اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

در چه حالی ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• در چه حالی ؟

سلام بچه ها

خوبید؟ اوضاع چطوره ؟

دوستان وضعیت تون توی بازار چطور هست؟ چه می کنید؟

هر کس هر مشکلی داره ، هر تجربه ای توی این مدت کسب کرده ، هر بحثی داره اینجا بگه

یک فضای کاملاً آرام و راحت برای گپ و گفت ....

خجالب رو بزارید کنار و هر چی دوست دارید بگید، مثلاً بگید نمی تونم با این استراتژی سود بگیرم، نیم تونم توی بازار سود کنم، بگید عالی دارم ترید می کنم، بگید .......

منتظرم رفقا
    « پلن+دیسیپلین » رمز موفقیت در بازارها

با سلام

جناب مهندس من یک حساب 300$ داشتم که تا خدود 800$ رسید ولی هر چه زمان میگذره و به معلوماتم اضافه میشه کم کم از این کار زده میشمچون حسابم در حد Call شدنه، اگرچه دوست دارم تو این کار موفق بشم ولی تلاشم بی نتیجه است الانم یک مدتی هست که متا تریدرمو باز نمیکنم. اینکه چطوری میشه به صود برسم رو نمیدونم!!
    در حد توان و حوسلتون اگه راهنمایی کنید ممنون میشوم.
    با تشکر
    poor

نظر

سلام دوستان

ازوقتی به دنیا میائیم تمام دنیای اطراف مابه مادرحال اموزش دادن هستندچطورراه برویم چطورکلمات رادرست بگوئیم چطورغذابخوریم بزرگترکه شدیم اموزشهاهم بزرگترشدحالا دیگربحث اینده

وزندگی اجتماعی وشخصیت اجتماعی وبه قول خودما سری توی سراشدن بود همه میگفتندموفقیت یعنی مدرک+کار=ثروت

بایدمدام درس بخوانی وخوب هم بخوانی تابروی دانشگاه مدرک بگیری وسرکاربروی واقامهندس وخانم مهندس بشوی -بعدسرکاردرست وحسابی بروی تاپولهایت هی بیشترشود وثروتمندبشوی

چنددرصدازماوخانوادههای ما این تفکرراداریم چرادرتمامی تفکرات ماثروتمندشدن فقط ازیکسری قوانین پیروی میکندوبس ماکه این همه اموزش دیدهایم ایا یکباردرموردثروتمندشدن اموزش دیده ایم

ایاهمه ثروتمندان یاپدرپولدادرداشتندیا پارتی ؟ چراهمچنان 90%ثروت تمامی جوامع دردستان 10%است ودقیقافارکس هم برهمین مدارمیچرخد90%بازنده و10%برنده ایا اینجاهم مامورداستثمارقرارگرفتیم

یا نه عوامل دیگری هم این وسطوجوددادرند بریم سرسوال اول واقعاثروتمندشدن احتیاج به اموزش نداره تفاوت ما با اون10%برنده چیه ایا فرمول معجزه اسائی درکاره که ماخبرنداریم انشا الله درکنارهم

وبه کمک هم اگردوستان مایل بودن به این سوالات جواب بدیم چون ازداخل اینهاشایددلایل ضرربسیاری ازما بیرون کشیده بشه
      ویرایش توسط aryaqwa : https://www.traderha.com/member/2886-aryaqwa در ساعت 12-21-2011, 08:16 PM
      حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط NimaAzadi نمایش پست ها
        سلام بچه ها

خوبید؟ اوضاع چطوره ؟

دوستان وضعیت تون توی بازار چطور هست؟ چه می کنید؟

هر کس هر مشکلی داره ، هر تجربه ای توی این مدت کسب کرده ، هر بحثی داره اینجا بگه

یک فضای کاملاً آرام و راحت برای گپ و گفت ....

خجالب رو بزارید کنار و هر چی دوست دارید بگید، مثلاً بگید نمی تونم با این استراتژی سود بگیرم، نیم تونم توی بازار سود کنم، بگید عالی دارم ترید می کنم، بگید .......

منتظرم رفقا
        سلام ممنون نیماجان که این فضارو ایجادکردی
        حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط poor نمایش پست ها
          با سلام

جناب مهندس من یک حساب 300$ داشتم که تا خدود 800$ رسید ولی هر چه زمان میگذره و به معلوماتم اضافه میشه کم کم از این کار زده میشمچون حسابم در حد Call شدنه، اگرچه دوست دارم تو این کار موفق بشم ولی تلاشم بی نتیجه است الانم یک مدتی هست که متا تریدرمو باز نمیکنم. اینکه چطوری میشه به صود برسم رو نمیدونم!!
          در حد توان و حوسلتون اگه راهنمایی کنید ممنون میشوم.
          با تشکر

حساب 300 دلاری به 800 رسیده یا 3000 دلاری/؟؟ میشه هیستوری حساب رو اینجا بزارید تا ببینیم؟ و میتونم بپرسم به چه دیدی به این بازار نگاه میکنید و چقدر سود از این بازار می خواید؟

نظر

سلام نیما جان
            کلاسات دید جدیدی در مورد بازار به من داد ولی سیستم تریدری شما با من سازگار نبود چند هفته ای است تمام وقت دارم روی یک سیستم
            کار میکنم مداوم وقت گذاشته ام تا چیز بدرد بخوری در بیاد اگه تونستم اون چیزی که میخواستم بشه واجازه بدهید همین جا به اشتراک میذارم

نظر

با سلام خدمت استاد بزرگوار وهمه دوستان و مخصوصا جناب poor
              در داستانهای یونانی که به دوران سوفسطاییان باز میگردد میگویند سخنوری بوده به نام دموستنس که در دوران کودکیش یتیم شد و در دادگاههای آن ایام دورو بیها و آشنایان تمام ارثیه اش را بالا کشیدند . از آن پس تصمیم گرفت سخنوری بزرگ شود لذا به صحرا میرفت و در چاله ای که کنده بود می ایستاد و برای جمعیت ختیالی سخنرانی می کرد در اطرافش تیغه ها و ابزار تیزی را قرار داده بود تا اگر احیانا حرکتی خارج از اراده یا خستگی و مانند آن انجام داد دست وپا و سایر جاهای اندامش را بشکافد و خراش دهد تا هشداری باشد برای ترک حرکات نابهنگام و عادت به مطلوبها . معروف است که برای یکی از سخنرانیهایش هفت سال تمرین و ممارست داشته وبرخی از سخنرانیهایش هنوز که هست در دانشگاههای فرنگ بررسی و تدریس میشود. دوستان من برای رسیدن به اهداف بزرگ باید تلاشهای بزرگ و رنجها و تلاشهای بزرگی صورت گیرد . در همین چند روز اخیر خاطرات برخی از تریدرهای ایرانی را مرور میکردم. حتی یک نفر را ندیدم که بگوید من از همان اول ال بودم و بل بودم تقریبا همگی کال مارجین داشتند ضر و زیان داشتند. حساب 5000 دلاری را تا 20000 دلار رسانده اند با کوچکترین بی دقتی به یکباره کال مارجین شده اند. مشکل در سیستمشان نبوده بلکه عدم رعایت یکی از اصول 20گانه بوده.
              پیشنهاد میکنم 20 بندی را که استاد در دو جلسه فرمودند مروری کنید . مطمن باشید مشکل را در آن میان خواهید یافت نه در سیستم تریدری !
              هرکسی بر حسب استعدادی که دارد دورهای را را باید پشت سر بگذارد تا بالاخره به نتیجه برسد. که معمولا دو سالی طول میکش ( البته با مروری که من از خاطرات و ... تریدرها کرده ام ) تب ترید داشتن و استمرار در آن تنها کال مارجین شدن را در پی دارد و بس . باید علاوه بر مطالعات مربوطه در باره تک تک تریدهایمان نیز مطالعه کنیم وعلل استاپ خوردن ها و به سود رسیدنهایمان را نیز بررسی کنیم خطاهایمان را بشناسیم و حتما از آنها یاداشت برداریم. اگر در باره سیستمی در حال بررسی هستیم با دمو حداقل 30 ترید را با یاداشتهای منظم بیازماییم. سپس سراغ لایو برویم. با یکی دو جفت ارز بیشتر ترید نکنیم واین پیشنهاد بنده است سراغ نقره و طلا نروید .
              خلاصه اینکه برای رسیدن به سر منزل مقصود تلاش بسیار باید نمود. به راهی که میروید مطمین باشید و لحظه ای ملال و نا امیدی به خود راه ندهید. تا سخن به پایان نرسیده عرض کنم که نگویید نفست از جای گرم در می آید. خود بنده چندین مرتبه کال مارجین شدم و پس از تقریبا 2 سال مدتی است که میتوانم حسابم را کنترل کنم نگذارم روبه کال شدن برود و مطمنم اولین خروج از اصول حسابم را رو به کال شدن خواهد برد.
              هماره موفق باشید. بهرام
              بهرام دانش

نظر

سلام نیما جان و خیلی ممنونم هم بابت زحمات شما هم سیستم تریدری هم اینکه واقعا مثل یک رفیق در کنار ما هستید.
                خوشحالم که با شما آشنا شدم. امیدوارم در کنار شما بتوانم همینطور دوستانه بیشتر بیاموزم و اگر کاری از دستم بر می آید انجام بدم. و متاسفم که به دلیل مشغله زیاد نتوانسته ام آنگونه که باید فعال باشم.
                من در گذشته با سیستم تریدری خودم که در تایم چهار ساعته بود کار می کردم ، معاملات کم و بازدهی ام مثبت بود اما چون سیستم ام چندتا ایراد بزرگ داشتم علاقه مند بودم سیستم ام را تغیر بدم.
                از سیستم تریدری شما هم خوشم میاد باهاش راحتم اما چندتا مشکل دارم:
                یکی اینکه جدیدا سرم خیلی شلوغ شده دانشگاه و تحقیق و ... متسفانه باعث شده زیاد نتونم پای سیستم باشم و تمرکزم را پایین آورده.
                این شرایط و از دست دادن فرصت ها و گاهی گرفتن فرصت هایی که مطلوب نیستند و گاهی هم خارج شدن از استراتژی باعث شده که بازدهی ام منفی بشود. حدود 8% سرمایه.
                کارمان هم شده جریان کلاغه که آمد راه رفتن کپک و یاد بگیره راه رفتن خودش هم یادش رفت
                حالا که این فرصت پیش آمد گفتم با شما درمیان بگذارم اگر راهنمایی ای بفرمایید خیلی ممنون میشوم.
                پاینده باشید.
                کاوه
                اگر شمعی روشن می کنیم که مثلا جایی را روشن کنیم،

طبق قاعده تقابل حتما جایی را تاریک کرده ایم ،

مثلا درون همانهایی که خواسته ایم راهشان را روشن کنیم!

نظر

نوشته اصلی توسط avagallery نمایش پست ها
                  سلام نیما جان
                  کلاسات دید جدیدی در مورد بازار به من داد ولی سیستم تریدری شما با من سازگار نبود چند هفته ای است تمام وقت دارم روی یک سیستم
                  کار میکنم مداوم وقت گذاشته ام تا چیز بدرد بخوری در بیاد اگه تونستم اون چیزی که میخواستم بشه واجازه بدهید همین جا به اشتراک میذارم
                  سلام ، تا زمانی که روی یک سیستم ثابت متکرکز نشدید دست به ترید ریل نزنید.

هر سیستمی طراحی کردی یا بهینه کردی یک تاپیکی توی همین بخش باز کن و در موردش توضیح بده تا با هم روش کار کنیم. فقط یک روز با این استراتژی نباش فردا با یک سیستم دیگه و پس فردا .... این سم هست.

نظر

نوشته اصلی توسط کاوه نمایش پست ها
                    سلام نیما جان و خیلی ممنونم هم بابت زحمات شما هم سیستم تریدری هم اینکه واقعا مثل یک رفیق در کنار ما هستید.
                    خوشحالم که با شما آشنا شدم. امیدوارم در کنار شما بتوانم همینطور دوستانه بیشتر بیاموزم و اگر کاری از دستم بر می آید انجام بدم. و متاسفم که به دلیل مشغله زیاد نتوانسته ام آنگونه که باید فعال باشم.
                    من در گذشته با سیستم تریدری خودم که در تایم چهار ساعته بود کار می کردم ، معاملات کم و بازدهی ام مثبت بود اما چون سیستم ام چندتا ایراد بزرگ داشتم علاقه مند بودم سیستم ام را تغیر بدم.
                    از سیستم تریدری شما هم خوشم میاد باهاش راحتم اما چندتا مشکل دارم:
                    یکی اینکه جدیدا سرم خیلی شلوغ شده دانشگاه و تحقیق و ... متسفانه باعث شده زیاد نتونم پای سیستم باشم و تمرکزم را پایین آورده.
                    این شرایط و از دست دادن فرصت ها و گاهی گرفتن فرصت هایی که مطلوب نیستند و گاهی هم خارج شدن از استراتژی باعث شده که بازدهی ام منفی بشود. حدود 8% سرمایه.
                    کارمان هم شده جریان کلاغه که آمد راه رفتن کپک و یاد بگیره راه رفتن خودش هم یادش رفت
                    حالا که این فرصت پیش آمد گفتم با شما درمیان بگذارم اگر راهنمایی ای بفرمایید خیلی ممنون میشوم.
                    پاینده باشید.
                    کاوه
                    سلام بر کاوه عزیز

خودت طرح مشکل کردی و خودت پاسخ هم دادی.

در هر بازاری اگر تمرکز نباشد ضرر بسیار راحت است و سود سخت.

توصیه می کنم اگر سرتان شلوغ است کلاً ترید را کنار بگذارید و به هیچ وجه ترید نکنید.

من نمیگم این استراتژِی تنها راه کمال در بازار است و بس بلکه بارها گفتم افرادی که با سیستم شان سود می کنند سر استراتژِی خود باشند و شیفت نکنند سعی کنید با دو روش در بازار کار نکنید چون بسیار مضر هست زیرا ممکن است با یک سیستم وارد شوید و به دلیل نزدیک شدن قیمت به حد ضرر با آن سیستم دیگر توجیه اش کنید و استاپ چابجا کنید و .....

قویاً توصیه می کنم در هنگام فکر مشغولی ترید تعطیل شود، با سیستمی که حداقل دو ماه تست اش نکردید در فضای لایو کار نکنید.

این موقعیت هایی که بنده توی این تاپیک بغلی قرار میدم همانطور که شاهدید در یک ماه اخیر یک بار هم استاپ نخورده و حدود 30% پوزیشن ها با صفر بسته شده و 70% با حد سود بنابراین بنده با این روش موفق بوده ام چون در این دو سال توانسته ام با لم هایش کنار بیایم و .....

این روش ممکن است به هیچکس دیگر سود ندهد یا به خیلی ها سود بدهد مهم روش بکار گیری اش است. هدف از ارائه این روش تنها این بود که یک معامله گر باید مقید به رعایت برخی اصول اساسی باشد و به هیچ وجه زیر پایش نگذارد اگر چنین کند یقیناً پیروز است. ابزارهای تکنیکال به تنهایی این قید و بند را برای معامله گر ایجاد نمی کند این تجربه 8 سال فعالیت است و ..........

در هر حال با شناختی که از نوشته هایت پیدا کردم یکی از با استعدادهایی بدون شک.

نظر

با سلام به جناب نیما و سایر دوستان
                      من با تجربه کم خودم در این بازار متوجه شده ام که اکثر سیستم ها ی خوب ساده هستند اما در عین سادگی هم اجرای درست آن بسیار سخت است .
                      سیستمی هم که شما زحمت آن را کشیدید هم ظاهرا از این قاعده مستثنی نیست .
                      از روزی که شما سیستم را معرفی کردید من با تقسیم بندی ان مشغول تمرین آن هستم . تقریبا موضوع تمرین مدیریت سرمایه و کنترل احساس را پیش رفتم و در حال تمرین استاپ خوردن هستم
                      چون با بررسی هایی که بر روی ترید های خودم داشتم بیشترین مشکلم این 3 مورد بود که بیشترین ضررها هم از همین 3 مورد داشتم و بخصوص استاپ گذاشتن که در انتخاب نقاط استاپ همیشه مشکل داشتم و هر نقطه استاپی که انتخاب میکردم جهت مارکت طوری میشد که اول استاپ من را میزد و اعصاب من را بهم میریخت و بعد به زیبایی در جهتی که پوزیشن گرفته بودم حرکت میکرد که و یا بازار در جهت پوزیشن من حرکت میکرد و من تریل میکردم به نقطه ورود و دوباره بازار کمی بر میگشت و پوزیشن من در حالت صفر بسته میشد و مجددا به جهت خودش برمیگشت و من سودی نمیکردم . با بررسی که کردم دیدم من از روز اول از استاپ خوردن و ضرر کردن میترسیدم و احتمالا به این موضوع هم عادت کردم . پس الان حدود یک ماه است که بیشتر تمرین استاپ خوردن میکنم که بتوانم درست ترین محل استاپ را پیدا کنم و وقتی بازار برگشت تا حدود زیادی مطمئن باشم که باید به دنبال موقعیت جدید باشم و راستش را بخواهی الان از استاپ خوردن با مدیریت سرمایه ناراحت که نمی شوم بلکه احساس خوبی هم دارم و به نوعی احساس میکنم تی پی من خورده است
                      زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

سلام بر نیمای عزیز و دوستان گل . من این سیستم تریدری رو روی دمو دارم کار میکنم و بد نبوده منظورم اینه سود معقولی رو داشته و احساس راحتی دارم اما باید هنوز باهاش کار کنم تا باهاش بطور کامل راحت باشم . امیدوارم کلاس ها در این هفته پیش رو مجدد آغاز بشه...

نظر

اکانت هیستوری

با سلام مجدد
                          آقا نیما من یک گزارش از هیستوری دو هفته قبل را گذاشتم .
                          http://
                          زندگی برگ بودن در میان باد نیست امتحان ریشه هاست

نظر

با سلام خدمت دوست واستاد محترم جناب نیما آزادی
                            مدت 6 سال است که با این بازار آشنایی دارم ولی جرات ورود به این بازار را به خاطر اخبار های بد نداشتم اما مدت 1.5 سال است که ترس را کنار گذاشتم و به کار مشغول شدم و با عزمی راسخ هدفم را برای موفقیت گذاشتم و بی نهایت از تعالیم شما سپاسگزارم چون خیلی چیزها ازش آموختم . و اما راجع به این روش خیلی خوب و مفید است اما یه مشکلی برای ما تازه کارها داره و اون هم اینه که درسته که وقتی کندلی از پیوت می گذره میتوان وارد ترید شد اما من فکر میکنم مهمتر از آن ظرف زمان آن تایم است که پر شده یا نه چون وقتی ظرف زمان پر شده باشد به محض باز کردن پوزیشن به عقب بر میگردد که مینور خود را ایجاد کند و دوباره به مسیر خود ادامه دهد و فکر میکنم که دوستانی هم که صحبت از استاپ میکردند به همین درد دجار شد ه اند و فکر میکنم که اگر ظرف زمان آن را محاسبه کنند خیلی راحت با این روش میشود سود گرفت و من برای تشخیص این کار از اندیکاتور سار استفاده می کنم و تا به حال حدود 70% جواب داده یعنی سیستم شما و اندیکاتور سار کمک شایانی به من کرده از سیستم شما درجهت روند و از اندیکاتورسار تقریبا" زمان برگشت را . دوم اینکه گذاشتن موقعیت ها خیلی خوب مفید بوده اما یه اشکال هم در بر داره و اون اینه که آدم طمعکاری مثل من دلش میخواد که تمام پوزیشن ها با سود مال اون باشه و بی اختیار خودش را آلوده تمام پوزیشن ها میکند و من برای اینکه جلوی این کارم را بگیرم حسابی را در یک بروکر باز کردم که از استفاده 2 حساب هم زمان میسر می باشد یعنی اصل پول در یک حساب نگهداری میکنم و مقدار محدودی را در حساب ترید قرار میدم که اجازه گرفتن پوزیشن زیاد را به من ندهد و اگر ببینم حسابم در معرض خطر می باشد فورا" یه مقدار از اون حساب پشتوانه تزریق می کنم که کال نشوم و چون رابطه این دو حساب با هم آنلاین می باشد جابجایی هم زمان انجام میشود پس با تمام پول حساب تریدم وارد میشوم که اجازه گرفتن پوزیشن بیشتر را نداشته باشم و هیچ وقت هم کال نمیشوم . سوم خیلی حیف شد که کلاس نیمه کاره ماند و قسمت اساسی آن تدریس نشد یعنی بحث زمان که فکر میکنم همانطور که خود شما هم به آن معتقد هستید در ترید کردن اهمیت به سزایی دارد. چهارم اینکه در هر مبحثی در فروم اظهار نظر میکنم تا با نوشتن دیکته به غلط های خود واقف بشم و اصلا" هم نارخت نمیشوم که تحلیلی را غلط انجام بدم و دوستان ایراد بگیرند بلکه می گم ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است و با این کار هم توانستم خیلی از معایب کارم را بر طرف نمایم .ببخشید مثل اینکه خیلی پر حرفی کردم امید وارم که با مطالعه این پارگراف ایرادهای موجود در این روش را مثل همیشه با تجربه خودتان راهنمایی نمایید . باز هم سپاسگذارم هم از افتخار آشنایی که نصیبم شده و هم کسی که مثل یک پشت محکم میتوانم در گرفتن معلومات وایده بهش تکیه کنم .
                            شادو سلامت باشی
                            آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                            گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                            آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                            پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                            پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                            پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط NimaAzadi نمایش پست ها
                              حساب 300 دلاری به 800 رسیده یا 3000 دلاری/؟؟ میشه هیستوری حساب رو اینجا بزارید تا ببینیم؟ و میتونم بپرسم به چه دیدی به این بازار نگاه میکنید و چقدر سود از این بازار می خواید؟
                              با سلام
                              بله مهندس حسابم را از یک بروکری که حداقل 300$ نیاز دارد باز کردم وبه بیش از 700$ رسید ولی الان در حد Call شدن است. منم مثل بقیه به دید سود گرفتن هستم ولی در حد معقول؛ یعنی اگر از 3 پوزیشن یکیش ضرر بود حداقل یکیش سود باشه،

poor

نظر

پردازش ...
                              X