اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نظر سنجی رای دهید Brexit UK

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظرسنجی: نظر سنجی رای دهید Brexit UK

سلام همگی

پوند این هفته قراره بترکونه ! من خودم عضو کمپین جدایی بریتانیا هستم و روی فروش پوند این هفته شرط بندی کردم .

تا 3 تیر ماه فرصت دارید در این نظر سنجی شرکت کنید .

Leave or Remain in the EU

27
    Leave
    22.22%
    6
    Remain
    77.78%
    21

نظرسنجی منقضی شده است

انگلیس توی اروپا هست و ماندگار . رای منفی به جدایی بخاطر تبعات منفی ناشی از جدایی
    امام علی (ع) : مردم خواب هستند؛ پس هنگامی که می میرند، هشیار می شوند.

نظر

یکی از نشونه هایی که میگم پوند نزولیه این حرکتی بود که هفته قبل یکی از بزرگان بازار انجام دادن .
      نوشته اصلی توسط بابا قلی میرزا آقای شیرپرورده نمایش پست ها
      سلام دوستان

نظر

نظر

یکی از نشونه هایی که میگم پوند نزولیه این حرکتی بود که هفته قبل یکی از بزرگان بازار انجام دادن .

با سلام
          جناب شیرپرورده در مورد تصویر اول به نظر من بیشتر شبیه یک خرید ناگهانی بود تا فروش و در مورد کانال هفتگی هم میشه اون رو اینطور در نظر گرفت

هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

نوشته اصلی توسط ناشی نمایش پست ها
            با سلام
            جناب شیرپرورده در مورد تصویر اول به نظر من بیشتر شبیه یک خرید ناگهانی بود تا فروش و در مورد کانال هفتگی هم میشه اون رو اینطور در نظر گرفت

سلام جناب ناشی

منظورم در اون تصویر رسم کانال نبود هدفم ترسیم الگوی فلت تاپ بود . ممنون از توجه شما

نظر

در مورد اون حرکت که یکی از بزرگان بازار انجام داد در حقیقت دست گلی بود که به آب داد . طرف اومد خرید کنه ولی اونقدر حجم فروش سنگین روی پوند بود و بااینکه پول خیلی زیادی هم وارد کرد که نزدیک 200 پیپ رفت ولی بازار در کسری از ثانیه پولشو قورت داد و نشون میده جمیع بازار تصمیم گرفته فروشنده باشن و اگه کسی خرید کنه این بلا سرش میاد

نظر

در مورد اون حرکت که یکی از بزرگان بازار انجام داد در حقیقت دست گلی بود که به آب داد . طرف اومد خرید کنه ولی اونقدر حجم فروش سنگین روی پوند بود و بااینکه پول خیلی زیادی هم وارد کرد که نزدیک 200 پیپ رفت ولی بازار در کسری از ثانیه پولشو قورت داد و نشون میده جمیع بازار تصمیم گرفته فروشنده باشن و اگه کسی خرید کنه این بلا سرش میاد
                این فقط یه حدسه یا شما اطلاعاتی از پشت پرده بازار دارید جناب شیرپرورده؟!

نظر

این فقط یه حدسه یا شما اطلاعاتی از پشت پرده بازار دارید جناب شیرپرورده؟!
                  زیاد اطلاعاتی ندارم فقط هفته پیش با کارنی و ماریو صحبتش پیش اومد اونا به من گفتن داستانو !. تو یه جلسه ایی بودیم که من بودم کارنی هم بود ، ماریو دراگی هم بود و البته کریم آقا مونم بود .

نظر

زیاد اطلاعاتی ندارم فقط هفته پیش با کارنی و ماریو صحبتش پیش اومد اونا به من گفتن داستانو !. تو یه جلسه ایی بودیم که من بودم کارنی هم بود ، ماریو دراگی هم بود و البته کریم آقا مونم بود .
                    کریم!کدوم کریم؟!

نظر

کریم!کدوم کریم؟!
                      کریم آق منگول بابا ، میشانسیش !
                      آره، از ما نه، از اونا آره، که بریم دوا خوری. تو نمیری، به موت قسم ما اصلا تونخش نبودیم. آره، نه، گاز، دنده، دم هتل کوهپایه دربند اومدیم پایین. یکی چپ، یکیراست، یکی بالا، یکی پایین، عرق و آبجورو، رو تخت نشسته بودیم داشتیم می خوردیم. اولیو رفتیم بالا به سلامتی رفقا لول لول شدیم. دومی رو رفتیم بالا به سلامتی جمعپاتیل پاتیل شدیم. سومی رو، اومدیم بریم بالا، آ ماریو دراگی نامرد ساقی شد. گفت بریمبالا، مام رفتیم بالا، گفت به سلامتی میتی. تو نمیری به موت قسم خیلی تو لب شدم. این جیب نه، اون جیب نه، تو جیب ساعتی ضامن داراومد بیرون. رفتم اومدم دیدم کسینیست همه خوابیدن. پریدم تو هتل. اومدم دم کوچه مهران بقل این نرقه فروشیه. اومدمپایین یه پسره هیکل میزونه، اینجوریه، زد تو سینم افتادم تو جوب. گفتم هتته. گفتعفت. یکی گذاشت تو گوشم. گفتم نامردا. دومیش زد از اولیش قایمتر زد. دست تو جیبم کهبرم و بیام چشام باز دیدم مریض خونه روسام. حالا ما به همه گفتیم زدیم شومام بگینزده. آره، خوبیت نداره، واردین که.

نظر

سلام همگی

همانطور که پیش بینی کردم رای به نفع جدایی خواهان بریتانیا از اروپا تما م شد .

فعلا یک - هیچ به نفع من

نظر

مارك كارنى، فرماندار بانك انگلستان:
                          نوسان اقتصادى در بريتانيا پيش بينى شده بود.
                          ما تمام كارهاى لازم را انجام داده ايم.
                          ٢٥٠ ميليارد پوند نقدينگى براى تزريق به بازار موجود است

آقا 2.500.000 لات خرید پوند زدن نامردا !

من فقط 0.1 سل زده بودم .

نظر

مارك كارنى، فرماندار بانك انگلستان:
                            نوسان اقتصادى در بريتانيا پيش بينى شده بود.
                            ما تمام كارهاى لازم را انجام داده ايم.
                            ٢٥٠ ميليارد پوند نقدينگى براى تزريق به بازار موجود است

آقا 2.500.000 لات خرید پوند زدن نامردا !

من فقط 0.1 سل زده بودم .
                            من 10 لات زده بودم

سر جمع 1600 تا گرفتيم
                            ویرایش توسط اوپانیشاد : https://www.traderha.com/member/5664-اوپانیشاد در ساعت 06-25-2016, 04:01 PM
                            یادمان باشد :
                            کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

-------تکرار
                              ویرایش توسط hamid24 : https://www.traderha.com/member/21339-hamid24 در ساعت 06-25-2016, 09:13 PM
                              https://www.mql5.com/en/signals/477569

نظر

پردازش ...
                              X