اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اولین تجربه تردید هدف دار من با حساب دمو

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• اولین تجربه تردید هدف دار من با حساب دمو

سلام خدمت دوستان
    من بعد از حدود 7 8 ماه آشنایی با ترید کردن و به قولی بازی بازی کردن و خرید فروش کردنهای بدون هدف (در حساب دمو) گاه همراه با یک استراتژیک اما همراه با شکست گاه تنها تکیه و استفاده از یک اندیکاتور و یا تعدادی اندیکاتور و شکستهای متوالی و دپرس شدن تقریبا نتیجه گرفتم که به هیچ عنوان امکان تشخیص دادن روند و حرکت بازار وجود ندارد تا زمانیکه با مبحث الیوت به سبک ماینر اشنا شدم خیلی طول کشید تا این مبحث و فقط و فقط درکش کنم که چی هست اما همین که درکش کردم باعث شد مقداری زیادی جلو بیفتم و نظرم به بازار تا حدی تغییر کنه اینو میدونم تازه اول راهم احتیاج به تمرین زیادی دارم به نظرم من از کار اموزی تازه وارد اماتوری شدم ...
    بگذریم...
    تقریبا حدود یک ماه پیش حساب دمو به اندازه 5200 در حساب الپاری باز کردم و جفت ارز دلار ین ژاپن و طلا رو تا اونجایی که سوادم اجازه میداد تحلیل کردم درتایم فرمهای هفتگی روزانه و چهار ساعته ... میشد گفت تقریبا دو ماهه حرکت این دو یعنی جفت ارز دلار ین ژاپن و طلا هر روز دنبال میکردم که یک ماه پیش حساب دمو باز کردم و منتظر شدم تا قیمت به اون خطوط طلایی فیبوناچی برخورد کنه و مثل یک شکارچیه تازه کار که میخواد خرگوش شکار کنه شروع به ترید کردم...

دفعه های قبل زمانیکه ترید میکردم اصلا واسم مهم نبود که به هدفم میرسم یا خیر اما این دفعه برام خیلی مهم شده بود چون دو ماه هر روز داشتم بازارو دنبال میکردم سپس وقتی متوجه شدم قیمت به نقطه C خودش رسیده و اماده پرتابه منم ماشرو کشیدم...

اما از این تجربه ترید چند تا چیز جدید یاد گرفتم که خدمتتون عرض میکنم:

اول اینکه در مدیریت سرمایه به سبک ماینر نسبت به دپوزیتی که تو حسابه باید حجم لاتو تنظیم کرد و من خود سر برای اینکه ببینم چه طور میشه ! حجم لاتو 1 در نظر گرفتم که با 1 حرکت کوچیک بازار تغییر قیمت خیلی زیاد میشد و به این فکر کردم که اگر قیمت بر خلاف میل من عمل میکرد چه سقوط دل انگیزه سرمایه ای رو نصیبم میکرد...

دوم اینکه دقیقا قیمت زمانی که منو مطمعن کرد بالاتر از این نمیره استاپ لاس خودمو بالاتر از اخرین کندل قرار دادم با این که قیمت شروع کرد به حرکت در اون مسیر دلخواه،بنده هم با اطمینان سیستمو خاموش کردم و خوابیدم صبح که پا شدم دیدم با انتخاب شدن ترامپ یک کندل احساساتی عجیب غریب رخ داده نه تنها استاپ منو زده بلکه منو تو ضرر هم برده بماند که همه میگفتن طلا روند صعودی بعد انتخاب ترامپ میگیره اما بعد یک روز دوباره قیمت وارد رونده خودش شد این باعث شد من به الیوت اطمینان بیشتری پیدا بکنم و روز بعد دوباره وارد بازار به همان سمت و جهت بازار شدم.

سوم این که از یک استاد ترید که پرایس اکشن کار قهاری بودن شنیدم که نباید از جفت ارزهای آیینه ای استفاده کرد دقیقا زمانی که طلا سیگنال فروش میداد یک روز بعدش دلار ین سیگنال خرید میداد اینو به واقع لمس کردم و برام بسیار جالب بود .

و چهارم اینکه من در حساب دمو هستم و ای همه بلبل زبونی میکنم امیدوارم اگر روزی تصمیم گرفتم حساب ریل باز کنم اون زمان زمانی باشه که اطلاعات و تجربم به حد معقولی رسیده باشه
    در حساب دمو هم ترید کردن دلشوره داره ! ترید در حساب ریل و نمیدونم چه جوریه...

DetailedStatement
    حساب خودم هم گذاشتم
    از دوستان با تجربه و استادان اهل فن تقاضا دارم با تجربه ای که دارن نظرشونو درباره حساب و صحبت هایی که شد بگم
    ممنون از این که وقت گذاشتین.
    de.jpg
    ویرایش توسط redstar : https://www.traderha.com/member/22243-redstar در ساعت 11-17-2016, 11:09 AM
پردازش ...
X