اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

هیلاری یا ترامپ !؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نظرسنجی: هیلاری یا ترامپ !؟

سلام و درود

کمتر از یک هفته به انتخابات امریکا 2016 باقی مونده که میشه هفته آینده روز سه شنبه .

کار ما به عنوان تحلیلگر پیشبینی بازار ه از طرفی بازار از تحولات روز جهت میگیره .

یعنی اگه شما بتوانید بازار را پیشبینی کنید یه جورایی باید الان نتیجه انتخابات آمریکا عین روز واستون معلوم شده باشه .

دقیقا همون داستان برکسیت که من پیشبینی کردم و دید داستان چی شد .

اگه ترامپ برنده بشه طلا میره بالا وپزو مکزیک میاد پایین و اگه هیلاری برنده بشه برعکس میشه داستان .

پس بیان وسط هرچی دارین بریزین تو دایره .

46
    هیلاری
    41.30%
    19
    دونالد ترامپ
    41.30%
    19
    بابا قلی میرزا آقای شیر پرورده
    17.39%
    8

نظرسنجی منقضی شده است

برنده هیلریه و طلا هم نزولی ( نه صرفا به خاطر برد هیلاری جهت کلیش اینه ) و این پیشبینی هم به خاطر نتایج نظر سنجی نیست چون همیشه لحظات آخر همه چی تغییر میکنه
    Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
    There is also a time to buy and a time to sell
    !

Rocco fund
    13:21 26.12.2016

نظر

با سلام
      به نظر من مردم آمریکا حماقت بزرگی می کنند اگه باز هم به ترامپ رأی بدن. اون هم با گندی که جمهوری خواهان آمریکا در دو دوره قبل از اوباما زدند، مخصوصا در زمینه اقتصادی که به بحران جهانی اقتصاد منجر شد، هر چند که گذشته انتخابات آمریکا نشون میده که دوره های قدرت تقریبا به طوری مساوی بین جمهوری خواهان و دموکراتها دست به دست شده.
      و من بعید می دونم که این اتفاق بیفته، یعنی با همه نقاط ضعفی که برای نامزد دموکراتها در تبلیغات علیه وی مطرح شده، باز هم شانس برنده شدن کلینتون بیشتر از ترامپ هست.
      موفق باشید

نظر

نوشته اصلی توسط بابا قلی میرزا آقای شیرپرورده نمایش پست ها
        سلام و درود

کمتر از یک هفته به انتخابات امریکا 2016 باقی مونده که میشه هفته آینده روز سه شنبه .

کار ما به عنوان تحلیلگر پیشبینی بازار ه از طرفی بازار از تحولات روز جهت میگیره .

یعنی اگه شما بتوانید بازار را پیشبینی کنید یه جورایی باید الان نتیجه انتخابات آمریکا عین روز واستون معلوم شده باشه .

دقیقا همون داستان برکسیت که من پیشبینی کردم و دید داستان چی شد .

اگه ترامپ برنده بشه طلا میره بالا وپزو مکزیک میاد پایین و اگه هیلاری برنده بشه برعکس میشه داستان .

پس بیان وسط هرچی دارین بریزین تو دایره .

سلام باباقلی.

خوب حالا پیش بینی خودتون چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط erfan-2010 نمایش پست ها
          سلام باباقلی.

خوب حالا پیش بینی خودتون چیه؟

اجازه بدید من فعلا اظهار نظری نکنم چون ممکنه رو انتخابات آمریکا تاثیر بزاره . دلم نمیخواد فردا هیلاری یا ترامپ از من گلمند بشن بگن چون تو این پیشبینی را کردی فلانی انتخاب شد .
          بنابراین من مصلحت نمیدونم .اجازه بدید من تو این مسئله ورود پیدا نکنم بعد ممکنه فردا تندرو های هردو جناح بیان اینجا و فروم رو به آشوب و هرج و مرج بکشونند و از این موقعیت سوء استفاده کنند ما نباید در این برهه زمانی حساس به عناصر فتنه اجازه براندازی نظام فروم را بدهیم .
          هرچند مدیران فروم با چشم باز تمام رویداد ها رو رصد میکنند و در صورت لزوم با یک حمله گاز انبری معاندان نظام و مستکبرین و مستشهدین بین یدیه
          را به سر جای خود خواهند نشاند .
          تکبیر

نظر

یکی از بروکرهای معاند گفته از 4 نوامبر اسپردها روی ارزهای حاوی پزوی مکزیک (mxn)، رند آفریقای جنوبی (zar)، رئال برزیل (brl) و وون کره جنوبی (krw) یک حاشیه از 5٪ و لیره ترکیه (try) با نرخ حاشیه 3٪ خواهد بود.

آقا دارن اسپردها رو میکشن بالا ... حواستون باشه سرتون کلاه نره .

در ضمن روز دوشنبه این هفته که میاد بازار ها با یک گپ خوشگل باز میشن . اینم حواستون باشه استاپ تاثیر نداره .

نظر

درود
              بنده فکر میکنم همین روندی که در تایم فریم 4 ساعته شکل گرفته ، زمینه صعود غیر منتظره انس باشه برای ورود به کانال 1400 . باتوجه به روند قیمتی ، فعلا دلیل منطقی و محکمی حتی در تایم 4 ساعته برای برگشتش وجود نداره . خودم تا امروز که جمعه است منتظر توقف قیمت و تشکیل سقف Major در تایم 4 ساعت بودم ولی این سقف رو هنوز ندیدم . تایم هفتگی اصلاح کرده در تایم روزانه اصلاح رو تموم کرده ودر تایم 4 ساعت روند جدیدی شکل گرفته . باتوجه به استراتژی خودم قطعا به دنبال خریدش هستم تا بتونم با روند تایم هفتگی همراه بشم ...
              ویرایش توسط DIMEBAG : https://www.traderha.com/member/19064-dimebag در ساعت 11-04-2016, 04:11 AM

نظر

نتیجه نظر سنجی داخل فروم نشون میده ترامپ با حدود 3 درصد پیشتازه !

اما آخرین نظر سنجی های رسانه های معاند میگن هیلاری با 1.7 درصد برنده میشه .

پس نتیجه میگیریم ترامپ راست میگفت که میگه رسانه های امریکا بر علیه او هستند .

فعلا در این نظر سنجی من 15% پیش افتادم . کارای ویزا رو انجام بدم میرم . اگه ویزا ندادن مجبورم از مرز مکزیک قاچاقی رد شم . چاره ایی نیست فقط به خاطر اینکه رای هوادارها رو زمین نمونه رنج و سختی این سفر را به جان میخرم .

نظر

فعلا در این نظر سنجی من 15% پیش افتادم . کارای ویزا رو انجام بدم میرم . اگه ویزا ندادن مجبورم از مرز مکزیک قاچاقی رد شم . چاره ایی نیست فقط به خاطر اینکه رای هوادارها رو زمین نمونه رنج و سختی این سفر را به جان میخرم .[/quote]

===
                  داداش داری اشتباه میری!!!!!
                  هواداریی که بهت این تعداد رأی دادن، همینجان، شما کجا میخوای بری؟

نظر

نوشته اصلی توسط بابا قلی میرزا آقای شیرپرورده نمایش پست ها
                    نتیجه نظر سنجی داخل فروم نشون میده ترامپ با حدود 3 درصد پیشتازه !

اما آخرین نظر سنجی های رسانه های معاند میگن هیلاری با 1.7 درصد برنده میشه .

فعلا در این نظر سنجی من 15% پیش افتادم . کارای ویزا رو انجام بدم میرم . اگه ویزا ندادن مجبورم از مرز مکزیک قاچاقی رد شم . چاره ایی نیست فقط به خاطر اینکه رای هوادارها رو زمین نمونه رنج و سختی این سفر را به جان میخرم .
                    درود

ترامپ یادآور دو چیز است : 1- نقل قول معروف گاندی " اول نادیده ات می گیرند ، سپس مسخره ات میکنند ، سپس با تو می جنگند اما در نهایت پیروزی با توست"

2 - انتخابات سال 1981 که ریگان رئیس جمهور آمریکا شد . در اون زمان همین نظرسنجی های به اصطلاح بی طرف و واقعی !! میگفتن : جیمی کارتر خائن با بیست پوینت از ریگان جلوست ! ولی وقتی انتخابات شد ، کارتر با فضاحت تمام مسابقه رو باخت !! اون موقع هم در مورد ریگان میگفتن : اون هنرپیشه است و پیشینه سیاسی نداره و از این حرفا ولی هشت سال توی کاخ سفید نشست ! الان هم در مورد ترامپ هم همینه و خواهیم دید که خانواده فاسد کلینتون با چه فضاحتی از صحنه سیاسی امریکا برای همیشه حذف خواهند شد ! حتی ایالت های آبی رنگ هم در 8 نوامبر قرمز خواهند شد ! مردم امریکا به دنبال ناجی غیر دموکرات و جمهوری خواه بودن و ظاهرا هم پیداش کردن ! شاید ترامپ رو بشه عوام گرا خطاب کرد ولی جامعه خسته امریکا دیگر به اهرم های گلوبالیزم جهانی نظیر بوش ها ، کلینتون ها ، کارترها نیازی نداره ...
                    ویرایش توسط DIMEBAG : https://www.traderha.com/member/19064-dimebag در ساعت 11-06-2016, 03:57 PM

نظر

نوشته اصلی توسط ghoghnoosepars نمایش پست ها

===
                      داداش داری اشتباه میری!!!!!
                      هواداریی که بهت این تعداد رأی دادن، همینجان، شما کجا میخوای بری؟[/quote]

اخه حساب کردم اینجا 15 % رای اوردم برم امریکا احتمالا خیلی بیشتر از اینا رای میارم . فکر کن ...

فقط بفهمن من چه جواهری هستم دیگه ولم نمیکنن . میچسبن بهم

نمیدوم ... حالا رو حرف شما فکر میکنم حقیقتش یه مقدار دودل شدم .

هر چی قسمت باشه تا ببینیم

نظر

عزیز برادر زودتر تصمیمت رو بگیر!
                        آخه لاتاری گرین کارت آمریکا تا فردا شب مهلت داره!
                        اگه بخوای راحت تر و ارزانتر بری اونجا، باید توی لاتاری ثبت نام کنی، نتیجه آرا اخذ شده در این نظرسنجی رو هم ارسال کن تا حتما توی قرعه کشی برنده بشی!
                        راستی، رفتی اونجا بچه های این فروم رو هم فراموش نکنی ها! بالأخره هر چی باشه بعضی هاشون به شما رأی دادن.
                        nice meeting you

نظر

نوشته اصلی توسط Ghoghnoosepars نمایش پست ها
                          عزیز برادر زودتر تصمیمت رو بگیر!
                          آخه لاتاری گرین کارت آمریکا تا فردا شب مهلت داره!
                          اگه بخوای راحت تر و ارزانتر بری اونجا، باید توی لاتاری ثبت نام کنی، نتیجه آرا اخذ شده در این نظرسنجی رو هم ارسال کن تا حتما توی قرعه کشی برنده بشی!
                          راستی، رفتی اونجا بچه های این فروم رو هم فراموش نکنی ها! بالأخره هر چی باشه بعضی هاشون به شما رأی دادن.
                          nice meeting you
                          لاتاری که من همون روز اول و ثانیه اول ثبت نام کردم فکر کنم اولین نفری که اسمش ثبت شد من بودم . 10 ساله دارم ثبت نام میکنم . مشکل اینجاست نمیدونن با کی طرفن و اگرنه اگه بفهمن با جت ریاست جمهوری دنبالم میان .

اصلا یکی از کیس های من همین فارکسه کافیه یکی از تحلیل هامو جرج سروس ببینه ... دیگه تمومه . پشم های کل وال استریت میریزه .

میخوام این نوید رو به بچه هایی که اینجا بهم رای دادن و از من حمایت کردن بدم که اگه قسمت شد رفتم وال استریت یه حساب دمو به اسم خودشون تو یه بروکر معتبر براشون باز کنم امیدوارم مبارکشون باشه .

me too

نظر

این هیلاری هم گندشو بالا آورده . همه جا میخواد اسمشو بچسبونه .

آقا همه پیشبینی کردن هیلاری انتخاب میشه . یعنی مونده فقط بقال سر کوچمون که بگه هیلاری رای میاره .

نظر

سلام مجدد
                              آقاجان این خانم اولین زنیست که در انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شده و تا این مرحله پیش اومده، من که می گم احتمال اینکه اکثریت زنها به ایشون رأی بدن زیاد هست. به همین خاطر حدس می زنم با اختلاف 7 تا 14 درصد ترامپ رو شکست بده، که این اختلاف در بین نامزدهای جمهوریخواه و دموکرات تقریبا میشه گفت که سابقه نداشته.

نظر

پردازش ...
                              X