باید تلاش کرد نیازی نیست شما آی کیو فوق العاده خوب داشته باشید و یا اینکه سر شار از هوش باشید به هیچ وجه

تنها راه موفقیت در عالم و هستی تلاش و پشتکار هست ./

یک دکتر و جراح بالغ بر یک دهه تلاش می کند چه در زمینه تئوری و چه در زمینه عملی و در نهایت می تواند پیشوند جراح را به نام خود بیافزاید

سوال من این است :

شما برای افزودن پیشوند تریدری به نام خود چقدر تلاش کردید ؟
                        چند بار شکست خوردید ؟
                        چند بار باختید؟
                        چند بار پیروز شدید؟
                        آیا شناختی از روحیه خود دارید ؟
                        آیا هدفی برای معامله کردن خود مشخص کرده اید ؟

این مقدمه کار است و نام مقدمه را می گذارم تلاش و پشتکار

میخواهم به یک سوال که عمدتا هر معامله گر تازه واردی نیاز به پاسخ آن دارد جواب دهم :

چطور یک سیستم ترید بسازم ؟ و یا اینکه حرفه ای ها چطور ساختن؟

جواب زیر مختص به من است و راهی که من پیش گرفتم را بازگو می کند .

1-تلاش و پشتکار (روزی 15-17 ساعت پای چارت به مدت 1 سال)
                        2-درس گرفتن از شکست ها و یاد داشت آن ها
                        3-مشخص کردن هدف از معامه( روحیه خود را بشناسید . شما به دنبال چه چیزی هستید ؟ مثل»( (کمترین و لات بیشترین سود)(روند گیری) یا نقطه زنی و یا اسکالپ و....)
                        4-مطالعه کتاب های مفید که از نظر من فقط کتاب زیر مفید است

(چگونه در بورس 2 میلیون دلار به دست آوردم اثر نیکولاس دارواس )

5-یادگیری رفتار حرکتی کندل ها و یا کندل شناسی به صورت عملی
                        تقریبا روزی 15 ساعت تایم 5 دقیقه اکثر جفت ارزها رو می بینم

اینها زمینه و پیش درآمدی بر ساختن روش ترید کردن می باشد.

بازار های مالی را رفتار های معامله گران میسازند, تبلور این رفتار ها در کندل ها است
                        تنها راه موفقیت کندل شناسی دقیق است

نظر

خب دیروز فکرشو نمی کردم که روز جمعه باشم در نتیجه دیروز رو روز آخر تریدم می دونستم . اما امروز بودم و دیرین دیرین هم سر پا بود

نظر

شما چه طوري حسابتون لينك كرديد
                            یادمان باشد :
                            کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

بهتون تبريك ميگم

كارتون درسته

واقعا پای چارت نشستن و کندل به کندل بازار رو رصد کردن مخصوصا تو ام یک بینش ژرفی به ادم میده
                              یادمان باشد :
                              کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

پردازش ...
                              X