اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

مصاحبه با دکتر رضا اناری؛ مدرس جامعه معامله گران کشورهای آسیایی و دانشگاه ملی سنگاپور

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• مصاحبه با دکتر رضا اناری؛ مدرس جامعه معامله گران کشورهای آسیایی و دانشگاه ملی سنگاپور

سلام
    جناب دکتر رضا اناری از این که در فروم تریدرها در خدمت شما هستیم بسیار خرسندیم و امیدواریم تشکرات ما را از حضور و کمک های علمی خود به جامعه معامله گران ایران در این محیط پذیرا باشید.
    لطفا خود را معرفی و توضیحاتی در مورد دستاوردها و فعالیتهای خود مبذول فرمایید.

با سلام به اعضای انجمن تریدرها من کارشناسی داروسازی خود را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد و کارشناسی ارشد را در همین رشته از دانشگاه دالهاوسی کانادا و در ادامه PHD خود را از دانشگاه تورنتو دریافت کردم و دارای فلوشیپ تخصصی از دانشگاه بریتیش کلمبیا هستم که فلو شیپ و جوایز متعددی از این دانشگاهها و کالج داروسازان اونتاریو دریافت کردم.

چند سال است که در بازارهای مالی فعال هستید و چگونه به آن علاقه مند شدید ؟

بنده از سال 2000 به دلیل اینکه بازنشستگی ما از طریق شرکت به صورت سهام ارائه میشد و خودمان میتوانستیم حقوق بازنشستگی خود را به صورت سهام بخریم به معامله گری علاقه مند شدم و بر روی آپشن و سهام معامله میکردم، از سال 2004 همزمان با اشنایی با یک همکار معامله گر در کالیفرنیا تصمیم به معامله گری و یادگیری حرفه ای معامله گری نمودم.

فعالیت های بین المللی که در رابطه با بازارهای مالی داشته اید چه بودند ؟

فعالیت های من ابتدا با سهام در آمریکا با گروه UndergroundTrader.com به مدت 2 سال شروع شد و سپس 4 سال در بازار تبادلات ارزی فعال بودم که پس از آن با فیوچر های بازار تبادلات ارزی اشنا شدم و در ادامه گرایش پیدا کردم به معاملات فیوچر که با سیستمهای Emini Futures Trading System (FTS), Bill Williams’ Profitunity system, Top Dog Trading system, Al Brooks Price Action system و NQ Scalping System معامله میکردم و سپس به طور فعال به مدت 4 سال در آپشن کار میکردم.

تجربه معامله با چه سیستم های معاملاتی را دارید و برترین آنها را کدام میدانید ؟

من تجربه معامله با سیستم های معاملاتی مشهورترین معامله گران جهان را دارم از جمله , 10 Days to better emini trading, al brokes, brett steenbarger, chris capre, corey rosenbloom, Dalton, forex wares, futures trader71, gigsa trading, kam dhadwar, kevin davey, lance begs, larry Williams, market flow price action course, market delta, mccready w, ofa, pats system, psychology, Robert miner, ruth Roosevelt, Sheridan, steven primo & suri and pattern trading Emini Futures Trading System (FTS), Bill Williams’ Profitunity system, Top Dog Trading system, Al Brooks Price Action system ، NQ Scalping System
    که برترین آنها Price Action هست که هیچ اندیکاتوری در اون نقشی نداره و تاخیری نیز درش نیست که مستقیما بر اساس خود قیمتها تصمیم و معاملات انجام میشوند.

ممکن است بفرمایید روش و سبک معاملاتی جنابعالی در حال حاظر چیست ؟

سبک فعلی من Price Action هست که این روش مزایای بسیار داشته و از سود دهی بالایی برخوردار است.

لطفا در مورد تجربیات معامله گری خود در FOREX, CFD و Futures کمی توضیح بدید.

همه این بازار ها بازار های خوبی هستند که هر معامله گر بنابر شرایط خودش باید یکی از اونها را انتخاب کنه تا بتوانه بهترین بهره وری را داشته باشه.

توصیه شما برای معامله گران بازارهای مالی ایرانی چیست ؟

بهترین توصیه ای که میتونم داشته باشم صحبتهای Al Brook هست که به طور خلاصه میتوان گفت تریدری را باید به عنوان یک حرفه سطح بالا نگاه کرد و برای آن وقت گذاشته و با حجم کم زیر نظر مربی شروع کرد و به مرور با ماهر تر شدن حجم خودشون را بالا ببرند.

چه منبع(های) یا کتاب(های) خاصی را برای مطالعه در زمینه معامله گری به خوانندگان توصیه می کنید؟

بهترین منابعی که میتوان معرفی کرد 6 کتاب lance begs هستند که در این دوره به زبان فارسی و به صورت ویدئویی همراه با آموزه های Al Brook آموزش داده میشوند.

از توضیحات و وقت گرانبهای شما سپاسگذاریم و از خداوند منان آروزی موفقیت و سربلندی روزافزون برای شما آرزو داریم.

من هم از شما و هم از وقتی که برای مصاحبه قرار دادید سپاسگذارم و امیدوارم که بتوانیم برای معامله گران جوان و علاقه مند ایران که فاصله زیادی دارن با آموزش های تریدینگ حرفه ای کمکی کرده باشیم تا بتوانند با دید حرفه ای به مارکت نگاه کنند و در مارکت موفق باشند.
    پیروز و سربلند باشید

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 05-16-2016, 11:28 AM
پردازش ...
X