اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

پرسش و پاسخ در بخش ویژه تریدری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• پرسش و پاسخ در بخش ویژه تریدری

این موضوع از آن رو ضروری بنظر میرسد که دوستان عزیز پرسشهای خود را در موضاعات گوناگون در این بخش طرح کنند تا از پراکندگی مطالب پیشگیری شود جا دارد تا هر سوالی از هر نوع که به بخشهای متفاوت مربوط می شود بروکر محترم / بخش فارسی / و اساتید محترم و یا ...... در این تاپیک طرح شوند . سوال نخست که بنده دارم ؟
    استاد محترم این همه اندیکاتورهای گوناگون که معرفی میشوند و در هر کجای این سایت و سایتهای دیگر حتی به زبانهای دیگر به وفور یافت می شود آیا واقعا کارآیی دارند و عملا ذهن را مشوش نمیکنند . در مکتبهای قدیم که به جای مدارس امروز بودند به دانش آموز طلبه می گفتند . دوستان عزیز اگر کتب خطی یا چاپ سنگی را دیده باشند در بخش میانی صفحات متن اصلی و کناره های متن با خطوط ریز در جهات گونان متون دیگری بعنوان حواشی وجود دارد . در ایام گذشته و حتی الان طلاب بیش از متن به آن حواشی می پرداخته و می پردازند. . . . . از همان ایام بیتی را اساتید در خطاب به این قبیل دانشپژوهان قرا أت میکردند که مضمون آن چنین بود

الا یا ایها الطلاب ناشی
    علیکم بالمتون لا بالحواشی

حال سوال بنده بهتر معلوم میشود استاد محترم برای امثال بنده ( اصلا منظور بنده به احدالناسی از بزرگان فارکس کار نیست فقط افرادی مانند خودم)آیا همین چند ابزاری که برای ترید با ویژگیهایی که بیان فرمودید کافی نیست تا انشالله پس از آشنایی وخبرویت به سراغ اندیکاتورها و اگسپرت ومانند آن برویم ؟ یعنی این همه به حواشی نپردازیم.
    ممنون میشوم اگر پاسخ بفرمایید. با تشکر از همه دست اندرکاران و استاد محترم جناب نیما آزادی

بهرام

این سوال فقط از استاد است لذا دوستان عزیز اگر پرسشهای در
    همین راستا دارند مطرح کنند . و پاسخ را به استاد محترم واگذارند.
    ویرایش توسط PCM : https://www.traderha.com/member/1-pcm در ساعت 04-17-2012, 09:10 PM
    بهرام دانش

سلام دوستان خسته نباشید
    من در 2 مورد مشکل دارم و اینجا با شما دوستان در میان میزارم و شاید مشکل دیگر دوستان هم باشه و خوبه که با همفکری به نتیجه برسیم و راه حل را بیابیم.
    1-به نظر شما مدیریت سرمایه برای سیستم پیپو باید به چه صورت باشد؟
    من بشخصه در مورد نوشتن پلن مدیریت سرمایه مشکلات زیادی دارم و یک درخواست از ذوستان دارم که اگر دوستان با تجربه پلن مدیریت سرمایه ای نوشتند اگر امکانش هست لطفا به اشتراک بزارن.
    2-آیا سیستمی هست مثل همین سیستم پیپو بر اساس پیوتها برای تایم 5 یا 1 دقیقه ؟
    مرسی.

نظر

نوشته اصلی توسط meisam1 نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشید
      من در 2 مورد مشکل دارم و اینجا با شما دوستان در میان میزارم و شاید مشکل دیگر دوستان هم باشه و خوبه که با همفکری به نتیجه برسیم و راه حل را بیابیم.
      1-به نظر شما مدیریت سرمایه برای سیستم پیپو باید به چه صورت باشد؟
      من بشخصه در مورد نوشتن پلن مدیریت سرمایه مشکلات زیادی دارم و یک درخواست از ذوستان دارم که اگر دوستان با تجربه پلن مدیریت سرمایه ای نوشتند اگر امکانش هست لطفا به اشتراک بزارن.
      2-آیا سیستمی هست مثل همین سیستم پیپو بر اساس پیوتها برای تایم 5 یا 1 دقیقه ؟
      مرسی.
      سلام میثم جان
      من از پیوت و 2 مووینگ 4 و 9 در مابین 2 پیوت در تایم 1 دقیقه و 12 و32 در 15 دقیقه استفاه میکنم که 1 دقیقه تاییدی بر 15 دقیقه می باشد و معمولا" این مووینگ ها در مابین 2 پیوت خیلی خوب عمل کرده برای نمونه عکسی را در زیر ارسال کردم که درک موضوع راحتتر باشه و در هر نوسان 1 دقیقه بین 15 تا 25 پیپ حداقل بازدهی دارد و من مدتی است که از این روش استفاده کردم نتیجه بسیار خوبی گرفتم و زمانی که در 15 دقیقه پوزیشنی باز میکنم دیگه با تیپ خاطر بیشتر و سود بیشتر پوزیشنم عمل میکنه میتونی مدت 1 هفته در دمو ازش استفاده کنی تا نتیجه اش را بگیری اگر در تایم 1 و 5 دقیقه بخواهی پوزیشن بگیری
      در مورد مدیریت سرمایه من با 10 درصد پوزیشن میگیرم یعنی سرمایه را به 1000 پیپ تقسیم میکنم و یک دهم آنرا استفاده میکنم هر روز معادل 10 درصد حالا اگر سود گرفته باشم طبیعتا" پوزیشن های بعدی بیشتر میشود و اگر ضرر پوزیشن های بعدی کمتر و چون در 1 و 5 دقیقه هم پوزیشن میگیرم معمولا" حد استاپ ها روی 10 تا 15 پیپ بسته میشود و سودها روی 15 تا 25 و گاها" هم خیلی بیشترو اگثرا" استاپ ها و پروفیت ها روی همون پیوت ها قرار میگیرد من تلفیقی از 15 و 1دقیقه انجام میدم و این پلان معاملاتی من است بابت ترید های روزانه بغیر از الگویی

[IMG][/IMG]
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

سلام دوستان
        آیا میشه مثلا پیوت تایم چهار ساعته را داشته باشیم یا تایم 1 ساعته را داشته باشیم مثل پیوتهایه تایم هفتگی و دیلی ؟
        ایندیکاتوری برای این مورد هست که پیوتهایه تایم چهار ساعته یا یک ساعته را نشان بده؟
        مرسی.

نظر

سلام دوستان
          آیا میشه مثلا پیوت تایم چهار ساعته را داشته باشیم یا تایم 1 ساعته را داشته باشیم مثل پیوتهایه تایم هفتگی و دیلی ؟
          ایندیکاتوری برای این مورد هست که پیوتهایه تایم چهار ساعته یا یک ساعته را نشان بده؟
          مرسی.
          سوال تون رو متوجه نشدم. بجای پیوت روزانه مثلاً پیوت یک ساعته را داشته باشید/؟اگر منظورتون همین هست Fhr که توی اون اندیکاتور هست همان پیوت ساعتی هست.
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

سلام خدمت استاد PCMtrader و دوستان عزیز چند سوال داشتم
            1- در سیستم pipo ما باید به رسیک و ریوارد اهمیت بدیم و رعایت کنیم؟
            2- جای دقیق استاپ لاس برای یک پوزیشن باید چه جایی باشه؟ ممنون.
            ویرایش توسط meisam1 : https://www.traderha.com/member/2902-meisam1 در ساعت 03-24-2012, 01:40 PM

نظر

سلام خدمت استاد PCMtrader و دوستان عزیز چند سوال داشتم
              1- در سیستم pipo ما باید به رسیک و ریوارد اهمیت بدیم و رعایت کنیم؟
              2- جای دقیق استاپ لاس برای یک پوزیشن باید چه جایی باشه؟ ممنون.
              سلام
              طبق فرمایش آقای آزادی اولین ماژور یا مینور در پایین یا بالای پیوت شکسته شده استاپ لاس قرار میگیرد
              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                سلام
                طبق فرمایش آقای آزادی اولین ماژور یا مینور در پایین یا بالای پیوت شکسته شده استاپ لاس قرار میگیرد
                من فکر کنم اینجوری بیان بشه درستره.
                نزدیک ترین پیوت (سطح حمایت یا مقاومت مدرن) و سطح حمایت و مقاومت کلاسیک دورترینشو نسبت به معامله رو استاپ لاس قرار میدیم

نظر

نوشته اصلی توسط hamidreza نمایش پست ها
                  من فکر کنم اینجوری بیان بشه درستره.
                  نزدیک ترین پیوت (سطح حمایت یا مقاومت مدرن) و سطح حمایت و مقاومت کلاسیک دورترینشو نسبت به معامله رو استاپ لاس قرار میدیم
                  سلام
                  متوجه نشدم لطفا در حد مبتدی راهنمایی کنید
                  برای پیوتها گفتین نزدیکترینش و برای سطوح کلاسیک گفتین دورترینش؟

یک عکس یک سیگنال تارگت نخورده هفته قبل گذاشتم لطف کنید روی عکس مشخص کنید که استاپ این سیگنال باید کجا گذاشته میشد؟

ممنون.

نظر

سلام دوستان
                    ساعت این سایت برای ایرانیها معتبر است الان؟
                    چون در سال 91 هم ساعت ایران یک ساعت جلو رفته.
                    سایت ساعت فارکس:
                    http://www.forexmarkethours.com/markethours.php
                    استاد آزادی لطفا راهنمایی کنید.

نظر

سلام دوستان
                      ساعت این سایت برای ایرانیها معتبر است الان؟
                      چون در سال 91 هم ساعت ایران یک ساعت جلو رفته.
                      سایت ساعت فارکس:
                      http://www.forexmarkethours.com/markethours.php
                      استاد آزادی لطفا راهنمایی کنید.
                      ساعت اروپایی ها هم یک ساعت جلو رفته مشکلی نیست.

نظر

http://www.timeanddate.com/

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                        2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                        3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                        4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                        5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                        6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                        7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
                          ساعت اروپایی ها هم یک ساعت جلو رفته مشکلی نیست.
                          سلام استاد
                          شما تو این سایت نگاه کن برای ایران همون ساعت سال 90 رو نشون میده و یک ساعت جلو نبرده مشکلی نیست؟
                          یک مقدار گیج شدم .
                          الان ما برای سیستم پیپو به چه صورت باید کار کنیم ؟سعت 9:30 صبح باید کار کنیم که همون 10:30 سال 90 باشه؟
                          ویرایش توسط meisam1 : https://www.traderha.com/member/2902-meisam1 در ساعت 04-04-2012, 09:29 PM

نظر

سلام
                            چه ساعت هایی بازار طلا نوسان زیادی دارد ؟

نظر

سلام استاد
                              شما تو این سایت نگاه کن برای ایران همون ساعت سال 90 رو نشون میده و یک ساعت جلو نبرده مشکلی نیست؟
                              یک مقدار گیج شدم .
                              الان ما برای سیستم پیپو به چه صورت باید کار کنیم ؟سعت 9:30 صبح باید کار کنیم که همون 10:30 سال 90 باشه؟
                              سلام
                              سایت رو ولش کن
                              همون 10:30 هست

نظر

پردازش ...
                              X